TRIATHLON MĚLNÍK 2018

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Teplá Magdaléna 0109 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 115185 Yes
Kratochvílová Lucie 118 F 1995 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 115224 Yes
Kotěšovcová Pavla 119 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115511 Yes
Marková Ladislava 102 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 115570 Yes
Nejdlová Valérie 113 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 116098 Yes
Süsserová Lucie 105 F 1976 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 116104 Yes
Pánková Emma 0141 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116328 No
Březnová Radka 127 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 116395 Yes
Bengio Noga F 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116487 No
Beránková Libuše 122 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 116488 Yes
Hrušková Anežka 114 F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 116494 Yes
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 --- --- 116495 Yes
Ryšavá Anna 0104 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 116496 Yes
AVIGAD AYA 106 F 2002 ISR 16-17 ASA Ruppin --- 116497 No
Stuchlíková Natálie 0119 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116520 Yes
Štěpánová Lenka 121 F 1993 CZE 20-39 --- --- 116528 Yes
Snopková Jana 133 F 1969 CZE 40-49 Individuální --- 116573 Yes
Urbanová Michaela 078 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 116575 Yes
Miklišová Lucie 109 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 116600 No
Šťastná Lucie 0151 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116622 Yes
Šišková Barbora 110 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 116644 No
Půstová Šárka 111 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116682 Yes
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116694 No
Blechová Lucie 083 F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 116696 No
Pokorná Pavlína 126 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 116720 Yes
Mitisková Michaela 0162 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116721 No
Mitisková Lucie 0159 F 2007 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 116724 No
Korousová Nikola 0139 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116733 Yes
Stupková Barbora 115 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 116737 Yes
Boháčová Tereza 068 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116750 No
Koutná Barbora 0121 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 116751 No
Krůtová Eliška 0122 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 116753 No
Němečková Eliška 0123 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 116754 No
Parezová Anna F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 116756 No
Švecová Lenka 108 F 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 116788 Yes
Jedličková Barbora 0144 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116817 Yes
Strnadová Kateřina 116 F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 116828 No
Kučerová Lucie 124 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116843 Yes
Balcarová Julie 070 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116848 No
Procházková Nikola 128 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 116859 Yes
Holešovská Monika 131 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 116870 Yes
Poláčková Pavlína 125 F 1996 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116872 Yes
Juránková Heidi 117 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 116875 No
Matoušová Michaela 123 F 2000 CZE 18-19 Tritraining team Jihlava --- 116876 No
Skuhrová Tereza 130 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116882 Yes
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 116885 Yes
Chytilová Adéla F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 116886 Yes
Duchková Tereza 075 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 116903 No
Kozlová Kateřina 107 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116907 Yes
Kušová Anna 079 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116945 Yes
Dvořáková Kateřina 0164 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116949 Yes
Nováková Alžběta 087 F 2004 CZE 14-15 Elab --- 116967 Yes
Velísková Veronika 103 F 2001 CZE 16-17 Konrad Tools Team --- 116973 No
Petráčková Anna 0161 F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 117000 Yes
Rudolfová Jitka 101 F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 117033 Yes
Mičková Kateřina 077 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 117037 Yes
Kopáčová Marie 0134 F 2005 CZE 12-13 PK Pardubice --- 117057 Yes
Kopáčová Veronika 0133 F 2009 CZE 9 PK Pardubice --- 117058 Yes
Kuchařová Karolína 093 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 117059 No
Bakočová Ema 0117 F 2009 CZE 9 Loko Trutnov --- 117062 Yes
Barvínková Adéla 071 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117063 Yes
Káňová Kateřina 0126 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 117067 Yes
Kirschová Nicol 0140 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117069 Yes
Vachová Adéla 0128 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 117073 Yes
Stehlíková Klára 094 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117077 Yes
Švecová Andrea 0110 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 117100 Yes
