Karvinský Aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Anderlová Adéla 133 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:22 108267 No
Anderlová Monika 134 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:42 108268 No
Andrle Adam 56 M 2005 CZE 12-13 POFM --- 03:00 105222 Yes
Bajer Vojtěch 89 M 2008 CZE 10-11 PS Kroměříž --- 01:40 107966 Yes
Balcarová Julie 104 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:34 107911 No
Bednarský Václav 47 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:55 108148 No
Beneš Jiří 62 M 1966 CZE 50-59 MSV Metal Studénka --- 07:15 107883 Yes
Bláha Jiří 83 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 05:54 108069 No
Bláhová Magdalena 84 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:54 108070 No
Březina Vojtěch 6 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:05 107851 Yes
Carbalová Zoe Sarah 15 F 2007 CZE 10-11 LSK-FM --- 01:25 106251 No
Cihlář Jakub 26 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:11 108086 Yes
Cihlář Vít 25 M 2008 CZE 10-11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:21 108087 Yes
Cihlář Zdislav 27 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:35 108088 Yes
Csapaiová Daniela 50 F 2005 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:45 108059 No
Czilling Petr 67 M 1990 CZE 20-39 --- --- 08:00 108403 No
Dlabaja Roman 11 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 05:45 108250 Yes
Fairaislová Iveta 90 F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 108089 Yes
Fiala David 106 M 1970 CZE 40-49 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 06:00 105617 Yes
Flanderková Natálie 135 F 2005 CZE 12-13 TJ Šumperk --- 03:40 108150 No
Gregora Jan 39 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:54 107987 No
Grycman Kazimierz 61 M 1972 POL 40-49 Ciechowice --- --- 108527 No
Hájek Tomáš 28 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 107893 Yes
Halama Tomáš 130 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 05:20 108361 No
Hanáček Jáchym 85 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:30 108060 No
Hanáček Pavel 87 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 03:20 108062 No
Hanáčková Johana 86 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:29 108063 No
Harapát Radim 129 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:47 108146 No
Holá Kateřina 13 F 2009 CZE 9 SK Kopřivnice --- 02:05 107848 Yes
Honzíková Lucie 29 F 1982 CZE 20-39 LK Team --- --- 108530 No
Horák Lukáš 92 M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 108415 No
Horák Tomáš 93 M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:45 108416 No
Hradil Pavel 10 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:55 107776 No
Charvát Matyáš 119 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:35 107843 Yes
Charvátová Tereza 118 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 107844 No
Chmátal David 35 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 108223 No
Chmátalová Adéla 36 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:52 108221 No
Chovanečková Nikola 48 F 2005 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:30 106076 Yes
Ihn Ondřej 128 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 05:15 105618 Yes
Ihn Tobiáš 127 M 2008 CZE 10-11 KPS Opava --- --- 108521 No
Jadrníčková Šárka 51 F 2006 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:35 107847 No
Janak Karel 1 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- --- 108531 No
Jančálková Lucie 49 F 2003 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:39 108149 No
Jílek David 131 M 1987 CZE 20-39 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 05:20 108174 No
Jurica Josef 7 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:35 107850 No
Kašpárková Adéla 113 F 2007 CZE 10-11 SK Kopřivnice --- 01:18 106063 Yes
Kašpárková Karolína 111 F 2010 CZE 8 SK Kopřivnice --- 02:05 106067 Yes
Kašpařík Pavel 59 M 1978 CZE 20-39 --- --- --- 106367 No
KAŠPAŘÍK Pavel 60 M 2011 CZE Krnováci --- --- 108522 No
Konvičková Kristýna 14 F 2009 CZE 9 SK Kopřivnice --- 02:15 108065 Yes
Košťálová Kristýna 78 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:25 107832 Yes
Koudelka David 76 M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 07:30 107846 Yes
Kozel Tomáš 77 M 1982 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:40 107956 Yes
Kraus Filip 33 M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 01:25 105118 No
Křefká Dagmar 42 F 1976 CZE 40-49 Na pohodu! Bike team Píšť --- 20:00 108026 Yes
Křefký Manfred 43 M 1964 CZE 50-59 Na pohodu! Bike team Píšť --- 08:00 108027 Yes
Křefký Jakub 44 M 2003 CZE 14-15 Na pohodu! Bike team Píšť --- 06:00 108028 Yes
Křefký Ondřej 45 M 2005 CZE 12-13 Napohodu! Bike team Píšť --- 08:00 108035 Yes
Kříž Matěj 3 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:24 107854 Yes
Kuchařová Karolína 95 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 108124 Yes
Kušová Anna 101 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:40 108058 No
Kýbus Tadeáš 18 M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:30 106401 Yes
Lednická Helena 63 F 2006 CZE 12-13 Plavecký oddíl Frýdek-Místek --- 03:04 105156 No
Lenka Bosák Vojteková F 1986 CZE 20-39 --- --- --- 106310 No
Madzia Zuzanna F 2005 POL 12-13 MKS-R "CENTRUM" DZIĘGIELÓW --- 02:27 107688 No
Maixnerová Eliška 4 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:44 107853 Yes
Marcinek Tomasz M 1991 POL 20-39 Tridivision --- 04:16 108341 No
Marek Lukáš 20 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:28 106357 No
