TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - Dospělí (20-39)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:58:03 0:09:11,2 (2) 0:00:25,3 (7) 0:30:48,7 (2) 0:00:28,8 (5) 0:17:09 (1)
2. Martin David (1998) CZE Individuální --- 0:59:08,4 0:09:21 (3) 0:00:20,2 (1) 0:30:45,4 (1) 0:00:26,1 (3) 0:18:15,7 (6)
3. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:00:49,9 0:09:22,8 (4) 0:00:21,6 (2) 0:33:02,8 (6) 0:00:30,9 (7) 0:17:31,8 (3)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:26,3 0:09:32,1 (5) 0:00:23,5 (3) 0:33:08 (7) 0:00:35,4 (13) 0:17:47,3 (4)
5. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 1:01:44 0:10:05,5 (8) 0:00:23,8 (5) 0:32:31,4 (3) 0:00:29 (6) 0:18:14,3 (5)
6. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:02:29,4 0:09:52,2 (6) 0:00:25,2 (6) 0:33:12,8 (8) 0:00:27,9 (4) 0:18:31,3 (9)
7. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:02:37,4 0:09:59 (7) 0:00:37,6 (17) 0:32:58,2 (5) 0:00:32,7 (9) 0:18:29,9 (8)
8. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:04:03 0:10:40 (11) 0:00:27,6 (9) 0:34:51,1 (9) 0:00:40,5 (16) 0:17:23,8 (2)
9. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:04:41,8 0:08:59,6 (1) 0:00:23,5 (4) 0:32:43,7 (4) 0:00:42,6 (17) 0:21:52,4 (19)
10. Ploc Jaroslav (1984) CZE SK Kola Víšek --- 1:05:35,8 0:10:19,4 (9) 0:00:30 (11) 0:35:06 (11) 0:00:33,7 (11) 0:19:06,7 (10)
11. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:57,7 0:10:46,2 (12) 0:00:28,6 (10) 0:35:45,2 (16) 0:00:32,2 (8) 0:18:25,5 (7)
12. Čarňanský Ondřej (1981) CZE TSK PRAHA --- 1:08:01,9 0:11:43,5 (13) 0:00:39,5 (18) 0:35:05 (10) 0:00:33,3 (10) 0:20:00,6 (12)
13. Mach František (1986) CZE Individuální --- 1:09:21,4 0:12:32,5 (16) 0:00:43,2 (20) 0:35:44,3 (15) 0:00:49,2 (26) 0:19:32,2 (11)
14. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:09:58,1 0:12:43 (17) 0:00:34,9 (15) 0:35:44,2 (14) 0:00:35,1 (12) 0:20:20,9 (13)
15. Hosnedl Marek (1991) CZE Café racers --- 1:11:20,8 0:12:52,2 (22) 0:00:42,4 (19) 0:35:11 (12) 0:00:47,3 (18) 0:21:47,9 (18)
16. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 1:11:26,8 0:12:44,2 (19) 0:00:34,3 (14) 0:36:57,5 (20) 0:00:47,4 (20) 0:20:23,4 (14)
17. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:11:58,9 0:11:58,5 (14) 0:00:31,4 (12) 0:35:56,5 (17) 0:00:36,6 (14) 0:22:55,9 (21)
18. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:12:53,1 0:12:49,9 (21) 0:00:26,9 (8) 0:35:11,6 (13) 0:00:47,3 (19) 0:23:37,4 (24)
19. Bonk Roman (1993) CZE internetPB --- 1:13:01,9 0:12:44 (18) 0:00:33 (13) 0:37:26,9 (21) 0:01:15,8 (31) 0:21:02,2 (15)
20. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:13:13,6 0:12:06,3 (15) 0:01:04,7 (26) 0:38:23,7 (23) 0:00:25 (2) 0:21:13,9 (16)
21. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 1:14:01,8 0:14:30,5 (25) 0:00:47,9 (22) 0:36:31 (18) 0:00:47,8 (23) 0:21:24,6 (17)
22. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:41,5 0:10:31,1 (10) 0:00:48,1 (23) 0:39:08,6 (26) 0:00:22,6 (1) 0:24:51,1 (28)
23. Linhart Tomáš (1991) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:16:29,3 0:13:52,1 (24) 0:00:52,3 (24) 0:38:35,6 (24) 0:00:49,1 (25) 0:22:20,2 (20)
24. Pilc Daniel (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:17:15,3 0:12:48,2 (20) 0:00:47,4 (21) 0:38:15,6 (22) 0:00:37,7 (15) 0:24:46,4 (27)
25. Uličník Tomáš (1983) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 1:18:33,1 0:16:03 (31) 0:01:29,3 (32) 0:36:52,7 (19) 0:00:47,6 (22) 0:23:20,5 (22)
26. Vůjtek Karel (1985) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 1:22:00,6 0:15:16,1 (29) 0:00:35,9 (16) 0:41:49 (31) 0:00:48,9 (24) 0:23:30,7 (23)
27. Zloský Ondřej (1980) CZE --- --- 1:23:04,7 0:14:48,1 (26) 0:01:23,6 (31) 0:41:02,1 (28) 0:00:51,5 (27) 0:24:59,4 (29)
28. Ożóg Tomasz (1980) POL --- --- 1:23:35,2 0:15:01,3 (27) 0:01:13,1 (28) 0:41:31 (30) 0:01:14,8 (30) 0:24:35 (26)
29. Kocík Vojtěch (1981) CZE --- --- 1:24:14,1 0:13:24,5 (23) 0:01:20 (29) 0:44:08,7 (33) 0:00:47,5 (21) 0:24:33,4 (25)
30. Mäčko Anton (1988) CZE Elab --- 1:24:58,2 0:15:49,8 (30) 0:00:57,8 (25) 0:39:05,4 (25) 0:01:11,7 (29) 0:27:53,5 (31)
31. Kankrlík Tomáš (1986) CZE --- --- 1:26:13,7 0:15:10,7 (28) 0:01:22,1 (30) 0:41:23,4 (29) 0:01:01,9 (28) 0:27:15,6 (30)
32. Trčka David (1984) CZE --- --- 1:28:19,8 0:16:43,7 (32) 0:01:06,1 (27) 0:40:14,6 (27) 0:01:36,8 (32) 0:28:38,6 (32)
33. Dobiš Jakub (1983) CZE --- --- 1:34:57,5 0:17:31,7 (33) 0:02:01,9 (33) 0:43:00,9 (32) 0:02:06,8 (33) 0:30:16,2 (33)
Wohl Pavel (1997) CZE Elab --- DNF 0:10:05,9 0:00:30,2 --- --- ---
Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Powada Jakub (1993) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ DNF 0:09:18,2 0:00:24,9 0:34:12,1 0:00:29,8 ---