Triatlon Příbram-štafety, 10. 6. 2018 - Teams


1 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 1950
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 1000
6 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 3 1000 0:43:47,8
Dospělí 20+, absolutní pořadí 950
7 Červenka Lukáš Dospělí (20-39) 1 11 950 1:04:39,4

2 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 1850
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 950
9 Marek Jakub Žactvo starší (14-15) 1 7 950 0:45:03
Dospělí 20+, absolutní pořadí 900
8 Tlamka Filip Dospělí (20-39) 3 11 900 1:05:51,9

3 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 1770
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 850
12 Koutný Roman Žactvo starší (14-15) 6 7 850 0:51:50,3
Dospělí 20+, absolutní pořadí 920
15 Černohorský Tomáš Dospělí (20-39) 2 11 920 1:05:12

4 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 1750
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 900
2 Duba Lucas Žactvo starší (14-15) 3 7 900 0:46:25
Dospělí 20+, absolutní pořadí 850
29 Skuhrová Tereza Dospělí (20-39) 3 3 850 1:13:02,7

5 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 1740
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 870
20 Němec Matyáš Žactvo starší (14-15) 4 7 870 0:49:52
Dospělí 20+, absolutní pořadí 870
22 Fencl Jiří Dospělí (20-39) 6 11 870 1:09:08,2

6 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 1000
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 1000
18 Miklišová Lucie Dospělí (20-39) 1 3 1000 1:03:57,1

7 TRI KLUB Příbram
Počet bodů: 920
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 920
1 Eliáš David Žactvo starší (14-15) 2 7 920 0:45:34,3
Dospělí 20+, absolutní pořadí 0
28 Skalička Jan Dospělí (20-39) 8 7 0 1:20:56,4

8 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 890
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 890
25 Marek Matěj Dospělí (20-39) 4 11 890 1:05:58,5

9 SK Slavia Praha
Počet bodů: 880
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 880
19 Burian Matěj Dospělí (20-39) 5 11 880 1:08:43,1

10 Loko Trutnov
Počet bodů: 880
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 880
10 Barvínková Adéla Žactvo starší (14-15) 3 3 880 0:47:46,8

11 Triatlon klub Ostrava
Počet bodů: 840
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dospělí 20+, absolutní pořadí 840
31 Palider Jan Dospělí (20-39) 7 11 840 1:13:46,9