CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Andrlová Veronika 0125 F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 100784 No
Andrš Martin 094 M 1988 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 100408 Yes
Arazimová Markéta 077 F 1976 CZE 40-49 --- --- 98522 Yes
Bára Josef M 1973 CZE 40-49 --- --- 100323 No
Bauer Ondřej 020 M 1984 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95620 No
Behúň Tomáš M 1996 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 97871 Yes
BEISENBAYEV Ayan 026 M 1996 KAZ 20-39 --- --- 100897 No
BEKMAGANBETOVA Nadezhda 024 F 2000 KAZ 16-17 --- --- 100910 No
Beneš Matěj 061 M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 93821 No
BENNWIK Niklas 075 M 1972 SWE 40-49 --- --- 100298 No
Bořil Jan 0101 M 1989 CZE 20-39 AC Rozdělov --- 95167 Yes
Bošek Jan M 1991 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 97356 No
Bowles David M 1971 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 95829 No
Brožek František 048 M 1973 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95621 No
Brožek Vít 049 M 1999 CZE 18-19 WITTE Bike Team --- 95624 No
Březnová Radka 0105 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 100661 Yes
Coufal Lukáš 031 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 95062 No
Coufal Jakub M 1986 CZE Relay WITTE Bike Team A WITTE Bike Team A --- 95869 No
Coufal Jakub M 1986 CZE Relay WITTE Bike Team WITTE Bike Team - Brozek Family --- 95870 No
Čarňanský Ondřej 089 M 1981 CZE 20-39 TSK PRAHA --- 99547 No
Čermák Jan 0108 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98611 Yes
Černohorský Tomáš 034 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 100384 No
Červenka Lukáš 085 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 99664 No
Čížek Jan 090 M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 98586 Yes
Děbnár Jan M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 100406 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 94364 Yes
Dušek Karel 05 M 1996 CZE 20-39 X-team BaNo --- 100316 No
Dušková Vendula F 1998 CZE Relay --- Rychlonožky --- 100284 No
Fairaislová Iveta 0104 F 1998 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95830 Yes
Fanturová Lenka 066 F 1978 CZE 20-39 VSK FTVS Praha --- 100906 No
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95831 No
Fiala Vít M 1983 CZE 20-39 Azmera --- 99669 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 100310 No
Franěk Jan 095 M 1998 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 99761 Yes
Frey Matthew M 1988 USA Relay Carlsbad International School Carlsbad International School --- 99605 No
Ginzel Petr 064 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 97938 No
Grebik Radim 058 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 99831 No
Gregora Jan 08 M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 98598 No
Gregorová Eliška 072 F 1998 CZE 18-19 Triatlon Jablonec, z. s. --- 98508 No
Grulich Ondřej 014 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 97825 Yes
Hájek Tomáš 032 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 94353 Yes
Havlíček Michal 039 M 1971 CZE 40-49 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 100913 No
Heidrichová Anna 073 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 100294 No
Heran Robert 09 M 1978 CZE 20-39 Individuální --- 95550 Yes
Hnyk Michal 0152 M 1960 CZE 50-59 VTK Žlutice --- 99768 No
Holešovská Monika 053 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 100911 No
Holman Jan 0131 M 1984 CZE 20-39 --- --- 98672 Yes
Hovorková Barbora 0128 F 1992 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 94464 Yes
Hrabě Pavel 0116 M 1983 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 100577 Yes
Hrdličková Anna 035 F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 96797 Yes
Hrušková Anežka 0122 F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 97366 Yes
Hrušková Alžběta 0121 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 97367 Yes
Hylák Jakub 0137 M 1991 CZE 20-39 VyVet Vyškov --- 95468 Yes
Hylák Adam 0138 M 1988 CZE 20-39 VyVet Vyškov --- 95469 Yes
Hyláková Dana 0139 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 95467 Yes
Ihn Ondřej 011 M 2000 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 99801 No
Ihnačinec Jakub 0123 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 98612 Yes
IMRICH Daniel 06 M 1963 CZE 50-59 WITTE bike team --- 100919 No
ISKAKOV Meirlan 023 M 1997 KAZ 20-39 --- --- 100899 No
Janak Karel 059 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 98886 No
Janovská Kateřina F 1981 CZE 20-39 NeVrSport Team --- 97486 No
Jiráň Aleš 0119 M 1983 CZE 20-39 Here To Win team --- 100546 Yes
JIRKOVSKÝ Libor 0155 M 1972 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95618 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 95832 No
JUNGMANN Petr M 1966 CZE 50-59 TJ Slavia Karlovy Vary --- 99694 No
Jüptner Zdeněk 0145 M 1973 CZE 40-49 USK Akademik Cheb --- 100639 Yes
Jurica Josef 02 M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 98555 Yes
