Triatlon Plzeň 2018

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Firm Var. s. Paid
Bareš Michal M 1992 CZE Relay --- 4flow 1 --- 110959 No
Bauerová Aneta F 2007 CZE 10-11 X-team BaNo --- 111348 No
Baxa Jáchym M 2007 CZE 10-11 HC Bolevec - PH --- 111334 No
Bek Jindřich M 1985 CZE 30-39 --- --- 111612 No
Beranová Daniela F 2010 CZE 8 Velosport Domažlice --- 109100 No
BEZDĚKOVÁ Nicol F 2008 CZE 10-11 --- --- 111635 No
Bielková Věra F 1976 CZE 40-49 --- --- 108011 No
Bláha Tomáš M 1992 CZE 20-29 TJ Soběkury --- 111151 No
Blank Danny M 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- 111643 No
Blanková Sally F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 111644 No
Brantlová Jana F 1995 CZE 20-23 Individuální T.A. PLZEŇ 111442 No
Bulava František M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 108330 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110667 No
Cihlář Vojtěch M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 111558 No
Cílek Jiří M 1977 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 110948 No
Černý Jakub M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 111582 No
Dienśtbier Oldřich M 1981 CZE 30-39 ADS --- 110824 No
Drozd Lukas M 1981 CZE 30-39 --- --- 111306 No
Dušek Karel M 1996 CZE 20-23 X-team BaNo --- 111415 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 111247 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 108961 No
Glinz Jakub M 1988 CZE 30-39 TTT --- 108656 No
Hodanová Zuzana F 1974 CZE 40-49 USK Outdoor Plzeň --- 111580 No
Hojda Michal M 1981 CZE 30-39 MS BIKE ACADEMY RACING --- 110643 No
Hojdová Michaela F 2008 CZE 10-11 MS BIKE ACADEMY RACING --- 110644 No
Holanová Lenka F 1992 CZE 20-29 --- --- 111489 No
Holub Václav M 1983 CZE 30-39 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 111531 No
Homola Jakub M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 111248 No
Homola Matěj M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 111249 No
Hrabě Pavel M 1983 CZE 30-39 Etriatlon Team --- 111685 No
Hricišin Hugo M 2009 CZE 9 Kellys Bikeranch Team Junior --- 111525 No
Humpolec Petr M 1982 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Brno --- 111403 No
Hurník Michal M 1978 CZE 40-49 --- --- 111164 No
Hurník Michal M 2005 CZE 12-13 --- --- 111165 No
Hurníková Lenka F 2006 CZE 12-13 --- --- 111166 No
Chmátal David M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 111654 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 111655 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111440 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 111512 No
Chytilová Adéla F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111513 No
JAHN Bohumil M 1980 CZE 30-39 BogasTeam --- 110827 No
Jára Filip M 1983 CZE 30-39 Triatlon Štěnovice --- 111226 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110552 No
Jílek Jan M 1974 CZE Relay ŠKODA JS ŠKODA JS --- 110259 No
Jílková Anna F 2007 CZE 10-11 KVS Plzeň --- 110794 No
JUNGMANN Petr M 1966 CZE 50-59 TJ Slavia Karlovy Vary --- 111139 No
Jungmannová Kateřina F 2008 CZE 10-11 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 111138 No
Kadeřábek Tomáš M 1980 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Design --- 111401 No
Kadlecov8 Barbora F 2007 CZE 10-11 LK Skoda Plzen --- 110819 No
Kadlecová Žofie F 2009 CZE 9 LK Skoda Plzen --- 110820 No
Kadlecová Zuzana F 1974 CZE 40-49 USK Outdoor Plzen --- 111506 No
Karaskova Helena F 1979 CZE 30-39 Lawi --- 110799 No
Kliś Krzysztof M 1971 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Tři stateční --- 111405 No
Kodras Ondřej M 1988 CZE 30-39 K2 travel & tips --- 110566 No
Konrádyová Karolína F 2007 CZE 10-11 LK Tatran Chodov --- 110246 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 111250 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 111251 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 111252 No
Krejčí Jitka F 1985 CZE 30-39 OMEXOM GA Energo --- 111411 No
Laudová Lenka F 1967 CZE 50-59 --- --- 111326 No
Lisner Jakub M 1985 CZE 30-39 --- --- 111381 No
Macháček Tomáš M 2000 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 111253 No
