Triatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Pilc Daniel 0321 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 106275 No
Zeman Zbyněk 0326 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 107548 No
Jiruška Matyáš 922 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 108555 No
Bludský Matěj 01 M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 108604 No
Matějovský Jan 0398 M 1978 CZE 40-49 --- --- 108673 No
Pilc Adam 095 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108782 No
Reindl Michal 0316 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 108798 No
Orner Zdeněk 0333 M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 108839 No
Mitáš Robert 198 M 2007 CZE 10-11 Bikeclinic Junior Team --- 108842 No
Dvořáková Kristýna 854 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108906 No
Paul Vojtěch 0380 M 1993 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 109097 No
Kolář Lukáš 0381 M 1984 CZE 20-39 --- --- 110264 No
Penner Tadeáš 075 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 110645 No
Burlová Tereza 057 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110668 No
Palider Jan 0331 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110736 No
Michálek Filip 0206 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 110850 No
Taflík Miroslav 0392 M 1977 CZE 40-49 --- --- 110930 No
Peškař Petr 0383 M 1973 CZE 40-49 --- --- 110988 No
Fic Martin 0387 M 1974 CZE 40-49 Trimet Dobříš --- 111170 No
Ficová Radka 0386 F 1973 CZE 40-49 --- --- 111171 No
Březnová Radka 0277 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 111184 No
Šimonová Anežka 0156 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 111198 No
Teplý Ondřej 0336 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 111218 No
Teplá Jana 0335 F 1979 CZE 20-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 111219 No
Nekoranec Matěj 0313 M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 111265 No
Šišková Barbora 0228 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111293 No
Hradil Pavel 0314 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 111314 No
Kamarádová Daniela 0401 F 1972 CZE 40-49 --- --- 111316 No
Grebik Radim 0221 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111342 No
Vrátná Alena 0356 F 1965 CZE 50-59 Krušnoman TT Litvínov --- 111351 No
Stupková Barbora 0201 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 111373 No
Gröschl Vojtěch 195 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 111374 No
Gröschl Václav 196 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 111375 No
Růžička Pavel 0379 M 1982 CZE 20-39 Dexter Cycling --- 111390 No
Štramberská Dorota 4 F 2007 CZE 10-11 --- --- 111476 No
Bartovský Tomáš 039 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111491 No
Čermák Jan 0257 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111492 No
Ihnačinec Jakub 0270 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111493 No
Langhammer Tomáš 0304 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 111495 No
Lišková Barbora 0256 F 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111496 No
Nejdlová Valérie 0209 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 111497 No
Novák Josef 052 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111498 No
Ottenschläger Oto 0342 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 111499 No
Rež Adam 1066 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 111500 No
Salvet Martin 049 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111501 No
Vodrážka Borek 0282 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111502 No
Kočíb Pavel 0317 M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 111510 No
Zdražilová Zoe 0226 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 111537 No
Miklišová Lucie 0219 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111539 No
Štěpka Tadeáš 073 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 111571 No
Knejzlík Tomáš 074 M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 111593 No
Knejzlík Marek 0351 M 1976 CZE 40-49 Tri Club Haven Česká Lípa --- 111594 No
Horký Karel 0394 M 1990 CZE 20-39 Spartak Žebrák Muay Thai --- 111618 No
Švecová Andrea 035 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111642 No
Bláha Jiří 0324 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 111648 No
Leszkow David 0268 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 111651 No
Chmátalová Adéla 065 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 111656 No
Chmátal David 064 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 111658 No
Hašlar Matyáš 0158 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111670 No
Hašlar Přemysl 157 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111672 No
Knobloch Florian 0163 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111673 No
Vokurková Adéla 162 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111674 No
Vokurková Zuzana 0161 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 111675 No
Pánek Šimon 0159 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 111676 No
Pánková Emma 160 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 111677 No
Vokurka Pavel 0319 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 111678 No