Kahuda Jiří 0114 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 100538 No
Kalina Bohumil 041 M 1976 CZE 40-49 SK Kardašova Řečice --- 95160 Yes
Kalný Jiří 0136 M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 94735 Yes
KAMALOVA Ashraf 030 F 2001 KAZ 16-17 --- --- 100907 No
Kesner Radek M 1970 CZE 40-49 --- --- 98452 No
Kindl Robert 0126 M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 99743 No
Kleslová Michaela F 1998 CZE Relay --- Míša a její tygři --- 100567 No
Klingorová Irena 036 F 1990 CZE 20-39 Individuální --- 100560 Yes
Kmoníčková Pavla 03 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 98558 Yes
Kmuníček Miloš 0148 M 1961 CZE 50-59 Individuální --- 96748 Yes
Knyttl Vojtech 040 M 1985 CZE 20-39 GoOut.cz --- 93519 Yes
Kolomazník Jan 057 M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 98587 Yes
Konrad Filip 063 M 1986 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 99853 Yes
Korous Martin M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 99665 No
Korytarová Eliška 0113 F 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 100638 No
Kotěšovcová Pavla 071 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 99355 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95833 No
Kronika Jan M 1970 CZE Relay Slavie Karlovy Vary Chalupáři --- 98142 Yes
Kříž Tomáš 055 M 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 99645 No
Kubrová Ida 086 F 1982 CZE 20-39 --- --- 100562 No
Kučera Robert 018 M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95626 No
Kučera Jan 0103 M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 98651 No
Kučerová Lucie 047 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 97365 Yes
KURGANSIY Nikita 029 M 2000 KAZ 16-17 --- --- 100905 No
KYDYRTAEV Arman 022 M 1998 KAZ 18-19 --- --- 100898 No
Landiga Michal 0100 M 1957 CZE 60+ TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 97369 No
Lang Tomáš 021 M 1973 CZE 40-49 Záchranka --- 100914 No
Lepes Tibor M 1975 SVK 40-49 Hasiči Bratislava --- 100619 No
Lesová Eva F 1998 CZE 18-19 Jeden na jednoho --- 97360 No
Leszkow David 092 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 98446 Yes
Lipenský Robin M 1987 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95619 No
Lišková Barbora F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98613 Yes
Loeffler Vladimir 0156 M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95615 No
Mach František 0115 M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 100712 No
Macháček Marek 07 M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 98353 Yes
Macháček Tomáš 083 M 2000 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 99666 No
Maiwaelder Lukáš 0102 M 1991 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 99604 No
Marek Daniel M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 99350 Yes
Martinez Ramirez Francesca 050 F 2000 MEX 16-17 Triatlet Karlovy Vary --- 98575 No
Masopust Ivan 0144 M 1958 CZE 50-59 Usk akademik --- 100645 No
Matějovič Martin 0127 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 99793 No
Matula Michal 051 M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 99391 Yes
Michalec Robert 060 M 1979 CZE 20-39 --- --- 97914 Yes
Michálek Filip 042 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 95114 No
Michálek Zbyněk 097 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 99699 No
Mika Tomáš M 1987 CZE 20-39 EasyGoRun --- 98897 No
MOOSBRUGGER Isabelle 017 F 1965 CZE 50-59 --- --- 100916 No
Müller Martin M 1968 CZE 40-49 LK Pernink --- 95574 No
Myšička David 067 M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 98480 Yes
Navrátil Václav 045 M 1966 CZE 50-59 --- --- 95149 Yes
Nejdlová Valérie 0109 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98614 Yes
Netík Lukáš 033 M 1988 CZE 20-39 SK RN HK --- 100792 No
Nevyhoštěný Vladimír 091 M 1995 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 99686 Yes
Novák František 070 M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 98474 No
Novák Boleslav 078 M 1970 CZE 40-49 --- --- 98521 Yes
Novotný Lubomír 0146 M 1978 CZE 20-39 Usk akademik --- 100643 Yes
Novotný Lubomír M 1977 CZE 40-49 Usk akademik --- 100641 No
Obermannová Lucie 037 F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 98484 Yes
Odl Jakub 0143 M 1989 CZE 20-39 WITTE Bike Team --- 95614 No
Olšar Ondřej 081 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 100296 Yes
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 95834 No
Ospalý Filip M 1976 CZE Relay EKOL TEAM Here To Win --- 99813 No
Palider Jan 010 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 94976 No
Papež Michal 012 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 100599 No
Paták Pavel 038 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 94426 Yes
Pejsar Martin 0133 M 1981 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 100901 No
Pekárek Lukáš M 1997 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- 95543 No
Peroutka Tomáš 0141 M 1981 CZE 20-39 --- --- 95613 No
Petiška Ondřej 096 M 1997 CZE 20-39 SK RN HK --- 99289 No
Petrásek Pavel 0134 M 1990 CZE 20-39 Etriatlon Team Salming 100900 No
