EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adamová Tereza 2 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:28 124948 Yes
Adamová Žaneta 3 F 1980 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 08:15 124949 Yes
Aišman Miloš 208 M 1970 CZE 40-49 USK Akademik o. s. --- --- 125429 No
Augusta Ondřej 4 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:50 125258 Yes
Bajer Vojtěch 5 M 2008 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 01:42 125247 Yes
Bala Amélie 6 F 2009 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:00 125266 Yes
Balcarová Julie 163 F 2003 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 125427 No
Barotek Karel 7 M 2005 CZE 14-15 --- --- 04:00 125274 Yes
Barvínková Adéla F 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:30 125329 Yes
Bednarský Václav 9 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:16 124920 Yes
Benčová Renáta 10 F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 06:20 124983 Yes
Blažek Cyril 11 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:00 124971 Yes
Bludský Matěj 12 M 2010 CZE 8-9 TITAN TRILIFE --- 02:00 124863 Yes
Bočková Izabela 13 F 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 02:13 124960 Yes
Boháčová Tereza 14 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:45 125279 Yes
Březina Vojtěch 15 M 2005 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 03:05 125237 Yes
Burlová Tereza 16 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:00 125082 Yes
Caha Jakub 177 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 125418 No
Capl Kryštof 17 M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:16 124844 Yes
Cihlář Prokop M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:32 125294 Yes
Cipra Jiří 194 M 1981 CZE 20-39 --- --- 06:00 125388 No
Coufal Lukáš 157 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:10 125145 No
Coufalová Tereza 161 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:50 125144 No
Čamek Jakub 198 M 1975 CZE 40-49 --- --- 07:15 124972 No
Černohorský Tomáš 19 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 125276 Yes
Černý Jakub 173 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:40 125268 No
Červenka Lukáš 191 M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 04:20 125024 No
Datinská Viola 160 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:35 125334 No
Duba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:00 125133 No
Duba Lucas 20 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:40 125147 Yes
Dvorská Kristýna 21 F 2009 CZE 10-11 TRIKV --- 01:28 124763 Yes
Dvořáček Jindřich 22 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:12 125336 Yes
Dvořáková Kristýna 159 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:32 125137 No
Dvořáková Pavlína 23 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:12 125304 Yes
Fairaislová Iveta 24 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 125160 Yes
Ficová Anna 25 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 125130 Yes
Filip Tadeáš 206 M 2008 CZE 10-11 SPSHK --- 01:16 124795 No
Filipová Klára 209 F 1995 CZE 20-39 RESOLUTION TEAM --- 05:50 125330 No
Flegl Vlastimil 178 M 1953 CZE 60+ Brtev --- 09:00 125159 No
Franěk Tomáš 26 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:32 125281 Yes
Fraňková Michaela 182 F 1970 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- --- 125432 No
Fraňková Natálie 27 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:27 125280 Yes
Fučíková Terezie 187 F 2010 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:40 125110 No
Ginzel Petr 186 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 10:00 124895 No
Gončaruk Kyrill 192 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:50 125127 No
Gončaruk Ilja 193 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 125128 No
Grebik Radim 28 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:40 125189 Yes
Gregora Jan 29 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:45 124819 Yes
Gröschl Vojtěch 30 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:44 124756 Yes
Gröschl Václav 31 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:23 124757 Yes
Grulich Ondřej 32 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:03 124787 Yes
Hájek Tomáš 33 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 125026 Yes
Hartmanová Barbora 179 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:00 124986 No
Hartmanová Kateřina 180 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:20 124987 No
Hartmanová Tereza 181 F 2011 CZE 8-9 Elab --- 02:00 124988 No
Hašlar Přemysl 34 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 06:00 125020 Yes
Hašlar Přemysl 35 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 04:20 125021 Yes
Hašlar Matyáš 36 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:30 125022 Yes
Holeček Petr 37 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:35 125195 Yes
Holomoucký Adam 183 M 1999 CZE 20-39 Elab --- 05:25 125053 No
Homola Jakub 190 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 125101 No
Homola Matěj 189 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:23 125270 No
Hradil Pavel 174 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 125256 No
Hrubý David 39 M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 03:02 124845 Yes
Hrubý Adam 38 M 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:01 124848 Yes
Hrušková Alžběta 40 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:54 125088 Yes
Hrušková Anežka 41 F 1999 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:54 125089 Yes
Hubáček Ondřej 165 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:34 125099 No
Charvát Matyáš 188 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:35 125251 No
