Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Vaníková Bohunka 251 F 1973 CZE 40-49 --- --- 06:00 104821 No
Řimnáčová Václava 209 F 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:00 104883 No
Homolková Linda 78 F 1992 CZE 20-39 --- --- 08:00 104994 No
Zdražilová Zoe 269 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 04:55 105057 No
Míková Barbora 157 F 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:11 105393 No
Chovanečková Nikola 96 F 2005 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:32 105444 No
Trojanová Viktorie 244 F 2008 CZE 10-11 KSP Pardubice --- 01:45 105452 No
Košťálová Kristýna 124 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:20 105479 No
Procházková Nikola 195 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 105528 No
Švecová Lenka 238 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 105544 No
Vimmerová Nikola 257 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 105564 No
Šimonová Anežka 230 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 105644 No
Gregorová Eliška 56 F 1998 CZE 20-39 TRIJA --- 05:55 105645 No
Boháčová Nikola 24 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:20 105667 No
Boháčová Tereza 25 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105668 No
Čapková Tereza 37 F 1987 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105669 No
Koutná Barbora 128 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:50 105671 No
Krůtová Eliška 134 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:25 105673 No
Němečková Eliška 162 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 105674 No
Parezová Anna 170 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 02:00 105676 No
Sýkorová Štěpánka 229 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105677 No
Zelená Eliška 270 F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105679 No
Adamová Tereza 2 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 105774 No
Balcarová Julie 8 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 105821 No
Kuchařová Karolína 137 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 105829 No
Jedličková Barbora 103 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:44 105840 No
Hrdličková Anna 88 F 2001 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:40 105882 No
Mitisková Michaela 158 F 2005 CZE 12-13 --- --- 03:05 105891 No
Petráčková Anna 175 F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 01:50 105910 No
Dvořáková Kateřina 45 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:20 105928 No
Kotišová Karolína 127 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 105938 No
Janatová Zdeňka 99 F 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:15 105942 No
Stupková Barbora 225 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:19 105946 No
Procházková Michaela 193 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:50 105957 No
Olšová Veronika 166 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 07:00 105975 No
Skuhrová Tereza 214 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 105980 No
Barvínková Adéla 13 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:30 105985 No
Káňová Kateřina 111 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:00 105989 No
Kirschová Nicol 114 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:30 105992 No
Ondráčková Barbora 167 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:50 105993 No
Vachová Adéla 248 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:00 105997 No
Fraňková Natálie 52 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:42 106007 No
Jungmannová Kateřina 105 F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:51 106010 No
Lesová Eva 140 F 1998 CZE 20-39 Jeden na Jednoho --- 08:25 106014 No
Policarová Martina 183 F 1976 CZE 40-49 Jeden na Jednoho --- 09:00 106017 No
Bartošová Lenka 12 F 1982 CZE 20-39 --- --- 06:20 106018 No
Bartošová Kristýna 11 F 2006 CZE 12-13 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 03:10 106019 No
Vokurková Adéla 259 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 106049 No
Vokurková Zuzana 260 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 02:10 106050 No
Kuncová Barbora 139 F 2008 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 01:22 106052 No
Marková Ladislava 151 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 06:50 106053 No
Jarošová Karolína 102 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 02:50 106070 No
Jarošová Eliška 101 F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 01:43 106071 No
Dubová Johana 44 F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:50 106073 No
Kopáčová Veronika 118 F 2009 CZE 9 PKPAR --- 01:40 106075 No
Korousová Nikola 122 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:52 106078 No
Linhartová Anna 142 F 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:33 106093 No
Hosová Sára 83 F 2009 CZE 9 SPSHK --- 01:27 106095 No
Vejrychova Nikola 252 F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:27 106101 No
Pitrmanová Eliška 178 F 2007 CZE 10-11 SPSHK --- 01:34 106124 No
Pitrmanová Kateřina 179 F 2004 CZE 14-15 SPSHK --- 02:41 106125 No
Bönischová Adéla 26 F 2007 CZE 10-11 Triatlet --- 02:00 106132 No
Seifetová Natálie 210 F 2006 CZE 12-13 Triatlet K.Vary --- 03:15 106140 No
Trinerová Nella 243 F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 01:40 106145 No
