Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 1 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:23 107577 Yes
Adamová Žaneta 340 F 1980 CZE 20-39 --- --- 08:00 107579 No
Balcarová Julie 156 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 107469 No
Bartovský Tomáš 2 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:05 107620 Yes
Barvínková Adéla 3 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107599 Yes
Bednář Michal 131 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:55 107641 No
Bláha Jiří 138 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 05:56 107642 No
Bláhová Magdalena 139 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 107643 No
Blažek Jiří 363 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:29 105952 No
Boháčová Tereza 4 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105682 Yes
Brožík Valdemar 5 M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- 07:40 105883 Yes
Brožík Viktor 6 M 2010 CZE 8 A bude Hůř --- 03:00 105884 Yes
BROŽÍKOVÁ Valerie 390 F 2010 CZE 8 A bude Hůř --- --- 107920 No
Burlová Tereza 355 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 08:00 107742 No
Caha Jan M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:35 107683 No
Caha Jan 310 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- --- 107942 No
Castoral Nicolas 150 M 2010 CZE 8 Plavecky klub Slavia Plzen --- 00:55 107701 No
Cihlář Vojtěch 122 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:19 107518 No
Cihlář Prokop 121 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:35 107519 No
Cihlář Zdislav 8 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:35 107707 Yes
Cihlář Vít 7 M 2008 CZE 10-11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:24 107708 Yes
Coufal Lukáš 134 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 107751 No
Černohorský Tomáš 9 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:10 105684 Yes
Černošek Derek 381 M 2010 CZE 8 SK Jeseniova Praha --- --- 107926 No
Dohnal Jakub 352 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:18 107614 No
Duba Lucas 155 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 107447 No
Dubová Johana 158 F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:30 106398 No
Dvořáková Kristýna 118 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:36 105589 No
Dvořáková Kateřina 154 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:20 105931 No
Eliáš David M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 02:28 107679 No
Fairaislová Iveta 10 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 106186 Yes
Fic Martin 11 M 1974 CZE 40-49 Trimet Dobříš --- 06:45 105006 Yes
Ficová Radka 12 F 1973 CZE 40-49 --- --- 07:15 105007 Yes
Franěk Tomáš 13 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:34 107720 Yes
Fraňková Natálie 14 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:40 107719 Yes
Franta Lukáš 15 M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 08:00 107785 Yes
Gončaruk Ilja 389 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107921 No
Gončaruk Kyrill 388 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107937 No
Grebik Radim 369 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 107528 No
Gregora Jan 16 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 06:01 107464 Yes
Gregorová Eliška 378 F 1998 CZE 20-39 TRIJA --- --- 107945 No
Gröschl Vojtěch 18 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:21 107555 Yes
Gröschl Václav 17 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:28 107556 Yes
Grulich Ondřej 19 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 107709 Yes
Hartman Šimon M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:48 107644 No
Hartmanová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:24 107645 No
Hašlar Matyáš 20 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 107470 Yes
Hašlar Přemysl 21 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:55 107471 Yes
Hašlar Přemysl 22 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 02:00 107472 Yes
HEITH Filip 317 M 2005 CZE 12-13 TriSK Horní Počernice --- --- 107938 No
Holomoucký Adam 23 M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 06:00 107553 Yes
Homola Jakub 331 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:38 107625 No
Homola Matěj 332 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:34 107626 No
Hrabík Hynek 341 M 1991 CZE 20-39 --- --- 06:20 107703 No
Hradecký Jan 24 M 1983 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 04:45 105685 Yes
Hradil Pavel M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:55 107537 No
Hrachovcová Monika 25 F 1994 CZE 20-39 ASK Slavia Praha --- 07:45 107637 Yes
Hrašová Tea 146 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:33 107714 No
Hrašová Berenika 144 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:06 107727 No
Hrdlička Hynek 26 M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 02:25 106388 Yes
Hrdlička Jakub 27 M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:34 106389 Yes
Hrdličková Anna 28 F 2001 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:40 106390 Yes
Hrubý David 29 M 2007 CZE 10-11 --- --- 01:30 107545 Yes
Hrubý Adam 300 M 2009 CZE 9 --- --- --- 107923 No
