INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Balcarová Julie 081 F 2003 CZE 16-17 Here To Win team --- 159618 Yes
Běhounková Veronika 082 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 159115 Yes
Bröcker Julia 085 F 2003 GER 16-17 --- --- 159379 Yes
Burdych Adam 14 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159550 Yes
Cihlář Jakub 15 M 2003 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 159802 Yes
Faltova Eliška 086 F 2004 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 159633 Yes
Ficová Markéta 088 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 159365 Yes
Fraňková Natálie F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 159625 Yes
Hašlar Matyáš 23 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 158407 Yes
Chmátalová Adéla 094 F 2004 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby --- 159755 Yes
Jahoda Vojtěch 28 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 159355 Yes
Janoušek Martin 30 M 2003 CZE 16-17 TJ Nová Paka --- 159363 Yes
Kafka Šimon 34 M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 158168 Yes
Kalivoda Lukáš 35 M 2003 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 159162 No
Kašpar Lukáš 37 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159716 Yes
Kindl Marek 38 M 2004 CZE 16-17 TJ Lokomotiva Beroun --- 159814 Yes
Knobloch Florian 39 M 2003 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 158426 Yes
Korous David 43 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 159354 Yes
Kostlán Robert 44 M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 159352 Yes
Kozojed Martin 45 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 159351 Yes
Krobová Eliška 097 F 2003 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 159637 Yes
Kuchařová Karolína 098 F 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 159384 Yes
Marek Jakub 7 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 157496 Yes
Mičková Kateřina 0100 F 2004 CZE 16-17 2BWINNER TEAM --- 159632 Yes
Młynarska Józefina 0101 F 2003 POL 16-17 Klub Sportwise --- 159990 No
Pánek Šimon 61 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 158408 Yes
Pásler Kryštof 62 M 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159549 Yes
Pásler Jakub 63 M 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159552 Yes
Pitrmanová Kateřina 0103 F 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159551 Yes
Pluhař David 68 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 158181 Yes
Přikrylová Dana 0105 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 158918 Yes
Rozsíval Erik 71 M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 159170 No
Sedlařík David 72 M 2003 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 159747 Yes
Skořepa Adam 75 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 159548 Yes
Slaníková Nela 0109 F 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 159082 Yes
Spilko Daniel 78 M 2004 CZE 16-17 4SPORTS TEAM --- 159642 Yes
Srogoňová Alena 0110 F 2003 CZE 16-17 PROFI SPORT Cheb --- 159137 Yes
Stádník Jakub 79 M 2003 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 159369 Yes
Štěpka Tadeáš 93 M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 159670 Yes
Urbanová Michaela 0115 F 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 159579 Yes
Wąsik Maja 0117 F 2004 POL 16-17 Klub Sportwise --- 159989 No

41 registered racers
>