České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Firm Čas plav. Var. s. Paid
Balda Jiří 108 M 1947 CZE 60+ SK OMT Pardubice --- --- 567 No
Bartůněk Václav 91 M 1992 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 04:50 546 No
Bednář Tomáš 14 M 1980 CZE 20-39 BKP --- 05:03 373 No
Benešová Alena 40 F 1998 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:35 490 No
Benešová Anna-Marie 41 F 1999 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:34 491 No
Beran Šimon 42 M 2004 CZE 7 TriSK ČB --- --- 492 No
Borčin Vladimír 88 M 1996 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 542 No
Borčinová Irena 79 F 1965 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 11:00 532 No
Bureš Petr 32 M 1980 CZE 20-39 USK ACIS PF Plzeň --- 04:48 479 No
Butalová Pavlína 77 F 1999 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 530 No
Caha Adam 101 M 2005 CZE 0-6 --- --- --- 560 No
Cahová Petra 24 F 1996 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:23 442 No
Cahová Kateřina 102 F 2005 CZE 0-6 --- --- --- 561 No
Capl Filip 43 M 2001 CZE 10-11 TriSK ČB --- --- 493 No
Dáňa Jindřich 15 M 1994 CZE 16-17 JPK AXIS --- 04:40 413 No
Dáňa Matyáš 97 M 2003 CZE 8 --- --- --- 555 No
Dáňa Jakub 96 M 1996 CZE 14-15 JPK AXIS --- --- 556 No
Debnar Martin 3 M 1992 CZE 18-19 GALANT BRNO --- 04:48 275 No
Dietrich Jakub 16 M 1996 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 02:18 416 No
Dobiáš Jan 71 M 1999 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 02:00 524 No
Dokulil Jan 21 M 1997 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:30 434 No
Dvořák Šimon 86 M 1999 CZE 12-13 TriSK ČB --- 03:06 540 No
Dvořák Petr 103 M 1950 CZE 60+ TC Dvořák --- --- 562 No
Dvořáková Magdalena 44 F 2001 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:59 495 No
Eningerová Valerie 87 F 1989 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 06:40 541 No
Frič Lukáš 62 M 1996 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 515 No
Gabriel Vít 73 M 1998 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 526 No
Gorc Daniel 45 M 1999 CZE 12-13 BKP --- --- 496 No
Grambmüller Aleš 76 M 1999 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 529 No
Hemelík Patrik 18 M 1994 CZE 16-17 CYKLOMAX TRI --- --- 424 No
Hlaváčová Barbora 58 F 1992 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:16 511 No
Hořejší Kamila 23 F 1992 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:10 441 No
Hotař Pavel 8 M 1990 CZE 20-39 JPK AXIS --- 05:33 287 No
Hovorka Ladislav 60 M 2000 CZE 10-11 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 513 No
Hovorková Dominika 30 F 1994 CZE 16-17 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 04:30 477 No
Hron Jan 59 M 1981 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 06:11 512 No
Ingeduld Vít 37 M 1994 CZE 16-17 --- --- 04:30 486 No
Janoušek Jakub 38 M 1991 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:33 488 No
Jirků Petr 80 M 1997 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 533 No
Kabrhel Tomáš 39 M 1992 CZE 18-19 GALANT BRNO --- 04:20 489 No
Keclík Petr 90 M 1991 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 05:00 545 No
Kinštová Tereza 33 F 2002 CZE 9 --- --- 01:50 480 No
Kobiánová Karolína 78 F 2000 CZE 10-11 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 531 No
Kolář Miroslav 36 M 1990 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:00 483 No
Kolářová Hana 35 F 1988 CZE 20-39 --- --- 04:43 482 No
Kot Petr 34 M 1996 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:13 481 No
Kot Michal 106 M 2006 CZE 0-6 --- --- --- 565 No
Krejčí Jakub 57 M 2002 CZE 9 --- --- 01:40 510 No
Kučera Vítězslav 31 M 1993 CZE 18-19 GALANT BRNO --- 01:00 478 No
Kurzová Markéta 99 F 1998 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 558 No
Lebeda Václav 89 M 1994 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:55 543 No
Linduška František 22 M 1994 CZE 16-17 --- --- 05:00 439 No
Lukeš Tomáš 28 M 1967 CZE 40-49 --- --- 05:46 475 No
Lukeš Matěj 29 M 2002 CZE 9 --- --- 01:44 476 No
Lukeš Adam 104 M 2004 CZE 7 TJ Vodní stavby Praha --- --- 563 No
Macháčková Petra 17 F 1997 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 02:48 417 No
