Aquatlon Praha 11

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Stuchl Jindřich 161 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 105011 No
Gröschl Vojtěch 58 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 105388 Yes
Gröschl Václav 59 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:31 105389 Yes
Žirovnický Jan 74 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105402 Yes
Hajn Zbyněk 271 M 1971 CZE 40-49 Fryšman Team --- 07:30 105446 Yes
Hajn Vojtěch 272 M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:00 105447 Yes
Bludský Matěj 12 M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 04:00 105498 Yes
Novotný Jan 287 M 1978 CZE 40-49 TTT --- 05:20 105511 Yes
Penner Tadeáš 26 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 02:55 105514 No
Dvořáková Kristýna 286 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:36 105590 Yes
Boháčová Nikola 201 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:20 105700 No
Boháčová Tereza 186 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105701 No
Čapková Tereza F 1987 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105702 No
Černohorský Tomáš M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:10 105703 No
Karas Tomáš 168 M 1967 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 06:00 105704 No
Karasová Anna F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:00 105705 No
Koutná Barbora 178 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:45 105706 No
Koutný Roman 177 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:45 105707 No
Krůtová Eliška 182 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 105708 No
Němečková Eliška 185 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:15 105709 No
Parez Jan 179 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105710 No
Parezová Anna 180 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 02:00 105711 No
Sýkorová Štěpánka 184 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105712 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 04:50 105713 No
Zelená Eliška F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:19 105714 No
Zikmund Tomáš M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 04:10 105715 No
Janowiaková Sofie 86 F 2009 CZE 9 TriSK ČB --- 01:40 105873 Yes
Škván Vojtěch M 2007 CZE 10-11 --- --- 02:10 105876 Yes
Škvánová Alena 285 F 2003 CZE 14-15 Atletika JM --- 04:00 105877 Yes
Dvořáková Kateřina 4 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:20 105930 Yes
Blažek Jiří 93 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:08 105953 Yes
Tučková Tereza 100 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:13 105979 Yes
Landsmannová Eliška 32 F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:30 106080 Yes
Peřinka Filip 293 M 1988 CZE 20-39 TTT --- 05:28 106205 Yes
Landsmannová Šárka 31 F 1975 CZE 40-49 TriSK ČB --- 04:59 106208 Yes
Holánek Adam 120 M 2009 CZE 9 FK Radošovice --- 01:20 106245 Yes
Holánková Kristina 281 F 1999 CZE 18-19 PLAF Říčany --- 05:41 106246 Yes
Kališ Přemysl 116 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:30 106262 Yes
Pouzarová Lucie 39 F 2005 CZE 12-13 --- --- 04:00 106270 Yes
Vích Damián 57 M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:10 106308 Yes
Košťálová Kristýna 50 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:25 106363 Yes
Fiala Aleš 48 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:15 106372 Yes
Rozsíval Erik 167 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106375 No
Přikrylová Dana 171 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 107461 No
Kotěšovcová Pavla 92 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 107480 Yes
Svobodová Agáta 134 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:51 107502 No
Kolář Matěj 170 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:55 107504 No
Hrdlička Matěj 283 M 2004 CZE 14-15 SK Jeseniova --- 02:10 107505 Yes
Hrdlička Štěpán 284 M 2008 CZE 10-11 SK Motorlet --- 01:21 107507 Yes
Jahn Bohumil M 1980 CZE 20-39 Bogas Team --- 06:25 107520 No
Schoval František 276 M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 05:20 107535 Yes
Skořepa Adam 111 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107542 Yes
Vimmerová Nikola 157 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 107610 No
Zadražil Filip 72 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:30 107635 Yes
Bláha Jiří 130 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 05:45 107649 No
Bláhová Magdalena 133 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:45 107650 No
KOPECKÝ Daniel 67 M 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- 02:15 107667 Yes
KOPECKÝ Ondřej 68 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:20 107668 Yes
Štěpka Tadeáš 145 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:24 107669 No
Šimůnková Šárka 65 F 2006 CZE 12-13 --- --- 02:55 107681 Yes
Marešová Alžběta 69 F 2005 CZE 12-13 PŠ LAchmánek --- 03:45 107696 Yes
Jandová Tereza 106 F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:22 107699 Yes
Benčová Renáta 64 F 1977 CZE 40-49 --- --- 06:00 107734 Yes
Tlamka Filip 174 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 107755 No
Kovář Jan 212 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:35 107770 No
LANDOVÁ Judith 195 F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 01:45 107771 No
Shon Mathias M 2006 CZE 12-13 Elab --- 03:03 107773 Yes
Hradil Pavel 155 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:55 107777 No
Franta Lukáš 297 M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:00 107789 Yes
Piknerová Zuzana 63 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 107792 Yes
Seidlová Martina 29 F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:34 107858 Yes
Seidlová Miriam 28 F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:31 107859 Yes
Vejrychova Nikola 202 F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:25 107892 No
