Pilman Triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Atarsia Jakub 60 M 1990 CZE 30-34 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 160494 No
Bača Jan 61 M 1976 CZE 40-44 CzechTRI K. Team --- 160446 No
Bajtekova Gabriela 10 F 1981 CZE 35-39 --- --- 160599 No
Bálek Oldřich 62 M 1972 CZE 45-49 --- --- 160595 No
Barabashev Pavel 63 M 1975 CZE 45-49 Road2kona --- 160478 No
Baronova Iva 27 F 1977 CZE 40-44 --- --- 160549 No
Bartík Michal 65 M 1977 CZE 40-44 MST Jihlava --- 160443 No
Bartík David 64 M 1980 CZE 40-44 MST Jihlava --- 160477 No
Bayer Miloslav 66 M 1947 CZE 70-74 KONRAD TOOLS TEAM --- 160610 No
Benčová Renáta 5 F 1977 CZE 40-44 LB-training --- 160529 No
Beňo Tomáš 67 M 1983 CZE 35-39 HISPORT Team --- 160512 No
Beránková Libuše 4 F 1973 CZE 45-49 GLASSMAN TT --- 160584 No
Berka Martin 272 M 1987 CZE 30-34 Lawi Sport Team z.s. --- 160401 No
Bílek Jaroslav 68 M 1975 CZE 45-49 --- --- 160533 No
Blaho Martin 69 M 1999 CZE 18-24 Prestige Cycling Team --- 160471 No
Borusík Ondrej 70 M 1972 CZE 45-49 --- --- 160561 No
Bouma Jiří 71 M 1978 CZE 40-44 Joskatel Team --- 160507 No
Bouřa Marek 72 M 1971 CZE 45-49 Mladá Boleslav --- 160581 No
Bureš Michal 242 M 1978 CZE 40-44 --- --- 160586 No
Burian Matěj 73 M 2000 CZE 18-24 SK Slavia Praha --- 160381 No
BUTORAL Dušan 247 M 1978 SVK 40-44 Mtc Vyšná Šebastová --- 160517 No
Capoušek Miroslav 74 M 1970 CZE 50-54 3D Fitness RT --- 160621 No
Cibulka Stanislav 75 M 1981 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 160429 No
Cibulková Markéta 6 F 1983 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 160488 No
Cívela Petr 54 M 1992 CZE 25-29 TITAN TRILIFE --- 160387 No
Cmunt Petr 55 M 1996 CZE 18-24 Tri club Česká Lípa --- 160391 No
Čeněk Jan 76 M 1987 CZE 30-34 KASPER SWIX TEAM --- 160475 No
Černá Petra 7 F 1977 CZE 40-44 3D Fitness Race Team --- 160601 No
Černochová Tereza 8 F 1987 CZE 30-34 Road2kona --- 160457 No
Černý Martin 77 M 1983 CZE 35-39 TITAN TRILIFE --- 160451 No
Černý Ondřej 78 M 1980 CZE 40-44 --- --- 160618 No
Darmovzal Jan 79 M 1990 CZE 30-34 Individuální --- 160428 No
David Pavel 80 M 1972 CZE 45-49 Lokomotiva Nymburk --- 160500 No
Demčák Martin 250 M 1978 SVK 40-44 --- --- 160557 No
DENOUAL Stephene 270 M 1978 FRA 40-44 --- --- 160448 No
Dienstbier Oldřich 81 M 1981 CZE 35-39 Triatlon Plzeň --- 160454 No
Doležel Jan 82 M 1983 CZE 35-39 --- --- 160445 No
Dostál Václav 251 M 1982 CZE 35-39 Individuální --- 160505 No
Dragolov Daniel 83 M 1967 CZE 50-54 Brno --- 160532 No
Drastík Jakub 84 M 1976 CZE 40-44 --- --- 160619 No
Drbohlav Lukáš 239 M 1981 CZE 35-39 Individuální --- 160481 No
Dundr Lukáš 85 M 1979 CZE 40-44 Individuální --- 160490 No