Chmátal David 42 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:05 125087 Yes
Chmátalová Adéla 43 F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 125086 Yes
Chovanečková Nikola 171 F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:25 125121 No
Churavá Veronika 44 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 125271 Yes
Ihn Ondřej 167 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 05:10 124931 No
Ihn Tobiáš 168 M 2008 CZE 10-11 --- --- 02:00 124933 No
Ihn Šimon 169 M 2010 CZE 8-9 Klub plaveckých sport Opava --- 01:58 125342 No
Jadrníčková Šárka 172 F 2006 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:32 125122 No
Jahn Bohumil 45 M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 05:50 124842 Yes
Jahnová Michaela 46 F 1978 CZE 40-49 BogasTeam --- 08:30 125146 Yes
Jahoda Vojtěch 47 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:26 125035 Yes
Jahodová Eliška 162 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 125222 No
Janovská Kateřina 197 F 1981 CZE 20-39 ELAB --- 05:40 125389 No
Jarošová Eliška 200 F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- --- 125415 No
Jarošová Karolína 199 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- --- 125416 No
Jedlička Jakub 48 M 2008 CZE 10-11 --- --- 01:40 125162 Yes
Jedličková Barbora 49 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:32 125161 Yes
Jenčíková Anna 164 F 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:46 125111 No
Jílek Petr 50 M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 07:20 125299 Yes
Jiruška Matyáš 166 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:54 124929 No
JOZA Vojtěch 207 M 1983 CZE 20-39 --- --- --- 125425 No
Jungmannová Kateřina 51 F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:40 124908 Yes
Jurica Josef 52 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:40 125225 Yes
Kahuda Jiří 205 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:15 125298 No
Kališ Přemysl 53 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:30 125094 Yes
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:28 125131 No
Keclík Petr 196 M 1991 CZE 20-39 OMT --- --- 125423 No
Koblížek Šimon 54 M 1999 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 04:12 124855 Yes
Koblížek Mikuláš 158 M 2006 CZE 12-13 --- --- 02:40 124891 No
Kolář Matěj 55 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:47 125117 Yes
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:47 125134 No
Komárková Kateřina 56 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:50 125249 Yes
Kopenec Martin 176 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- --- 125417 No
Koptík Jiří 58 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:35 124846 Yes
Koptík Jiří 57 M 1982 CZE 20-39 TriSK ČB --- 06:00 125371 Yes
Koptíková Kristýna 59 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:10 124851 Yes
Koranda David 60 M 1983 CZE 20-39 TriSK ČB --- 07:30 125079 Yes
Korous Martin 195 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 06:13 125096 No
Korous David 184 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:20 125106 No
Korousová Nikola 185 F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:45 125090 No
Kosobud Martin 1 M 1968 CZE 50-59 TriSK ČB --- 07:30 125031 Yes
Kosobud Tomáš 61 M 2003 CZE 16-17 TriSK ČB --- 06:30 125080 Yes
Kostlán Robert 170 M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:00 125100 No
Kotiš Martin 203 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:55 125155 No
Kotišová Karolína 204 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 125154 No
Kotopulos Mikis 62 M 2006 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 02:00 125261 Yes
Kotopulos Nikos 63 M 2010 CZE 8-9 TITAN TRILIFE --- 02:00 125262 Yes
Kotopulu Helena 175 F 1980 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 03:10 125347 No
Koutná Barbora F 2007 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 04:12 125282 Yes
Koutný Roman 65 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:10 125277 Yes
Kovanda Vojtěch 66 M 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 02:55 125260 Yes
Kovář Jan 67 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:30 125054 Yes
Kozlová Kateřina 68 F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:20 124903 Yes
Kozojed Ondřej 201 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:45 125097 No
Kozojed Martin 202 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:18 125098 No
Kratochvíl Marek 69 M 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:40 124969 Yes
Kratochvílová Šárka 70 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:42 124968 Yes
Krumlová Alžběta 71 F 2004 CZE 14-15 SK Jiskra Domažlice --- 02:26 125125 Yes
Krůtová Eliška 72 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 04:13 125283 Yes
Kříž Matěj M 2003 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:02 125233 Yes
Kučera Martin M 2010 CZE 8-9 --- --- 02:50 125319 No
Kučerová Lucie 74 F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 125135 Yes
Kučerová Beáta 75 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 125202 Yes
Kuchařová Karolína 76 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 124754 Yes
Kulinová Klára F 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:40 125074 Yes
Lemberka Ondřej 224 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 03:00 125112 No
Lemberka Jan 225 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:44 125113 No
Lencová Alice 245 F 1993 CZE 20-39 TJ Dukla Praha --- 05:30 125269 No
Leszkow David 78 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:45 125061 Yes
Linduška František M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 04:30 125224 No
