TUFO Moraviaman triatlon, 21. 6. 2014 - M/Ž 35 (35-39)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Minařík Petr (1976) CZE HISPORT Team --- 8:42:58,6 0:56:43,2 (4) 0:01:32,8 (8) 4:46:58,1 (5) 0:00:46,8 (4) 2:56:57,7 (1)
2. Urbánek Michal (1977) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 8:45:17,5 0:54:48,6 (2) 0:00:42,9 (1) 4:40:18,3 (1) 0:00:41,8 (1) 3:08:45,9 (2)
3. Krpec Lukáš (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 8:51:38,4 0:54:39 (1) 0:01:05,8 (3) 4:41:38,1 (2) 0:00:43,1 (2) 3:13:32,4 (3)
4. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 9:02:38,8 0:59:23,2 (6) 0:00:52,4 (2) 4:46:46,2 (4) 0:01:40,7 (15) 3:13:56,3 (4)
5. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:13:35,6 0:56:39,6 (3) 0:01:08,5 (4) 4:43:26 (3) 0:00:46,2 (3) 3:31:35,3 (8)
6. Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 9:15:28,3 0:57:05,8 (5) 0:01:16,1 (5) 4:51:50,3 (6) 0:01:08 (5) 3:24:08,1 (5)
7. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 9:41:14,1 1:06:49,2 (12) 0:01:57,6 (11) 5:04:34,4 (7) 0:01:39,5 (14) 3:26:13,407 (6)
8. Néč Ladislav (1976) SVK ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:51:17,7 1:06:43,8 (10) 0:01:31,5 (6) 5:13:17,3 (9) 0:01:25,3 (9) 3:28:19,8 (7)
9. Fialka Ladislav (1975) CZE XTERRA TEAM Hluboká n. Vltavou --- 10:02:45,9 1:12:10,7 (18) 0:03:24,9 (30) 5:08:18,9 (8) 0:01:14,9 (7) 3:37:36,5 (12)
10. Rataj Pavel (1979) CZE Erholung Bolatice --- 10:02:56,6 1:07:00,2 (13) 0:01:35,5 (9) 5:18:23,2 (14) 0:01:26 (10) 3:34:31,7 (10)
11. Král Pavel (1978) CZE TCV Jindřichův Hradec / USK FM Jindřichův Hradec --- 10:05:28,2 1:00:53 (8) 0:01:31,7 (7) 5:17:37,2 (13) 0:01:36,5 (13) 3:43:49,8 (17)
12. Beňo Ladislav (1976) CZE TriSK ČB --- 10:13:20,9 1:10:59,6 (17) 0:02:11,6 (15) 5:15:21,7 (11) 0:02:28,9 (28) 3:42:19,117 (15)
13. Kervitcer Jan (1978) CZE Kerteam --- 10:18:34,3 1:12:50,3 (19) 0:03:27,5 (31) 5:14:37,1 (10) 0:01:42,7 (16) 3:45:56,7 (18)
14. Rezny Matej (1977) CZE --- --- 10:30:13,8 0:59:49,7 (7) 0:02:24,3 (20) 5:33:33,5 (25) 0:01:46 (18) 3:52:40,3 (22)
15. Januška Jiří (1975) CZE TRI SPORT TEAM --- 10:31:04,5 1:28:31,6 (44) 0:01:58,3 (12) 5:21:37,3 (16) 0:02:25,6 (24) 3:36:31,7 (11)
16. Wiebauer Tomáš (1977) SVK --- --- 10:31:27,8 1:01:39,4 (9) 0:02:13,4 (16) 5:27:54,3 (22) 0:02:37 (29) 3:57:03,7 (25)
17. Odstrčilík Roman (1975) CZE Triatlon Holešov --- 10:35:13,1 1:21:34,6 (34) 0:02:30 (23) 5:28:00,7 (23) 0:01:20 (8) 3:41:47,8 (13)
18. Nedvídek Pavel (1979) CZE Vesani.cz --- 10:45:08,5 1:09:59,2 (16) 0:02:16,5 (19) 5:21:41,5 (17) 0:02:53,4 (34) 4:08:17,9 (29)
