CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Teplý Ondřej 12 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 115183 Yes
Teplá Magdaléna 090 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 115186 No
Tučková Tereza 014 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 115314 No
Tilcer Daniel 45 M 1990 CZE 20-39 TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 115564 Yes
Zeman Zbyněk 42 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 115806 No
Ihn Ondřej 15 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 115968 Yes
Bartovský Tomáš 079 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116247 Yes
Čermák Jan 37 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116248 No
Ihnačinec Jakub 18 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116249 No
Jiřík Adam 083 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116250 No
Langhammer Tomáš 17 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 116251 No
Ottenschläger Oto 94 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 116253 No
Reindl Michal 31 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 116254 No
Salvet Martin 041 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116255 No
Vodrážka Borek 106 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116256 No
Novák Josef 051 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116257 No
Hašlar Matyáš 010 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116331 Yes
Hašlar Přemysl 5 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 116332 Yes
Hašlar Přemysl 09 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116333 No
Knobloch Florian 018 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116334 Yes
Pánek Šimon 017 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116335 Yes
Pánková Emma 016 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116336 No
Vokurková Adéla 012 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116337 No
Vokurková Zuzana 013 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 116338 No
Snopková Jana 105 F 1969 CZE 40-49 Individuální --- 116574 Yes
Opletal Robert 104 M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 116596 Yes
Mejzlík Petr 55 M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 116610 Yes
Rozsíval Erik 085 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117097 No
Vargová Pavlína 4 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 117208 No
Míková Barbora 038 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 117289 No
Süsserová Lucie 26 F 1976 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 117495 No
Marek Jakub 025 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 117497 Yes
Marková Ladislava 7 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 117498 Yes
Marek Lukáš 020 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 117499 No
Svobodová Agáta 043 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 117506 Yes
Hrdlička Jakub 20 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 117600 Yes
Hrdlička Hynek 088 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 117601 Yes
Kahuda Jiří 25 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 117711 Yes
Holešovská Monika 41 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 117716 Yes
Zdražilová Zoe 1 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 117790 No
Kotišová Karolína 02 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 117793 No
Kotiš Martin 01 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 117794 No
Řimnáč Jakub 030 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 117815 Yes
Kuchařová Karolína 021 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 117816 Yes
Kalný Jiří 27 M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 117818 Yes
Bláha Jiří 71 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 117836 Yes
Kroupa Štěpán 74 M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team --- 117851 Yes
Švecová Lenka 21 F 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 117863 Yes
Šiml Jan 77 M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 117868 Yes
Beránková Libuše 67 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 117880 Yes
Burian Matěj 78 M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 117881 Yes
Půstová Šárka 88 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 118025 Yes
Lukeš Šimon 06 M 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- 118026 No
Grebik Radim 97 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 118031 Yes
Laur Zbyněk 34 M 1962 CZE 50-59 --- --- 118032 Yes
Cogan Rudolf 46 M 1971 CZE 40-49 TJ Nová Paka --- 119368 Yes
Tlamka Filip 2 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 119371 No
Rudolfová Jitka 76 F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 119372 Yes
Pokorná Pavlína 86 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 119381 Yes
Bartoš Petr 64 M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 119385 Yes
Lukeš Miroslav 3 M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 119398 Yes
Rež Adam 087 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 119403 No
Balcarová Julie 063 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 119416 Yes
Vokurka Pavel 10 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 119417 Yes
Vojtěchovský Tomáš 110 M 1974 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 119544 No