Malý Ondřej M 1991 CZE 20-29 TJ Soběkury --- 111150 No
Marešová Magdaléna F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111583 No
Martin Ivan M 1978 CZE 40-49 USK Outdoor Plzeň --- 111503 No
Matějovič Filip M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111549 No
Mertenová Kateřina F 1989 CZE 20-29 Individuální --- 110971 No
Nguyen Viet Anh M 1992 CZE Relay --- 4flow 2 --- 110956 No
Nosek Pavel M 1975 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 111540 No
Nosek Martin M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111541 No
Novotný Rostislav M 1976 CZE 40-49 --- --- 111689 No
Orner Zdeněk M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 108838 No
Pavlů Mirka F 1975 CZE 40-49 Hejvy´s Intimate Team --- 111449 No
Pejchar Ladislav M 1967 CZE 50-59 STL Plzeň --- 111564 No
Pejcharová Klára F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111565 No
Petr Ondřej M 1997 CZE 20-23 ACTIVE TOUR Mandavan --- 111266 No
Pikešová Ivona F 1975 CZE 40-49 --- --- 111562 No
Pospíšil Martin M 1953 CZE 60+ Individuální --- 111470 No
Potůček Adam M 2010 CZE 8 --- --- 111647 No
Prokeš Petr M 1974 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Seveřani --- 111404 No
Rutarová Kateřina F 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- 109001 No
Rutarová Magdalena F 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- 109002 No
Santo Pavel M 1962 CZE 50-59 X-team BaNo --- 111349 No
Soldátek Jaroslav M 1995 CZE 20-23 Krušnoman TT Litvínov --- 110982 No
Souček Filip M 1984 CZE 30-39 --- --- 110286 No
Srbecký Filip M 1999 CZE 18-19 --- --- 111331 No
Staněk Jiří M 1957 CZE Relay --- CEZ DISTRIBUCE --- 111475 No
Strejc Michal M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 111254 No
Strnad Tomáš M 1993 CZE 20-29 Multisport Team --- 111008 No
Stupková Barbora F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 111195 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 111584 No
Szabó Norbert M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 111353 No
Šantín Jan M 1975 CZE Relay --- Santala team --- 110501 No
Škréta Robert M 1989 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Boží děti --- 111407 No
Šmíd Jakub M 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111560 No
Šmídová Adéla F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111559 No
Šťástková Stanislava F 1972 CZE 40-49 OMEXOM GA Energo --- 111412 No
Švecová Andrea F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111417 No
Taflík Miroslav M 1977 CZE 40-49 --- --- 110929 No
Techl Josef M 1987 CZE 30-39 OMEXOM GA Energo --- 111414 No
Tomeš Filip M 1982 CZE 30-39 Individuální --- 108764 No
Tříska Jan M 1990 CZE 20-29 --- --- 111490 No
Tymkivová Lucie F 1989 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - WILD CATS! --- 111409 No
Uldrych Aleš M 1976 CZE Relay OMEXOM GA Energo OMEXOM - Pozdní sběr --- 111402 No
Vacek Vojtěch M 1995 CZE 20-23 E.ON Triathlon Team --- 111255 No
Vach Radek M 1975 CZE 40-49 --- --- 110961 No
Vaňková Agáta F 1965 CZE 50-59 Krušnoman TT Litvínov --- 111006 No
Vargová Pavlína F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 110529 No
Velíšek Petr M 1999 CZE 18-19 LAP --- 108075 No
Vesecká Renáta F 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 108815 No
Vesecká Sarah F 2010 CZE 8 Pankration gym --- 108818 No
Vesecká Nicol F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM --- 108817 No
Vesecký Jiří M 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 108816 No
Veselá Michaela F 2007 CZE 10-11 --- --- 111569 No
Vosejpka Jan M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 111256 No
Walter Jan M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111296 No
Zdražilová Zoe F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 110513 No
Zeman Jaroslav M 1966 CZE 50-59 Triatlon Plzeň --- 111427 No
Zemanová Jindřiška F 1980 CZE 30-39 Triatlon Plzeň --- 110639 No
Zenkovich Anna F 1985 CZE Relay Team 3 Team 3 --- 111535 No
Židková Štěpánka F 1991 CZE 20-29 OMEXOM GA Energo --- 111413 No

121 registered racers
>