EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - Teams


1 Triathlon Team Tábor
Počet bodů: 5470
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2790
202 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 2 950 0:08:42,2
241 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 2 950 0:09:54,4
185 Korousová Nikola Žactvo mladší (12-13) 5 890 0:10:37,4
Dorost a junioři 2680
170 Kostlán Robert Dorost (16-17) 4 900 0:22:51,9
251 Macháček Michal Dorost (16-17) 5 890 0:23:10,9
249 Stuchlík Jiří Junioři (18-19) 5 890 0:22:02,6
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2529
191 Červenka Lukáš Dospělí (20-39) 2 950 0:20:02,9
239 Vosejpka Jan Dospělí (20-39) 16 798 0:22:26,9
195 Korous Martin Dospělí (40-49) 33 781 0:24:18,4

2 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 5450
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2537
62 Kotopulos Mikis Žactvo mladší (12-13) 2 950 0:09:54,4
66 Kovanda Vojtěch Žactvo mladší (12-13) 20 794 0:13:01,4
156 Žáček Matěj Žactvo mladší (12-13) 21 793 0:13:49,7
Dorost a junioři 2870
28 Grebik Radim Junioři (18-19) 1 1000 0:20:04,9
240 Svobodová Tereza Junioři (18-19) 2 950 0:24:14,6
9 Bednarský Václav Junioři (18-19) 3 920 0:21:40,4
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2580
232 Václavík Filip Dospělí (20-39) 5 890 0:20:41,4
174 Hradil Pavel Dospělí (20-39) 9 850 0:21:21,6
175 Kotopulu Helena Dospělí (20-39) 10 840 0:25:51,4

3 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 5390
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2600
30 Gröschl Vojtěch Žactvo mladší (12-13) 3 920 0:10:04,7
135 Šimonová Anežka Žactvo starší (14-15) 10 840 0:11:02,4
192 Gončaruk Kyrill Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:10:46,7
Dorost a junioři 2790
273 Přikrylová Dana Dorost (16-17) 1 1000 0:24:09,9
138 Švecová Lenka Junioři (18-19) 3 920 0:25:46,9
91 Němec Matyáš Dorost (16-17) 7 870 0:27:15,9
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2532
24 Fairaislová Iveta Dospělí (20-39) 2 950 0:23:22,1
68 Kozlová Kateřina Dospělí (20-39) 16 798 0:26:53,4
152 Valdová Marie Dospělí (40-49) 30 784 0:30:29,1

4 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 5260
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2600
49 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 3 920 0:10:25,2
16 Burlová Tereza Žactvo mladší (12-13) 7 870 0:10:47,9
44 Churavá Veronika Žactvo starší (14-15) 13 810 0:11:06,7
Dorost a junioři 2660
131 Stupková Barbora Dorost (16-17) 3 920 0:25:29,9
109 Píclová Veronika Dorost (16-17) 6 880 0:27:47,9
236 Piknerová Zuzana Dorost (16-17) 8 860 0:28:11,1
Dospělí 20+, absolutní pořadí 840
247 Řehula Jakub Dospělí (20-39) 10 840 0:21:36,1

5 TJ Spartak Třebíč
Počet bodů: 5210
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2610
230 Trojan Adam Žactvo starší (14-15) 5 890 0:09:08,7
258 Mitisková Michaela Žactvo starší (14-15) 7 870 0:10:47,7
244 Teplá Simona Žactvo mladší (12-13) 9 850 0:11:30,2
Dorost a junioři 2600
117 Procházková Nikola Dorost (16-17) 4 900 0:25:50,6
32 Grulich Ondřej Junioři (18-19) 8 860 0:24:07,4
257 Svobodová Eliška Dorost (16-17) 10 840 0:30:07,1
Dospělí 20+, absolutní pořadí 1500
116 Procházka Dušan Dospělí (40-49) 56 758 0:27:28,1
87 Mejzlík Petr Dospělí (60+) 72 742 0:38:40,7

6 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 5082
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2720
90 Míková Barbora Žactvo mladší (12-13) 1 1000 0:09:38,9
27 Fraňková Natálie Žactvo starší (14-15) 3 920 0:09:57,2
14 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 14 800 0:11:09,4
Dorost a junioři 860
65 Koutný Roman Dorost (16-17) 8 860 0:29:20,9
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2362
104 Pazdera Lukáš Dospělí (20-39) 19 795 0:22:37,1
19 Černohorský Tomáš Dospělí (20-39) 28 786 0:24:05,9
182 Fraňková Michaela Dospělí (40-49) 33 781 0:31:42,9

7 TriSK ČB
Počet bodů: 4852
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
148 Tučková Tereza Žactvo mladší (12-13) 4 900 0:10:30,7
17 Capl Kryštof Žactvo starší (14-15) 11 830 0:09:51,9
39 Hrubý David Žactvo mladší (12-13) 13 810 0:11:35,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2312
149 Uhlíř Radek Dospělí (50-59) 35 779 0:24:31,9
1 Kosobud Martin Dospělí (50-59) 44 770 0:25:31,9
89 Mikoláš Miroslav Dospělí (20-39) 51 763 0:26:42,1

8 SK Slavia Praha
Počet bodů: 4761
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2404
176 Kopenec Martin Žactvo starší (14-15) 12 820 0:10:09,2
124 Řezníčková Agáta Viktorie Žactvo starší (14-15) 17 797 0:11:21,2
4 Augusta Ondřej Žactvo starší (14-15) 27 787 0:12:07,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2357
118 Procházková Michaela Dospělí (20-39) 14 800 0:26:47,1
56 Komárková Kateřina Dospělí (20-39) 31 783 0:30:49,9
128 Součková Zuzana Dospělí (60+) 40 774 0:40:49,9