Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:39 0:02:20,1 (5) 0:06:18,9 (2)
2. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:45,8 0:02:16,7 (4) 0:06:29,1 (4)
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:47,1 0:02:22 (8) 0:06:25,1 (3)
4. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:08:55,6 0:02:41,5 (15) 0:06:14,1 (1)
5. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:03,6 0:02:22 (9) 0:06:41,6 (7)
6. Mrňávek Martin (2003) CZE SPSHK --- 0:09:10,5 0:02:14,8 (2) 0:06:55,7 (8)
7. Růžička Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:16,7 0:02:38,8 (14) 0:06:37,9 (5)
8. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:27,4 0:02:11,6 (1) 0:07:15,8 (14)
9. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:32,3 0:02:30,8 (13) 0:07:01,5 (9)
10. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:35,2 0:02:27,8 (11) 0:07:07,4 (10)
11. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:35,9 0:02:20,2 (6) 0:07:15,7 (13)
12. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:37,9 0:02:25,9 (10) 0:07:12 (12)
13. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:40,6 0:02:30 (12) 0:07:10,6 (11)
14. Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:03,2 0:03:23,2 (23) 0:06:40 (6)
15. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:11,6 0:02:21,2 (7) 0:07:50,4 (16)
16. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:21,1 0:02:43,9 (17) 0:07:37,2 (15)
17. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:44,6 0:02:48,9 (18) 0:07:55,7 (19)
18. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:45,1 0:02:49,5 (19) 0:07:55,6 (18)
19. Augusta Dan (2003) CZE --- --- 0:10:56,2 0:02:56,1 (21) 0:08:00,1 (20)
20. Havelka Tomáš (2004) CZE LOKO Trutnov --- 0:10:57,5 0:02:15,4 (3) 0:08:42,1 (22)
21. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:11:25,2 0:02:53,4 (20) 0:08:31,8 (21)
22. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:39,3 0:02:43,6 (16) 0:08:55,7 (23)
23. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:45,7 0:03:52,3 (24) 0:07:53,4 (17)
24. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:09,7 0:03:05,1 (22) 0:09:04,6 (24)
Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- DNS --- ---
Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- DNS --- ---
Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNF 0:02:30,4 ---
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNF 0:02:31 ---
Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- DNS --- ---