Tabulková Barbora 0147 F 2009 CZE 9 --- --- 117110 Yes
Nováková Jarmila 0112 F 2007 CZE 10-11 Tri Club Haven Česká Lípa --- 117114 Yes
Nováková Viktorie 0111 F 2009 CZE 9 Jiskra Nový Bor --- 117115 Yes
Svobodová Dominika 104 F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 117125 No
Kotěšovcová Anna 120 F 1996 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117170 No
Andrlová Veronika 129 F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 117173 Yes
Churavá Veronika 0130 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 117179 Yes
Ptáčková Anna 089 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 117211 Yes
Vlasáková Romana 112 F 1970 CZE 40-49 HISPORT Team --- 117217 No
Fraňková Natálie 088 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 117219 No
Hadravová Kateřina 0107 F 2005 CZE 12-13 --- --- 117234 No
Faltova Eliška 062 F 2004 CZE 14-15 Individuální --- 117235 No
Holubová Kristýna 0137 F 2010 CZE 8 --- --- 117245 Yes
Bělohradská Anna 0156 F 2009 CZE 9 --- --- 117248 No
Kropáčková Eliška 0143 F 2009 CZE 9 --- --- 117250 Yes
Kropáčková Eliška F 2009 CZE 9 --- --- 117251 Yes
Míková Barbora 0120 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 117318 No
Radová Daniela 0129 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 117319 No
Maixnerová Eliška 085 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 117324 No
Teplý Ondřej 90 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 115182 No
Zeman Zbyněk 49 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 115222 Yes
Kratochvíl Ladislav 46 M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 115223 Yes
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 115228 No
Holý Jakub 85 M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115327 Yes
Palider Jan 38 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 115400 Yes
Peřinka Filip 79 M 1988 CZE 20-39 TTT --- 115406 Yes
Pekárek Ondřej M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 115416 Yes
Mejzlík Petr 66 M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 115456 Yes
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115461 No
Fiala Aleš 91 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 115501 Yes
Šiml Jan 74 M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 115516 Yes
Thoma Jiří 26 M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 115527 Yes
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 115550 Yes
Švingr Pavel 33 M 1953 CZE 60+ TEAM LOUNY --- 115559 Yes
Tilcer Daniel 55 M 1990 CZE 20-39 TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 115563 Yes
Marek Lukáš 0168 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 115568 Yes
Ihn Ondřej 37 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 115694 Yes
Štourač Nikola 52 M 1985 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 115695 Yes
Hrdlička Jakub 140 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 115728 Yes
Hrdlička Hynek 0113 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 115729 Yes
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-39 --- --- 115761 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 115923 Yes
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 115924 Yes
Marcol Lukáš 96 M 1990 CZE 20-39 TTT --- 115980 Yes
Čermák Jan 36 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116095 Yes
Ihnačinec Jakub 48 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116096 Yes
Jiřík Adam 0138 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116097 Yes
Reindl Michal 7 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 116101 Yes
Rež Adam 0132 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116102 Yes
Ottenschläger Oto 57 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 116105 Yes
Michálek Filip 9 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 116175 No
Michálek Šimon 0125 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 116176 No
Marek Jakub 097 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116195 Yes
Marek Samuel 3 M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 116242 Yes
Kopecký Jonáš 0115 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116285 No
Bača Matyáš 090 M 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 116304 Yes
Bača Jáchym 0150 M 2007 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 116305 Yes
Čížek Jan 44 M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 116312 Yes
Novotný Jan 83 M 1978 CZE 40-49 TTT --- 116317 Yes
Hašlar Matyáš 098 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116323 Yes
Hašlar Přemysl 2 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 116324 Yes
Hašlar Přemysl 0169 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116325 Yes
Knobloch Florian 080 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116326 Yes
Pánek Šimon 084 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116327 Yes
Wohl Pavel 47 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 116365 Yes
Mužíček Pavel 94 M 1984 CZE 20-39 TTT --- 116384 Yes
Gregora Jan 92 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 116385 Yes
Kalus Jiří 99 M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116392 Yes
Března Matěj 0165 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116396 Yes
Ganani Barre M 2002 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116425 No
Avisar Adi 11 M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116426 No
RON ASAF 18 M 2002 ISR 16-17 asa ruppin --- 116427 No