Marek Jakub 0183 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 111679 No
Marek Lukáš 182 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 111681 No
Marková Ladislava 0318 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 111682 No
Hájek Tomáš 0263 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 111691 No
Duba Lucas 040 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111703 No
Jungmannová Kateřina 29 F 2008 CZE 10-11 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 111717 No
Míková Barbora 5 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 111747 No
Zikmund Tomáš 0252 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 111762 No
Vargová Pavlína 0275 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 111766 No
Marek Jakub 0225 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 111768 No
Procházková Nikola 0218 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 111769 No
Burian Matěj 0267 M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 111773 No
Hyláková Dana 0337 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 111778 No
Tučková Tereza 12 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 111779 No
Škabradová Simona 0390 F 1978 CZE 40-49 --- --- 111783 No
Boháčová Tereza 020 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 111803 No
Černohorský Tomáš 0301 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 111804 No
Koutná Barbora 15 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 111805 No
Koutný Roman 028 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 111806 No
Krůtová Eliška 024 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 111807 No
Němečková Eliška 010 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 111808 No
Parez Jan 025 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 111809 No
Parezová Anna 014 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 111810 No
Vlasák Karel 0222 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 111811 No
Tlamka Filip 0211 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 111820 No
Olšar Ondřej 0347 M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 111838 No
Kučerová Lucie 0204 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 111842 No
Škoda Václav 0217 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 111847 No
Kotěšovcová Pavla 0271 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 111858 No
Štolba Jakub 051 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 111880 No
Štolba Tomáš 048 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 111882 No
Šůcha Jan 0375 M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 111899 No
Kříž Matěj 0166 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 111901 No
Ptáčková Anna 0167 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 111902 No
Jurica Josef 0311 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 111905 No
Svobodová Tereza 0265 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 111906 No
Maloch Václav 165 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 111907 No
Červenka Lukáš 0330 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 111914 Yes
Václavík Filip 0312 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 111918 No
Půstová Šárka 0203 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 111919 No
Skořepa Matěj 050 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 111920 No
Schoval František 0376 M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 111940 No
Rožánková Tereza 0388 F 1978 CZE 40-49 --- --- 111941 No
Piknerová Zuzana 0200 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111956 No
Vejrychova Nikola 26 F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 111972 No
Procházka Tomáš 0309 M 1989 CZE 20-39 PS Kroměříž --- 111974 No
Juránková Heidi 0213 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 111985 No
Bajer Vojtěch 30 M 2008 CZE 10-11 PS Kroměříž --- 111996 No
Mičková Kateřina 063 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 112001 Yes
Dohnal Jakub 174 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 112004 Yes
Kolářová Hana 0393 F 1988 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 112005 Yes
Korous Martin 0305 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 112006 Yes
Kostlán Robert 0170 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 112007 Yes
Kozojed Martin 0169 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 112008 Yes
Kozojed Ondřej 171 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 112009 Yes
Macháček Michal 0205 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 112010 Yes
Stuchlík Jiří 0212 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 112011 Yes
Vosejpka Jan 0274 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 112012 Yes
Trutna Jan 0266 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 112013 No
Adam Petr 194 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 112014 No
Adamová Tereza 802 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112015 No
Duba Tomáš 847 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112016 No
Ficová Anna 862 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112017 No
Gončaruk Ilja 045 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 112018 No
