Aquatlon Praha 11

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Anděl David 124 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 05:30 162367 Yes
Babczynski Dan 127 M 2007 CZE 12-13 --- --- 06:00 162211 Yes
Balcarová Julie 72 F 2003 CZE 16-17 Here To Win team --- 05:25 163347 Yes
Benčová Renáta 119 F 1977 CZE 40-49 LB-training --- 06:30 163293 Yes
Benda Vladimír M 2011 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 00:52 163268 Yes
Benešovská Mahulena Anna 51 F 2008 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 03:30 163288 Yes
Beranová Daniela 27 F 2010 CZE 10-11 Velosport Domažlice --- 01:30 158565 Yes
Bönisch Antonín 31 M 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 02:00 162382 Yes
Böse Adam 32 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:00 163436 Yes
Böse Patricie 28 F 2012 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 00:45 163466 Yes
Buganová Petra 56 F 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:35 163465 Yes
Caha Marek 77 M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:15 163437 Yes
Cahová Magdalena F 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:45 163438 Yes
Capl Kryštof 167 M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:03 162312 Yes
Cihlář Zdislav 71 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:35 162005 Yes
Cihlář Jan 67 M 1970 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 07:55 162155 Yes
Cihlář Prokop 63 M 2006 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:19 162156 Yes
Čunátová Tereza 128 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:30 162438 Yes
Dienstbier Oldřich 69 M 1981 CZE 30-39 Triatlon Plzeň --- 07:00 163349 Yes
Dvorská Kristýna 87 F 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:50 151994 Yes
Dvořáková Kristýna 76 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 02:30 150670 Yes
Faltová Eliška 136 F 2004 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 06:35 163414 Yes
Felcman Michal M 1983 CZE 30-39 ctp --- 06:50 163317 Yes
Ficová Markéta 73 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:10 162152 Yes
Hadravová Viktorie 123 F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:28 163269 Yes
Hasala Pavel 176 M 1986 CZE 30-39 BeTri --- 08:00 157211 Yes
Hašlar Přemysl 191 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:20 163507 Yes
Havlová Kristýna 16 F 2011 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 00:45 163443 Yes
Holeček Petr 156 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 07:00 163267 Yes
Holomoucký Adam 93 M 1999 CZE 20-29 Elab --- 05:20 163298 Yes
Horák Václav 91 M 2008 CZE 12-13 Individuální ORGSU.com 02:45 163405 Yes
Horňáková Aneta 120 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:45 162410 Yes
Hrdlička Ricardo 36 M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 04:00 163467 Yes
Hrubý David M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:45 162380 Yes
Hrubý Mirek 195 M 2011 CZE 8-9 SK PORTHOS --- 00:45 162412 Yes
Hudák Kryštof 96 M 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 03:00 162407 Yes
Chalupníková Valerie 68 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:55 163260 Yes
Chovanečková Nikola F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:20 160982 Yes
Chytilová Kateřina 131 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:15 163366 Yes
Jahn Bohumil M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 05:00 159665 Yes
Jakimič Viktor 161 M 2004 CZE 16-17 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 05:50 163435 Yes
Jaroš Zbyšek 88 M 1974 CZE 40-49 ArtSport Team --- 05:40 163515 Yes
Jarošová Eliška 84 F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 02:40 163516 Yes
Jíra Jaroslav 140 M 1971 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 06:20 162423 Yes
Jungmannová Kateřina 65 F 2008 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 03:05 162379 Yes
Kafka Šimon 153 M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:30 162402 Yes
Kaltnerová Nikoleta 179 F 2011 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 02:10 163290 Yes
Karásek Jonáš 183 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 00:55 162433 Yes
Kašák Jakub M 2012 CZE 8-9 --- --- 01:00 160963 Yes
KAŠÁKOVÁ Kateřina 155 F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:45 160962 Yes
Klusáček Filip 48 M 2006 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:30 163440 Yes
Klusáčková Nikol 52 F 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:30 163439 Yes
Kmoch Štěpán 100 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:25 162405 Yes
Knejzlík Tomáš 148 M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 02:25 163415 Yes
Knejzlík Marek 152 M 1976 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 06:00 163419 Yes
Knejzlíková Tereza 144 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:05 163416 Yes
Koblížek Šimon 168 M 1999 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov --- 05:20 160918 Yes
Kocková Tereza 95 F 1997 CZE 20-29 HISPORT Team --- 10:00 151897 Yes
Korellus Lukáš 39 M 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:45 163300 Yes
Korellus Jakub 43 M 2011 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 00:55 163301 Yes