ido gome 15 M 2002 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116429 No
Tlamka Filip 43 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116437 Yes
Mesilati Noam 17 M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116455 No
Mesilati Omer 10 M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116456 No
Vilnai Tal 19 M 2002 ISR 16-17 asa ruppin --- 116481 No
Beary Nadav 12 M 2001 ISR 16-17 Asa Ruppin --- 116483 No
Kesler Etay 13 M 2001 ISR 16-17 ASA Rupin --- 116484 No
Burian Matěj 100 M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 116498 Yes
Juránek Lukáš 45 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 116507 No
Maiwaelder Lukáš 75 M 1991 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116511 Yes
Homola Jakub 0154 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116512 Yes
Homola Matěj 0153 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116513 Yes
Korous Martin 64 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 116514 Yes
Kostlán Robert 096 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116515 Yes
Kozojed Martin 095 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116516 Yes
Kozojed Ondřej 0158 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116517 Yes
Macháček Michal 6 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116518 Yes
Stuchlík Jiří 58 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116519 Yes
Vosejpka Jan 50 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 116521 Yes
Žirovnický Jan M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116522 Yes
Václavík Filip 30 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 116523 No
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 116533 No
Chmielowski Adam M 1975 POL 40-49 --- --- 116534 No
Chmielowski Tymek 0124 M 2010 POL 8 Edinburgh RC --- 116535 No
Nýdrle Filip 0146 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116536 No
Brynda Jaroslav M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 116537 No
Stříhavka Jindřich 31 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116545 Yes
Opletal Robert 144 M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 116553 No
Kroupa Štěpán 82 M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team --- 116571 Yes
Němec Matyáš 076 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 116580 Yes
Leszkow David 27 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 116606 Yes
Strunz Martin 0127 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116612 Yes
Walter Jan 84 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116615 No
Auf Jakub 0167 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116619 No
Peterka Marek 142 M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 116621 Yes
Pilc Adam 074 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116642 No
Pilc Daniel 8 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116643 Yes
Štěpka Tadeáš 092 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 116647 No
Sirůček David 97 M 1987 CZE 20-39 Multisport team --- 116659 Yes
Grulich Ondřej 4 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 116662 Yes
Mužíček Josef 73 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 116674 No
Stuchl Jindřich 5 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 116676 No
Zadražil Filip 72 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 116679 Yes
Sálus Jan 23 M 1988 CZE 20-39 --- --- 116689 Yes
Trutna Jan 65 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116690 No
Kotiš Martin M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 116695 No
Hradil Pavel 29 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 116697 No
Vopat Milan 21 M 1961 CZE 50-59 ProCorde Chomutov --- 116700 Yes
Hladík Oldřich 53 M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 116717 No
Prštický Michal 24 M 1990 CZE 20-39 --- --- 116727 Yes
Korous David 081 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116732 Yes
Koutný Roman 067 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116752 No
Parez Jan M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116755 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 116757 No
Vodrážka Borek 61 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116767 Yes
Gröschl Vojtěch 0170 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 116794 No
Kahuda Jiří 68 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 116818 Yes
Vaja Jan 138 M 1984 CZE 20-39 --- --- 116827 Yes
Seidl Robert M 1967 CZE 50-59 SLČR --- 116832 No
Olšar Ondřej 78 M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 116839 Yes
Horák Vilém 81 M 2001 CZE 16-17 Diana Sport --- 116844 Yes
Horák Vojtěch 091 M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 116845 Yes
Horák Václav 0152 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 116846 Yes
Charvát Matyáš 0102 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 116847 Yes
Matějovič Filip 59 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 116851 No
Matějovič Martin 60 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plazeň --- 116852 No
Procházka Dušan 80 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 116861 Yes
Foukal Libor 40 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 116863 Yes
Krátký Štěpán 141 M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 116864 Yes
Cihlář Vojtěch 064 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 116865 Yes
