Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - Teams


1 E.ON Triathlon Team
Počet bodů: 5579
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2920
063 Mičková Kateřina Žactvo starší (14-15) 1 16 1000 0:35:24,8
0170 Kostlán Robert Žactvo starší (14-15) 1 34 1000 0:32:09,1
0169 Kozojed Martin Žactvo starší (14-15) 3 34 920 0:32:34,2
Dorost a junioři 2600
0212 Stuchlík Jiří Dorost (16-17) 5 18 890 1:04:58,9
0274 Vosejpka Jan Junioři (18-19) 8 20 860 1:07:27,3
0231 Strejc Michal Dorost (16-17) 9 18 850 1:09:42,1
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2659
0330 Červenka Lukáš Dospělí (20-39) 5 34 934 2:02:30,9
0393 Kolářová Hana Dospělí (20-39) 9 14 892 2:33:34,6
0305 Korous Martin Dospělí (40-49) 20 30 833 2:16:35,8

2 KONRAD TOOLS TEAM
Počet bodů: 5500
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2630
034 Kušová Anna Žactvo starší (14-15) 5 16 890 0:36:42,2
0183 Marek Jakub Žactvo starší (14-15) 6 34 880 0:33:28,4
090 Odehnal Jan Žactvo starší (14-15) 8 34 860 0:33:33,6
Dorost a junioři 2870
0272 Hrušková Alžběta Junioři (18-19) 1 11 1000 1:08:57,2
0204 Kučerová Lucie Dorost (16-17) 2 10 950 1:11:40,1
0203 Půstová Šárka Dorost (16-17) 3 10 920 1:12:47,3
Dospělí 20+, absolutní pořadí 934
0329 Poláčková Pavlína Dospělí (20-39) 5 14 934 2:23:42,4

3 TITAN TRILIFE
Počet bodů: 5365
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Dorost a junioři 2770
0221 Grebik Radim Dorost (16-17) 1 18 1000 1:00:11
0219 Miklišová Lucie Dorost (16-17) 4 10 900 1:16:02,8
0228 Šišková Barbora Dorost (16-17) 7 10 870 1:26:54,3
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2595
0312 Václavík Filip Dospělí (20-39) 6 34 924 2:03:08,4
0306 Bajerová Žaneta Dospělí (20-39) 17 14 836 2:44:53,3
0314 Hradil Pavel Dospělí (20-39) 18 34 835 2:16:07,6

4 Triatlon Plzeň
Počet bodů: 5320
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2720
056 Jedličková Barbora Žactvo mladší (12-13) 3 16 920 0:29:23,3
036 Nýdrle Filip Žactvo mladší (12-13) 3 18 920 0:25:33,6
035 Švecová Andrea Žactvo mladší (12-13) 6 16 880 0:30:34,6
Dorost a junioři 2600
0275 Vargová Pavlína Junioři (18-19) 3 11 920 1:12:00,4
0216 Matějovič Filip Dorost (16-17) 8 18 860 1:06:25,6
0225 Marek Jakub Dorost (16-17) 12 18 820 1:13:50,7
Dospělí 20+, absolutní pořadí 1638
0307 Matějovič Martin Dospělí (40-49) 31 30 822 2:23:48,9
0322 Marek Daniel Dospělí (40-49) 36 30 816 2:29:12

5 TCV Jindřichův Hradec
Počet bodů: 5140
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
0156 Šimonová Anežka Žactvo mladší (12-13) 8 16 860 0:32:39,1
060 Kučerová Beáta Žactvo mladší (12-13) 10 16 840 0:33:33,2
078 Duchková Tereza Žactvo starší (14-15) 10 16 840 0:39:43,1
Dorost a junioři 2600
0258 Stříhavka Jindřich Junioři (18-19) 4 20 900 1:05:45,7
0263 Hájek Tomáš Junioři (18-19) 7 20 870 1:07:01,6
0262 Kozlová Kateřina Junioři (18-19) 11 11 830 1:28:29,6

6 TT Příbram, z. s.
Počet bodů: 5101
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2414
010 Němečková Eliška Žactvo mladší (12-13) 12 16 820 0:35:31,6
020 Boháčová Tereza Žactvo starší (14-15) 14 16 800 0:41:43
028 Koutný Roman Žactvo starší (14-15) 20 34 794 0:38:02,8
Dorost a junioři 1000
0252 Zikmund Tomáš Junioři (18-19) 1 20 1000 1:01:38
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2687
0366 Zelená Eliška Dospělí (20-39) 6 14 924 2:26:46,1
0302 Hradecký Jan Dospělí (20-39) 7 34 913 2:04:05,1
0301 Černohorský Tomáš Dospělí (20-39) 13 34 850 2:12:57,9

7 Krušnoman TT Litvínov
Počet bodů: 5062
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2354
039 Bartovský Tomáš Žactvo starší (14-15) 24 34 790 0:39:35,2
049 Salvet Martin Žactvo starší (14-15) 31 34 783 0:43:02,2
052 Novák Josef Žactvo starší (14-15) 33 34 781 0:45:29,3
Dorost a junioři 2520
0256 Lišková Barbora Junioři (18-19) 10 11 840 1:25:12,9
0209 Nejdlová Valérie Dorost (16-17) 10 10 840 1:28:45,9
0282 Vodrážka Borek Junioři (18-19) 10 20 840 1:09:37,5
Dospělí 20+, absolutní pořadí 2542
0342 Ottenschläger Oto Dospělí (20-39) 8 34 903 2:07:37,4
0356 Vrátná Alena Dospělí (50-59) 20 2 833 2:54:43,6
0304 Langhammer Tomáš Dospělí (40-49) 46 30 806 2:37:02,4

8 Loko Trutnov
Počet bodů: 4936
St. No. Racer Age category Rank Cat. Počet bodů Finish time
Žactvo 12-15 let 2540
058 Barvínková Adéla Žactvo starší (14-15) 8 16 860 0:39:11,3
061 Kábrt Aleš Žactvo mladší (12-13) 10 18 840 0:29:00,7
062 Pásler Kryštof Žactvo starší (14-15) 10 34 840 0:34:10,3
Dorost a junioři 2396
0207 Papež Michal Dorost (16-17) 14 18 800 1:15:18,3
0208 Günther Jan Dorost (16-17) 16 18 798 1:18:35,7
0251 Kábrt Lukáš Junioři (18-19) 16 20 798 1:13:33,8