Gončaruk Kyrill 037 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112019 No
Kamenická Karolína 936 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112021 No
Kozlová Kateřina 0262 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 112025 No
Kučerová Beáta 060 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112026 No
Němec Matyáš 087 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 112027 No
Novotný Jindřich 0220 M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 112028 No
Stříhavka Jindřich 0258 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 112033 No
Tischlerová Linda 1111 F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 112035 No
Valda Antonín 1122 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 112038 No
Valda Josef 1123 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 112039 No
Brožík Valdemar 0308 M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- 112049 No
Brožík Viktor 0199 M 2010 CZE 8 A bude hůř --- 112050 No
Řimnáč Jakub 077 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 112063 No
Grulich Ondřej 0229 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 112064 No
Minář Patrik 0261 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 112066 No
Velíšek Petr 0269 M 1999 CZE 18-19 LAP --- 112070 No
Průcha Jan 0382 M 1976 CZE 40-49 --- --- 112076 No
Juránek Lukáš 0214 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 112086 No
Ihn Ondřej 0276 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 112094 No
Rada Vojtěch 0193 M 2010 CZE 8 Bikeclinic junior team --- 112098 No
Chytilová Kateřina 184 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 112113 No
Skuhrová Tereza 0377 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 112156 No
Churavá Veronika 915 F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 112157 No
Kalný Jiří 0310 M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 112171 No
Bednarský Václav 0223 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 112337 No
Kratochvílová Lucie 0344 F 1995 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 112339 No
Zelená Eliška 0366 F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 112344 No
Odehnal Jan 090 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 112346 No
Poláčková Pavlína 0329 F 1996 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 112347 No
Mužíček Josef 0340 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 112348 No
Kahuda Jiří 0281 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 112355 No
Urbanová Michaela 088 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 112358 No
Michálek Martin 0397 M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 112363 No
Michálek Antonín 0180 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 112365 No
Šťastná Lucie 082 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 112368 No
Zadražil Filip 0341 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 112369 No
Harapát Radim 092 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 112372 No
Hraše Zbyněk 0360 M 1974 CZE 40-49 Elab --- 113373 No
Pokorná Pavlína 0279 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 114384 No
Matula Michal 0253 M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 114388 No
Koudelka David 0280 M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 114398 No
Balcarová Julie 023 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114420 No
Horák Vojtěch 0181 M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 114423 No
Horák Václav 178 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 114424 No
Cihlář Jakub 084 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 114486 No
Volár Jan 0355 M 1992 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 114488 No
Homola Jakub 0173 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 114489 Yes
Homola Matěj 172 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 114490 Yes
Hubáček Ondřej 0168 M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- 114491 Yes
Korous David 068 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 114492 Yes
Korousová Nikola 069 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 114493 Yes
Strejc Michal 0231 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 114494 Yes
Macháček Tomáš 0254 M 2000 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 114495 Yes
Kušová Anna 034 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 114501 No
Duchková Tereza 078 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 114503 No
Plojhar Tomáš 0353 M 1998 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 114504 No
Procházka Matěj 197 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 114505 No
Matějovič Filip 0216 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 114551 No
Semerád Martin 0259 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 114552 No
Franěk Tomáš 186 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 114555 No
Fraňková Natálie 0185 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 114556 No
Černý Jakub 0189 M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 114557 No
Petráčková Anna 153 F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 114559 No
Petráček Milan 0152 M 2009 CZE 9 --- --- 114560 No
