Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:48,1 0:02:22,2 (4) 0:07:25,9 (1)
2. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:48,9 0:02:22,7 (6) 0:07:26,2 (2)
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:56 0:02:21,4 (3) 0:07:34,6 (4)
4. Hrdlička Matěj (2004) CZE SK Jeseniova --- 0:10:02,9 0:02:11,3 (1) 0:07:51,6 (6)
5. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:11,9 0:02:44,1 (13) 0:07:27,8 (3)
6. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:25,6 0:02:15,4 (2) 0:08:10,2 (11)
7. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:28,7 0:02:48,3 (19) 0:07:40,4 (5)
8. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:30,3 0:02:29,1 (10) 0:08:01,2 (8)
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:31,2 0:02:23,3 (7) 0:08:07,9 (10)
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:31,6 0:02:25,3 (8) 0:08:06,3 (9)
11. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:31,7 0:02:32,7 (11) 0:07:59 (7)
12. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:39,7 0:02:27,8 (9) 0:08:11,9 (12)
13. Dolejš Marek (2004) CZE FS Praha --- 0:11:01,9 0:02:37,1 (12) 0:08:24,8 (14)
14. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:11:10,4 0:02:47,2 (17) 0:08:23,2 (13)
15. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:21,2 0:02:22,6 (5) 0:08:58,6 (18)
16. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:11:30,7 0:02:48,8 (20) 0:08:41,9 (16)
17. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:34,6 0:02:52,9 (22) 0:08:41,7 (15)
18. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:34,7 0:02:47,8 (18) 0:08:46,9 (17)
19. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:01,9 0:02:46,6 (16) 0:09:15,3 (19)
20. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:14,7 0:02:44,5 (14) 0:09:30,2 (21)
21. Augusta Dan (2003) CZE --- --- 0:12:25,9 0:02:45,4 (15) 0:09:40,5 (22)
22. Franta Lukáš (2004) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:45,7 0:03:02,6 (25) 0:09:43,1 (23)
23. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:12:48,9 0:03:02 (24) 0:09:46,9 (24)
24. Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:12:59,7 0:02:52 (21) 0:10:07,7 (25)
25. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:13:03,8 0:03:46,8 (30) 0:09:17 (20)
26. Chládek Matěj (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:26,3 0:02:55,6 (23) 0:10:30,7 (27)
27. Chládek Jan (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:45,6 0:03:04,3 (26) 0:10:41,3 (28)
28. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:56,7 0:03:10,6 (27) 0:10:46,1 (29)
29. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:01,6 0:03:42,8 (29) 0:10:18,8 (26)
30. Hajn Vojtěch (2003) CZE --- --- 0:14:34,4 0:03:26,9 (28) 0:11:07,5 (30)
Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- DNF --- ---