Auf Jakub 175 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:33 107894 No
Mitisková Michaela 210 F 2005 CZE 12-13 --- --- 03:02 107895 No
Hájek Tomáš 46 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 107896 Yes
Harakaľ František 73 M 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:15 107900 Yes
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 07:15 107905 No
KREJČÍŘ Tomáš 105 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:50 107972 Yes
Hartmanová Barbora F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:00 107974 No
Hartmanová Tereza 138 F 2010 CZE 8 Elab --- 02:00 107976 No
Hartmanová Kateřina 139 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:19 107977 No
Hartman Šimon 136 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:48 107978 No
Valda Antonín 126 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:38 108003 No
Hrdlička Hynek 290 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 02:22 108004 Yes
Valda Josef 127 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:58 108007 No
Hrdlička Jakub 289 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:31 108008 Yes
Weber Martin M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:15 108014 No
Weber Adam 163 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:49 108018 No
Zeman Martin 84 M 2002 CZE 16-17 Acema Sparta Praha --- 06:30 108029 Yes
Walter Jan 103 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:15 108036 Yes
Brož Martin M 2006 CZE 12-13 LAP --- 03:00 108040 No
Kadleček Tomáš 203 M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:10 108046 No
Jakimič Viktor M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:40 108049 Yes
JAKIMIČOVÁ Valerie 288 F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:40 108050 Yes
Šimonová Anežka 62 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:57 108053 Yes
Procházková Irena 71 F 1957 CZE 60+ TJ Háje --- 10:28 108054 Yes
Savin Soňa 70 F 2007 CZE 10-11 --- --- 02:10 108090 Yes
Stříhavka Jindřich 60 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 108098 Yes
Vobořil Marek 296 M 2010 CZE 8 --- --- 03:00 108107 Yes
Ryšavá Anna 96 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:31 108114 Yes
Ryšavá Emílie 97 F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 03:00 108115 Yes
Pokorná Pavlína 45 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 05:15 108119 Yes
Kábrt Aleš 80 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:15 108128 Yes
Kábrt Lukáš 79 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:15 108129 Yes
Kirsch Radomír 113 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:35 108131 Yes
Ondráčková Barbora F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:45 108133 Yes
Pražák Tobiáš 78 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 108134 Yes
Kotišová Karolína 172 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:31 108139 No
Procházková Michaela 52 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:10 108162 Yes
Trinerová Nella 216 F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 01:40 108168 No
Pazdera Lukáš 298 M 1986 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 06:00 108183 Yes
Hrubý David 20 M 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:28 108187 Yes
Hrubý Adam 19 M 2009 CZE 9 TriSK ČB --- 00:54 108188 Yes
Skuhrová Tereza 299 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 108189 Yes
Stupková Barbora 199 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:15 108199 No
Gregora Jan 275 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:54 108210 Yes
Močková Mária 66 F 1986 CZE 20-39 --- --- 05:00 108220 Yes
Koblížek Šimon 121 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:06 108239 No
Kobližek Mikuláš M 2006 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:45 108240 No
Dohnal Jakub 2 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:19 108254 Yes
Homola Jakub 10 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:40 108255 Yes
Korous David 23 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:25 108256 Yes
Korous Martin 25 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:06 108257 Yes
Korousová Nikola 24 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:55 108258 Yes
Kostlán Robert 7 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:22 108259 Yes
Kozojed Ondřej 3 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:18 108260 Yes
Macháček Michal 6 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:28 108261 Yes
Stuchlík Jiří 21 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:50 108263 Yes
Stuchlíková Natálie 22 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:48 108264 Yes
Vosejpka Jan M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 04:50 108265 Yes
Hašlar Matyáš 16 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108283 Yes
Hašlar Přemysl 18 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:55 108284 Yes
Hašlar Přemysl 17 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 02:00 108285 Yes
Knobloch Florian 90 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 02:55 108286 Yes
Pánek Šimon 99 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108287 Yes
Pánková Emma 98 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 108288 Yes
Vokurková Adéla 88 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:40 108289 Yes
Vokurková Zuzana 89 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 01:50 108290 Yes
Barvínková Adéla 81 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:22 108298 Yes
Burlová Tereza 176 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:40 108301 No
Cihlář Zdislav 37 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:31 108348 Yes
Řezanka Tomáš 75 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 04:00 108349 Yes
Řezanka Radek 76 M 1974 CZE 40-49 PŠ Lachmánek - oldies --- 15:00 108350 Yes
Kahuda Jiří 198 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:15 108360 No
Řimnáč Jakub 1 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 02:56 108369 Yes
