Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - Žactvo mladší (12-13)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:09:33,2 0:02:23,9 (1) 0:07:09,3 (3)
2. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:09:35,8 0:02:33 (2) 0:07:02,8 (1)
3. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:09:56,7 0:02:37,2 (7) 0:07:19,5 (4)
4. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:59,8 0:02:39,4 (8) 0:07:20,4 (5)
5. Růža Tomáš (2005) CZE ATK Šlapanice --- 0:10:08,9 0:03:00,4 (19) 0:07:08,5 (2)
6. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:12,9 0:02:52,2 (15) 0:07:20,7 (6)
7. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:17,9 0:02:56,7 (17) 0:07:21,2 (7)
8. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:30 0:02:35,1 (5) 0:07:54,9 (11)
9. Hamata Lukáš (2005) CZE TRIKV --- 0:10:30,5 0:03:09,1 (22) 0:07:21,4 (8)
10. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:33,7 0:02:48,8 (12) 0:07:44,9 (9)
11. Růžička Vojtěch (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:38,7 0:02:48,2 (10) 0:07:50,5 (10)
12. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:41 0:02:34,7 (3) 0:08:06,3 (15)
13. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:01,8 0:02:56,5 (16) 0:08:05,3 (14)
14. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:08,3 0:02:49,9 (13) 0:08:18,4 (16)
15. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:11:08,8 0:02:48,3 (11) 0:08:20,5 (17)
16. Klíček Petr (2006) CZE Triatlet Karlovy Vary z.s. --- 0:11:15,3 0:03:10,1 (23) 0:08:05,2 (13)
17. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:18,3 0:03:19,6 (26) 0:07:58,7 (12)
18. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:21,8 0:03:00,4 (20) 0:08:21,4 (18)
19. Hosa Šimon (2006) CZE SPSHK --- 0:11:34,3 0:02:44,4 (9) 0:08:49,9 (21)
20. Pařízek Matěj (2006) CZE SPSHK --- 0:11:36,1 0:02:36,3 (6) 0:08:59,8 (23)
21. Chmátal David (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:38,8 0:03:13,9 (24) 0:08:24,9 (20)
22. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:11:46 0:02:50,3 (14) 0:08:55,7 (22)
23. Caha Adam (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:07,8 0:02:35 (4) 0:09:32,8 (24)
24. HEITH Filip (2005) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:16,6 0:03:52,9 (28) 0:08:23,7 (19)
25. Slezák Adam (2006) CZE SCAP --- 0:12:46,1 0:02:57,6 (18) 0:09:48,5 (27)
26. KOPECKÝ Ondřej (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:51,2 0:03:17 (25) 0:09:34,2 (25)
27. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:52,8 0:03:04,4 (21) 0:09:48,4 (26)
28. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:41,4 0:03:50,5 (27) 0:09:50,9 (28)
29. Strunz Martin (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:16:46,3 0:03:53,1 (29) 0:12:53,2 (29)
Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- DNF 0:02:22,3 ---
Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNS --- ---
Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- ---
Bican Matěj (2006) CZE Elab --- DNS --- ---