Džalaj Karol 256 M 1981 SVK 35-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 160390 No
Fic Martin 86 M 1974 CZE 45-49 TT Příbram, z. s. --- 160441 No
Ficová Radka 9 F 1973 CZE 45-49 TT Příbram, z. s. --- 160614 No
Filip Lukáš 87 M 1976 CZE 40-44 CzechTRI K. Team --- 160607 No
Fojkes Radim 88 M 1972 CZE 45-49 KPM --- 160585 No
Franc Petr 89 M 1974 CZE 45-49 Triatlon Mladá Boleslav --- 160496 No
Galandr Daniel 90 M 1979 CZE 40-44 Individuální --- 160404 No
Glajch Martin 28 M 1975 CZE 45-49 ChaBrusiči --- 160540 No
Gottwald Jan 91 M 1980 CZE 40-44 Agentura 2G --- 160526 No
Hába Jan 92 M 1980 CZE 40-44 Joskatel Team --- 160484 No
Hajdamach Jiří 93 M 1994 CZE 25-29 SK Sever Brno --- 160458 No
Halounek Jan 245 M 1970 CZE 50-54 --- --- 160577 No
Hartmann Vladimir 94 M 1981 CZE 35-39 RSFK --- 160566 No
Hašlar Přemysl 95 M 1975 CZE 45-49 VOKOLOPOLE --- 160620 No
Hejnyš Daniel 96 M 1977 CZE 40-44 VEXTA --- 160470 No
Hendrych Jaroslav 97 M 1975 CZE 45-49 Tri club Česká Lípa --- 160461 No
Heřman Tomáš 98 M 1976 CZE 40-44 Zebra Sports Team --- 160528 No
Holeček Petr 99 M 1961 CZE 55-59 Elab --- 160545 No
Holub Karel 56 M 1987 CZE 30-34 --- --- 160617 No
Horáček Zdeněk 100 M 1983 CZE 35-39 CK Kolokrám --- 160536 No
Horník Jan 101 M 1971 CZE 45-49 TJ Sokol Pražské Předměstí --- 160539 No
Hosnedl Marek 102 M 1991 CZE 25-29 Café racers --- 160424 No
Houška Michal 103 M 1978 CZE 40-44 Individuální --- 160435 No
Hradecký Jan 248 M 1983 CZE 35-39 TT Příbram, z. s. --- 160386 No
Hradil Pavel 104 M 1998 CZE 18-24 TITAN TRILIFE --- 160385 No
Hruška Tomáš 105 M 1976 CZE 40-44 --- --- 160587 No
Hurník Pavel 106 M 1965 CZE 55-59 Triatlon Team Opava z. s. --- 160537 No
Hurych Antonín 107 M 1976 CZE 40-44 Litomyšl --- 160486 No
Hyjánek Karel 108 M 1970 CZE 50-54 Kolokroužek Zlín --- 160622 No
Chladny Martin 109 M 1971 SVK 45-49 Trian ŠK UMB Banska Bystrica --- 160592 No
Chvatík Zdeněk 111 M 1986 CZE 30-34 --- --- 160579 No
Janicek Lukas 112 M 1976 CZE 40-44 --- --- 160560 No
Janouchová Jana 17 F 1963 CZE 55-59 3D Fitness RT --- 160605 No
Janoušek Hynek 113 M 1977 CZE 40-44 Betri --- 160408 No
Jaroš Zbyšek 259 M 1974 CZE 45-49 ArtSport Team --- 160407 No
Jelínek Petr 114 M 1978 CZE 40-44 Kostelec u HM --- 160525 No
Jenyšová Petra 11 F 1991 CZE 25-29 KESBUK --- 160597 No
Jíra Jaroslav 115 M 1971 CZE 45-49 Tri club Česká Lípa --- 160464 No
Jirák Karel 116 M 1973 CZE 45-49 Tri club Česká Lípa --- 160397 No
Jirsa Pavel 117 M 1967 CZE 50-54 Etriatlon Team --- 160555 No
Jordán Daniel 118 M 1997 CZE 18-24 Tri club Česká Lípa --- 160403 No
Juřička Jiří 119 M 1976 CZE 40-44 Individuální --- 160413 No