Jungmannová Kateřina 114 F 2008 CZE 10-11 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 01:50 108375 Yes
Štolba Jakub 209 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:22 108383 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:56 108387 No
Odvárka Leoš 83 M 1988 CZE 20-39 --- --- 06:00 108388 Yes
Urbanová Michaela 200 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 108397 No
Kubec Filip 187 M 2007 CZE 10-11 POLARSHOP.CZ --- 01:50 108424 No
Minář Patrik 197 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 04:25 108426 No
Bednarský Václav 189 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:55 108431 No
Lesová Eva 241 F 1998 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 10:00 108434 Yes
Hlloušková Marcela M 2005 CZE 12-13 Šumperk --- 02:50 108438 No
Růžička Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:30 108440 No
Růžička Vojtěch M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:48 108441 No
Růžička Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 108443 No
Vachová Adéla 115 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:50 108445 Yes
Charvátová Tereza 218 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 108446 No
Charvát Matyáš 277 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:40 108448 Yes
Horák Lukáš 190 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 108468 No
Horák Tomáš 191 M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:45 108469 No
Václavík Filip 129 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 108480 No
Halama Tomáš M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 05:20 108481 No
Miklišová Lucie 160 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 108482 No
Harapát Radim 193 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:47 108488 No
Škoda Václav M 1974 CZE 40-49 AD team --- 05:38 108491 No
Škoda Václav 188 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 108492 No
Jindráková Eliška 107 F 2007 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 02:05 108494 Yes
Flanderková Natálie 194 F 2005 CZE 12-13 TJ Šumperk --- 03:40 108506 No
Flanderka Matyáš 196 M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:53 108507 No
Kuchařová Karolína 30 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 108514 Yes
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:15 108515 No
Hrachovcová Monika 108 F 1994 CZE 20-39 ASK Slavia Praha --- 07:40 108520 Yes
Balcarová Julie 166 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:34 108532 No
Jurica Josef M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:40 108534 No
Fairaislová Iveta 47 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 108535 Yes
Kamenický Viktor 15 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 108536 Yes
Adam Petr 5 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:23 108537 Yes
Adamová Žaneta 124 F 1980 CZE 20-39 --- --- 08:00 108538 Yes
Tourková Julie 122 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:42 108541 No
TOURKOVÁ Jarmila 123 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 108542 No
Hanáčková Johana 142 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:29 108543 No
Rybařík Marek 159 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:15 108544 No
Řezníčková Agáta Viktorie 53 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:40 108545 Yes
Pagáč Ondřej 158 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 108546 No
Součková Zuzana 56 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 09:00 108547 Yes
Jiruška Matyáš 61 M 2009 CZE 9 --- --- 02:00 108548 Yes
Valdová Marie 128 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 108549 No
Kopáčová Veronika 207 F 2009 CZE 9 PK Pardubice --- 01:30 108554 No
Tischlerová Linda 169 F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:43 108556 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 108557 No
Caha Jan 181 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108561 No
Svobodová Eliška 156 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 108562 No
Novák František 104 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:45 108563 Yes
Štefulíková Emma 213 F 2007 CZE 10-11 --- --- 46:00 108564 No
Štefulíková Anna 214 F 2004 CZE 14-15 --- --- 02:00 108565 No
Nosek Kryštof 165 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:50 108568 No
Března Matěj 173 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:55 108570 No
Procházková Nikola 183 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 108571 No
Jarošová Karolína 33 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 02:53 108574 Yes
Jarošová Eliška 34 F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 01:38 108575 Yes
Coufal Lukáš 147 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 108576 No
Coufalová Tereza 146 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:58 108577 No
Teplá Tereza 148 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:10 108579 No
Teplá Simona 149 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:10 108580 No
Bednář Michal 132 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:53 108583 No
Bílek Matěj 131 M 2001 CZE 16-17 Elab --- 06:06 108584 No
Blatný Jáchym 135 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 108585 No
Hanáček Jáchym 141 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:44 108586 No
Hrašová Berenika 140 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:53 108587 No
Hrašová Tea 137 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:34 108588 No
Krajčíková Amálka F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:40 108589 No
Noháč Matěj 143 M 2009 CZE 9 --- --- 02:18 108590 No
Noháčová Anna 144 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:42 108591 No
Michálek Filip 204 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:26 108592 No
Cihlář Prokop 36 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:36 108594 Yes
Procházka Matěj 162 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:24 108595 No
