EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - Teams - Žactvo 12-15 let


1 Triathlon Team Tábor
Počet bodů: 2790
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2790
202 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 2 950 0:08:42,2
241 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 2 950 0:09:54,4
185 Korousová Nikola Žactvo mladší (12-13) 5 890 0:10:37,4

2 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 2720
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2720
90 Míková Barbora Žactvo mladší (12-13) 1 1000 0:09:38,9
27 Fraňková Natálie Žactvo starší (14-15) 3 920 0:09:57,2
14 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 14 800 0:11:09,4

3 TJ Spartak Třebíč
Počet bodů: 2610
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2610
230 Trojan Adam Žactvo starší (14-15) 5 890 0:09:08,7
258 Mitisková Michaela Žactvo starší (14-15) 7 870 0:10:47,7
244 Teplá Simona Žactvo mladší (12-13) 9 850 0:11:30,2

4 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 2600
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2600
30 Gröschl Vojtěch Žactvo mladší (12-13) 3 920 0:10:04,7
135 Šimonová Anežka Žactvo starší (14-15) 10 840 0:11:02,4
192 Gončaruk Kyrill Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:10:46,7

5 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 2600
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2600
49 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 3 920 0:10:25,2
16 Burlová Tereza Žactvo mladší (12-13) 7 870 0:10:47,9
44 Churavá Veronika Žactvo starší (14-15) 13 810 0:11:06,7

6 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 2580
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2580
277 Rozsíval Erik Žactvo starší (14-15) 4 900 0:09:06,4
259 Štěpka Tadeáš Žactvo starší (14-15) 9 850 0:09:35,7
20 Duba Lucas Žactvo mladší (12-13) 11 830 0:11:10,2

7 TJ Sokol Senohraby
Počet bodů: 2560
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2560
43 Chmátalová Adéla Žactvo starší (14-15) 6 880 0:10:43,4
47 Jahoda Vojtěch Žactvo starší (14-15) 10 840 0:09:42,2
204 Kotišová Karolína Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:11:40,4

8 TriSK ČB
Počet bodů: 2540
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
148 Tučková Tereza Žactvo mladší (12-13) 4 900 0:10:30,7
17 Capl Kryštof Žactvo starší (14-15) 11 830 0:09:51,9
39 Hrubý David Žactvo mladší (12-13) 13 810 0:11:35,7

9 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 2537
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2537
62 Kotopulos Mikis Žactvo mladší (12-13) 2 950 0:09:54,4
66 Kovanda Vojtěch Žactvo mladší (12-13) 20 794 0:13:01,4
156 Žáček Matěj Žactvo mladší (12-13) 21 793 0:13:49,7

10 CzechTRI K. Team
Počet bodů: 2438
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2438
231 Ptáčková Anna Žactvo starší (14-15) 9 850 0:10:55,4
80 Maixnerová Eliška Žactvo starší (14-15) 19 795 0:11:53,4
15 Březina Vojtěch Žactvo starší (14-15) 21 793 0:11:31,4

11 SK Slavia Praha
Počet bodů: 2404
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2404
176 Kopenec Martin Žactvo starší (14-15) 12 820 0:10:09,2
124 Řezníčková Agáta Viktorie Žactvo starší (14-15) 17 797 0:11:21,2
4 Augusta Ondřej Žactvo starší (14-15) 27 787 0:12:07,7

12 VOKOLOPOLE
Počet bodů: 2385
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2385
35 Hašlar Přemysl Žactvo mladší (12-13) 18 796 0:12:15,4
36 Hašlar Matyáš Žactvo starší (14-15) 19 795 0:11:02,7
99 Pánek Šimon Žactvo starší (14-15) 20 794 0:11:13,4