Kadidlo Jiří 120 M 1972 CZE 45-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 160459 No
Kadlec Ota 121 M 1982 CZE 35-39 --- --- 160513 No
Kahoun Filip 258 M 1968 CZE 50-54 HC --- 160623 No
Kala Jiří 122 M 1987 CZE 30-34 CK Příbram Fany Gastro --- 160405 No
Kaláb Miloš 249 M 1950 CZE 70-74 TTC Brno --- 160606 No
Kaleta Martin 123 M 1977 CZE 40-44 HC --- 160571 No
Kalina Pavel 124 M 1986 CZE 30-34 --- --- 160524 No
Kaplan Jiří 125 M 1981 CZE 35-39 OMT --- 160421 No
Karabinoš Tomáš 126 M 1983 SVK 35-39 Café racers --- 160406 No
Karásek Antonín 127 M 1982 CZE 35-39 Individuální --- 160420 No
Karlík Petr 128 M 1982 CZE 35-39 Triatlon Moravský kras --- 160412 No
Kesl Jiří 261 M 1995 CZE 25-29 USK Akademik Cheb --- 160626 No
Kleibl Martin 129 M 1973 CZE 45-49 Individuální --- 160394 No
Klika Petr 130 M 1979 CZE 40-44 NOVIS TK Praha --- 160456 No
Knejzlík Marek 132 M 1976 CZE 40-44 Tri club Česká Lípa --- 160437 No
Kočař Lukáš 51 M 1992 CZE 25-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 160379 No
Kokeš Vlastimil 133 M 1965 CZE 55-59 TTC Olomouc --- 160516 No
Kolář Lukáš 135 M 1984 CZE 35-39 Individuální --- 160417 No
Kolář Martin 134 M 1980 CZE 40-44 TriSK ČB --- 160554 No
Kolařík Ondřej 136 M 1982 CZE 35-39 Individuální --- 160553 No
Kolek Daniel 137 M 1989 CZE 30-34 --- --- 160594 No
Kollár Jan 138 M 1991 CZE 25-29 Racing Olešná --- 160575 No
Korecký Štěpán 262 M 1996 CZE 18-24 Elab --- 160416 No
Kotopulu Helena 2 F 1980 CZE 40-44 TITAN TRILIFE --- 160431 No
Kovařík Jan 268 M 1981 CZE 35-39 --- --- 160523 No
Kozel Tomáš 139 M 1982 CZE 35-39 SK Slavia Praha --- 160439 No
Krajča Stanislav 140 M 1983 CZE 35-39 TJ Liga 100 Olomouc --- 160467 No
Krajíček Martin 141 M 1982 CZE 35-39 Sokol Veltez --- 160551 No
Král Tomáš 142 M 1981 CZE 35-39 --- --- 160559 No
Krátká Kateřina 12 F 1983 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 160497 No
Kratochvíl Ladislav 265 M 1970 CZE 50-54 TJ BIŽU JBC --- 160593 No
Kratochvíl Zdeněk 143 M 1973 CZE 45-49 Kalda team --- 160624 No
Krejčí Tomáš 144 M 1986 CZE 30-34 TJ Liga 100 Olomouc --- 160482 No
Krejčí Milan 145 M 1977 CZE 40-44 Tri club Česká Lípa --- 160492 No
Krejčí Ivo 253 M 1957 CZE 60-64 3atlon Team Uničov --- 160514 No
Krejčí Miroslav 146 M 1964 CZE 55-59 KONRAD TOOLS TEAM --- 160543 No
Krejdl Aleš 147 M 1975 CZE 45-49 --- --- 160425 No
Krohlák Milan 234 M 1981 CZE 35-39 --- --- 160418 No
Křivánek Josef 58 M 1979 CZE 40-44 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 160400 No
Křivánek Filip 148 M 1991 CZE 25-29 Force Fojtík Wilier team --- 160501 No
Křivánková Simona 1 F 1983 CZE 35-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 160422 No
