Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adamová Tereza 2 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 105774 No
Auf Jakub 5 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:33 106006 No
Bartošová Kristýna 11 F 2006 CZE 12-13 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 03:10 106019 No
Bican Matěj 15 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 01:50 106283 No
Blatný Jáchym 20 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 106291 No
Březina Vojtěch 28 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:10 106166 No
Března Jiří M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:57 106302 No
Března Matěj 29 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- --- 107404 No
Caha Adam 295 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- --- 107408 No
Cihlář Prokop 35 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:36 106119 No
Duba Lucas 43 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:40 106074 No
Eliáš David 46 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- --- 107396 No
Hamata Lukáš 61 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 03:10 106187 No
Harakaľ Antonín M 2005 CZE 12-13 Bija --- 04:30 106060 No
Hartman Šimon 64 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 106289 No
Hartmanová Simona 67 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 01:50 106278 No
HEITH Filip 323 M 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- --- 107409 No
Homola Jakub 77 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 106037 No
Hosa Šimon 82 M 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:41 106092 No
HRACHOVCOVÁ Anna 304 F 2005 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107415 No
Hrašová Berenika 85 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:30 106292 No
Hrdlička Hynek 87 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 02:25 105879 No
Hurdálková Marie 91 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:30 106228 No
Charvát Matyáš 92 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:45 106260 No
Chmátal David 94 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 106258 No
Chovanečková Nikola 96 F 2005 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:32 105444 No
Jarošová Karolína 102 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 02:50 106070 No
Jedličková Barbora 103 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:44 105840 No
Kábrt Aleš 107 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:20 105987 No
Kamenická Karolína 275 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107414 No
Kirschová Nicol 114 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:30 105992 No
Klíček Petr 313 M 2006 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary z.s. --- --- 107405 No
Kobližek Mikuláš 115 M 2006 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:43 105490 No
KOPECKÝ Ondřej 297 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107411 No
Korousová Nikola 122 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:52 106078 No
Kotišová Karolína 127 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 105938 No
KREJČÍŘ Tomáš 300 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107413 No
Krůtová Eliška 134 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:25 105673 No
Kučera Robert 312 M 2006 CZE 12-13 TRIKV --- --- 107407 No
Kučerová Eliška 310 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- --- 107399 No
Linhartová Anna 142 F 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:33 106093 No
Machová Barbora 144 F 2005 CZE 12-13 PK Nisa Liberec --- 03:07 106284 No
Michálek Šimon 155 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:18 105481 No
Mitisková Michaela 158 F 2005 CZE 12-13 --- --- 03:05 105891 No
Němečková Eliška 162 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 105674 No
Pařízek Matěj 171 M 2006 CZE 12-13 SPSHK --- 02:35 106091 No
Plic Lukáš 181 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:59 106318 No
Procházková Leona 192 F 2006 CZE 12-13 Kometa Brno --- 02:45 106181 No
Růža Tomáš 201 M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:10 105543 No
Růžička Vojtěch 203 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:52 106154 No
Ryšavá Emílie 206 F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 01:24 106165 No
Seifetová Natálie 210 F 2006 CZE 12-13 Triatlet K.Vary --- 03:15 106140 No
Slezák Adam 215 M 2006 CZE 12-13 SCAP --- --- 107410 No
Strunz Martin 219 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 03:00 106158 No
Stuchlíková Natálie 224 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:47 106156 No
Svobodová Agáta 278 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- --- 107406 No
Šimonová Anežka 230 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 105644 No
Šimůnková Šárka 301 F 2006 CZE 12-13 Lachmánci --- --- 107412 No
Štolba Tomáš 236 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 106089 No
Ticha Anna 239 F 2006 CZE 12-13 SG Doksy --- 03:00 106341 No
Valda Josef 250 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:05 105737 No
Vencálková Barbora 254 F 2005 CZE 12-13 PK Nisa Liberec --- 02:44 106146 No
Žirovnický Jan 272 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105400 No

63 registered racers
>