Vencálková Barbora 254 F 2005 CZE 12-13 PK Nisa Liberec --- 02:44 106146 No
Stuchlíková Natálie 224 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:47 106156 No
Mičková Kateřina 153 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:36 106157 No
Ryšavá Anna 205 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:22 106163 No
Ryšavá Emílie 206 F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 01:24 106165 No
Ptáčková Anna 196 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:47 106167 No
Maixnerová Eliška 145 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:46 106168 No
Svobodová Tereza 228 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 05:15 106171 No
Procházková Jolana 191 F 2008 CZE 10-11 Kometa Brno --- 01:45 106180 No
Procházková Leona 192 F 2006 CZE 12-13 Kometa Brno --- 02:45 106181 No
Fairaislová Iveta 47 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 106185 No
Urbanová Michaela 246 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 106188 No
Půstová Šárka 197 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 106211 No
Přikrylová Dana 188 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 106212 No
Procházková Irena 194 F 1957 CZE 60+ TJ Háje --- 08:00 106213 No
Tourková Julie 242 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:41 106217 No
Hrušková Alžběta 89 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:55 106219 No
Hrušková Anežka 90 F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:05 106220 No
Strnadová Kateřina 218 F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 05:45 106222 No
Bakočová Ema 7 F 2009 CZE 9 --- --- 02:10 106225 No
Hurdálková Marie 91 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:30 106228 No
Vesecká Nicol 255 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM --- 02:39 106236 No
Pičmanová Zuzana 176 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:14 106247 No
Kotěšovcová Anna 125 F 1996 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:35 106250 No
Součková Zuzana 216 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:15 106253 No
Rudolfová Jitka 199 F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 05:15 106254 No
Janovská Barbora 100 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:33 106256 No
Chmátalová Adéla 95 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:48 106257 No
Charvátová Tereza 93 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 106259 No
Horňová Adriana 81 F 2000 CZE 18-19 Elite Sport Boskovice --- 05:05 106261 No
Bláhová Magdalena 18 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 106264 No
Šterbová Adéla 234 F 2000 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 04:50 106267 No
Dřízhalová Klára 42 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:50 106271 No
Komárková Kateřina 117 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:10 106274 No
Hartmanová Kateřina 65 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:25 106276 No
Hartmanová Tereza 66 F 2010 CZE 8 Elab --- 01:40 106277 No
Hartmanová Simona 67 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 01:50 106278 No
Krejčíková Amélie 133 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:58 106279 No
Hanáčková Johana 62 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:33 106281 No
Machová Barbora 144 F 2005 CZE 12-13 PK Nisa Liberec --- 03:07 106284 No
Bicanová Amálka 16 F 2009 CZE 9 Elab --- 02:00 106285 No
Blatná Berta 19 F 2009 CZE 9 Elab --- 02:00 106286 No
Hrašová Tea 84 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:33 106287 No
Hrašová Berenika 85 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:30 106292 No
Březnová Radka 30 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:07 106301 No
Pozlerová Edita 185 F 2007 CZE 10-11 OMT --- 01:22 106309 No
Potužníková Magdaléna 184 F 2008 CZE 10-11 triatlet K.Vary --- 01:59 106322 No
Svobodová Karin 226 F 2008 CZE 10-11 BIJA --- 01:58 106330 No
Svobodová Aneta 227 F 2004 CZE 14-15 BIJA --- 01:12 106331 No
Ticha Anna 239 F 2006 CZE 12-13 SG Doksy --- 03:00 106341 No
Šišková Barbora 231 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:20 106342 No
Bělinová Rozálie 14 F 2003 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:30 106343 No
Anderlová Adéla 3 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:22 106345 No
Anderlová Monika 4 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:40 106346 No
Noháčová Anna 326 F 2007 CZE 10-11 --- --- --- 107381 No
Pánková Emma 279 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- --- 107384 No
Patáková Tereza 282 F 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 107387 No
LANDOVÁ Judith 299 F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- --- 107388 No
KMOŠKOVÁ Barbora 284 F 2008 CZE 10-11 KSP Pardubice --- --- 107391 No
Savin Soňa 303 F 2007 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- --- 107393 No
Kučerová Eliška 310 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- --- 107399 No
Piknerová Zuzana 177 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- --- 107401 No
STEINFELDOVÁ Petra 283 F 2004 CZE 14-15 --- --- --- 107402 No
Svobodová Agáta 278 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- --- 107406 No
Šimůnková Šárka 301 F 2006 CZE 12-13 Lachmánci --- --- 107412 No
Kamenická Karolína 275 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107414 No