kubisz roman 149 M 1973 CZE 45-49 KPM --- 160602 No
Kubová Michaela 13 F 1976 CZE 40-44 BKP --- 160574 No
Kučera Martin 263 M 1974 CZE 45-49 --- --- 160565 No
Kudrna Zbyněk 150 M 1980 CZE 40-44 Enduraining --- 160399 No
Kudrna David 151 M 1977 CZE 40-44 TJ Slavoj Čáslav --- 160447 No
Kundrát Jan 271 M 1987 CZE 30-34 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 160393 No
Kunz Daniel 153 M 1969 CZE 50-54 Individuální --- 160474 No
Kunz Kamil 152 M 1978 CZE 40-44 --- --- 160489 No
Kynický Lukáš 154 M 1997 CZE 18-24 KONRAD TOOLS TEAM --- 160392 No
KYNICKÝ Radek 131 M 1972 CZE 45-49 --- --- 160538 No
Lácha Pavel 155 M 1969 CZE 50-54 RESOLUTION TEAM --- 160442 No
Lang Jaroslav 243 M 1972 CZE 45-49 --- --- 160547 No
Langhammer Jakub 59 M 1992 CZE 25-29 Krušnoman TT Litvínov --- 160383 No
Langšádl Jan 240 M 1971 CZE 45-49 Kerberos --- 160469 No
Lapeš Jaromír 156 M 1976 CZE 40-44 Individuální --- 160506 No
Lipowski Kamil 157 M 1971 CZE 45-49 --- --- 160616 No
Liska Jan 158 M 1977 CZE 40-44 FlyingFoxes --- 160510 No
Malinský Petr 180 M 1995 CZE 25-29 --- --- 160434 No
Man Petr 159 M 1971 CZE 45-49 Individuální --- 160568 No
MARENDIAK Peter 267 M 1980 SVK 40-44 --- --- 160548 No
Mareš Jiří 255 M 1973 CZE 45-49 NeVrSport Team --- 160519 No
Mareš Jan 160 M 1974 CZE 45-49 Italianbikes.cz --- 160588 No
Martínek Jan 161 M 1963 CZE 55-59 Individuální --- 160495 No
Matějovský Jan 163 M 1978 CZE 40-44 USK Akademik Cheb --- 160426 No
Melša Martin 220 M 1988 CZE 30-34 --- --- 160483 No
Mikolášek Petr 266 M 1963 CZE 55-59 --- --- 160518 No
Míl Petr 164 M 1971 CZE 45-49 Triatlon Team Opava z. s. --- 160453 No
Mirossay Matúš 165 M 1991 SVK 25-29 Sportakus Cycling Team --- 160402 No
Mitterwald Martin 246 M 1972 CZE 45-49 --- --- 160531 No
Molnárová Kateřina 14 F 1976 CZE 40-44 F-C běžecký klub Kadaň --- 160582 No
Neoral Jiří 166 M 1984 CZE 35-39 Individuální --- 160583 No
Novák Viktor 167 M 1976 CZE 40-44 kalirna.cz --- 160590 No
Novotný Petr 269 M 1982 CZE 35-39 --- --- 160479 No
Novotný Vojtěch 110 M 1987 CZE 30-34 --- --- 160534 No
Oberreiter Martin 168 M 1988 CZE 30-34 Elitavers Jihlava --- 160410 No
Odvárka Leoš 169 M 1988 CZE 30-34 HISPORT Team --- 160499 No
Okluský Miroslav 170 M 1989 CZE 30-34 TRI COLORS --- 160409 No
Ottenschläger Oto 171 M 1995 CZE 25-29 Krušnoman TT Litvínov --- 160609 No
Pavlíček Martin 172 M 1983 CZE 35-39 AC SPARTA PRAHA --- 160498 No
Pavlů Mirka 15 F 1975 CZE 45-49 Hejvy´s Intimmate Team --- 160527 No
Pešadik Michal 173 M 1981 CZE 35-39 CSG TRI Team --- 160430 No
Pešek Pavel 174 M 1990 CZE 30-34 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 160396 No
