Triatlon Lipová

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Vokurková Zuzana 6 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 115076 No
Tabulková Barbora 5 F 2009 CZE 9 --- --- 115535 No
Plic Ondřej 3 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115581 No
Stočes Vojtěch 4 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 115722 No
Černý Jakub 2 M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 115740 No
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115072 No
Pánková Emma F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115074 No
Vokurková Adéla 12 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115075 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115255 No
Homola Matěj 9 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115257 No
Kozojed Ondřej 7 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115262 No
Káňová Kateřina F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 115443 No
Tabulka Štěpán 8 M 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 115522 No
Chytilová Kateřina 10 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 115585 No
Vachová Adéla 11 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 115731 No
Tichy Martin M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 115745 No
Nováková Jarmila 13 F 2007 CZE 10-11 --- --- 115885 No
Dvořáková Kristýna 33 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 109072 No
Churavá Veronika 28 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110099 No
Jedličková Barbora 26 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110742 No
Švecová Andrea 36 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111418 No
Holka Matěj 24 M 2006 CZE 12-13 Loko Teplice-beh na lyžích --- 114846 No
Jiřík Adam 25 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 114952 No
Auf Jakub 21 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115105 No
Marešová Magdaléna F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115108 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115172 No
Homola Jakub 15 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115256 No
Korousová Nikola 32 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115259 No
Stuchlíková Natálie 34 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115264 No
Souček Jakub 22 M 2005 CZE 12-13 --- --- 115349 No
Března Matěj 19 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115428 No
Kirschová Nicol 35 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 115446 No
Hamata Lukáš M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 115489 No
Burlová Tereza 29 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115543 No
Knejzlík Tomáš 14 M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 115572 No
Nýdrle Filip 16 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115692 No
Michálek Šimon 20 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 115735 No
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 115750 No
Eliáš David 17 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 115886 No
Šmíd Jakub 18 M 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115887 No
Rež Adam 23 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 115888 No
Mitisková Michaela 27 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115889 No
Hadravová Kateřina 30 F 2005 CZE 12-13 --- --- 115890 No
Leitermannová Ellen Elisabeth 31 F 2006 CZE 12-13 --- --- 115891 No
Caha Jakub 61 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115892 No
Piknerová Zuzana 54 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111957 No
Bartovský Tomáš 50 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 114837 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 115071 No
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 115073 No
Mesárošová Martina F 2003 SVK 14-15 Mestský plavecký klub Dolný kubín --- 115080 No
Trojan Adam 41 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 115134 No
Lizák Filip M 2004 SVK 14-15 Mestský plavecký klub Dolný kubín --- 115240 No
Korous David 39 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115258 No
Kostlán Robert 38 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115260 No
Kozojed Martin 37 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115261 No
Mičková Kateřina 53 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115263 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 115270 No
Koutný Roman M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 115271 No
Kušová Anna 55 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 115310 No
Cihlář Vojtěch 46 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 115386 No
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115407 No
Tuž Jiří 42 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 115413 No
Cihlář Jakub 45 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 115438 No
Augusta Dan 51 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115440 No
Barvínková Adéla 59 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115441 No
Kašpar Lukáš 49 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115444 No
Ondráčková Barbora 57 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115447 No
Pásler Kryštof 44 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115448 No
Skořepa Adam 47 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115449 No
Bělinová Rozálie F 2003 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 115515 No
Chytilová Adéla 60 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115586 No
Kuchařová Karolína 58 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115715 No
Caha Jan 40 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 115893 No
Rozsíval Erik 43 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115894 No
Nosek Martin 48 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115895 No
Salvet Martin 52 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 115896 No
Šmídová Adéla 56 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115897 No
Boháčová Nikola F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 115269 No
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 115445 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 114385 No
Hadravová Adéla 1 M 2010 CZE 8 --- --- 115884 No
Krpata Martin M 1984 CZE 18-69 --- --- 105327 No
Pilc Daniel M 1998 CZE 18-69 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 105442 No
Málková Zelechovska Jana F 1977 CZE 18-69 --- --- 112053 No
Čížek Jan M 1996 CZE 18-69 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 114848 No
Korous Martin M 1974 CZE 18-69 E.ON Triathlon Team --- 115133 No
Pilc Robert M 1967 CZE 18-69 Tri Ski Horní Počernice --- 115408 No
Káňa Pavel M 1974 CZE 18-69 Loko Trutnov --- 115442 No
Holík Michal M 1990 CZE 18-69 Eleven Run Team --- 115738 No

89 registered racers
>