Aquatlon Praha 11

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Augusta Dan 110 M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:55 108748 Yes
Balcarová Julie 166 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:34 108532 No
Bartovský Tomáš 82 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 02:46 108766 Yes
Barvínková Adéla 81 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:22 108298 Yes
Boháčová Tereza 186 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105701 No
Caha Jan 181 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108561 No
Cihlář Vojtěch 35 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:20 108596 Yes
Dolejš Marek 206 M 2004 CZE 14-15 FS Praha --- 02:33 108727 No
Fraňková Natálie 101 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:40 108610 Yes
Franta Lukáš 297 M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:00 107789 Yes
Hajn Vojtěch 272 M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:00 105447 Yes
Harapát Radim 193 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:47 108488 No
Hašlar Matyáš 16 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108283 Yes
Horák Lukáš 190 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 108468 No
Hrdlička Matěj 283 M 2004 CZE 14-15 SK Jeseniova --- 02:10 107505 Yes
Chládek Jan 117 M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108678 Yes
Chládek Matěj 118 M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108679 Yes
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:49 108790 No
Jakimič Viktor M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:40 108049 Yes
Kašpar Lukáš 112 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:15 108765 Yes
Knobloch Florian 90 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 02:55 108286 Yes
Korous David 23 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:25 108256 Yes
Kostlán Robert 7 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:22 108259 Yes
Koutný Roman 177 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:45 105707 No
Kozojed Martin 8 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:20 108714 Yes
Kuchařová Karolína 30 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 108514 Yes
Landsmannová Eliška 32 F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:30 106080 Yes
Maixnerová Eliška 14 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:39 108620 Yes
Mezlíková Klára 38 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:30 108606 Yes
Odehnal Jan 217 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:19 108607 No
Ondráčková Barbora F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:45 108133 Yes
Pánek Šimon 99 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108287 Yes
Parez Jan 179 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105710 No
Penner Tadeáš 26 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 02:55 105514 No
Piknerová Zuzana 63 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 107792 Yes
Přikrylová Dana 171 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 107461 No
Ptáčková Anna 13 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:40 108619 Yes
Rozsíval Erik 167 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106375 No
Růžička Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:30 108440 No
Řimnáč Jakub 1 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 02:56 108369 Yes
Seidlová Martina 29 F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:34 107858 Yes
Seidlová Miriam 28 F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:31 107859 Yes
Skořepa Adam 111 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107542 Yes
Stehlíková Klára 251 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- --- 108832 No
Škvánová Alena 285 F 2003 CZE 14-15 Atletika JM --- 04:00 105877 Yes
Šolc Matěj 253 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- --- 108833 No
Štefulíková Anna 214 F 2004 CZE 14-15 --- --- 02:00 108565 No
Štěpka Tadeáš 145 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:24 107669 No
Štolba Jakub 209 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:22 108383 No
Teplá Tereza 148 F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:10 108579 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 108557 No
Trojan Adam 152 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108623 No
Urbanová Michaela 200 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 108397 No
Vimmerová Nikola 157 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 107610 No
Weber Adam 163 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:49 108018 No

55 registered racers
>