Cihlář Vojtěch 35 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:20 108596 Yes
Procházka Dušan 41 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 06:30 108598 Yes
Duba Jaroslav 44 M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:50 108601 Yes
Duba Lucas 42 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 108602 Yes
Dubová Johana 43 F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:20 108603 Yes
Komárková Kateřina 49 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:10 108605 Yes
Mezlíková Klára 38 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:30 108606 Yes
Odehnal Jan 217 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:19 108607 No
Rudolf Tomáš 294 M 1972 CZE 40-49 ENERGY TEAM --- 05:10 108608 Yes
Franěk Tomáš 102 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:37 108609 Yes
Fraňková Natálie 101 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:40 108610 Yes
Plic Lukáš 150 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:50 108611 No
Plic Ondřej 151 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:27 108612 No
Krátký Štěpán 51 M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:42 108615 Yes
Sommer Vojtěch 55 M 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:54 108616 Yes
Šimůnek Petr 85 M 1969 CZE 40-49 SK Kola Víšek --- 08:00 108617 Yes
Březina Vojtěch 40 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:04 108618 Yes
Ptáčková Anna 13 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:40 108619 Yes
Maixnerová Eliška 14 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:39 108620 Yes
Svobodová Tereza 164 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 05:17 108621 No
Trojan Adam 152 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108623 No
Korbová Kristýna F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 04:00 108659 Yes
Klusáček Filip 274 M 2006 CZE 12-13 PS Lachmánek --- 04:00 108670 Yes
Klusáčková Nikol 273 F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 03:06 108671 Yes
Kárník Jakub 95 M 2005 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:45 108672 Yes
Chládek Jan 117 M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108678 Yes
Chládek Matěj 118 M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108679 Yes
Chládek Lubos 119 M 1973 CZE 40-49 PS Lachmánek --- 08:00 108680 Yes
Potužníková Magdaléna 215 F 2008 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 01:44 108681 No
Velíšek Petr 205 M 1999 CZE 18-19 LAP --- 05:30 108682 No
Patáková Tereza 91 F 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:40 108687 Yes
Kučerová Eliška 292 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 02:40 108689 Yes
Kučera Robert 291 M 2006 CZE 12-13 TRIKV --- 02:50 108690 Yes
Chytilová Kateřina 154 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:35 108693 No
Straka Martin 27 M 2000 CZE 18-19 Dukla Praha --- 04:20 108695 Yes
Štěpán Ondřej 282 M 2007 CZE 10-11 PS Lachmánek --- 02:00 108698 Yes
Topič Jonáš 94 M 2008 CZE 10-11 --- --- 01:45 108699 Yes
Matula Michal 125 M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 04:50 108701 No
Holomoucký Adam M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 05:55 108708 No
Hubáček Ondřej 11 M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- 02:07 108712 Yes
Homola Matěj 9 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:33 108713 Yes
Kozojed Martin 8 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:20 108714 Yes
Kopenec Martin 54 M 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:59 108716 Yes
Zavřelová Adéla 280 F 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:58 108723 Yes
Zavřel Jiří M 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 02:10 108724 Yes
Dolejš Marek 206 M 2004 CZE 14-15 FS Praha --- 02:33 108727 No
Dolejšová Sára 208 F 2007 CZE 10-11 Dukla Praha --- 01:18 108728 No
Logojda Jiří 300 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 07:50 108732 Yes
Slámová Izabela 278 F 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 01:35 108734 Yes
Slámová Veronika 279 F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 03:15 108735 Yes
Hamata Lukáš 211 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 03:09 108738 No
Vokurka Pavel 87 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE, z.s. --- 08:00 108745 Yes
Augusta Dan 110 M 2003 CZE 14-15 --- --- 02:55 108748 Yes
Günther Jan 109 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 108756 Yes
Blatná Berta F 2009 CZE 9 Elab --- 01:47 108761 No
Randáková Hanka 192 F 1986 CZE 20-39 --- --- 06:40 108763 No
Kašpar Lukáš 112 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:15 108765 Yes
Bartovský Tomáš 82 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 02:46 108766 Yes
Eliáš David 153 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 02:28 108767 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:49 108790 No
Chmátal David M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 108791 No
Volár Jan 295 M 1992 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 04:20 108809 Yes
Nováková Ella 252 F 2009 CZE 9 Gone4run --- --- 108825 No
Štramberská Dorota 254 F 2007 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- --- 108826 No
Ryšávka Jáchym 258 M 2007 CZE 10-11 SVČ Boskovice --- --- 108827 No
Zadražil Jan 261 M 2007 CZE 10-11 EON --- --- 108828 No
KADLEČEK Vojtěch 260 M 2007 CZE 10-11 ASK Praha --- --- 108829 No
Ryšávková Emma 257 F 2005 CZE 12-13 Elite Sport Max Training --- --- 108830 No
Kirschová Nicol 255 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- --- 108831 No
Stehlíková Klára 251 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 108832 No
Šolc Matěj 253 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- --- 108833 No
Jakubíček Jan 259 M 1982 CZE 20-39 Kerberos --- --- 108834 No
GONČÁR Filip 256 M 2000 CZE 18-19 --- --- --- 108835 No
Gurnik Stanislav 77 M 1987 SVK 20-39 --- --- 07:30 108789 Yes

294 registered racers
>