Andrlová Veronika 72 F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 119546 Yes
Novák Boleslav 36 M 1970 CZE 40-49 --- --- 119549 Yes
Grulich Ondřej 11 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119555 Yes
Boháčová Tereza 040 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 119556 Yes
Franěk Tomáš 022 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 119557 Yes
Fraňková Natálie 023 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 119558 Yes
Koutný Roman 039 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 119560 Yes
Krůtová Eliška 049 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 119561 Yes
Němečková Eliška 035 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 119562 No
Zelená Eliška 44 F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 119563 No
Janak Karel 98 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 119564 No
Koudelka David 79 M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 119565 Yes
Hyláková Dana 50 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 119582 Yes
Václavík Filip 95 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 119603 No
Korous David 072 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 119606 Yes
Korous Martin 19 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 119607 Yes
Kostlán Robert 055 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 119609 Yes
Kozojed Martin 061 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 119610 Yes
Kozojed Ondřej 019 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 119611 No
Stuchlíková Natálie 050 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 119612 Yes
Kočíb Pavel 111 M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 119623 Yes
Štolba Tomáš 032 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 119626 Yes
Štolba Marek 031 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 119627 No
Procházková Michaela 80 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 119629 Yes
Plic Lukáš 054 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 119635 No
Churavá Veronika 075 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 119638 Yes
Nosek Martin 011 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 119645 Yes
Stříhavka Jindřich 99 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119648 Yes
Kotěšovcová Pavla 62 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 119653 Yes
Cihlář Vojtěch 074 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 119670 Yes
Hladík Oldřich 24 M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 119673 Yes
Kindl Robert 93 M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 119674 No
Pluhař David 034 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 119679 Yes
Hájek Tomáš 54 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119681 Yes
Souček Jakub 078 M 2005 CZE 12-13 --- --- 119686 Yes
Trutna Jan 100 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119687 No
Cihlář Jakub 073 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 119695 Yes
Michálek Šimon 058 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 119710 Yes
Poláčková Pavlína 90 F 1996 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 119713 Yes
Chytilová Adéla 08 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 119754 Yes
Chytilová Kateřina 07 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 119755 No
Kotěšovcová Anna 61 F 1996 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 119762 Yes
Hamata Lukáš 062 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 119764 No
Kučerová Eliška 086 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 119766 No
Chmátal David 076 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 119777 Yes
Chmátalová Adéla 077 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 119778 Yes
Tuž Jiří 084 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 119782 Yes
Procházka Dušan 49 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 119783 Yes
Procházková Nikola 48 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119784 Yes
Žirovnický Jan 05 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 119786 Yes
Hrušková Alžběta 87 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 119792 Yes
Foukal Libor 83 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 119796 No
Stuchlík Jiří 9 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 119804 Yes
Eliáš David 081 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 119808 No
Kovář Jan 080 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 119819 No
Fanturová Lenka 73 F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 119823 Yes
Pekárek Milan 103 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 119835 Yes
Arazimová Markéta 35 F 1976 CZE 40-49 --- --- 119852 Yes
Šmíd Jakub 071 M 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 119869 Yes
Zimovjanová Tereza 29 F 1995 CZE 20-39 Triatlon Plzeň --- 119879 No
Hellmich Jonáš 047 M 2005 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 119884 No
Machová Jana 84 F 1988 CZE 20-39 Individuální --- 119898 Yes
Urbanová Michaela 024 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 119899 Yes
Mach František 85 M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 119900 Yes
Coufal Lukáš 47 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119913 No
Urban Miroslav 51 M 1969 CZE 40-49 Hopman Team Žatec --- 119922 Yes
Kalus Jiří 92 M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 119929 No
