Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:32:09,1 0:05:37 (3) 0:00:35,5 (6) 0:14:50,5 (4) 0:00:18,9 (2) 0:10:47,1 (2)
2. Horák Vojtěch (2003) CZE Diana Sport --- 0:32:21,4 0:05:37 (4) 0:00:41 (11) 0:14:48,2 (2) 0:00:28,9 (13) 0:10:46,2 (1)
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:32:34,2 0:05:39,2 (7) 0:00:33 (3) 0:14:48,5 (3) 0:00:28,4 (12) 0:11:05 (4)
4. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:32:47,4 0:05:37,4 (5) 0:00:36 (7) 0:14:56,2 (7) 0:00:33,2 (17) 0:11:04,4 (3)
5. Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- 0:32:57 0:05:53,2 (12) 0:00:30 (1) 0:14:46,2 (1) 0:00:29,9 (15) 0:11:17,5 (6)
6. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:33:28,4 0:05:30,9 (2) 0:00:44 (15) 0:14:53,4 (5) 0:00:20,6 (3) 0:11:59,2 (10)
7. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:33:30,5 0:05:37,7 (6) 0:00:33,5 (5) 0:14:54 (6) 0:00:18,1 (1) 0:12:07,1 (12)
8. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:33:33,6 0:05:44,2 (8) 0:00:45,3 (17) 0:15:35,5 (15) 0:00:22,4 (4) 0:11:06,1 (5)
9. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:08,3 0:06:05,4 (16) 0:00:40,2 (10) 0:15:17 (10) 0:00:29,7 (14) 0:11:35,8 (7)
10. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:34:10,3 0:05:52,7 (10) 0:00:42,5 (13) 0:15:28,2 (14) 0:00:24,9 (7) 0:11:41,8 (8)
11. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:34:23,2 0:05:28,7 (1) 0:00:42,8 (14) 0:15:04,3 (9) 0:00:25,4 (10) 0:12:41,9 (17)
12. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:34:44,8 0:05:56,2 (14) 0:00:45,5 (18) 0:15:23,9 (12) 0:00:35,2 (20) 0:12:03,8 (11)
13. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:34:56,4 0:05:45,2 (9) 0:00:33,3 (4) 0:15:47,7 (17) 0:00:38,4 (23) 0:12:11,7 (13)
14. Kalivoda Lukáš (2003) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:35:22,4 0:06:16,4 (17) 0:00:45,8 (20) 0:15:00,4 (8) 0:00:24,2 (5) 0:12:55,4 (20)
15. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:35:32,4 0:06:01,7 (15) 0:00:36,5 (8) 0:15:21,9 (11) 0:00:24,7 (6) 0:13:07,4 (22)
16. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:36:03,4 0:05:52,9 (11) 0:00:32,5 (2) 0:15:36,9 (16) 0:00:39,2 (24) 0:13:21,7 (24)
17. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:37:03 0:05:54,2 (13) 0:00:44,7 (16) 0:15:25 (13) 0:00:46,4 (32) 0:14:12,6 (29)
18. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:37:16,3 0:07:12,2 (25) 0:00:41,3 (12) 0:15:56,9 (18) 0:00:41,7 (28) 0:12:44,1 (18)
19. Dvořák Jan (2004) CZE X-team BaNo --- 0:37:30,2 0:07:22,9 (28) 0:00:50,5 (21) 0:16:51,7 (20) 0:00:35,7 (21) 0:11:49,2 (9)
20. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:02,8 0:06:55,7 (20) 0:00:38,3 (9) 0:17:09,7 (22) 0:00:24,9 (8) 0:12:54 (19)
21. Cardal Nikodém (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:38:03,2 0:07:35,2 (29) 0:00:59,5 (27) 0:16:29,7 (19) 0:00:25,4 (11) 0:12:33,2 (16)
22. Skořepa Matěj (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:38:18,5 0:06:57,4 (21) 0:00:55,8 (24) 0:17:13,4 (23) 0:00:41,3 (27) 0:12:30,5 (15)
23. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:38:30,9 0:06:43,7 (18) 0:01:08,8 (32) 0:17:38,4 (25) 0:00:43,2 (31) 0:12:16,7 (14)
24. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:39:35,2 0:06:54,2 (19) 0:00:45,6 (19) 0:17:02,9 (21) 0:00:50,7 (33) 0:14:01,7 (27)
25. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:39:45,6 0:07:15,2 (26) 0:00:56,1 (26) 0:17:49,4 (26) 0:00:39,4 (25) 0:13:05,3 (21)
26. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:40:11,7 0:06:59,7 (23) 0:00:50,8 (22) 0:18:15,3 (29) 0:00:42,5 (30) 0:13:23,2 (25)
27. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:40:47,5 0:08:38,4 (34) 0:01:03,6 (29) 0:17:17,2 (24) 0:00:32,6 (16) 0:13:15,6 (23)
28. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:41:42 0:07:56,7 (32) 0:01:05,5 (31) 0:17:55,7 (27) 0:00:42,2 (29) 0:14:01,8 (28)
29. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:41:53,5 0:07:19,7 (27) 0:00:55,8 (25) 0:18:04,7 (28) 0:00:37,7 (22) 0:14:55,5 (30)
30. Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- 0:42:31,8 0:06:58,4 (22) 0:01:04,6 (30) 0:18:31,4 (30) 0:00:39,9 (26) 0:15:17,3 (32)
31. Salvet Martin (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:43:02,2 0:07:07,7 (24) 0:01:13,7 (33) 0:18:33 (31) 0:01:10,4 (34) 0:14:57,1 (31)
32. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:44:11,8 0:07:38,7 (30) 0:01:17,3 (34) 0:19:10,2 (33) 0:00:33,4 (18) 0:15:32 (33)
33. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:45:29,3 0:08:35,2 (33) 0:00:59,8 (28) 0:21:45,5 (34) 0:00:24,9 (9) 0:13:43,8 (26)
34. Pilc Adam (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:46:05 0:07:44,4 (31) 0:00:55,2 (23) 0:19:06,7 (32) 0:00:33,4 (19) 0:17:45 (34)