Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - Teams - Žactvo 12-15 let


1 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 3066
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 3066
063 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 16 1050 0:35:24,8
0170 Kostlán Robert Žactvo starší (14-15) 1 34 1050 0:32:09,1
0169 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 3 34 966 0:32:34,2

2 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 2856
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2856
056 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 3 16 966 0:29:23,3
036 Nýdrle Filip Žactvo mladší (12-13) 3 18 966 0:25:33,6
035 Švecová Andrea Žactvo mladší (12-13) 6 16 924 0:30:34,6

3 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 2761
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2761
034 Kušová Anna Žactvo starší (14-15) 5 16 934 0:36:42,2
0183 Marek Jakub Žactvo starší (14-15) 6 34 924 0:33:28,4
090 Odehnal Jan Žactvo starší (14-15) 8 34 903 0:33:33,6

4 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Počet bodů: 2719
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2719
023 Balcarová Julie Žactvo starší (14-15) 4 16 945 0:36:33,9
076 Rozsíval Erik Žactvo starší (14-15) 7 34 913 0:33:30,5
040 Duba Lucas Žactvo mladší (12-13) 12 18 861 0:29:22,8

5 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 2667
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2667
0156 Šimonová Anežka Žactvo mladší (12-13) 8 16 903 0:32:39,1
060 Kučerová Beáta Žactvo mladší (12-13) 10 16 882 0:33:33,2
078 Duchková Tereza Žactvo starší (14-15) 10 16 882 0:39:43,1

6 Loko Trutnov
Počet bodů: 2667
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2667
058 Barvínková Adéla Žactvo starší (14-15) 8 16 903 0:39:11,3
061 Kábrt Aleš Žactvo mladší (12-13) 10 18 882 0:29:00,7
062 Pásler Kryštof Žactvo starší (14-15) 10 34 882 0:34:10,3

7 TJ Sokol Senohraby
Počet bodů: 2645
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2645
048 Štolba Tomáš Žactvo mladší (12-13) 9 18 892 0:28:49,1
022 Kotišová Karolína Žactvo mladší (12-13) 9 16 892 0:33:16,1
051 Štolba Jakub Žactvo starší (14-15) 12 34 861 0:34:44,8

8 Elab
Počet bodů: 2631
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2631
044 Hrašová Berenika Žactvo mladší (12-13) 4 16 945 0:29:31,3
073 Štěpka Tadeáš Žactvo starší (14-15) 13 34 850 0:34:56,4
046 Hanáček Jáchym Žactvo mladší (12-13) 17 18 836 0:35:54,1

9 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 2534
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2534
010 Němečková Eliška Žactvo mladší (12-13) 12 16 861 0:35:31,6
020 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 14 16 840 0:41:43
028 Koutný Roman Žactvo starší (14-15) 20 34 833 0:38:02,8

10 VOKOLOPOLE
Počet bodů: 2486
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2486
0163 Knobloch Florian Žactvo starší (14-15) 18 34 835 0:37:16,3
0158 Hašlar Matyáš Žactvo starší (14-15) 27 34 826 0:40:47,5
0159 Pánek Šimon Žactvo starší (14-15) 28 34 825 0:41:42

11 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 2471
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2471
039 Bartovský Tomáš Žactvo starší (14-15) 24 34 829 0:39:35,2
049 Salvet Martin Žactvo starší (14-15) 31 34 822 0:43:02,2
052 Novák Josef Žactvo starší (14-15) 33 34 820 0:45:29,3