Hrušková Alžběta 30 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:56 107506 Yes
Hrušková Anežka 31 F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:52 107508 Yes
Hubáček Ondřej 119 M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- 02:07 107651 No
Hudečková Lucie 382 F 2008 CZE 10-11 Ski klub Šumava --- --- 107929 No
Charvát Matyáš 350 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:35 107500 No
Charvátová Tereza 32 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 107498 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 107493 No
Chmátalová Adéla 160 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:50 107494 No
JAKIMIČOVÁ Valerie 307 F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107935 No
Janak Karel 368 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 07:30 107529 No
Jandová Tereza 132 F 2006 CZE 12-13 --- --- 03:45 107695 No
Janowiaková Sofie 33 F 2009 CZE 9 --- --- 01:40 106173 Yes
Jarošová Karolína 149 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 02:55 107659 No
Jarošová Eliška 148 F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 01:40 107660 No
Jedlička Jakub 34 M 2008 CZE 10-11 --- --- 02:00 107684 Yes
Jedličková Barbora 35 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:44 106307 Yes
Jiruška Matyáš 353 M 2009 CZE 9 --- --- 02:00 107731 No
Jurica Josef 36 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:35 107557 Yes
Kahuda Jiří 343 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:15 107787 No
Kališ Přemysl 37 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 11:00 107596 Yes
Karas Tomáš 38 M 1967 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 06:00 105686 Yes
Karasová Anna 39 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:00 105687 Yes
Karasová Daniela 40 F 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:30 105688 Yes
Karasová Karolína 384 F 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 107927 No
Karasova Karolina F 2008 CZE 10-11 --- --- 02:00 106365 No
Karasová Pavla 385 F 1978 CZE 40-49 --- --- 09:00 106366 No
Kirsch Radomír 41 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:45 107600 Yes
Kirschová Nicol 42 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:30 107601 Yes
Knobloch Florian 43 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:30 107570 Yes
Kobližek Mikuláš 44 M 2006 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:43 105491 Yes
Koblížek Šimon 45 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:08 104927 Yes
Kolář Matěj 348 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:55 107503 No
Kopecký Vít 46 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 107586 Yes
KOPECKÝ Daniel 359 M 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- 02:15 107665 No
KOPECKÝ Ondřej M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:20 107666 No
Korbová Kristýna 311 F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107936 No
Korous David 114 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:27 107627 No
Korous Martin 115 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:10 107628 No
Korousová Nikola 117 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:54 107629 No
Kostlán Robert 339 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:22 107632 No
KOŠNAROVÁ Adriana 383 F 2007 CZE 10-11 Ski klub Šumava --- --- 107931 No
Košťálová Kristýna 47 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:25 106364 Yes
Kotěšovcová Pavla 48 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 107479 Yes
Koutná Barbora 49 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:45 105689 Yes
Koutný Roman 50 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:40 105690 Yes
Kovář Jan 344 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:35 107809 No
Kozojed Martin 338 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:22 107618 No
Kozojed Ondřej 337 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:18 107619 No
Krejčík Jan 335 M 1982 CZE 20-39 --- --- 05:40 107611 No
Krejčíková Amélie 123 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:38 107647 No
KREJČÍŘ Tomáš 304 M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- --- 107939 No
Krůtová Eliška 51 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:30 105691 Yes
Kuchařová Karolína 52 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 107483 Yes
Kumšta Pavel 53 M 1991 CZE 20-39 SPORTABILITY --- 06:30 106084 Yes
Kušová Anna 54 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:40 107512 Yes
LANDOVÁ Judith 120 F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 01:45 107763 No
Leszkow David 55 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:45 107560 Yes
Löffelmann Petr 302 M 1981 CZE 20-39 EasyGoRun --- --- 107946 No
LÖFFELMANNOVÁ Eliška 301 F 2010 CZE 8 --- --- --- 107919 No
Lukešová Valentina 145 F 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- 02:30 107753 No
Macháček Michal 137 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:30 107615 No
MACHOVÁ Monika 328 F 2009 CZE 9 PK Příbram --- --- 107916 No
Marek Samuel M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:00 107562 No
Marek Matěj M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:27 107578 No
Marešová Alžběta 133 F 2005 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:45 107691 No