HRACHOVCOVÁ Anna 304 F 2005 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107415 No
Juránková Heidi 276 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ --- 107423 No
JÍŠOVÁ Barbora 293 F 1992 CZE 20-39 Eleven run team --- --- 107425 No
Miklišová Lucie 156 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- --- 107431 No
Janovská Kateřina 280 F 1981 CZE 20-39 NeVrSport Team --- --- 107432 No
Kounovská Veronika 315 F 1999 CZE 18-19 Individuální --- --- 107439 No
JOUDOVÁ Lucie 289 F 2000 CZE 18-19 LBS sport team --- --- 107440 No
Tourková Jarmila 274 F 1977 CZE 40-49 --- --- --- 107441 No
Hartmanová Anna 318 F 1972 CZE 40-49 Individuální --- --- 107442 No
Valdová Marie 273 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107444 No
Jeřábková Vanda 104 F 2000 CZE 18-19 SPSHK --- --- 107445 No
Stuchl Jindřich 221 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 104807 No
Uhříček Petr 245 M 1972 CZE 40-49 --- --- 10:00 104822 No
Ginzel Petr 53 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 10:00 104833 No
Řimnáč Jakub 208 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 03:00 104884 No
Peřinka Filip 173 M 1988 CZE 20-39 TTT --- 05:35 105067 No
Štěpka Tadeáš 233 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 105127 No
Holomoucký Adam 75 M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 08:00 105148 No
Zadražil Filip 268 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:25 105283 No
Žirovnický Jan 272 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105400 No
Jahn Bohumil 322 M 1980 CZE 20-39 BOGAS TEAM 2011 --- 06:40 105434 No
Michálek Filip 154 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 105480 No
Michálek Šimon 155 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:18 105481 No
Koblížek Šimon 116 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:06 105489 No
Kobližek Mikuláš 115 M 2006 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:43 105490 No
Gröschl Vojtěch 57 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:27 105499 No
Gröschl Václav 58 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:31 105500 No
Penner Tadeáš 172 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 02:55 105513 No
Ryšavý Philip 207 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105539 No
Růža Daniel 200 M 2002 CZE 16-17 ATK Šlapanice --- 05:30 105542 No
Růža Tomáš 201 M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:10 105543 No
Fiala Aleš 48 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:15 105551 No
Černohorský Tomáš 38 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:15 105670 No
Koutný Roman 129 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:45 105672 No
Parez Jan 169 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105675 No
Vlasák Karel 258 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105678 No
Zikmund Tomáš 271 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 04:10 105680 No
Castoral Nicolas 32 M 2010 CZE 8 PK Slavia Plzen --- 02:00 105718 No
Valda Antonín 249 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:41 105736 No
Valda Josef 250 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:05 105737 No
Blažek Jiří 21 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:40 105755 No
Jandera Petr M 1966 CZE 50-59 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 06:30 105764 No
Adam Petr 1 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:27 105773 No
Václavík Filip 247 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 105806 No
Bludský Matěj 23 M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 04:00 105822 No
Cihlář Jakub 36 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:13 105865 No
Cihlář Vít 33 M 2008 CZE 10-11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:24 105866 No
Cihlář Zdislav 34 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:40 105867 No
Hrdlička Hynek 87 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 02:25 105879 No
Hrdlička Jakub 86 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:34 105880 No
Mužíček Josef 160 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 06:12 105890 No
Petráček Milan 174 M 2009 CZE 9 --- --- 02:30 105911 No
Hauptmann Marek 71 M 2007 CZE 10-11 MP Dukla Praha --- 01:20 105914 No
Gregora Jan 55 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 06:11 105927 No
Kotiš Martin 126 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 02:00 105940 No
Janata Jan 98 M 2009 CZE 9 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 01:45 105943 No
Kopecký Vít 119 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 105963 No
Stříhavka Jindřich 220 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 105966 No
Günther Jan 60 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105986 No
Kábrt Aleš 107 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:20 105987 No
Kábrt Lukáš M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:10 105988 No
Kašpar Lukáš 112 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:20 105990 No
Kirsch Radomír 113 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:40 105991 No
Papež Michal 168 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 105994 No
Pražák Tobiáš 186 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 105995 No
Skořepa Adam 213 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 105996 No