Hrušková Alžběta 0272 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 114567 No
Dušek Karel 0365 M 1996 CZE 20-39 X-team BaNo --- 114568 No
Rozsíval Erik 076 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114569 No
Šindelář Karel 0372 M 1977 CZE 40-49 Žižkovský tygři --- 114572 No
Krátký Štěpán 0368 M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 114573 No
Tabulka Štěpán 176 M 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 114574 No
Tabulková Barbora 0175 F 2009 CZE 9 --- --- 114575 No
Bartoš Dominik 0187 M 2009 CZE 9 --- --- 114580 No
Bartošová Kristýna 0188 F 2006 CZE 12-13 --- --- 114581 No
Uhlíř Radek 0389 M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 114585 No
Horňová Adriana 0260 F 2000 CZE 18-19 Elite Sport Boskovice --- 114587 No
Charvát Matyáš 067 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 114590 No
Ryšavá Anna 66 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 114591 No
Hruška Tomáš 0395 M 1976 CZE 40-49 --- --- 114596 No
Marek Samuel 0230 M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 114598 No
Barvínková Adéla 058 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 114604 No
Günther Jan 0208 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 114605 No
Kábrt Aleš 061 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 114606 No
Kábrt Lukáš 0251 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 114607 No
Káňová Kateřina 31 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 114608 No
Ondráčková Barbora 059 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 114609 No
Papež Michal 0207 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 114610 No
Skořepa Adam 0191 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 114611 No
Vachová Adéla 33 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 114612 No
Veselá Petra 0373 F 1989 CZE 20-39 --- --- 114617 No
Marek Matěj 0224 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 114619 No
Heth Filip 019 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114626 No
Heth Šimon 017 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114627 No
Blatný Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 114629 No
Bělinová Rozálie 079 F 2003 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 114630 No
Marek Daniel 0322 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 114633 No
Kovář Jan 179 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 114637 No
Bernášek Tomáš 16 M 2007 CZE 10-11 Elab --- 114639 No
Bláhová Magdalena 0227 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 114640 No
Blatný Jáchym 821 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 114641 No
Hrašová Berenika 044 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 114642 No
Hrašová Tea 43 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 114643 No
Tejkal Šimon 0378 M 1988 CZE 20-39 Triatlon Netolická --- 114644 No
Rudolfová Jitka 0364 F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 114645 No
Holešovská Monika 0273 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 114648 No
Hanáček Jáchym 046 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 114649 No
Hanáčková Johana 27 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 114650 No
Žirovnický Jan 0164 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 114653 Yes
Hladík Oldřich 0202 M 2002 CZE 16-17 --- --- 114655 No
Stuchl Jindřich 0303 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 114656 No
Hrdlička Hynek 081 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 114658 No
Hrdlička Jakub 0210 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 114659 No
Beránková Libuše 0315 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 114662 No
Bulava František 0349 M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 114664 No
Dvořáková Kateřina 9 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 114667 Yes
Dočkálek Libor 0361 M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 114669 No
Gregora Jan 0278 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 114671 No
Faltova Eliška 072 F 2004 CZE 14-15 --- --- 114672 No
Hadravová Kateřina 08 F 2005 CZE 12-13 --- --- 114674 No
Hadravová Adéla 013 M 2010 CZE 8 Tri club Haven Česká Lípa --- 114675 No
Jedličková Barbora 056 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 114676 No
Rut Ondřej 0352 M 1992 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 114758 No
Nevyhoštěný Vladimír 0339 M 1995 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 114759 No
Eliáš David 054 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 114764 No
Plic Ondřej 0155 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114765 No
Vrba Jan 0367 M 1968 CZE 50-59 --- --- 114767 No
Pekárek Milan 0346 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 114778 No
Castoral Nicolas 834 M 2010 CZE 8 Plavecky klub Slavia Plzen --- 114779 No
Foukal Libor 0325 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 114780 No
Otáhal Jakub 0369 M 1977 CZE 40-49 T.J. Sokol Šestajovice --- 114787 No
Augusta Dan 0192 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 114789 No
Pásler Kryštof 062 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 114790 No
Langšádl Jan 0328 M 1971 CZE 40-49 HISPORT Team --- 114798 No