19. Vastl Oldřich (1975) CZE Pupkani KV --- 10:47:52,8 1:07:34,4 (14) 0:02:24,6 (21) 5:25:43,6 (21) 0:01:46,8 (19) 4:10:23,4 (33)
20. Kurečka Radomír (1976) CZE ApS Brno --- 10:50:24,8 1:14:03,6 (22) 0:02:03,3 (14) 5:42:09,3 (31) 0:01:11,4 (6) 3:50:57,2 (20)
21. Tesař Václav (1976) CZE --- --- 10:51:46,9 1:07:42 (15) 0:02:32,9 (24) 5:32:30,5 (24) 0:02:15 (23) 4:06:46,5 (28)
22. Jurča Radek (1975) CZE --- --- 10:53:01 1:24:59,5 (40) 0:04:31,8 (37) 5:38:41,4 (28) 0:02:42,7 (31) 3:42:05,657 (14)
23. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 10:54:02,3 1:17:06,7 (26) 0:04:40,4 (39) 5:42:44,4 (33) 0:02:53,2 (33) 3:46:37,6 (19)
24. Novotný Daniel (1979) CZE MAX CURSOR --- 10:55:38,1 1:21:26,9 (33) 0:03:09,5 (28) 5:36:15 (27) 0:01:50,7 (20) 3:52:56 (23)
25. Kolařík Miroslav (1978) CZE TRILIFE --- 11:04:03 1:18:52 (28) 0:05:31,2 (44) 5:54:41,2 (40) 0:02:27,8 (27) 3:42:30,8 (16)
26. Lencsés Pavol (1976) SVK Pegas Triatlon Partizanske --- 11:04:43,3 1:16:20,9 (25) 0:06:47,9 (47) 5:34:22,4 (26) 0:02:38,8 (30) 4:04:33,3 (27)
27. Hegner David (1978) CZE PUNK, PLEASURE and PAIN --- 11:08:26 1:30:31,2 (45) 0:02:16 (18) 5:24:15,2 (19) 0:02:42,7 (32) 4:08:40,927 (31)
28. Petlach Richard (1978) CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE --- 11:09:30,4 1:20:42,9 (30) 0:02:03,1 (13) 5:49:54,8 (37) 0:01:31 (12) 3:55:18,6 (24)
29. Dostálek Jan (1978) CZE ZdarBar Triatlon Team --- 11:10:47,5 --- --- 5:24:00 (18) 0:03:16,3 (37) 4:09:46,2 (32)
30. Šlegr Kamil (1976) CZE Krle� --- 11:12:07,3 1:17:21,4 (27) 0:02:26,3 (22) 5:15:58,2 (12) 0:02:07,7 (22) 4:34:13,7 (40)
31. Drábek Tomáš (1978) CZE MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 11:19:07,7 1:12:54,4 (20) 0:03:54,2 (32) 5:45:07,5 (34) 0:04:00,8 (42) 4:13:10,8 (34)
32. Šedík Ivan (1976) SVK --- --- 11:22:25,6 1:22:33,3 (36) 0:06:27,5 (45) 5:42:25,3 (32) 0:02:27,1 (26) 4:08:32,4 (30)
33. Burda Rostislav (1976) CZE ASPOT Hulín --- 11:22:26,9 1:23:01 (39) 0:02:40,8 (25) 5:25:35,6 (20) 0:03:06,5 (36) 4:28:03 (37)
34. Barbier Frederic (1976) CZE --- --- 11:32:33,6 1:21:14,8 (31) 0:04:16 (35) 5:39:04,7 (30) 0:04:00,5 (41) 4:23:57,65 (36)
35. Kozub Kamil (1976) CZE Sri Chinmoy marathon team --- 11:39:44 1:43:34,3 (49) 0:03:15,7 (29) 5:49:23,4 (36) 0:02:27 (25) 4:01:03,6 (26)
36. Duba Kamil (1978) CZE Triatlon Lipno --- 11:49:01,4 1:16:08,2 (24) 0:04:14,6 (34) 5:38:55,8 (29) 0:03:03,5 (35) 4:46:39,307 (42)
37. Toušek Petr (1975) CZE 3.LF UK --- 11:49:41 1:36:47,6 (47) 0:11:24 (50) 6:02:21,3 (46) 0:07:39,9 (50) 3:51:28,29 (21)
38. Blažek Petr (1977) CZE --- --- 11:51:51,1 1:25:58,3 (42) 0:05:18,5 (42) 5:54:03,9 (39) 0:05:25,9 (46) 4:21:04,553 (35)
