Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - Žáci (10-11)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Míková Barbora (2007) CZE Individuální --- 0:04:35,2 0:01:12,6 (1) 0:03:22,6 (1)
2. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:04:56 0:01:20,7 (3) 0:03:35,3 (2)
3. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:10,7 0:01:24 (5) 0:03:46,7 (3)
4. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:16,1 0:01:20,8 (4) 0:03:55,3 (6)
5. Janatová Zdeňka (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:18,3 0:01:12,6 (2) 0:04:05,7 (9)
6. Noháčová Anna (2007) CZE --- --- 0:05:32,8 0:01:44,3 (15) 0:03:48,5 (4)
7. Pitrmanová Eliška (2007) CZE SPSHK --- 0:05:39,8 0:01:30,2 (8) 0:04:09,6 (12)
8. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:43,6 0:01:33 (10) 0:04:10,6 (13)
9. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:05:45,8 0:01:54,6 (25) 0:03:51,2 (5)
10. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:46,4 0:01:30,2 (9) 0:04:16,2 (16)
11. Procházková Jolana (2008) CZE Kometa Brno --- 0:05:51 0:01:42,4 (14) 0:04:08,6 (11)
12. Jungmannová Kateřina (2008) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:05:51,5 0:01:49,4 (19) 0:04:02,1 (8)
13. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:51,5 0:01:28,3 (7) 0:04:23,2 (19)
14. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:05:54,2 0:01:40,7 (13) 0:04:13,5 (14)
15. Potužníková Magdaléna (2008) CZE triatlet K.Vary --- 0:05:54,4 0:01:47,2 (18) 0:04:07,2 (10)
16. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:01,4 0:01:45,8 (17) 0:04:15,6 (15)
17. Bönischová Adéla (2007) CZE Triatlet --- 0:06:01,8 0:02:01,6 (26) 0:04:00,2 (7)
18. Kuncová Barbora (2008) CZE Plavecký klub Svitavy --- 0:06:05,7 0:01:25,9 (6) 0:04:39,8 (22)
19. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:09 0:01:52 (21) 0:04:17 (17)
20. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:06:12 0:01:53,9 (23) 0:04:18,1 (18)
21. Janovská Barbora (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:17,5 0:01:38,5 (11) 0:04:39 (20)
22. Trojanová Viktorie (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:25,4 0:01:39,9 (12) 0:04:45,5 (25)
23. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:27,5 0:01:44,6 (16) 0:04:42,9 (23)
24. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:06:31,7 0:01:52,5 (22) 0:04:39,2 (21)
25. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:48,9 0:01:50 (20) 0:04:58,9 (27)
26. KMOŠKOVÁ Barbora (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:56 0:02:10,6 (27) 0:04:45,4 (24)
27. Savin Soňa (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:15,9 0:02:24,8 (28) 0:04:51,1 (26)
28. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:18,4 0:01:54,2 (24) 0:05:24,2 (28)
Trinerová Nella (2007) CZE Triatlet K. Vary --- DNS --- ---
Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab --- DNS --- ---
Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- DNS --- ---
Svobodová Karin (2008) CZE BIJA --- DNS --- ---