CZECHMAN Triatlon, 2. 6. 2018 - M/Ž 50 (50-54)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:38:13,2 0:36:25 (14) 0:02:52,2 (1) 2:28:06,7 (1) 0:02:47,8 (1) 1:28:01,5 (2)
2. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:45:31,7 0:36:20 (13) 0:02:38,2 (3) 2:37:37,8 (7) 0:02:43 (1) 1:26:12,7 (1)
3. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:48:17,6 0:29:12,1 (1) 0:02:16,3 (1) 2:36:02,8 (5) 0:02:13,9 (1) 1:38:32,5 (3)
4. Skála Petr (1968) CZE Etriatlon Team --- 4:55:34,4 0:33:35 (3) 0:02:36,5 (2) 2:35:10,6 (3) 0:01:54,9 (1) 1:42:17,4 (6)
5. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 5:00:39,4 0:42:07,3 (25) 0:01:55,1 (1) 2:33:15 (2) 0:02:26,8 (2) 1:40:55,2 (4)
6. Scheuer Jan (1966) CZE Individuální --- 5:02:48 0:36:31,7 (15) 0:02:43,5 (1) 2:39:50,4 (9) 0:02:29,4 (1) 1:41:13 (5)
7. Žemlík Dušan (1968) CZE VIVATSPORT --- 5:04:43,7 0:39:33,9 (21) 0:02:27,6 (1) 2:35:28,3 (4) 0:02:19,1 (1) 1:44:54,8 (7)
8. Svoboda Jiří (1966) CZE ACTIVE TOUR Mandavan --- 5:06:34,5 0:37:05 (16) 0:02:28,3 (1) 2:37:24,8 (6) 0:02:38,4 (1) 1:46:58 (8)
9. Körner Roman (1968) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:09:09,9 0:33:52,7 (6) 0:02:39,5 (1) 2:32:21,8 (1) 0:02:52,4 (1) 1:57:23,5 (12)
10. Novák Petr (1968) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 5:14:13 0:35:45,7 (10) 0:05:18 (1) 2:41:23,1 (11) 0:03:15,3 (1) 1:48:30,9 (9)
11. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:22:58,9 0:34:00 (8) 0:02:54,6 (1) 2:41:18,4 (10) 0:03:10,4 (3) 2:01:35,5 (14)
12. Štefanič Michal (1968) CZE Diana --- 5:27:23 0:30:28,1 (2) 0:02:34,7 (1) 2:42:48,9 (12) 0:02:38,4 (2) 2:08:52,9 (18)
13. Macháček Pavel (1967) CZE --- --- 5:32:07 0:40:57,5 (23) 0:04:48,4 (3) 2:53:55,3 (19) 0:02:48,3 (2) 1:49:37,5 (10)
14. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 5:33:30,7 0:33:58,4 (7) 0:02:10,8 (2) 2:43:28,8 (13) 0:03:01,2 (2) 2:10:51,5 (19)
15. Chochole Petr (1967) CZE RESOLUTION TEAM --- 5:36:11 0:36:17,1 (12) 0:04:49,4 (4) 2:37:59 (8) 0:02:27,6 (1) 2:14:37,9 (23)
16. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:36:34,8 0:37:52,6 (19) 0:03:05,5 (1) 2:57:50,6 (21) 0:03:09,3 (1) 1:54:36,8 (11)
17. Hrabec Vladimír (1968) CZE AD team --- 5:39:06,7 0:43:55,2 (28) 0:02:57 (2) 2:51:54,5 (17) 0:02:52,1 (3) 1:57:27,9 (13)
18. Rusek Ondřej (1965) CZE --- --- 5:43:38,7 0:34:55 (9) 0:03:14,4 (1) 2:43:53 (14) 0:03:42,9 (1) 2:17:53,4 (24)
19. Nowara Andrzej (1965) POL --- --- 5:47:55,6 0:41:17,2 (24) 0:06:06,2 (1) 2:53:43,2 (18) 0:03:15,4 (3) 2:03:33,6 (15)
20. Studený Pavel (1968) CZE --- --- 5:48:13,7 0:33:43,2 (5) 0:05:02,2 (1) 2:46:02,1 (15) 0:05:26,1 (1) 2:18:00,1 (25)
21. Beer Werdan Pavel (1968) CZE Happy New Beer --- 5:48:38,6 0:38:16,1 (20) 0:03:36,8 (1) 2:51:06,9 (16) 0:03:09,8 (2) 2:12:29 (22)
22. stavby Canaba (1968) CZE SCDC --- 5:57:33,6 0:35:46,2 (11) 0:03:30,5 (1) 2:56:01,1 (20) 0:03:58,5 (2) 2:18:17,3 (26)