39. Outrata Jan (1978) CZE www.inf.upol.cz/tri --- 11:55:26,5 1:12:59,6 (21) 0:04:03 (33) 5:45:19,5 (35) 0:03:25 (38) 4:49:39,46 (43)
40. Nemčík Marek (1975) SVK Moraviaman Team Otrokovice --- 11:56:33,1 1:06:44,1 (11) 0:01:43,9 (10) 5:21:30,4 (15) 0:01:44,6 (17) 5:24:50,177 (49)
41. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 12:23:15,9 1:15:32,5 (23) 0:03:00,5 (26) 6:22:53,5 (49) 0:02:07,1 (21) 4:39:42,38 (41)
42. Klíma Jan (1977) CZE USK Fakulty managementu VŠE --- 12:27:01,5 1:25:21,4 (41) 0:04:28,6 (36) 6:00:27,1 (44) 0:03:30,4 (39) 4:53:14,04 (45)
43. Bilik Peter (1979) SVK Nitra --- 12:27:08,4 1:22:36,2 (37) 0:08:15,1 (48) 6:19:51,6 (48) 0:06:17,8 (48) 4:30:07,757 (38)
44. Jozefčík Tomáš (1978) SVK --- --- 12:28:06 1:27:58,7 (43) 0:05:13,1 (41) 5:55:45,4 (41) 0:06:36,9 (49) 4:52:31,973 (44)
45. Řehůřek Jan (1979) CZE --- --- 12:33:54,4 1:39:14,8 (48) 0:04:58,9 (40) 6:15:15 (47) 0:04:14,9 (43) 4:30:10,83 (39)
46. Polak Radek (1979) CZE TJ Trsice --- 13:12:07,4 1:45:25,7 (51) 0:03:03,3 (27) 6:01:26,1 (45) 0:03:34,2 (40) 5:18:38,1 (48)
47. Polaček Luděk (1975) CZE Fort smc --- 13:19:09,3 1:21:57,1 (35) 0:05:21,2 (43) 5:57:51,1 (42) 0:04:48,9 (45) 5:49:11 (50)
48. Uhlíř Karel (1978) CZE SK Fuga --- 13:31:13,4 1:19:14,5 (29) 0:04:36,4 (38) 6:49:07,8 (51) 0:04:24,8 (44) 5:13:49,9 (47)
49. Falk Pavel (1979) CZE Spona Teplice --- 13:31:53,9 1:32:08,6 (46) 0:13:09,5 (51) 6:26:01,6 (50) 0:08:11,5 (52) 5:12:22,7 (46)
50. zapletal kamil (1977) CZE Sokol T�eb�tice --- 14:51:50,1 1:22:40,2 (38) 0:08:33 (49) 5:53:10,5 (38) 0:07:59,1 (51) 7:19:27,3 (52)
51. Bělík Milan (1976) CZE --- --- 15:32:42,6 1:43:42,6 (50) 0:06:33,2 (46) 6:51:09 (52) 0:05:31,8 (47) 6:45:46 (51)
Martinec Adam (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Sladký Petr (1979) CZE TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Laube Michal (1978) CZE BTT Libochovice --- DNS --- --- --- --- ---
Strangmüller Jan (1976) CZE ENERGY TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Vetrak Robert (1977) SVK 3NT triathlon team --- DNS --- --- --- --- ---
Kohoutek Michal (1977) CZE Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Barášek Aleš (1975) CZE Team.internetpb.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Bičík Michal (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Voráček Michal (1978) CZE Hrom do piecky! --- DNS --- --- --- --- ---
Mathy Jan (1979) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- DNF 1:17:16,2 0:03:46,5 5:48:56,1 0:01:48,5 ---
Kovalovský Jan (1977) CZE ENERGY TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Machů Karel (1975) CZE Malenovice --- DNS --- --- --- --- ---