Triatlon Příbram

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111491 No
Blažek Cyril M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 108417 No
Bludský Matěj M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 108604 No
Březnová Radka F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 111184 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110668 No
Čermák Jan M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111492 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108906 No
Fic Martin M 1974 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 111170 No
Ficová Radka F 1973 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 111171 No
Grebik Radim M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111342 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 111374 No
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 111375 No
Gurnik Stanislav M 1987 SVK 20-39 --- --- 111406 No
Hradil Pavel M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 111314 No
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111493 No
Jiruška Matyáš M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 108555 No
Kalina Martin M 1993 CZE 20-39 --- --- 108513 No
Kamarádová Daniela F 1972 CZE 40-49 --- --- 111316 No
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 111593 No
Knejzlík Marek M 1976 CZE 40-49 Tri Club Haven Česká Lípa --- 111594 No
Kočíb Pavel M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 111510 No
Kolář Lukáš M 1984 CZE 20-39 --- --- 110264 No
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 111300 No
Kýbus Tadeáš M 2003 CZE 14-15 --- --- 108251 No
Langhammer Tomáš M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 111495 No
Lišková Barbora F 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111496 No
Málková Zelechovska Jana F 1977 CZE 40-49 --- --- 107898 No
Matějovský Jan M 1978 CZE 40-49 TJ Baník Krásno --- 108673 No
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 110850 No
Miklišová Lucie F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111539 No
Mitáš Robert M 2007 CZE 10-11 Bikeclinic Junior Team --- 108842 No
Mitáš Radovan M 1977 CZE 40-49 ENERGY TEAM --- 108844 No
Mužíček Pavel M 1984 CZE 20-39 TTT --- 110700 No
Nejdlová Valérie F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 111497 No
Nekoranec Matěj M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 111265 No
Novák Josef M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111498 No
Orner Zdeněk M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 108839 No
Ottenschläger Oto M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 111499 No
Pagáčová Irena M 1974 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 111182 No
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110736 No
Paul Vojtěch M 1993 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 109097 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 110645 No
Peškař Petr M 1973 CZE 40-49 Brdonoš --- 110988 No
Pilc Daniel M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 106275 No
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 108782 No
Polívka Petr M 1960 CZE 50-59 --- --- 111020 No
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-39 Brno --- 108837 No
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 108798 No
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 111500 No
Růžička Pavel M 1982 CZE 20-39 Dexter Cycling --- 111390 No
Salvet Martin M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 111501 No
Stupková Barbora F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 111373 No
Šimonová Anežka F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 111198 No
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 111293 No
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 Elab --- 111571 No
Štramberská Dorota F 2007 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 111476 No
Taflík Miroslav M 1977 CZE 40-49 --- --- 110930 No
Teplá Jana F 1979 CZE 20-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 111219 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 111218 No
Vodrážka Borek M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 111502 No
Vrátná Alena F 1965 CZE 50-59 Krušnoman TT Litvínov --- 111351 No
Zdražilová Zoe F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 111537 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 107548 No

63 registered racers
>