Pittner Roman 175 M 1974 CZE 45-49 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 160473 No
Plhoň Patrik 176 M 1980 CZE 40-44 Elite Sport Boskovice --- 160480 No
Podběhlý Ondřej 177 M 1982 CZE 35-39 --- --- 160522 No
Pohanková Gabriela 16 F 1984 CZE 35-39 Individuální --- 160589 No
Pokorný Martin 178 M 1965 CZE 55-59 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 160452 No
Polách Ivo 179 M 1976 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 160476 No
Polívka Luděk 181 M 1978 CZE 40-44 crazy bike team Lipníkn nad Bečvou --- 160542 No
Portyš Jakub 182 M 1987 CZE 30-34 --- --- 160573 No
Pražan Jan 183 M 1978 CZE 40-44 TITAN TRILIFE --- 160427 No
Procházka David 186 M 1975 CZE 45-49 IRON STARS BEROUN --- 160415 No
Procházka Zdeněk 184 M 1967 CZE 50-54 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 160567 No
Procházka Luděk 185 M 1970 CZE 50-54 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 160558 No
Puškaš David 187 M 1981 CZE 35-39 --- --- 160521 No
Rakušan Vojtěch 188 M 1989 CZE 30-34 2BWINNER TEAM --- 160398 No
Rett Tom 189 M 1969 CZE 50-54 --- --- 160485 No
Rež Zdeněk 244 M 1972 CZE 45-49 Spona Teplice --- 160550 No
Rieger Jan 190 M 1976 CZE 40-44 Individuální --- 160515 No
Richter David 252 M 1977 CZE 40-44 --- --- 160509 No
Richter Michael 191 M 1971 CZE 45-49 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 160552 No
Růžička Jakub 260 M 2000 CZE 18-24 Individuální --- 160423 No
Řenč Tomáš 50 M 1990 CZE 30-34 Triatlon Slaný --- 160608 No
Sedláček Roman 192 M 1964 CZE 55-59 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 160472 No
Selníková Anna 19 F 1994 CZE 25-29 Extreme sport club Selník --- 160625 No
Schwarz Daniel 193 M 1977 CZE 40-44 2BWINNER TEAM --- 160615 No
Skála Radek 194 M 1969 CZE 50-54 Joskatel Team --- 160466 No
Sklenář Filip 195 M 1995 CZE 25-29 Dynal s.r.o. --- 160598 No
Slabý Jan 162 M 1987 CZE 30-34 --- --- 160414 No
Sládeček David 196 M 1978 CZE 40-44 Individuální --- 160436 No
Sládková Jana 20 F 1966 CZE 50-54 Individuální --- 160578 No
Slatinský Lukáš 53 M 1983 CZE 35-39 Here To Win team --- 160384 No
Soukup Petr 52 M 1987 CZE 30-34 TJ Nová Paka --- 160380 No
Stádník Daniel 197 M 1972 CZE 45-49 TJ BIŽU JBC --- 160433 No
Stonavsky Jan 198 M 1978 CZE 40-44 --- --- 160591 No
Straňák Tomáš 199 M 1982 CZE 35-39 AC GOMANGO HOGNER --- 160541 No
Svoboda Marek 200 M 1971 CZE 45-49 Etriatlon Team --- 160613 No
Svozil Vít 201 M 1992 CZE 25-29 BKP --- 160395 No
Šinský Peter 202 M 1988 CZE 30-34 --- --- 160463 No
Škarka René 203 M 1976 CZE 40-44 SK Termit --- 160535 No
Škarka Dan 204 M 1978 CZE 40-44 SK Termit --- 160580 No
