INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Anderlová Adéla 022 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 111477 No
Anderlová Monika 023 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 111478 No
Arnold Oliver 0102 M 1999 SVK 18-19 3NT Triathlon Team Bratislava --- 110995 Yes
Barto Aurel 0117 M 2001 SVK 16-17 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica --- 110550 Yes
Bednarský Vojtěch 334 M 1997 CZE 20-39 Individuální --- 109013 Yes
Bednarský Václav 0122 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 110752 Yes
Bičanová Margaréta 016 F 2001 SVK 16-17 Kpš nereus žilina --- 110541 Yes
Bobrik Radivan 311 M 1972 SVK 20-39 3NT triatlon klub --- 111505 No
Březnová Radka 09 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 111168 Yes
Bucek Michal 317 M 1981 SVK 20-39 Tatran Karlova Ves --- 108651 No
Burian Matěj 0115 M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 111547 Yes
Coufal Lukáš 0119 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 110107 No
Čelůstka Jan 301 M 1982 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 110770 Yes
Černohorský Tomáš 335 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 111325 No
Červenka Lukáš 306 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 110775 Yes
Čížek Jan 332 M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 110291 Yes
Dodok Oliver 0138 M 2000 SVK 18-19 Prestigio Realiz Team --- 111631 No
Fairaislová Iveta 204 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 110588 Yes
Frintová Vendula 201 F 1983 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 111185 Yes
Gajdošová Romana 202 F 1994 SVK 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 110805 Yes
Glen Jamie 307 M 1990 GBR 20-39 --- --- 110729 Yes
Grebik Radim 0118 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111001 No
Grulich Ondřej 0120 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 110122 Yes
Hájek Tomáš 0110 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 110797 No
Hanslian Filip 325 M 1987 CZE 20-39 Filip Hanslian --- 107845 No
Hettych Daniel 0107 M 2000 SVK 18-19 Prestigio Realiz Team --- 111514 No
Hlaváč Petr 314 M 1975 CZE 20-39 --- --- 110773 Yes
Hradil Pavel 339 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 110672 No
Hrdlička Jakub 0134 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 109083 Yes
Hrdličková Anna 04 F 2001 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 109084 Yes
Hrušková Anežka 03 F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 110605 Yes
Hrušková Alžběta 01 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 110627 Yes
Ignačáková Dana 207 F 1993 SVK 20-39 prestigio realiz team --- 110121 No
Ihn Ondřej 0111 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 110302 No
Jenčušová Nora 018 F 2002 SVK 16-17 ŠK Iglovia --- 111383 Yes
Jesenská Kristína 05 F 2000 SVK 18-19 TriMaT Martin --- 109101 Yes
Juránek Lukáš 0133 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 110660 Yes
Juránková Heidi 06 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 110662 Yes
Jurciak Marek 324 M 1987 SVK 20-39 --- --- 111222 No
Kalus Jiří 303 M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 110563 Yes
Kleis Radim 313 M 1973 CZE 20-39 LSH --- 105757 No
Kočař Lukáš 302 M 1992 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 111398 Yes
Koreň Matúš Jakub 0137 M 2002 SVK 16-17 3NT Bratislava --- 111441 Yes
Košťálová Kristýna 012 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 110530 Yes
Kotěšovcová Pavla 013 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 110828 Yes
Kouzinakis Giannis 320 M 1981 CZE 20-39 --- --- 110730 Yes
Králik Peter 310 M 1968 SVK 20-39 3NT Triathlon team Bratislava --- 109033 Yes
Krátký Štěpán 330 M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 110573 Yes
Kříž Tomáš 0114 M 2000 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 110583 Yes
Kubo Ondrej 329 M 1993 SVK 20-39 3NT triathlon team Bratislava --- 110677 Yes
Kučera Jan 319 M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 111179 No
Kučerová Lucie 014 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 110756 Yes
Leskovský Milan 309 M 1965 SVK 20-39 3NT Bratislava --- 111416 Yes
Linduška František 305 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 111283 No
Macháček Michal 0127 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 110815 Yes
Macháček Tomáš 0108 M 2000 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 111382 No
Marek Samuel 0126 M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 110748 Yes
Marek Jakub 0129 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111152 No
Marek Matěj 0130 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111196 No
Matějovič Filip 0135 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111332 No
Matula Michal 0112 M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 111246 No
Meier-Naust Friederike 205 F 1992 GER 20-39 Tri Team Gießen --- 111200 Yes
Michálek Filip 0125 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 110166 Yes
michaličkova zuzana 021 F 2002 SVK 16-17 Nereuz Žilina --- 110655 Yes
Mika Tomáš 323 M 1987 CZE 20-39 EasyGoRun --- 110766 Yes
Miklišová Lucie 019 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 110694 Yes
Minář Patrik 0113 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 110950 No
Nakládal Čestmír 308 M 1964 CZE 20-39 Bike Club Svitavy --- 110303 No
Obermannová Lucie 203 F 1998 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 111570 Yes
Orlický Andrej 315 M 1977 SVK 20-39 Triatlon Team Trnava --- 108930 Yes
Palider Jan 328 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110733 Yes
Pilc Daniel 338 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 106273 No
Plojhar Tomáš 336 M 1998 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 110928 No
Pokorná Pavlína 010 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 110555 No
Polcrová Kateřina 08 F 1999 CZE 18-19 --- --- 110587 Yes
Procházková Nikola 020 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 110932 Yes
Provod Petr 0131 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111550 No
Půstová Šárka 02 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 110293 Yes
Rybařík Marek 0124 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111317 No
Ryšavý Philip 0121 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111519 Yes
Sedliačik Pavol 312 M 1973 SVK 20-39 TRIAN SK UMB BANSKA BYSTRICA --- 111216 No
Semerád Martin 0105 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 110676 Yes
Schoval František 326 M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 110699 Yes
SIMONYI Patrick 327 M 1990 GER 20-39 --- --- 110564 Yes
Skuhrová Tereza 206 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 110657 Yes
Smetana Marek 333 M 1997 SVK 20-39 3NT Triathlon Team Bratislava --- 110996 Yes
Straka Martin 0116 M 2000 CZE 18-19 Dukla Praha --- 111153 Yes
Strejc Michal 0132 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 110816 Yes
Stříhavka Jindřich 0109 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 110596 Yes
Stuchlík Jiří 0123 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 110817 Yes
Svobodová Tereza 011 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 111292 Yes
Šišková Barbora 015 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 110263 Yes
Škoda Václav 0136 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 110751 Yes
Švarcová Lenka 208 F 1984 CZE 20-39 Individuální --- 106368 Yes
Theodoratos Christopher 322 M 1984 CZE 20-39 --- --- 110728 Yes
Tlamka Filip 0101 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 110536 Yes
Trutna Jan 0103 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 111387 No
Uhlíř Dalibor 316 M 1980 CZE 20-39 AT&T --- 105857 No
Ulbricht Adam 0128 M 2002 SVK 16-17 --- --- 110140 Yes
Václavík Filip 331 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 110500 No
Vargová Pavlína 07 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 111482 Yes
Volár Jan 304 M 1992 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 110690 Yes
Vomastek Petr 318 M 1981 CZE 20-39 tvanadeje.cz --- 110148 Yes
Vosejpka Jan 0106 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 110818 Yes
Zálešák Michal 321 M 1981 CZE 20-39 --- --- 110270 No
Zdražilová Zoe 017 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 108655 Yes
Zelenka Daniel 337 M 1998 CZE 20-39 AC Pardubice --- 110571 No
Zikmund Tomáš 0104 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 110638 Yes

108 registered racers
>