Petratur Radim 088 M 1977 CZE 40-49 --- --- 94291 Yes
Petters Klaudia F 1999 POL 18-19 Ta Akwedukt Kielce --- 99435 No
Pičmanová Zuzana 082 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 96765 Yes
PIESHKOV Roman 027 M 1998 KAZ 18-19 --- --- 100902 No
Plojhar Tomáš 046 M 1998 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 99567 No
Pokorná Dagmar 0153 F 1977 CZE 40-49 Elab --- 93493 Yes
Pokorná Pavlína 099 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 98652 Yes
Polák Filip 0118 M 2000 CZE 16-17 KV arena team --- 100908 No
Poštová Martina F 1973 CZE Relay Individuální WITTE Bike Team Mix --- 99803 No
Powada Jakub 016 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 99788 Yes
Procházka Milan M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 99762 No
Procházková Michaela 065 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 98437 No
Prokop Jan 0149 M 1970 CZE 40-49 Pupkani KV --- 99771 Yes
Pudil Jaroslav M 1961 CZE 50-59 M2 Sport Bečvář Strakonice --- 100841 No
Raková Gabriela 0147 F 1975 CZE 40-49 Individuální --- 96747 Yes
Reindl Michal 069 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 98616 Yes
Reindlová Michaela F 1998 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 98617 No
Rumlová Alena 062 F 2000 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 99274 Yes
Ryšavý Philip 0106 M 2001 CZE 16-17 Slavia VŠ Plzeň --- 99646 Yes
Santo Pavel M 1962 CZE 50-59 X-team BaNo --- 98247 No
Semerád Martin 04 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 99148 Yes
Schoval František 043 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 95801 Yes
Skuhrová Tereza 044 F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 95799 Yes
Sommer Tadeáš M 1993 CZE Relay WITTE Bike Team WITT Bike Team B --- 95864 No
SPILKA Jiří 0124 M 1994 CZE 20-39 --- --- 100918 No
Srch Jiří 0112 M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 98580 Yes
Stádník Daniel 015 M 1972 CZE 40-49 Triatlon Liberec --- 100393 Yes
Stahl Jaroslav 0117 M 1980 CZE 20-39 Individual --- 100909 No
Stibor Petr 0150 M 1973 CZE 40-49 Pupkani KV --- 99770 Yes
Stříhavka Jindřich 0111 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 95835 Yes
Stříhavková Petra F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 95836 No
Stuchl Jindřich 019 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 93966 Yes
Stuchlík Jiří 084 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 99667 No
STUPLÍK Jiří 087 M 1975 CZE 40-49 EON TRIATHLON --- 100912 No
Svoboda Václav M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 97357 No
Svobodová Tereza 01 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 98556 Yes
Svobodová Dominika 0129 F 1998 CZE 18-19 --- --- 98565 No
Sykora Jakub 080 M 1972 CZE 40-49 --- --- 95959 No
Sýkorová Jindra 0154 F 1977 CZE 40-49 Elab --- 94903 Yes
Šatava Oleh M 1973 CZE Relay --- Bikeři --- 98144 Yes
Šilhan Jiří 0140 M 1976 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95616 No
Šimeček Michal 074 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 99773 Yes
Šimíček Marek M 1971 CZE 40-49 1na1 --- 97358 No
Šterbová Adéla 0107 F 2000 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 100301 Yes
Švec Miroslav M 1964 CZE 50-59 X-team BaNo --- 98178 No
Švec Miroslav 0151 M 1964 CZE 50-59 --- --- 100733 No
Švecová Lenka 052 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 97487 Yes
Táborská Lenka 076 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 98594 No
Thoma Jiri M 1983 CZE 20-39 --- --- 96833 No
Trutna Jan 093 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 95837 No
TUNITSKIY Denis 028 M 2001 KAZ 16-17 --- --- 100903 No
Uhlíková Kateřina 0142 F 1976 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 95625 No
Uhlíková Mirka F 1972 CZE Relay --- Delfíni --- 98226 Yes
Urban Filip M 1998 CZE 18-19 SKJ Žatec --- 98578 No
Václavík Filip 056 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 99426 No
Vaja Jan 0120 M 1984 CZE 20-39 KV arena team --- 100917 No
Vargová Pavlína 0135 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 98486 No
Vavruška Petr M 1979 CZE Relay Individuální WITTE Bike Team Special --- 100630 No
Vidim Tomáš M 1971 CZE 40-49 AC Trepky --- 95515 Yes
Vidim Kryštof M 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 95516 Yes
Vodrážka Borek 0130 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 98618 Yes
Vosejpka Jan 098 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 99668 No
Wohl Pavel 054 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 98585 No
YEVTUSHENKKO Alexandr 025 M 2000 KAZ 16-17 --- --- 100904 No
Zadražil Filip 079 M 1998 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 99346 No
Zelená Eliška 0110 F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 97512 Yes
Zigl Michal 068 M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 98275 Yes
Zítko Vojtěch 0132 M 1982 CZE 20-39 --- --- 100915 No
Zmeškal Ondřej M 1991 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 97359 No
Žlnay Tomáš M 1986 SVK 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 98428 No

207 registered racers
>