Šneberger Jan 205 M 1985 CZE 35-39 TT Příbram, z. s. --- 160382 No
Šnebergerová Lucie 3 F 1983 CZE 35-39 TT Příbram, z. s. --- 160460 No
Špalek Vít 206 M 1982 CZE 35-39 Kolokroužek Zlín --- 160570 No
Šťovíček Martin 207 M 1974 CZE 45-49 Joskatel Team --- 160546 No
Švarc Petr 238 M 1966 CZE 50-54 TRI KLUB Příbram --- 160449 No
Švarcová Hana 21 F 1982 CZE 35-39 Road2kona --- 160450 No
Tajč Jan 208 M 1968 CZE 50-54 CK Královice --- 160438 No
Tejkal Šimon 209 M 1988 CZE 30-34 CSG TRI Team --- 160444 No
Tobolák Vlastimil 210 M 1965 CZE 55-59 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 160502 No
Tomaštík Antonín 211 M 1977 CZE 40-44 individální Vyškov --- 160572 No
Tůma Adam 212 M 1998 CZE 18-24 --- --- 160556 No
Tvrdá Markéta 22 F 1977 CZE 40-44 Individuální --- 160491 No
Tylingr Tomáš 213 M 1987 CZE 30-34 RUNCAT --- 160508 No
Ungerman Antonín 264 M 1978 CZE 40-44 --- --- 160432 No
Vabroušek Petr 57 M 1973 CZE 45-49 TITAN TRILIFE --- 160388 No
Váchová Petra 23 F 1973 CZE 45-49 Individuální --- 160596 No
Vaníček Libor 214 M 1971 CZE 45-49 Etriatlon Team --- 160493 No
Varga Miroslav 215 M 1968 CZE 50-54 Individuální --- 160564 No
Vařeka Roman 216 M 1973 CZE 45-49 --- --- 160600 No
Vegh Stefan 257 M 1977 CZE 40-44 TRIATLON Dvory nad Žit. --- 160569 No
Veselý Petr 217 M 1990 CZE 30-34 GLASSMAN TT --- 160611 No
Vidlička Petr 218 M 1990 CZE 30-34 --- --- 160455 No
Viki Jan 219 M 1988 CZE 30-34 2B Winner --- 160511 No
Vinopal Jiří 241 M 1978 CZE 40-44 --- --- 160562 No
Vojtěšek Zbyněk 221 M 1977 CZE 40-44 Individuální --- 160544 No
Vokurka Pavel 222 M 1975 CZE 45-49 VOKOLOPOLE --- 160465 No
Volejník Michal 223 M 1988 CZE 30-34 HISPORT Team --- 160411 No
Vopálenský Tomáš 224 M 1972 CZE 45-49 ArtSport Team --- 160468 No
Vopat Milan 225 M 1961 CZE 55-59 DELTA TEAM TRIATLON --- 160520 No
Voráček Petr 226 M 1975 CZE 45-49 --- --- 160576 No
Voženílek Martin 254 M 1983 CZE 35-39 SK Salith sport --- 160462 No
Vyroubal Michal 227 M 1968 CZE 50-54 Individuální --- 160563 No
Wainer Jan 228 M 1976 CZE 40-44 OMT --- 160389 No
Winkelhofer Filip 229 M 1979 CZE 40-44 BKP --- 160612 No
Wohl Pavel 230 M 1997 CZE 18-24 Individuální --- 160419 No
Zajíček Petr 231 M 1974 CZE 45-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 160440 No
Zámečník Ondřej 232 M 1979 CZE 40-44 Výživové poradenství ZZ --- 160530 No
Zedníček Ivan 233 M 1965 CZE 55-59 SK Horolezci Havířov --- 160504 No
Zednikova Lilly 25 F 1980 CZE 40-44 Individuální --- 160487 No
Zich Radek 235 M 1984 CZE 35-39 PSK Přerov --- 160503 No
Zoubek Daniel 236 M 1967 CZE 50-54 KPM Nymburk --- 160603 No
Žarlok Zdeněk 237 M 1958 CZE 60-64 SK Jiří Team Ostrava --- 160604 No

248 registered racers
>