23. Jiříček Jan (1964) CZE SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou --- 6:04:47,4 0:40:40,8 (22) 0:05:00,2 (1) 3:05:58,5 (5) 0:06:06,1 (2) 2:07:01,8 (16)
24. Chocholouš Vít (1964) CZE Individuální --- 6:07:45,7 0:37:51,5 (18) 0:05:43,3 (1) 3:01:02,5 (3) 0:04:39,9 (1) 2:18:28,5 (27)
25. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 6:10:54,8 0:45:37,5 (30) 0:02:58,8 (3) 2:59:17,8 (1) 0:03:00,1 (1) 2:20:00,6 (29)
26. Diatka Vladimír (1967) CZE BKP --- 6:11:54,2 0:45:42,5 (31) 0:04:20,6 (1) 3:11:07 (6) 0:03:15,3 (2) 2:07:28,8 (17)
27. Švihlík Martin (1968) CZE TTT --- 6:19:35,7 0:44:03,4 (29) 0:04:39,4 (2) 3:01:00,4 (2) 0:03:35,2 (1) 2:26:17,3 (33)
28. Červený Miloš (1966) CZE ČS BIKE TEAM --- 6:19:38,4 0:49:24,1 (35) 0:05:37,4 (1) 3:00:47,8 (1) 0:04:09 (3) 2:19:40,1 (28)
29. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 6:24:18,3 0:33:42,8 (4) 0:04:40,8 (1) 3:16:51,6 (8) 0:05:56,5 (1) 2:23:06,6 (32)
30. Al-Kaysy Said (1965) CZE --- --- 6:32:46,8 0:52:28,3 (38) 0:04:47,1 (2) 3:20:57,1 (10) 0:03:28 (5) 2:11:06,3 (20)
31. Pavlíček Jan (1966) CZE STS Chvojkovice Brod B --- 6:32:52 0:50:26 (36) 0:05:18,3 (2) 3:20:38,3 (9) 0:04:29,8 (2) 2:11:59,6 (21)
32. Lerley Manfred (1967) CZE --- --- 6:44:13,4 0:47:13,5 (34) 0:05:46 (2) 3:24:34,9 (13) 0:06:23,9 (1) 2:20:15,1 (30)
33. Rakovič Pavel (1964) CZE --- --- 6:47:46,3 0:52:13,3 (37) 0:07:01,2 (1) 3:22:01,5 (11) 0:04:26,9 (1) 2:22:03,4 (31)
34. Pšenička Jiří (1968) CZE Fajn Tým --- 6:53:23 0:43:20 (27) 0:04:34,4 (1) 3:30:33,7 (16) 0:05:16,3 (1) 2:29:38,6 (1)
35. Mrskoš Petr (1967) CZE RESOLUTION TEAM --- 6:57:47,5 0:46:43,3 (32) 0:03:38,9 (2) 3:04:25,4 (4) 0:03:27,7 (4) 2:59:32,2 (1)
36. Kokoř Radek (1966) CZE EUROALARM --- 6:58:13,2 0:47:05 (33) 0:05:26 (4) 3:28:58,6 (15) 0:05:01,3 (1) 2:31:42,3 (2)
37. Dedek Martin (1967) CZE --- --- 7:05:23,4 0:42:52,8 (26) 0:05:22,2 (3) 3:11:41 (7) 0:04:59,9 (1) 3:00:27,5 (2)
38. Linhart Milan (1964) CZE KBA Grafitec Dobruška --- 7:08:54,5 1:05:47,9 (39) 0:05:42,1 (2) 3:25:13,3 (14) 0:05:42,7 (1) 2:26:28,5 (34)
39. Šereda Martin (1967) CZE Individuální --- 7:17:16,4 0:37:12,8 (17) 0:10:09,6 (1) 3:23:43,5 (12) 0:08:14,8 (1) 2:57:55,7 (1)
Chocholatý Petr (1964) CZE Nuanni --- DNS --- --- --- --- ---
Syneček Petr (1967) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hroch Zbyněk (1966) CZE SPEDOS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Paštika Jiří (1965) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:32:17,2 0:03:00,4 2:45:06,5 0:03:24,4 ---
Ratkovsky Peter (1966) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Feda Roman (1964) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Ethell Andrew (1967) GBR Bike Centrum Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Cvrček Jiri (1967) CZE --- --- DNF 0:42:44,3 0:09:16,8 --- --- ---
Vozenilek Josef (1965) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kosobud Martin (1968) CZE TriSK ČB --- DNS --- --- --- --- ---
Kučić Dario (1965) CRO TK X Podstrana --- DNF 0:40:11,8 0:05:25,3 2:20:44,4 0:02:13,5 ---