Koutný Roman 113 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:43 162148 Yes
Kovář Jan 99 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec ORGSU.com 02:45 163314 Yes
Kovář Toník 103 M 2011 CZE 8-9 tcv --- 00:45 163315 Yes
Krátká Kateřina 75 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 02:52 163302 Yes
Krátká Lucie 79 F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 06:45 163304 Yes
Krátký Martin 92 M 1979 CZE 40-49 --- --- 05:15 163287 Yes
Krobová Eliška 132 F 2003 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 06:30 163152 Yes
KUCHYNKOVÁ Karolína 61 F 2010 CZE 10-11 --- --- 01:40 163351 Yes
Kunz Martin 159 M 1990 CZE 30-39 ctp --- 06:00 163319 Yes
Lachman Ondřej 20 M 1987 CZE 30-39 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 05:30 163489 Yes
Leszkow David 141 M 2000 CZE 20-29 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:40 161807 Yes
Marc Alfréd 101 M 2005 CZE 14-15 --- --- 02:40 162395 Yes
Maříková Kateřina 12 F 2011 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 00:42 162435 Yes
Maštalka Martin M 1977 CZE 40-49 --- --- 10:26 152097 Yes
Mejzlík Petr 47 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 150565 Yes
Mígl Vojtěch 121 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:55 162151 Yes
Mígl Antonín 125 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 03:00 163411 Yes
Mrva Daniel M 2012 CZE 8-9 SK ASC --- 00:55 162416 Yes
Mrvová Adina M 2010 CZE 10-11 SK ASC --- 40:00 162413 Yes
Němec Jan 151 M 1973 CZE 40-49 Kolín --- 06:00 163418 Yes
Nosek Martin 147 M 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:35 160184 Yes
Novák Jan 164 M 1983 CZE 30-39 --- --- 16:00 162370 Yes
Nováková Jarmila 112 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:05 162419 Yes
Nováková Viktorie 116 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:35 162420 Yes
Olšar Robert 104 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:18 162399 Yes
Parez Jan 85 M 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:55 162149 Yes
Parezová Anna 89 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:49 162150 Yes
Paták David 149 M 2012 CZE 8-9 Elab --- 00:45 162430 Yes
Pekárková Kateřina M 1986 CZE 30-39 --- --- 08:30 151968 Yes
Petrankova Klára 160 F 2011 CZE 8-9 Dukla --- 00:50 161006 Yes
Plic Lukáš 199 M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:20 162181 Yes
Plic Ondřej 203 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:10 162183 Yes
Přikrylová Dana 184 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 161798 Yes
Rataj Rafael M 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:42 163444 Yes
Řezníček Agáta Viktorie 139 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:50 163358 Yes
Savin Sonja 24 F 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:30 163441 Yes
Sedláčková Stella 108 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:19 162439 Yes
Souček Jakub 143 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:20 162429 Yes
Starý Jakub 19 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 01:02 162417 Yes
Stuchl Jindřich 83 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 151693 Yes
Stupková Barbora 80 F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:10 163359 Yes
Šimůnek Štěpán 40 M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:15 160052 Yes
Šimůnková Šárka 44 F 2006 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:38 160032 Yes
ŠKODOVÁ Daniela 64 F 2011 CZE 8-9 Triatlon TJ Praha Háje --- 00:42 163322 Yes
ŠKODOVÁ Denisa 60 F 2010 CZE 10-11 Triatlon TJ Praha Háje --- 01:28 163323 Yes
Šmehýl Peter 172 M 1980 SVK 40-49 --- --- 05:25 163363 Yes
Šnoblová Adéla F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:45 163417 Yes
Švecová Andrea 135 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 163263 Yes
Talacko Oskar 107 M 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins --- 02:35 162376 Yes
Talacková Olivie 111 F 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins --- 03:05 162375 Yes
Toul Filip 163 M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:27 162305 Yes
Tučková Tereza 171 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:19 162303 Yes
Tučková Lucie 175 F 2012 CZE 8-9 TriSK ČB --- 00:57 162304 Yes
Valešová Barbora 157 F 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 04:00 163442 Yes
Valtrová Ema 59 F 2011 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 01:15 163367 Yes
Valtrová Tea 55 F 2013 CZE 8-9 TJ Bižuterie Jablonec --- --- 163527 Yes
Váša Theodor 35 M 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:40 162424 Yes
Vašková Jana 187 F 1990 CZE 30-39 --- --- 06:00 157132 Yes
Večeřa Matyáš 15 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:23 162434 Yes
Volf Štěpán 133 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 02:35 162096 Yes
Vorlíčková Jana 145 F 1995 CZE 20-29 2BWINNER TEAM --- 06:42 162311 Yes
Wallischová Eva F 1978 CZE 40-49 --- --- 07:25 152092 Yes
Zikmund Tomáš 129 M 1999 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. --- 04:19 161893 Yes
Zinková Slávka 180 F 1978 CZE 40-49 --- --- 10:00 162075 Yes

124 registered racers
>