MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11, 22. 4. 2017 - Žactvo starší (14-15)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Pajtl Matěj (2002) CZE LSKF-M --- 0:09:41 0:02:23,2 (8) 0:07:17,8 (3)
2. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:09:41,9 0:02:36 (14) 0:07:05,9 (1)
3. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:43,5 0:02:33,9 (13) 0:07:09,6 (2)
4. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:09:46,4 0:02:14,5 (2) 0:07:31,9 (5)
5. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:09:48,4 0:02:21 (4) 0:07:27,4 (4)
6. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:05,6 0:02:09,5 (1) 0:07:56,1 (10)
7. Tlamka Filip (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:10:12,1 0:02:23 (7) 0:07:49,1 (6)
8. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:18,2 0:02:26,3 (9) 0:07:51,9 (8)
9. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:21,9 0:02:29,2 (11) 0:07:52,7 (9)
10. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:25,1 0:02:33,4 (12) 0:07:51,7 (7)
11. Marek Jakub (2003) CZE EKOL TEAM --- 0:10:28,1 0:02:22,7 (6) 0:08:05,4 (13)
12. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:30,5 0:02:21 (5) 0:08:09,5 (14)
13. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:31,6 0:02:20,6 (3) 0:08:11 (15)
14. Krenek Phillip (2002) CZE LBS sport team --- 0:10:45,5 0:02:45,1 (17) 0:08:00,4 (11)
15. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:45,6 0:02:41,8 (16) 0:08:03,8 (12)
16. Spáčil Filip (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:11:22,2 0:02:36,8 (15) 0:08:45,4 (17)
17. Krupica Tomáš (2003) CZE ATK Šlapaníce --- 0:11:47 0:02:54,6 (18) 0:08:52,4 (18)
18. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:11:47 0:03:22,7 (26) 0:08:24,3 (16)
19. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:12:12,1 0:03:08,4 (22) 0:09:03,7 (19)
20. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:13,4 0:02:27 (10) 0:09:46,4 (26)
21. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:12:15 0:02:58,6 (19) 0:09:16,4 (20)
22. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:22,4 0:02:59,3 (20) 0:09:23,1 (21)
23. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:50,4 0:03:13,7 (24) 0:09:36,7 (24)
24. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:51,8 0:03:09,4 (23) 0:09:42,4 (25)
25. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:51,9 0:03:16,3 (25) 0:09:35,6 (23)
26. Solár Vojtěch (2003) CZE Sportovní klub ASC --- 0:12:54 0:03:26,5 (27) 0:09:27,5 (22)
27. Vyskočil Roman (2003) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:13:28,2 0:03:05,6 (21) 0:10:22,6 (27)
Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:02:08,7 0:08:37,7