INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018 - Teams - Dorost a junioři


1 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 2760
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2760
01 Hrušková Alžběta Junioři (18-19) 2 8 950 1:08:09
014 Kučerová Lucie Dorost (16-17) 3 11 920 1:12:23,3
0101 Tlamka Filip Dorost (16-17) 5 17 890 1:05:36,7

2 TJ Spartak Třebíč
Počet bodů: 2680
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2680
0114 Kříž Tomáš Junioři (18-19) 2 14 950 1:02:45,9
09 Březnová Radka Junioři (18-19) 6 8 880 1:19:47,5
020 Procházková Nikola Dorost (16-17) 9 11 850 1:21:57

3 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 2677
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2677
0118 Grebik Radim Dorost (16-17) 1 17 1000 1:01:14,9
019 Miklišová Lucie Dorost (16-17) 6 11 880 1:17:17
0124 Rybařík Marek Dorost (16-17) 17 17 797 1:19:08,1

4 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 2670
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2670
0103 Trutna Jan Junioři (18-19) 3 14 920 1:02:55,4
0109 Stříhavka Jindřich Junioři (18-19) 4 14 900 1:03:57,4
0110 Hájek Tomáš Junioři (18-19) 9 14 850 1:08:34,6

5 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 2660
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2660
0123 Stuchlík Jiří Dorost (16-17) 3 17 920 1:03:57,6
0132 Strejc Michal Dorost (16-17) 7 17 870 1:06:54,7
0106 Vosejpka Jan Junioři (18-19) 7 14 870 1:06:18,9

6 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 2630
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2630
0135 Matějovič Filip Dorost (16-17) 4 17 900 1:04:16,1
07 Vargová Pavlína Junioři (18-19) 4 8 900 1:13:08
0121 Ryšavý Philip Dorost (16-17) 11 17 830 1:10:18,6

7 TJ Šumperk
Počet bodů: 2600
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2600
0122 Bednarský Václav Dorost (16-17) 6 17 880 1:06:39,2
0113 Minář Patrik Junioři (18-19) 8 14 860 1:07:22,7
022 Anderlová Adéla Dorost (16-17) 8 11 860 1:18:31,5