Cihlář Jakub 065 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 116866 Yes
Trojan Adam 0100 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 116868 No
Valda Antonín 0166 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 116912 No
Hosnedl Marek M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 116918 Yes
Laur Zbyněk 56 M 1962 CZE 50-59 Praha 6 --- 116940 Yes
Jordán Daniel 54 M 1997 CZE 20-39 Uranové doly Hamr 1972 --- 116951 Yes
Jurica Josef 41 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 116953 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 116954 No
Zelenák Dušan 146 M 1950 CZE 60+ GLASSMAN TT --- 116955 No
Matula Michal 35 M 2000 CZE 18-19 Mika training --- 116957 No
Powada Jakub 42 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 116968 Yes
Fila Adam 0155 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116970 Yes
Pekárek Milan 98 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 116971 No
Zeman Daniel M 1983 CZE 20-39 RSFK --- 116989 No
ŠČUDLA Ondřej 0103 M 2008 CZE 10-11 --- --- 116993 Yes
Strejc Michal 16 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116996 Yes
Okluský Miroslav 95 M 1989 CZE 20-39 --- --- 117004 Yes
Petráček Milan 0160 M 2009 CZE 9 --- --- 117008 Yes
Bartoš Petr 89 M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 117016 No
Janak Karel 32 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 117020 No
Knejzlík Tomáš 0105 M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 117029 No
Kovář Jan 0145 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 117054 Yes
Tuž Jiří 073 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 117055 Yes
Augusta Dan 069 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117060 Yes
Bakoč Hynek 0118 M 2009 CZE 9 Loko Trutnov --- 117061 Yes
Kábrt Aleš 0135 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117064 Yes
Kábrt Lukáš 70 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 117065 Yes
Káňa Pavel 67 M 1974 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 117066 Yes
Kirsch Radomír 71 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 117068 Yes
Papež Michal 69 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 117070 Yes
Pásler Kryštof 072 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117071 Yes
Skořepa Adam 082 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117072 Yes
Jahelka Adam M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117074 Yes
Jahelka Kryštof 0136 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117075 Yes
Semerád Martin 22 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 117076 No
Brožík Valdemar 77 M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- 117078 Yes
Škoda Václav 62 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 117082 Yes
Rozsíval Erik 086 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117095 No
Tichy Martin M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 117102 No
Černý Jakub 0114 M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 117107 No
Tabulka Štěpán 0148 M 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 117109 Yes
Pech Roman 148 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 117121 Yes
Vůjtek Karel 145 M 1985 CZE 20-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 117124 Yes
Šiška Matěj 0157 M 2008 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 117128 Yes
Harvey Kevin 39 M 1967 GBR 50-59 Individuální --- 117138 No
Veselý Vítězslav 147 M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 117141 Yes
Kopecký Vít 066 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 117146 No
Kopecký Štěpán 0116 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 117147 No
Čelůstka Jan 76 M 1982 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 117150 Yes
Charousek Petr 51 M 1966 CZE 50-59 BKP --- 117153 No
Marek Jakub 88 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 117155 No
Marek Daniel 86 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 117156 Yes
Marek Matěj 87 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 117158 No
Novotný Jindřich 20 M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 117162 No
Caha Jakub 0163 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 117163 No
Caha Jan 099 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 117164 No
Kuba Filip M 2006 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 117190 No
Prokop Evžen 93 M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 117205 Yes
Nosek Martin 063 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 117206 No
Franěk Tomáš 0149 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 117220 Yes
Hellmich Jonáš 0131 M 2005 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 117236 No
Kříž Filip 0106 M 2007 CZE 10-11 --- --- 117320 No
Zlatohlávek Lukáš 0142 M 2006 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 117321 No
KŘÍŽ Matěj 0108 M 2006 CZE 12-13 --- --- 117322 No
Spilko Daniel 061 M 2004 CZE 14-15 - --- 117323 No
Minář Patrik 139 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 117325 No
Sommer Vojtěch 143 M 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 117326 No
Provod Petr 63 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 117327 No
Rež Zdeněk. 14 M 1972 CZE 40-49 Spona Teplice --- 117328 No
Bican Stanislav 25 M 1979 CZE 20-39 TJ Packa Praha C --- 117329 No
Preisler Richard 34 M 1969 CZE 40-49 --- --- 117330 No
Eisner Philip 28 M 1969 CZE 40-49 Sport Project Swimming --- 117331 No

280 registered racers
>