Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - Teams - Žactvo 12-15 let


1 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 2920
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2920
063 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 16 1000 0:35:24,8
0170 Kostlán Robert Žactvo starší (14-15) 1 34 1000 0:32:09,1
0169 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 3 34 920 0:32:34,2

2 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 2720
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2720
056 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 3 16 920 0:29:23,3
036 Nýdrle Filip Žactvo mladší (12-13) 3 18 920 0:25:33,6
035 Švecová Andrea Žactvo mladší (12-13) 6 16 880 0:30:34,6

3 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 2630
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2630
034 Kušová Anna Žactvo starší (14-15) 5 16 890 0:36:42,2
0183 Marek Jakub Žactvo starší (14-15) 6 34 880 0:33:28,4
090 Odehnal Jan Žactvo starší (14-15) 8 34 860 0:33:33,6

4 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 2590
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2590
023 Balcarová Julie Žactvo starší (14-15) 4 16 900 0:36:33,9
076 Rozsíval Erik Žactvo starší (14-15) 7 34 870 0:33:30,5
040 Duba Lucas Žactvo mladší (12-13) 12 18 820 0:29:22,8

5 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 2540
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
0156 Šimonová Anežka Žactvo mladší (12-13) 8 16 860 0:32:39,1
060 Kučerová Beáta Žactvo mladší (12-13) 10 16 840 0:33:33,2
078 Duchková Tereza Žactvo starší (14-15) 10 16 840 0:39:43,1

6 Loko Trutnov
Počet bodů: 2540
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
058 Barvínková Adéla Žactvo starší (14-15) 8 16 860 0:39:11,3
061 Kábrt Aleš Žactvo mladší (12-13) 10 18 840 0:29:00,7
062 Pásler Kryštof Žactvo starší (14-15) 10 34 840 0:34:10,3

7 TJ Sokol Senohraby
Počet bodů: 2520
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2520
048 Štolba Tomáš Žactvo mladší (12-13) 9 18 850 0:28:49,1
022 Kotišová Karolína Žactvo mladší (12-13) 9 16 850 0:33:16,1
051 Štolba Jakub Žactvo starší (14-15) 12 34 820 0:34:44,8

8 Elab
Počet bodů: 2507
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2507
044 Hrašová Berenika Žactvo mladší (12-13) 4 16 900 0:29:31,3
073 Štěpka Tadeáš Žactvo starší (14-15) 13 34 810 0:34:56,4
046 Hanáček Jáchym Žactvo mladší (12-13) 17 18 797 0:35:54,1

9 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 2414
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2414
010 Němečková Eliška Žactvo mladší (12-13) 12 16 820 0:35:31,6
020 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 14 16 800 0:41:43
028 Koutný Roman Žactvo starší (14-15) 20 34 794 0:38:02,8

10 VOKOLOPOLE
Počet bodů: 2369
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2369
0163 Knobloch Florian Žactvo starší (14-15) 18 34 796 0:37:16,3
0158 Hašlar Matyáš Žactvo starší (14-15) 27 34 787 0:40:47,5
0159 Pánek Šimon Žactvo starší (14-15) 28 34 786 0:41:42

11 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 2354
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2354
039 Bartovský Tomáš Žactvo starší (14-15) 24 34 790 0:39:35,2
049 Salvet Martin Žactvo starší (14-15) 31 34 783 0:43:02,2
052 Novák Josef Žactvo starší (14-15) 33 34 781 0:45:29,3