Sedláček Jakub 1075 M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114800 No
Dvořák Jan 093 M 2004 CZE 14-15 X-team BaNo --- 114801 No
Dvořáková Karla 094 F 2004 CZE 14-15 X-team BaNo --- 114802 No
Janak Karel 0320 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 114803 No
Klimek Tomáš 0350 M 1968 CZE 50-59 TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 114804 No
Bajerová Žaneta 0306 F 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 114805 No
Fencl Jiří 0255 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 114811 No
Matějovič Martin 0307 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 114812 No
Pluhař David 038 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 114813 No
Kotopulu Helena 0332 F 1980 CZE 20-39 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 114814 No
Dobiáš Šimon 083 M 2005 CZE 12-13 Csg Tri Team --- 114817 No
Blažejovská Barbora 071 F 2005 CZE 12-13 Tri club Haven Česká Lípa --- 114820 No
Dobiáš David 0343 M 1977 CZE 40-49 CSG TRI TEAM --- 114822 No
Nýdrle Filip 036 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 114824 No
Holomoucký Adam 0283 M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 114827 No
Fanturová Lenka 0358 F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 114828 No
Michálek Šimon 053 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 114829 No
Ploc Jaroslav 0357 M 1984 CZE 20-39 SK Kola Víšek --- 114830 No
Jíra Jaroslav 0374 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 114831 No
Stuchlíková Natálie 070 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 114832 No
Coufal Lukáš 0215 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 114834 No
Piknerová Eliška 02 F 2010 CZE 8 --- --- 114841 No
Hrubý David 3 M 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 114842 No
Kotišová Karolína 022 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 114853 No
Kotiš Martin 041 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 114854 No
Kříž Tomáš 0284 M 2000 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 114870 No
Nosek Martin 091 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 114871 No
Bílek Matěj 0232 M 2001 CZE 16-17 Elab --- 114877 No
Korytarová Eliška 0264 F 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 114878 No
Fedorčák Ondřej 0359 M 1988 CZE 20-39 Big Bulls --- 114879 No
Stočes Vojtěch 0190 M 2009 CZE 9 PK Příbram --- 114881 No
Hradecký Jan 0302 M 1983 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 114882 No
Kubrová Ida 0370 F 1982 CZE 20-39 --- --- 114893 No
Kotoulos Mikis 011 M 2006 CZE 12-13 Titan Trilife --- 114894 No
Kotoulos Nikos 07 M 2010 CZE 8 --- --- 114895 No
Vesecká Nicol 018 F 2004 CZE 14-15 --- --- 114898 No
Kuchařová Karolína 085 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 114908 No
Toul Filip 21 M 2007 CZE 10-11 Sutri prachatice --- 114931 No
Gregorová Eliška 0327 F 1998 CZE 20-39 TRIJA --- 114937 No
Kalivoda Lukáš 047 M 2003 CZE 14-15 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 114940 No
Marešová Magdaléna 032 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 114945 No
Cipra Jiří M 1981 CZE 20-39 Forrest Gump team --- 114946 No
Cardal Nikodém M 2004 CZE 14-15 TRI SKI H.P. --- 114956 No
JIŘÍ Cipra 0391 M 1981 CZE 20-39 Forrest Gump team --- 114958 No
Pagáčová Irena 0334 F 1974 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 114959 No
BERAN Pavel 0177 M 2009 CZE 9 PK Příbram --- 114968 No
Šimša Jan 154 M 2007 CZE 10-11 --- --- 114969 No
Štefanič Adam 6 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 114970 No
Kučerová Eliška 055 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 114972 No
Caha Jan 089 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 114992 No
Cardal Nikodém 080 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 114993 No
Mach Miroslav 086 M 2006 CZE 12-13 ŠUTRI Prachatice --- 114994 No
53 53 ??? ??? CZE --- --- 115032 No
81 81 ??? ??? CZE --- --- 115033 No
54 54 ??? ??? CZE --- --- 115034 No
36 36 ??? ??? CZE --- --- 115035 No
164 164 ??? ??? CZE --- --- 115036 No
173 173 ??? ??? CZE --- --- 115037 No
74 74 ??? ??? CZE --- --- 115038 No
40 40 ??? ??? CZE --- --- 115039 No
37 37 ??? ??? CZE --- --- 115040 No
67 67 ??? ??? CZE --- --- 115041 No
Nový Lukáš 0396 M 1976 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 115045 No
Gerych David 0385 M 1977 CZE 40-49 CK KUPKOLO DKnL --- 115046 No
Gerychová Michaela 0384 F 1982 CZE 20-39 Carla Dvůr Králové --- 115047 No
ČÍP Roman 0371 M 1970 CZE 40-49 --- --- 115048 No
Cibulka Stanislav 0363 M 1981 CZE 20-39 IRON STARS BEROUN --- 115049 No
Cibulková Markéta 0362 F 1983 CZE 20-39 IRON STARS BEROUN --- 115050 No
Cibulka Radim 0354 M 1989 CZE 20-39 IRON STARS BEROUN --- 115051 No
Švarc Petr 0348 M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 115052 No
Stuchlík Jiří 0338 M 1975 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 115053 No
Štefanič Adam 06 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 115057 No
Harvey Kevin 0323 M 1967 GBR 50-59 Individuální --- 111706 No
varlamov Anton 0400 M 1991 RUS 20-39 Varlamov & co --- 114631 No
Gurnik Stanislav 0345 M 1987 SVK 20-39 --- --- 111406 No
Bondar Grygorii 0399 M 1990 UKR 20-39 --- --- 114600 No

338 registered racers
>