Lojková Tina 79 F 2007 CZE 12-13 --- --- 04:00 125132 Yes
Macháček Michal 251 M 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:25 125102 No
Maixnerová Eliška 80 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:37 125235 Yes
Malá Anna F 2007 CZE 12-13 --- --- 04:00 125203 No
Maloch Aleš 260 M 1979 CZE 40-49 BKP --- 07:15 125027 No
Maloch Václav 81 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:29 125234 Yes
Malochová Barbora 261 F 1979 CZE 40-49 --- --- 07:00 125028 No
Malochová Alžběta 262 F 2011 CZE 8-9 --- --- 01:57 125033 No
Marek Lukáš 82 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 02:50 125038 Yes
Marek Matěj M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:07 125046 No
Marek Jakub 83 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:35 125091 Yes
Marková Ladislava 84 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:45 125037 Yes
Martincová Lucie 85 F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 00:10 124742 Yes
Matoušová Michaela 86 F 2000 CZE 18-19 Elitavers Jihlava --- 06:05 125296 Yes
Mejzlík Petr 87 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 125140 Yes
Mezlíková Klára 242 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:15 124955 No
Mičková Kateřina 241 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 125273 No
Michálek Filip 274 M 2001 CZE 18-19 PK JH --- 04:25 124927 No
Michálek Šimon 275 M 2005 CZE 14-15 PK JH --- 02:13 124928 No
Mikoláš Jan 88 M 1961 CZE 50-59 TriSK ČB --- 08:00 125310 Yes
Mikoláš Miroslav 89 M 1995 CZE 20-39 TriSK ČB --- 06:45 125311 Yes
Míková Barbora 90 F 2007 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 02:26 124907 Yes
Minář Patrik 233 M 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:45 125083 No
Mitisková Michaela 258 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:53 124957 No
Münster Petr 255 M 2010 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:50 125239 No
Musilová Nikola 223 F 1989 CZE 20-39 --- --- --- 125428 No
Němec Matyáš 91 M 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 124998 Yes
Němečková Eliška 92 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 04:00 125278 Yes
Nesnídal Oliver 226 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:00 125297 No
Nesnídalová Sára 227 F 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 59:59 125248 No
Nosek Martin 93 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 125314 Yes
Novotný Jindřich 252 M 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- --- 125424 No
Odehnal Jan 94 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:18 125245 Yes
Odehnal Jakub 95 M 2006 CZE 12-13 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:30 125246 Yes
Olšar Ondřej 96 M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 04:20 124994 Yes
Olšová Veronika 97 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:15 124996 Yes
Ouška Ondřej 246 M 2005 CZE 14-15 --- --- --- 125419 No
Pagáč Ondřej 98 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 07:30 125019 Yes
Pánek Šimon 99 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:25 125076 Yes
Pánková Ivana 101 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 08:00 125073 Yes
Pánková Emma F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:45 125075 Yes
Parez Jan 102 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:50 125284 Yes
Parezová Anna 103 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:55 125285 Yes
Patáková Tereza 270 F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:40 125390 No
Pazdera Lukáš 104 M 1986 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 06:30 125238 Yes
Pech Roman 267 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 125426 No
Pechek Pavel 105 M 1983 CZE 20-39 TriSK ČB --- 07:45 125312 Yes
Peřinka Filip 106 M 1988 CZE 20-39 TTT --- 05:30 124916 Yes
Petr Martin 107 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:05 124849 Yes
Petrová Lenka 108 F 2011 CZE 8-9 TriSK ČB --- 02:35 124850 Yes
Píclová Veronika 109 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:05 125136 Yes
Piknerová Zuzana 236 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:30 125321 No
Plic Ondřej 110 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:17 125120 Yes
Pluhař David 111 M 2003 CZE 16-17 PS Kroměříž --- 04:42 125301 Yes
Plza Marek 112 M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 04:00 124847 Yes
Pokorný Marek 113 M 1972 CZE 40-49 --- --- 07:30 124973 Yes
Potužníková Magdaléna 235 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:31 124773 No
Pozler Tomáš 114 M 1976 CZE 40-49 OMT --- 06:50 125194 Yes
Pozlerová Edita 115 F 2007 CZE 12-13 OMT --- 02:50 125198 Yes
Procházka Matyáš 268 M 2007 CZE 12-13 SOPKo --- 02:50 124775 No
Procházka Dušan 116 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 06:30 124956 Yes
Procházka Roman 269 M 1973 CZE 40-49 SOPKo --- 06:45 124774 No
Procházková Nikola 117 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:58 124958 Yes
Procházková Michaela 118 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:00 125265 Yes
Prokop Evžen M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 06:00 125307 Yes
Přikrylová Tereza 272 F 2005 CZE 14-15 ELAB --- 02:40 125393 No
Přikrylová Dana 273 F 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:02 125394 No
Ptáčková Anna 231 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:38 125236 No
Půstová Šárka 120 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 125151 Yes
Rozsíval Erik 277 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:08 125077 No
Rybařík Marek 234 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 06:20 125264 No
Ryšávka Jáchym 121 M 2007 CZE 12-13 --- --- 02:25 125118 Yes
Ryšávková Kateřina 122 F 1977 CZE 40-49 --- --- 05:50 125070 Yes