Grulich Ondřej 59 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 106002 No
Auf Jakub 5 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:33 106006 No
Franěk Tomáš 51 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:34 106008 No
Bošek Jan M 1990 CZE 20-39 Jeden na Jednoho --- 07:30 106012 No
Vondráček Luboš 262 M 2001 CZE 16-17 Jeden na Jednoho --- 08:00 106015 No
Bartoš Petr 9 M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:40 106016 No
Bartoš Dominik 10 M 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 02:00 106021 No
Dohnal Jakub 41 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:21 106031 No
Kozojed Martin 131 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:23 106032 No
Kozojed Ondřej 130 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:19 106033 No
Macháček Michal 143 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:40 106034 No
Homola Jakub 77 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 106037 No
Homola Matěj 76 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:30 106038 No
Korous Martin 120 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:12 106039 No
Kostlán Robert 123 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:23 106040 No
Stuchlík Jiří 222 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:57 106041 No
Vosejpka Jan 263 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 04:50 106042 No
Červenka Lukáš 40 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 04:08 106043 No
Hašlar Matyáš 70 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 04:10 106045 No
Hašlar Přemysl 68 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 06:00 106046 No
Hašlar Přemysl 69 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 02:10 106047 No
Marek Lukáš 148 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:25 106051 No
Kalus Jiří 110 M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:29 106058 No
Harakaľ František 63 M 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:15 106059 No
Harakaľ Antonín M 2005 CZE 12-13 Bija --- 04:30 106060 No
Tlamka Filip 241 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 106065 No
Marek Jakub 149 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:11 106069 No
Duba Lucas 43 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:40 106074 No
Korous David 121 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:24 106077 No
Štolba Jakub 237 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:37 106088 No
Štolba Tomáš 236 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 106089 No
Filip Tadeáš 49 M 2008 CZE 10-11 SPSHK --- 01:19 106090 No
Pařízek Matěj 171 M 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:35 106091 No
Hosa Šimon 82 M 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:41 106092 No
Mrňávek Martin 159 M 2003 CZE 14-15 SPSHK --- 02:18 106094 No
Štolba Marek 235 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 01:55 106096 No
Černý Jiří 39 M 1977 CZE 40-49 Jablonecké Mattonky --- 09:00 106104 No
Walter Jan 264 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:15 106109 No
Schoval František 212 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 05:20 106114 No
Cihlář Prokop 35 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:36 106119 No
Krejčík Jan 132 M 1982 CZE 20-39 --- --- 05:40 106129 No
Leszkow David 141 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:45 106130 No
Hermes Ingo 73 M 1971 GER 40-49 Hermes Systeme --- 04:55 106131 No
Kahuda Jiří 108 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:15 106142 No
Marek Matěj 150 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:28 106143 No
Myšička David 161 M 1998 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:10 106144 No
Kališ Přemysl 109 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:30 106149 No
Blažek Jiří 22 M 1975 CZE 40-49 SlLi --- 05:30 106150 No
Růžička Jakub 204 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:35 106153 No
Růžička Vojtěch 203 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:52 106154 No
Růžička Ondřej 202 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 01:45 106155 No
Strunz Martin 219 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 03:00 106158 No
Semerád Martin 211 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:37 106162 No
Březina Vojtěch 28 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:10 106166 No
Kříž Matěj 135 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:24 106169 No
Jurica Josef 106 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:32 106170 No
Stuchlík Jiří 223 M 1975 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 07:30 106176 No
Rudolf Tomáš 198 M 1972 CZE 40-49 ENERGY TEAM --- 05:10 106178 No
Vencálek Ondřej 253 M 2008 CZE 10-11 PK Nisa Liberec --- 01:47 106179 No
Hamata Lukáš 61 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 03:10 106187 No
Nosek Kryštof 163 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:50 106189 No
Preisler Michal 187 M 1971 CZE 40-49 Mattoni FreeRun Jablonec --- 09:00 106194 No
Weber Martin 265 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:20 106200 No
Weber Adam 267 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:52 106201 No
Weber Albert 266 M 2000 CZE 18-19 K1 Plzeň --- 07:40 106202 No
Matula Michal 152 M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 04:45 106206 No
Procházka Tomáš 190 M 1989 CZE 20-39 PS Kroměříž --- 05:30 106207 No
