Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Anderlová Adéla 3 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:22 106345 No
Anderlová Monika 4 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:40 106346 No
Bláhová Magdalena 18 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 106264 No
Boháčová Nikola 24 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:20 105667 No
Coufal Lukáš 309 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- --- 107434 No
Dubová Johana 44 F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:50 106073 No
Grebik Radim 54 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 106311 No
Grulich Ondřej 59 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 106002 No
Günther Jan 60 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105986 No
Hladík Oldřich 307 M 2002 CZE 16-17 --- --- --- 107443 No
Hrdlička Jakub 86 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:34 105880 No
Hrdličková Anna 88 F 2001 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:40 105882 No
Charvátová Tereza 93 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 106259 No
Juránek Lukáš 277 M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ --- 107417 No
Juránková Heidi 276 F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ --- 107423 No
Kirsch Radomír 113 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:40 105991 No
Lukeš Matěj 286 M 2002 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ --- 107426 No
Macháček Michal 143 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:40 106034 No
Marek Matěj 150 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:28 106143 No
Matějovič Filip 320 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- --- 107420 No
Mielke Dawid 311 M 2002 POL 16-17 YMCA Krakow --- --- 107424 No
Michálek Filip 154 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 105480 No
Miklišová Lucie 156 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- --- 107431 No
Papež Michal 168 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 105994 No
Pražák Tobiáš 186 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 105995 No
Procházková Nikola 195 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 105528 No
Půstová Šárka 197 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 106211 No
Růža Daniel 200 M 2002 CZE 16-17 ATK Šlapanice --- 05:30 105542 No
Ryšavý Philip 207 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105539 No
Stuchlík Jiří 222 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:57 106041 No
Stupková Barbora 225 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:19 105946 No
Sýkorová Štěpánka 229 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105677 No
Šišková Barbora 231 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:20 106342 No
Švecová Lenka 238 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 105544 No
Tlamka Filip 241 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 106065 No
Vlasák Karel 258 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105678 No
VOLECH Matěj 261 M 2002 CZE 16-17 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- --- 107427 No
Vondráček Luboš 262 M 2001 CZE 16-17 Jeden na Jednoho --- 08:00 106015 No
Zdražilová Zoe 269 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 04:55 105057 No

39 registered racers
>