Matula Michal M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 04:51 107784 No
Miesbauerová Markéta F 1990 CZE 20-39 --- --- 07:00 105482 No
Michálek Filip 153 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 107489 No
Michálek Martin 57 M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 09:00 107704 Yes
Michálek Antonín 56 M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 01:00 107705 Yes
Miklišová Lucie 367 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 107534 No
Míková Barbora 58 F 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:12 105545 Yes
Myšička David 59 M 1998 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:00 107478 Yes
Nekoranec Matěj 364 M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:45 107536 No
Němec Matyáš 313 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107943 No
Němečková Eliška 60 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 105692 Yes
NOHA Jiří 315 M 1980 CZE 20-39 --- --- --- 107950 No
Novák Josef 61 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:45 107718 Yes
Novák Lukáš 329 M 2008 CZE 10-11 --- --- 04:00 107767 No
Novák František M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:50 107775 No
Nýdrle Filip 147 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:19 107759 No
Obermannová Lucie 62 F 1998 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:59 107373 Yes
Obermannová Julie 342 F 2005 CZE 12-13 RSFK --- 02:20 107609 No
Pagáč Ondřej M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 107764 No
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 107473 No
Pánková Emma 63 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 107474 Yes
PANUŠKA Antonín 319 M 2010 CZE 8 Sokol Dobříš --- --- 107925 No
Panušková Jaroslava 64 F 1977 CZE 40-49 --- --- 06:30 107372 Yes
Papež Michal 65 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 107538 Yes
Parez Jan 66 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105693 Yes
Parezová Anna F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 02:10 105694 Yes
Paták Pavel 68 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:37 106399 Yes
Patáková Tereza 69 F 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:40 107567 Yes
Paul Vojtěch 70 M 1993 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 08:00 107565 Yes
Peřinka Filip 71 M 1988 CZE 20-39 TTT --- 05:30 106204 Yes
Peškař Petr 387 M 1973 CZE 40-49 Brdonoš --- --- 107947 No
Petras Václav 72 M 2004 CZE 12-13 Motorlet --- 02:33 106385 Yes
Pičmanová Zuzana 73 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:14 107621 Yes
Piknerová Zuzana 127 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 107772 No
Plic Lukáš 360 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:50 107568 No
Plic Ondřej 361 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:28 107569 No
Pluhař Daniel M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:15 107716 Yes
Pluhař David 74 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- --- 107941 No
Pokorná Pavlína 75 F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 05:10 107543 Yes
Pospíšilová Nikola 309 F 2006 CZE 12-13 PK Příbram --- --- 107934 No
Potužníková Magdaléna F 2008 CZE 10-11 triatlet.K.Vary --- 01:58 106325 No
Pozlerová Edita 76 F 2007 CZE 10-11 OMT --- 01:20 107674 Yes
Pražák Tobiáš 77 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 107602 Yes
Procházka Matěj 346 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:24 107544 No
Procházková Michaela 78 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:10 107515 Yes
Procházková Nikola 135 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 107729 No
PRŮNEROVÁ Karolína 386 F 2007 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 107930 No
Přikryl Vit M 2008 CZE 10-11 --- --- 01:40 107634 No
Přikrylová Tereza 357 F 2005 CZE 12-13 Ac Praha --- 02:52 107465 No
Přikrylová Dana 356 F 2003 CZE 14-15 --- --- 02:25 107477 No
Půstová Šárka 79 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 107448 Yes
Rozsíval Erik 157 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106376 No
Rybařík Marek M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:30 107558 No
Říha Tomáš 80 M 2005 CZE 12-13 A bude hůř --- 02:30 107552 Yes
Řimnáč Jakub 81 M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 03:00 104925 Yes
Savin Soňa 128 F 2007 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 02:20 107675 No
SEIFRT Jaroslav 308 M 1980 CZE 20-39 --- --- --- 107951 No
Semerád Martin 303 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- --- 107944 No
Shon Mathias 113 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 01:26 107646 No
Silvey Alexandra 159 F 2005 CZE 12-13 LBS Senohraby --- 03:04 107760 No
Skálová Marie 82 F 1989 CZE 20-39 --- --- 08:30 105628 Yes
Skořepa Adam 83 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107539 Yes
Skuhrová Tereza 84 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 107491 Yes
SMETAKNOVÁ Linda 305 F 2010 CZE 8 PK Příbram --- --- 107918 No
Součková Zuzana 85 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 107640 Yes
Srch Jiří 86 M 1998 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:55 107682 Yes
Stašková Sára 316 F 2003 CZE 14-15 KMP Kladno --- --- 107940 No