Pluhař David 182 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:15 106218 No
Novák František 164 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:55 106221 No
Burdych Adam 31 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:10 106226 No
Augusta Dan 6 M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:00 106227 No
Procházka Matěj 189 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:28 106234 No
Horák Tomáš 79 M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:45 106238 No
Horák Lukáš 80 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 106239 No
Chmátal David 94 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 106258 No
Charvát Matyáš 92 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:45 106260 No
Bláha Jiří 17 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 06:00 106263 No
Bican Matěj 15 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 01:50 106283 No
Hartman Šimon 64 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 106289 No
Blatný Jáchym 20 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 106291 No
Odehnal Jan 165 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:19 106297 No
Foukal Libor 50 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 06:32 106300 No
Března Jiří M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:57 106302 No
Vích Damián 256 M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:20 106305 No
Grebik Radim 54 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 106311 No
Holeček Petr 74 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:40 106315 No
Srch Jiří 217 M 1998 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:55 106316 No
Plic Lukáš 181 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:59 106318 No
Plic Ondřej 180 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:28 106319 No
Kříž Tomáš 136 M 2000 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 04:28 106337 No
Tichy Martin 240 M 2007 CZE 10-11 SG Doksy --- 03:00 106339 No
Maloch Václav 146 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- --- 107382 No
ŠIMŮNEK Štěpán 302 M 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- --- 107383 No
Noháč Matěj 327 M 2009 CZE 9 --- --- --- 107385 No
KOPECKÝ Daniel 298 M 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- --- 107386 No
Lukeš Šimon 290 M 2010 CZE 8 Triatlon Plzeň --- --- 107389 No
HRACHOVEC Jakub 305 M 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- --- 107390 No
JAHN Bohumil 324 M 2010 CZE 8 BOGAS TEAM 2011 --- --- 107392 No
Heth Šimon 325 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 107394 No
Šolc Matěj 232 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- --- 107395 No
Eliáš David 46 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- --- 107396 No
Rozsíval Erik 285 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 107397 No
Caha Jan 308 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 107398 No
Harapát Radim 314 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- --- 107400 No
Havelka Tomáš 72 M 2004 CZE 14-15 LOKO Trutnov --- --- 107403 No
Března Matěj 29 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- --- 107404 No
Klíček Petr 313 M 2006 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary z.s. --- --- 107405 No
Kučera Robert 312 M 2006 CZE 12-13 TRIKV --- --- 107407 No
Caha Adam 295 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- --- 107408 No
HEITH Filip 323 M 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- --- 107409 No
Slezák Adam 215 M 2006 CZE 12-13 PKPAR --- --- 107410 No
KOPECKÝ Ondřej 297 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107411 No
KREJČÍŘ Tomáš 300 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107413 No
Plojhar Tomáš 296 M 1998 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 107416 No
Juránek Lukáš 277 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ --- 107417 No
Paták Pavel 281 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 107418 No
Hradil Pavel 316 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- --- 107419 No
Matějovič Filip 320 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- --- 107420 No
Nekoranec Matěj 317 M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- --- 107421 No
Petiška Ondřej 292 M 1997 CZE 20-39 SK RN HK --- --- 107422 No
Mielke Dawid 311 M 2002 POL 16-17 YMCA Krakow --- --- 107424 No
Lukeš Matěj 286 M 2002 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ --- 107426 No
VOLECH Matěj 261 M 2002 CZE 16-17 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- --- 107427 No
GONČÁR Filip 294 M 2000 CZE 18-19 --- --- --- 107428 No
Matějovič Martin 321 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- --- 107429 No
Maloch Aleš 147 M 1979 CZE 20-39 BKP --- --- 107430 No
Procházka Dušan 306 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- --- 107433 No
Coufal Lukáš 309 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- --- 107434 No
OCHEC Jiří 319 M 1979 CZE 20-39 BOGAS TEAM 2011 --- --- 107435 No
Lukeš Tomáš 288 M 1967 CZE 50-59 LBS sport team --- --- 107436 No
Michal Jan 287 M 1969 CZE 40-49 LBS sport team --- --- 107437 No
TRNKA Tomáš 27 M 1966 CZE 50-59 Jeden na Jednoho --- --- 107438 No
Hladík Oldřich 307 M 2002 CZE 16-17 --- --- --- 107443 No
Kumšta Pavel 138 M 1991 CZE 20-39 SPORTABILITY --- --- 107446 No

330 registered racers
>