Lukeš Matěj 14 M 2002 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ 119933 No
Matějovič Martin 66 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 119938 No
Jahoda Vojtěch 033 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 119939 Yes
Matějovič Filip 65 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 119940 No
Sommer Vojtěch 81 M 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 119941 Yes
Káňa Pavel 22 M 1974 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 119942 No
Káňová Kateřina 070 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 119943 No
Papež Michal 23 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 119944 No
Skořepa Adam 069 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 119945 No
Červenka Ctibor 52 M 1975 CZE 40-49 Hopman Team Žatec --- 119948 Yes
Powada Jakub 38 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 119950 No
Zlatohlávek Lukáš 015 M 2006 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 119971 No
Juránek Lukáš 70 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 119984 No
Juránková Heidi 68 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 119986 No
Svobodová Dominika 107 F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 119993 No
Ehrlich Tomáš 91 M 1988 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 120028 Yes
Horák Václav 03 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 120030 No
Horák Vojtěch 04 M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 120031 No
Horák Vilém 16 M 2001 CZE 16-17 Diana Sport --- 120032 No
Komárková Kateřina 82 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 120039 No
Marek Matěj 114 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 120044 Yes
Svobodová Tereza 56 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 120046 Yes
Marek Jakub 113 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 120067 Yes
Marek Daniel 112 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 120068 Yes
Parezová Anna 036 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 120088 No
Heth Šimon 028 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120090 No
Kropáčková Eliška 091 F 2009 CZE 9 --- --- 120094 No
Heth Filip 027 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120095 No
Marešová Magdaléna 053 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120096 No
Parez Jan 037 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 120097 No
Provod Petr 6 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 120098 No
Dvořák Jan 089 M 2004 CZE 14-15 X-team BaNo --- 120103 No
Pilc Daniel 63 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120105 No
Ploc Jaroslav 75 M 1984 CZE 20-39 SK Kola Víšek --- 120106 No
Švarc Přemysl 43 M 1985 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 120108 No
Brožík Valdemar 101 M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- 117732 Yes
Javornický Tomáš 40 M 1977 CZE 40-49 DBK Kadaň --- 119595 Yes
Wohl Pavel 32 M 1997 CZE 20-39 Elab --- 119791 Yes
Dolanský Pavel 53 M 1965 CZE 50-59 Hobýci Most --- 119809 Yes
Hylák Jakub 57 M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 119583 Yes
Vyleta Jakub 082 M 2006 CZE 12-13 KOME KLUB Kraslice --- 116390 No
Marciánová Hana 052 F 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 118944 Yes
Velísková Veronika 89 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 119683 No
Stuchl Jindřich 33 M 1974 CZE 40-49 KVArena team --- 119848 No
Furgoł Michał 58 M 1978 POL 40-49 Litwin Triathlon Team --- 119395 Yes
Ożóg Tomasz 59 M 1980 POL 20-39 Litwin Triathlon Team --- 119397 Yes
Muchka Matiaš 045 M 2006 CZE 12-13 LKNH Nové Hamry --- 119978 No
Pudil Jaroslav 69 M 1961 CZE 50-59 M2 SPORT --- 119968 No
Matula Michal 28 M 2000 CZE 18-19 Mika training --- 119918 No
Marks Irena 102 F 1974 USA 40-49 Ormond Beach Tri --- 117277 No
Vopat Milan 39 M 1961 CZE 50-59 ProCorde Chomutov --- 115954 Yes
Srogoňová Alena 046 F 2003 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 119836 No
Blažek Jan 057 M 2007 CZE 10-11 RC Race team Pyšely --- 120091 No
Blažek Matěj 056 M 2007 CZE 10-11 RC Race team Pyšely --- 120093 No
RYŠÁNKA Jáchym 026 M 2007 CZE 10-11 SVČ Boskovice --- 120092 No
Rabařík Marek 96 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 119917 No
Cogan Mikuláš 064 M 2005 CZE 12-13 Nová Paka --- 118964 Yes
Cogan Ondřej 065 M 2005 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 119366 Yes
Cogan Jan 067 M 2003 CZE 14-15 TJ Nová Paka --- 119367 Yes
Janoušek Martin 068 M 2003 CZE 14-15 TJ Nová Paka --- 119959 Yes
Stupková Barbora 8 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 119413 No
Martínek Jan 60 M 1963 CZE 50-59 TK Vyšehrad Praha --- 119820 Yes
Potužníková Magdaléna 044 F 2008 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 119677 No
Jungmannová Kateřina 048 F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 116789 No
Hanek Adam 042 M 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 119693 No
Korellus Lukáš 066 M 2009 CZE 9 Triatlet Karlovy Vary z.s. --- 120089 No
Bönisch Antonín 059 M 2009 CZE 9 Triatlet KV --- 119870 No
Bönischová Adéla 060 F 2007 CZE 10-11 Triatlet KV --- 119871 No
Čermáková Renata 30 F 1974 CZE 40-49 Triatlon na růžovo --- 115781 No
Trinerová Nella 029 F 2007 CZE 10-11 TRIKV --- 119767 No
Teplá Jana 13 F 1979 CZE 20-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 115210 Yes

203 registered racers
>