Stehlíková Lenka 376 F 2007 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 107928 No
Stehlíková Klára 377 F 2005 CZE 12-13 Stehlíková --- --- 107933 No
Stočes Vojtěch 358 M 2009 CZE 9 PK Příbram --- 01:30 107724 No
Strnadová Kateřina F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 05:40 107730 No
Stříhavka Jindřich 87 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 107457 Yes
Stříhavková Petra 88 F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:40 107458 Yes
Stuchl Jindřich 89 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 105012 Yes
Stuchlík Jiří 90 M 1975 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 07:30 107595 Yes
Stuchlík Jiří 140 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:53 107616 No
Stuchlíková Natálie 142 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:52 107630 No
Stupková Barbora 354 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:19 107584 No
Svoboda Pavel 91 M 1969 CZE 40-49 SK Vlaška --- 06:35 105129 Yes
Svobodník Nikola 92 M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:10 107664 Yes
Svobodová Agáta 152 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:51 107499 No
Svobodová Tereza 93 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 05:15 107559 Yes
Sýkorová Štěpánka 94 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105695 Yes
Šálek Martin 95 M 1967 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 05:10 105696 Yes
Šimonová Anežka 96 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:57 107453 Yes
ŠIMŮNEK Štěpán 125 M 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 01:55 107680 No
Šimůnková Šárka 126 F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 02:55 107676 No
Šišková Barbora 366 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:15 107516 No
Šnoblová Adéla 314 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- --- 107917 No
Šolc Matěj 330 M 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:41 107827 No
Šoula Václav 318 M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- --- 107922 No
Štefanič Adam 391 M 2009 CZE 9 PK Příbram --- --- 107924 No
ŠTĚCHOVÁ Kristýna 379 F 1990 CZE 20-39 --- --- --- 107948 No
Štěpka Tadeáš 333 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 106351 No
Šterbová Adéla 151 F 2000 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 04:50 107530 No
Švarc Petr 98 M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 07:00 107737 Yes
Švarc Michal 97 M 2007 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:30 107738 Yes
Švecová Lenka 99 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 107485 Yes
Teplá Magdaléna 100 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:40 105153 Yes
Thoma Jiří 101 M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 07:40 107566 Yes
Tischlerová Lucie 347 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 107585 No
Tischlerová Linda 345 F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:40 107587 No
Tomsová Lucie F 1999 CZE 18-19 Tiger Team --- 08:03 105769 No
TRÁVNÍČEK Marek 312 M 2008 CZE 10-11 PK Příbram --- --- 107932 No
Trinerová Nella 116 F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:40 107713 No
Tučková Tereza 102 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:13 105505 Yes
Turková Kateřina 103 F 1991 CZE 20-39 --- --- 08:15 107638 Yes
Uxa Tomáš M 1965 CZE 50-59 --- --- 10:00 107697 No
Uxová Aneta F 2000 CZE 18-19 Triatlon Loko Beroun --- 06:30 107700 No
Václavík Filip 365 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 107533 No
Valda Antonín 336 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:39 107513 No
Valda Josef 334 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:04 107514 No
Valdová Marie 380 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- --- 107949 No
Večeřová Barbora 351 F 2004 CZE 14-15 Activity club Praha --- 02:45 106403 No
Vesecká Renáta F 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 09:30 107804 No
Vesecká Nicol 362 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB PŘÍBRAM --- 02:39 107805 No
Vích Damián 104 M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:10 106352 Yes
Vimmerová Nikola 124 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 107454 No
Vlasák Karel 306 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- --- 107952 No
Vokurková Adéla 105 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 107475 Yes
Vokurková Zuzana 106 F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 00:50 107476 Yes
Vosejpka Jan 136 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 04:50 107617 No
Walter Jan 107 M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:15 107582 Yes
Weber Adam 129 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:48 107490 No
Weber Martin 130 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:18 107597 No
Zabák Oskar 109 M 2008 CZE 10-11 SKNy --- 01:22 106117 Yes
Zabák Felix 108 M 2009 CZE 9 SKNy --- 01:20 106118 Yes
Zikmund Tomáš 110 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 04:10 105699 Yes
Žák Kilián 112 M 2005 CZE 12-13 FBC Žraloci Příbram --- 05:00 106223 Yes
Žák Jáchym 111 M 2008 CZE 10-11 FBC Žraloci Příbram --- 04:00 106224 Yes
Žirovnický Jan 349 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105401 No

260 registered racers
>