EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:37,9 0:02:16,9 (3) 0:06:21 (1)
2. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:08:42,2 0:02:15,7 (2) 0:06:26,5 (2)
3. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:08:59,7 0:02:12,1 (1) 0:06:47,6 (6)
4. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:06,4 0:02:18,2 (4) 0:06:48,2 (7)
5. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:08,7 0:02:35,3 (10) 0:06:33,4 (3)
6. Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:09:11,7 0:02:28,8 (8) 0:06:42,9 (4)
7. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:09:13,7 0:02:24 (6) 0:06:49,7 (8)
8. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:09:33,4 0:02:50 (13) 0:06:43,4 (5)
9. Štěpka Tadeáš (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:35,7 0:02:24,7 (7) 0:07:11 (10)
10. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:42,2 0:02:33,2 (9) 0:07:09 (9)
11. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK ČB --- 0:09:51,9 0:02:20,6 (5) 0:07:31,3 (15)
12. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:09,2 0:02:48 (12) 0:07:21,2 (12)
13. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:10,2 0:02:39,5 (11) 0:07:30,7 (14)
14. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:11,9 0:02:57,5 (17) 0:07:14,4 (11)
15. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:22,7 0:02:53,8 (14) 0:07:28,9 (13)
16. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:39,4 0:03:06,6 (21) 0:07:32,8 (16)
17. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:43,2 0:02:57,8 (18) 0:07:45,4 (20)
18. Caha Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:57,7 0:02:53,9 (15) 0:08:03,8 (22)
19. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:02,7 0:03:24,3 (27) 0:07:38,4 (18)
20. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:13,4 0:03:11,6 (26) 0:08:01,8 (21)
21. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:31,4 0:02:56,4 (16) 0:08:35 (24)
22. Svoboda Vojtěch (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:38,2 0:04:00 (28) 0:07:38,2 (17)
23. Ouška Ondřej (2005) CZE --- --- 0:11:38,7 0:03:07,7 (23) 0:08:31 (23)
24. Dvořáček Jindřich (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:50,2 0:03:07,2 (22) 0:08:43 (27)
25. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:51,2 0:03:10,8 (25) 0:08:40,4 (26)
26. Barotek Karel (2005) CZE --- --- 0:11:54,4 0:04:15,6 (29) 0:07:38,8 (19)
27. Augusta Ondřej (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:07,7 0:03:04,5 (20) 0:09:03,2 (28)
28. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:22,4 0:03:00,5 (19) 0:09:21,9 (29)
29. Svoboda Patrik (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:00,2 0:03:09,5 (24) 0:09:50,7 (30)
30. Plza Marek (2005) CZE TriSK ČB --- 0:13:09,2 0:04:30,4 (30) 0:08:38,8 (25)