Marešová Jana 25 F 1994 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:04 445 No
Mašata Matěj 100 M 1996 CZE 14-15 --- --- --- 559 No
Materna Jan 7 M 1971 CZE 40-49 SKP ALFA PRAHA --- 06:06 286 No
Matičková Silvie 54 F 2002 CZE 9 --- --- 06:00 506 No
Matičková Natálie 55 F 2005 CZE 0-6 --- --- 04:00 507 No
Mejzlík Petr 20 M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- --- 426 No
Mikulíková Hedvika 109 F 2003 CZE 8 --- --- --- 568 No
Moravec Šimon 2 M 1994 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 05:07 274 No
Moser Josef 63 M 1997 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 516 No
Mužíček Pavel 1 M 1984 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:40 273 No
Mužíček Josef 84 M 1957 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 06:20 538 No
Novák Jaroslav 110 M 1964 CZE 40-49 SK 4 DVORY --- --- 569 No
Novoveský Tomáš 61 M 1995 CZE 16-17 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 514 No
Olšan Martin 5 M 1987 CZE 20-39 HISPORT Team --- 05:24 279 No
Ondrášková Adriana 9 F 2000 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:21 288 No
Ondrášková Denisa 19 F 1994 CZE 16-17 TriSK ČB --- --- 425 No
Papáček Adam 81 M 2003 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:00 534 No
Papáčková Katka 95 F 2005 CZE 0-6 --- --- --- 554 No
Pechar Matyáš 94 M 1995 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- --- 552 No
Pechek Pavel 46 M 1983 CZE 20-39 TriSK ČB --- --- 497 No
Picka Matěj 93 M 1989 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 553 No
Pígl Marek 66 M 1997 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 519 No
Pišanová Miloslava 27 F 1983 CZE 20-39 --- --- 07:10 474 No
Podlahová Aneta 47 F 1994 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- --- 498 No
Pospíšil Matyáš 50 M 2000 CZE 10-11 PK JH --- 01:15 501 No
Pospíšilová Josefína Magdalena 53 F 2005 CZE 0-6 PK JH --- 01:58 504 No
Pýcha Miroslav 64 M 1996 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 517 No
Pýcha Ondřej 65 M 2000 CZE 10-11 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 518 No
Rada Petr 56 M 1992 CZE 18-19 --- --- 05:10 509 No
Rozhoň Václav 74 M 1996 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 527 No
Rozhoň Vojtěch 75 M 2000 CZE 10-11 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 528 No
Rudolfová Jitka 12 F 1986 CZE 20-39 --- --- 05:09 370 No
Řenč Tomáš 6 M 1990 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:57 283 No
Říhová Eliška 68 F 1997 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 521 No
Skuhrová Tereza 11 F 1994 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- --- 291 No
Sommer Vojtěch 26 M 1996 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:29 471 No
Spálenský Robert 92 M 1994 CZE 16-17 OT SK SPORTPRESTIŽ --- --- 551 No
Stasek Filip 69 M 1999 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 522 No
Šimeček Michal 48 M 1997 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:37 499 No
Šimůnek Rostislav 49 M 2000 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:34 500 No
Šindler Jiří 70 M 1998 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 523 No
Špillerová Michaela 85 F 1997 CZE 14-15 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:10 539 No
Šváb Matěj 51 M 2000 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:16 502 No
Tesárek Jakub 72 M 1999 CZE 12-13 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 525 No
Tischlerová Lucie 82 F 2003 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:00 535 No
Uhlíř Radek 52 M 1967 CZE 40-49 TriSK ČB --- --- 503 No
Václavík Jaroslav 107 M 1948 CZE 60+ --- --- --- 566 No
Vaněk Tomáš 83 M 2000 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 02:20 536 No
Vaňuš Jozef 4 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 08:00 278 No
Vonášková Anežka 105 F 1998 CZE 12-13 BKP --- --- 564 No
Zach Ondřej 67 M 1997 CZE 14-15 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 520 No
Zeman Zbyšek 13 M 1969 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 372 No
Železo Bohumil 98 M 2003 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- --- 557 No

109 registered racers
>