FORD Challenge Prague, 29. 7. 2017 - M/Ž 50 (50-54)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. SCHRENK Harald (1965) AUT Wanggo-Endurance-Team --- 4:32:57,5 0:26:57,5 (3) 0:04:22 (1) 2:20:39,1 (1) 0:02:38,7 (3) 1:38:20 (2)
2. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:37:32,6 0:31:37 (7) 0:04:37 (3) 2:30:48,6 (3) 0:02:37,7 (2) 1:27:52,1 (1)
3. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:47:21,4 0:25:40,8 (1) 0:05:15 (4) 2:33:01,7 (6) 0:02:49,7 (5) 1:40:34 (3)
4. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 4:50:08 0:31:45,8 (8) 0:04:24,3 (2) 2:29:34,6 (2) 0:02:30,6 (1) 1:41:52,6 (4)
5. Prochazka Martin (1966) CZE --- --- 4:53:01,6 0:32:43,5 (11) 0:05:32,3 (1) 2:29:22,7 (1) 0:02:47 (4) 1:42:35,9 (5)
6. SPELLITZ Manfred (1966) AUT FREE EAGLE Fun Racing Team --- 5:00:20 0:28:06,5 (4) 0:04:58,8 (1) 2:32:24,2 (5) 0:03:55,8 (19) 1:50:54,6 (10)
7. Tondl Pavel (1964) CZE caffenannini MTB --- 5:02:12,5 0:33:01,8 (15) 0:07:07,8 (1) 2:28:24,3 (1) 0:03:22,4 (8) 1:50:16,1 (8)
8. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 5:08:09,8 0:32:49,5 (12) 0:04:55,1 (1) 2:36:43,8 (2) 0:02:55 (6) 1:50:46,3 (9)
9. Arts Kris (1966) BEL Realiz sport team --- 5:10:14,5 0:39:00,8 (25) 0:07:02 (1) 2:38:03,6 (5) 0:03:31,9 (10) 1:42:36 (6)
10. Hála Luboš (1964) CZE Spartak Trebíc --- 5:11:01,5 0:31:56,8 (9) 0:04:55,5 (2) 2:33:14,6 (7) 0:03:06,7 (7) 1:57:47,8 (13)
11. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 5:13:24,4 0:33:00,3 (14) 0:07:09,3 (2) 2:43:40,3 (7) 0:03:33,6 (12) 1:46:00,8 (7)
12. BRESSER Robin (1964) GER --- --- 5:15:12,3 0:34:34 (19) 0:05:32,8 (2) 2:34:12,1 (8) 0:03:27,5 (9) 1:57:25,8 (12)
13. Belli Michael (1967) USA --- --- 5:20:58,5 0:31:25,3 (6) 0:05:56 (1) 2:31:45,1 (4) 0:03:42,2 (14) 2:08:09,8 (17)
14. WERNER Frank (1964) GER --- --- 5:26:40,6 0:28:30,5 (5) 0:08:11,1 (7) 2:44:35,8 (8) 0:03:47,9 (16) 2:01:35,1 (14)
15. SCHARR Sven (1966) GER --- --- 5:27:05,8 0:32:29,8 (10) 0:06:37,3 (1) 2:37:57,8 (4) 0:03:52,9 (17) 2:06:07,8 (16)
16. BAUER Günter (1965) GER Dreamteam --- 5:37:34,8 0:34:09,1 (18) 0:05:45,2 (3) 2:37:57,3 (3) 0:03:54,7 (18) 2:15:48,3 (23)
17. MÜLLER Jiri (1967) CZE STV Limbach-Oberfrohna --- 5:40:28,4 0:26:03,5 (2) 0:05:21,1 (1) 2:36:24,3 (1) 0:03:39,4 (13) 2:29:00 (1)
18. Ethell Andrew (1967) GBR Bike Centrum Olomouc --- 5:41:40,3 0:34:39,8 (20) 0:07:38,6 (5) 2:45:56,6 (9) 0:04:56,7 (1) 2:08:28,6 (18)
19. BURGER Kurt (1964) AUT P3 Trisports Team --- 5:42:30,9 0:33:44,6 (16) 0:05:12,2 (3) 2:38:40,8 (6) 0:03:47,7 (15) 2:21:05,4 (1)
20. VERNET Pascal (1964) FRA --- --- 5:49:12,7 0:47:59 (29) 0:06:59,5 (3) 2:53:41,1 (1) 0:04:37,7 (1) 1:55:55,2 (11)
21. Pokorný Jan (1966) CZE Etriatlon Team --- 5:54:06,6 0:36:32 (21) 0:09:29,3 (9) 2:59:27,6 (2) 0:05:26 (1) 2:03:11,6 (15)
22. Šebest Stanislav (1966) SVK Pro body triatlon team Košice --- 6:02:24,8 0:38:14 (23) 0:07:44,5 (6) 3:00:41,3 (3) 0:03:32,7 (11) 2:12:12,1 (19)
23. SCHRICKER Hans (1963) AUT TriRunners Baden --- 6:04:53,5 0:38:45,3 (24) 0:08:12,2 (8) 2:58:10,4 (1) 0:05:19,5 (2) 2:14:25,9 (21)
24. STUTZ Martin (1965) AUT P3 Trisports Team --- 6:19:33,6 0:52:43,3 (30) 0:06:38,8 (2) 2:55:16,7 (3) 0:05:55 (1) 2:18:59,6 (24)
25. DONNELLY John (1963) USA --- --- 6:28:10,9 0:36:47,8 (22) 0:12:52,5 (2) 3:12:07,6 (1) 0:10:50,1 (1) 2:15:32,7 (22)
26. Al-Kaysy Said (1965) CZE --- --- 6:28:32,4 0:46:21,5 (28) 0:05:05 (2) 3:19:24,3 (2) 0:04:53,5 (2) 2:12:47,8 (20)
27. RICHTER Andre (1963) GER SV - Handwerk Leipzig --- 6:44:00,9 0:32:53,3 (13) 0:07:16,6 (4) 2:54:39,9 (2) 0:05:58,9 (1) 3:03:12,1 (1)
28. NIELSEN Carsten (1967) DEN Karlslunde Tri --- 6:48:32,1 0:33:55 (17) 0:09:44,3 (10) 3:01:41,6 (4) 0:07:04,5 (1) 2:56:06,6 (1)
29. URBANIAK Wieslaw (1964) POL KS KROTOSZ KROTOSZYN --- 7:07:27,5 0:41:52,8 (26) 0:10:55,5 (1) 3:32:21,6 (4) 0:07:00,4 (1) 2:35:17 (1)
30. Rakovič Pavel (1964) CZE --- --- 7:18:34,4 0:44:43,5 (27) 0:07:09,8 (3) 3:30:09,6 (3) 0:05:15,2 (1) 2:51:16,1 (1)
CARTER Adrian (1965) GBR C & D property services --- DNS --- --- --- --- ---
SUELTEMEIER Ulf (1966) GER Münchener Männer Schwimmverein --- DNS --- --- --- --- ---
SÜLTEMEIER Tilo (1964) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Miroslav (1964) CZE Ekol team --- DNS --- --- --- --- ---
Szabó Śtefan (1963) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Rasocha Petr (1965) CZE Blast Team Czech --- DNS --- --- --- --- ---
Kostruh David (1967) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---