Marek Jakub 21 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:12 107495 No
Marková Ladislava 22 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 06:50 106358 Yes
Mičková Kateřina 64 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:34 107803 Yes
Michalská Kamila 100 F 2004 CZE 14-15 --- --- 02:40 108125 Yes
Miklišová Lucie 19 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 108077 No
Milotová Anna 107 F 2008 CZE 10-11 LSK FM --- 01:40 105558 Yes
Minář Patrik 94 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 04:50 108158 No
Minářová Veronika 91 F 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- --- 108523 No
Mrázek Tomáš 114 M 2007 CZE 10-11 Plavecký oddíl Frýdek-Místek --- 01:40 105114 Yes
Novák František 53 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:50 108185 No
Novotný Michal 105 M 1976 CZE 40-49 BKP --- --- 108529 No
Ottová Michaela 66 F 2003 CZE 14-15 TJ Šumperk --- --- 108524 No
Papež Michal 24 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 108137 No
Pavlík Miroslav 41 M 1964 CZE 50-59 MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 08:00 107865 No
Penner Tadeáš 40 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 02:55 105515 Yes
Píchová Karolína 30 F 1990 CZE 20-39 SK Fuga --- --- 108528 No
Piknerová Zuzana 103 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 108015 Yes
Plic Ondřej 98 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:27 107996 No
Plic Lukáš 97 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:50 107997 No
Pluhař David 108 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:15 108073 Yes
Polach Martin 55 M 2005 CZE 12-13 POFM --- 02:38 107910 Yes
Procházková Michaela 79 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:10 107786 Yes
Ptáčková Anna 5 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:45 107852 Yes
Raška Tobias M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 01:12 105826 No
Richterová Jana 99 F 2005 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:40 106025 No
Richterová Michaela F 2010 CZE 8 SK Kopřivnice --- 02:20 106026 No
Rozsíval Erik 54 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106377 No
Rybařík Marek 12 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:20 108169 No
Ryšavá Anna 122 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:39 108096 Yes
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 03:10 108097 Yes
Ryšavá Kateřina 65 F 2003 CZE 14-15 TJ Šumperk --- --- 108525 No
Řezníčková Agáta Viktorie 80 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:40 107983 Yes
Schneiderka Samuel 112 M 2008 CZE 10-11 SK Kopřivnice --- 01:18 107636 Yes
Silvey Alexandra 132 F 2005 CZE 12-13 --- --- 03:05 108141 No
Skořepa Adam 23 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 108138 No
Skuhrová Tereza 126 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 108021 Yes
Slámová Izabela 123 F 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 01:30 108241 Yes
Slámová Veronika 124 F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 03:00 108242 Yes
Součková Zuzana 81 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 107980 Yes
Stříhavka Jindřich 82 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 107459 Yes
Stříhavková Petra F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:45 107460 Yes
Stuchl Jindřich 2 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 105519 No
Surmová Ema 125 F 2009 CZE 9 LSK F-M --- 03:00 108178 Yes
Svobodník Nikola 96 M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:10 108192 Yes
Svobodová Agáta 37 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:51 107501 No
Šenkeříková Lucie 52 F 2008 CZE 10-11 SK Kopřivnice --- 01:25 107965 No
Šíbal Jan M 1976 CZE 40-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 06:30 108135 No
Šišková Barbora 17 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:15 107546 No
Škoda Václav 109 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 108333 No
Škoda Václav 110 M 1974 CZE 40-49 AD team --- --- 108526 No
Štěpka Tadeáš 88 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:24 106335 No
Švecová Lenka 115 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 107486 Yes
Teplá Magdaléna 116 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:40 105154 Yes
Teplá Jana 117 F 1979 CZE 20-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 07:20 105155 Yes
Tlamka Filip 58 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 107754 No
Trutna Jan 46 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:35 107915 No
Tůmová Michaela 38 F 2005 CZE 12-13 POFM --- 02:35 107788 Yes
Urbanová Michaela 16 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 108055 No
Václavík Filip 9 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:16 108122 No
Venglář Daniel 34 M 2006 CZE 12-13 LSK --- 02:40 107571 Yes
Vimmerová Nikola 102 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 108127 No
Volár Jan 57 M 1992 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 04:20 108104 No
Weber Martin 32 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:16 108013 No
Weber Adam 31 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 108017 No
Zavřel Jiří 121 M 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 02:00 108071 Yes
Zavřelová Adéla 120 F 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 02:00 108068 Yes
Zdražilová Zoe 8 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 04:55 106005 No
Žarlok Zdeněk 68 M 1958 CZE 60+ SK Jiří Team Ostrava --- 09:45 107970 Yes

136 registered racers
>