CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2021

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Andreovský Jan 103 M 1979 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 172417 No
Anselm Walter. M 1972 AUT 40-49 Wave Tri Team TS Wörgl --- 173437 No
Anselm Walter 114 M 1972 AUT 40-49 Wave Tri Team TS Wörgl --- 174116 No
Beck Pavel 142 M 1975 CZE 40-49 Krušnohorský výšvih --- 171762 No
Bíba Jan 138 M 1976 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 173030 No
Brabcová Milada 135 F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 171130 No
Červenka Ctibor 120 M 1975 CZE 40-49 Hopman Team Žatec --- 173081 No
Dienstbier Oldřich M 1981 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 171669 Yes
Doupovec Petr M 1974 CZE 40-49 PRISTA OIL CZECH TEXACO – Prista Oil Team CZ 173835 Yes
Duspivová Iveta 155 F 1975 CZE 40-49 PROFI SPORT Cheb --- 173800 No
Flak David 122 M 1979 CZE 40-49 CSG TRI TEAM --- 172864 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 173728 No
Ginzel Petr 104 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 171326 No
Hašlarová Alena 117 F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 173901 No
Heran Robert 162 M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 171465 No
Homolka Ondřej 127 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 172568 No
Hudeček Ondřej 125 M 1981 CZE 40-49 MedeorKV --- 173867 No
Kalina Bohumil 121 M 1976 CZE 40-49 SK Kardašova Řečice --- 170461 No
Kindl Robert M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 170977 No
Kocík Vojtěch 154 M 1981 CZE 40-49 Individuální --- 172505 No
Kopfstein Petr 119 M 1978 CZE 40-49 --- --- 172621 No
Korellus Petr 126 M 1979 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 173002 No
Korous Martin 136 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 171165 No
Koutná Eva 152 F 1978 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 172739 No
Krátká Lucie 112 F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 173826 No
Kropáček Jan M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 170384 Yes
Křížek Pavel M 1976 CZE 40-49 PKNJ --- 173716 Yes
Kubíček Jan 159 M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 174119 No
Kunstátová Marie M 1979 CZE 40-49 --- --- 171084 Yes
Kvasničková Radka 158 F 1976 CZE 40-49 --- --- 169469 No
Lepes Tibor M 1975 SVK 40-49 CNS Academy --- 167052 No
Macháček Marek 157 M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 173767 No
Matějka Jiří 118 M 1975 CZE 40-49 SK Profisport Karlovy Vary --- 170677 No
Matucha David 153 M 1977 CZE 40-49 --- --- 173032 No
Moravec Pavel M 1980 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 165304 Yes
Nevečeřal Jiří 106 M 1981 CZE 40-49 Individuální --- 170780 No
Pánková Ivana 116 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 173927 No
Pelc Jaroslav 143 M 1975 CZE 40-49 Krušnohorský výšvih --- 172907 No
Petratur Radim 129 M 1977 CZE 40-49 KOVO Praha --- 171764 No
Prchal Karel M 1981 CZE 40-49 AK Kudla --- 171244 Yes
Procházková Vendula 132 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 173772 No
Stádník Daniel 137 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 172967 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 165495 No
Šilhan Jiří 144 M 1976 CZE 40-49 WITTE bike team --- 173008 No
Šmíd Jaroslav 128 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 173045 No
Teplý Ondřej 160 M 1978 CZE 40-49 Café racers --- 171257 No
Tredgett Martina F 1981 CZE 40-49 Individuální --- 169212 Yes
Valtr Matěj 156 M 1977 CZE 40-49 TRIVA Praha --- 170317 No
Váša Marek 102 M 1981 CZE 40-49 TriKV --- 173787 No
Vavrochová Jaroslava 111 F 1976 CZE 40-49 Individuální --- 167861 No
vitner pavel 115 M 1975 CZE 40-49 --- --- 172925 No
Vrobel Lukáš 133 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 173602 No

52 registered racers
>