Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Augusta Dan 6 M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:00 106227 No
Balcarová Julie 8 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 105821 No
Barvínková Adéla 13 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:30 105985 No
Bělinová Rozálie 14 F 2003 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:30 106343 No
Boháčová Tereza 25 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105668 No
Burdych Adam 31 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:10 106226 No
Caha Jan 308 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 107398 No
Cihlář Jakub 36 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:13 105865 No
Fraňková Natálie 52 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:42 106007 No
Harapát Radim 314 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- --- 107400 No
Hašlar Matyáš 70 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 04:10 106045 No
Havelka Tomáš 72 M 2004 CZE 14-15 LOKO Trutnov --- --- 107403 No
Horák Lukáš 80 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 106239 No
Chmátalová Adéla 95 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:48 106257 No
Kašpar Lukáš 112 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:20 105990 No
Kopecký Vít 119 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 105963 No
Korous David 121 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:24 106077 No
Kostlán Robert 123 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:23 106040 No
Koutný Roman 129 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:45 105672 No
Kozojed Martin 131 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:23 106032 No
Kříž Matěj 135 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:24 106169 No
Kuchařová Karolína 137 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 105829 No
Maixnerová Eliška 145 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:46 106168 No
Marek Jakub 149 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:11 106069 No
Mičková Kateřina 153 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:36 106157 No
Mrňávek Martin 159 M 2003 CZE 14-15 SPSHK --- 02:18 106094 No
Odehnal Jan 165 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:19 106297 No
Ondráčková Barbora 167 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:50 105993 No
Parez Jan 169 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105675 No
Penner Tadeáš 172 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 02:55 105513 No
Piknerová Zuzana 177 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- --- 107401 No
Pitrmanová Kateřina 179 F 2004 CZE 14-15 SPSHK --- 02:41 106125 No
Pluhař David 182 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:15 106218 No
Přikrylová Dana 188 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 106212 No
Ptáčková Anna 196 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:47 106167 No
Rozsíval Erik 285 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 107397 No
Růžička Jakub 204 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:35 106153 No
Řimnáč Jakub 208 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:00 104884 No
Řimnáčová Václava 209 F 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:00 104883 No
Skořepa Adam 213 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 105996 No
STEINFELDOVÁ Petra 283 F 2004 CZE 14-15 --- --- --- 107402 No
Svobodová Aneta 227 F 2004 CZE 14-15 BIJA --- 01:12 106331 No
Šolc Matěj 232 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- --- 107395 No
Štěpka Tadeáš 233 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 105127 No
Štolba Jakub 237 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:37 106088 No
Urbanová Michaela 246 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 106188 No
Vesecká Nicol 255 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM --- 02:39 106236 No
Vimmerová Nikola 257 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 105564 No
Weber Adam 267 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:52 106201 No

49 registered racers
>