TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - Teams


1 Triathlon Team Tábor
Počet bodů: 5795
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2950
097 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 1000 0:27:46
0116 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 1 1000 0:25:59,7
0133 Korousová Nikola Žactvo mladší (12-13) 2 950 0:33:17,9
Dorost a junioři 2845
106 Říhová Eliška Dorost (16-17) 3 966 1:10:43,9
63 Stuchlík Jiří Junioři (18-19) 4 945 1:02:13,4
10 Kostlán Robert Dorost (16-17) 5 934 1:03:04
Dospělí 20+, absolutní pořadí 1582
2 Červenka Lukáš Dospělí (20-39) 18 796 1:04:41,8
64 Korous Martin Dospělí (40-49) 28 786 1:07:52,4

2 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 5480
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 3045
111 Svobodová Tereza Junioři (18-19) 1 1050 1:06:38,9
3 Grebík Radim Junioři (18-19) 1 1050 0:59:36,6
110 Miklišová Lucie Dorost (16-17) 4 945 1:12:39,8
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2435
22 Václavík Filip Dospělí (20-39) 7 870 1:01:26,3
23 Hradil Pavel Dospělí (20-39) 23 791 1:05:57,7
29 Tkáč Daniel Dospělí (40-49) 40 774 1:09:37,6

3 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 5446
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2590
0148 Burlová Tereza Žactvo mladší (12-13) 4 900 0:35:03,9
0111 Churavá Veronika Žactvo starší (14-15) 8 860 0:32:27,7
0114 Souček Jakub Žactvo starší (14-15) 11 830 0:29:31,7
Dorost a junioři 2856
60 Matějovič Filip Dorost (16-17) 1 1050 1:01:24,9
5 Strejc Michal Dorost (16-17) 6 924 1:04:50,4
48 Marek Jakub Dorost (16-17) 10 882 1:07:15,2
Dospělí 20+, absolutní pořadí 775
61 Matějovič Martin Dospělí (50-59) 39 775 1:09:36,1

4 Loko Trutnov
Počet bodů: 5173
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2530
084 Skořepa Adam Žactvo starší (14-15) 8 860 0:28:00
0150 Káňová Kateřina Žactvo mladší (12-13) 10 840 0:40:17,9
0131 Šrollová Viktorie Žactvo mladší (12-13) 11 830 0:40:34,5
Dorost a junioři 2643
13 Pásler Kryštof Dorost (16-17) 3 966 1:02:01,6
74 Kábrt Lukáš Junioři (18-19) 14 840 1:17:17,7
73 Günther Jan Dorost (16-17) 16 837 1:13:31,1
Dospělí 20+, absolutní pořadí 754
82 Káňa Pavel Dospělí (40-49) 60 754 1:13:23,9

5 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 4971
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2530
0102 Fraňková Natálie Žactvo starší (14-15) 3 920 0:29:46,8
085 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 12 820 0:35:07,3
091 Gahler Viktor Žactvo starší (14-15) 24 790 0:46:16,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2441
12 Zikmund Tomáš Dospělí (20-39) 4 900 1:00:49,9
90 Hradecký Jan Dospělí (20-39) 14 800 1:02:37,4
30 Linhart Tomáš Dospělí (20-39) 73 741 1:16:29,3

6 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 4681
St. No. Racer Age category Rank Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2407
0119 Rež Adam Žactvo starší (14-15) 12 820 0:29:52,8
083 Novák Josef Žactvo starší (14-15) 20 794 0:33:52,4
082 Salvet Martin Žactvo starší (14-15) 21 793 0:35:06
Dorost a junioři 834
6 Bartovský Tomáš Dorost (16-17) 19 834 1:27:45
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2274
52 Ottenschläger Oto Dospělí (20-39) 17 797 1:04:03
26 Ihnačinec Jakub Dospělí (20-39) 52 762 1:11:58,9
16 Koš Jiří Dospělí (50-59) 99 715 1:30:26,4