Ryšávková Emma 123 F 2005 CZE 14-15 --- --- 02:40 125071 Yes
Řehula Jakub 247 M 1999 CZE 20-39 Triatlon Plzeň --- --- 125421 No
Řezníčková Agáta Viktorie 124 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:40 125257 Yes
Říhová Eliška F 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:25 125103 No
Sedlařík David 125 M 2003 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:10 124980 Yes
Semerád Martin 126 M 1999 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:39 125267 Yes
Souček Jakub 127 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:56 125305 Yes
Součková Zuzana 128 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 09:00 125221 Yes
Srch Jiří 129 M 1998 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:05 125275 Yes
Stolarčíková Julie Sandra 278 F 1980 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- --- 125430 No
Stuchl Jindřich 130 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 124938 Yes
Stuchlík Jiří 249 M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:48 125107 No
Stuchlík Jiří 248 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 06:55 125115 No
Stuchlíková Natálie 250 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:45 125092 No
Stupková Barbora 131 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:05 125139 Yes
Svoboda Marek 133 M 1995 CZE 20-39 AD team --- 06:20 125119 Yes
Svoboda Vojtěch 132 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 04:00 125201 Yes
Svoboda Patrik 256 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 125420 No
Svobodová Agáta 134 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:50 125200 Yes
Svobodová Tereza 240 F 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- --- 125422 No
Svobodová Eliška 257 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- --- 125431 No
Šafránek Jáchym 253 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 03:00 124882 No
Šafránková Anna 254 F 2010 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 01:55 124883 No
Šimonová Anežka 135 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:51 125030 Yes
Šiška Adam 220 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:44 125104 No
Šiška Matěj 221 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:40 125105 No
Škoda Václav 136 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 125017 Yes
Šoula Václav 264 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:44 125108 No
Šrollová Viktorie F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:20 125328 Yes
Štěpka Tadeáš 259 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 124997 No
Švecová Lenka 138 F 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:15 124990 Yes
Švecová Andrea 139 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 125302 Yes
Švingr Pavel M 1953 CZE 60+ BK Louny --- 09:30 125313 No
Teplá Jana 141 F 1979 CZE 40-49 TTT --- 07:00 124861 Yes
Teplá Magdaléna 140 F 2005 CZE 14-15 SOPKo --- 02:30 124885 Yes
Teplá Tereza 243 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:00 124959 No
Teplá Simona 244 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:00 124962 No
Teplý Ondřej 142 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 05:20 124862 Yes
Tesařová Rozálie 271 F 2006 CZE 12-13 ELAB --- 03:45 125395 No
Thoma Jiří 143 M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 07:00 124989 Yes
Tischlerová Linda 263 F 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:47 125129 No
Tkáč Daniel M 2005 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 02:00 125263 No
Tkáč Daniel M 1979 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 04:20 125348 No
Toul Filip 144 M 2007 CZE 12-13 Šutri Prachatice --- 02:30 125300 Yes
Tourková Jarmila 145 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 124901 Yes
Tourková Julie F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:40 124902 Yes
Trněná Kateřina F 1978 CZE 40-49 --- --- 06:00 125064 No
Trněná Jasmína 265 F 2010 CZE 8-9 --- --- 01:35 125065 No
Trněný Matyáš 266 M 2010 CZE 8-9 --- --- 02:10 125066 No
Trojan Adam 230 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:28 125067 No
Trutna Jan 147 M 1999 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:35 124911 Yes
Tučková Tereza 148 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:26 124843 Yes
Uhlík Vojtěch 228 M 2010 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:50 125109 No
Uhlík Jan 229 M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:34 125114 No
Uhlíř Radek 149 M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 06:30 125229 Yes
Václavík Filip 232 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:20 125025 No
Valda Josef 150 M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 124898 Yes
Valda Antonín 151 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:35 124899 Yes
Valdová Marie 152 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 124897 Yes
Vejrychova Nikola 276 F 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:33 125190 No
Vosejpka Jan 239 M 1999 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 04:48 125317 No
Vrobel Lukáš 153 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 05:45 125191 Yes
Vrobel Richard 154 M 2010 CZE 8-9 Kerberos --- 01:44 125192 Yes
Vyleta Jakub 155 M 2006 CZE 12-13 KOME KLUB Kraslice --- 02:27 125093 Yes
Weber Martin 238 M 1967 CZE 50-59 K2 --- 05:40 125323 No
Weber Adam 237 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:55 125324 No
Zavřel Jiří M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 02:05 125252 No
Zdražilová Zoe 222 F 2002 CZE 16-17 SK Jiří Team Ostrava --- 04:50 125286 No
Žáček Matěj 156 M 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 04:00 125259 Yes

281 registered racers
>