Klasik Duatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Dvořák Tomáš 053 M 1985 CZE 30-34 Individuální --- 87737 Yes
Cmunt Petr 065 M 1996 CZE 18-24 MOUNTAINTIME Felt Aropec --- 87958 Yes
Černý Martin 016 M 1983 CZE 30-34 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 87993 Yes
Polan Lukáš 054 M 1988 CZE 25-29 Etriatlon Team --- 88559 Yes
Jedlička Karel 037 M 1989 CZE 25-29 individuální --- 88797 Yes
Mejzlík Petr 079 M 1959 CZE 55-59 TJ Spartak Třebíč --- 89184 Yes
Bouřa Marek 019 M 1971 CZE 45-49 HLS Mladá Boleslav --- 89923 Yes
Hašlar Matyáš 0857 M 2004 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 92943 No
Hašlar Přemysl 0858 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 92944 No
Šnebergerová Lucie 0157 F 1983 CZE 30-34 TT Příbram, z. s. --- 93802 Yes
Beneš Matěj 0275 M 2001 CZE LBS sport team --- 93822 No
Kavanová Růžena 0164 F 1979 CZE 35-39 Individuální --- 94409 No
Baum Hans-Juergen 0264 M 1958 GER 55-59 Run + Fun Kulmbach --- 94413 Yes
Pirkl Miroslav 064 M 1976 CZE 40-44 CzechTRI K. Team --- 94978 Yes
Šneberger Jan 03 M 1985 CZE 30-34 TT Příbram, z. s. --- 95510 No
Mecko Peter 063 M 1987 SVK 30-34 Elab --- 95545 Yes
Kocka Matus 026 M 1984 CZE 30-34 --- --- 95861 Yes
Kozel Tomáš 08 M 1982 CZE 35-39 SK Slavia Praha --- 97468 Yes
Kašpárek Petr 017 M 1959 CZE 55-59 TT Pardubice --- 97490 No
Vopat Milan 057 M 1961 CZE 55-59 Pro-Corde Chomutov --- 97805 Yes
Flak David 086 M 1979 CZE 35-39 Kellys Bike Ranch Team --- 98567 No
Svozil Vít 052 M 1992 CZE 25-29 EKOL TEAM --- 98630 Yes
Rendl Josef 058 M 1976 CZE 40-44 LEFFI TEAM --- 98663 No
Adámková Dana 0167 F 1980 CZE 35-39 TT Tálín --- 99300 Yes
Juráň Karel 077 M 1974 CZE 40-44 TT Tálín --- 99301 Yes
Šinágl Filip 076 M 1988 CZE 25-29 --- --- 99326 Yes
Hornák Martin 055 M 1975 CZE 40-44 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 99356 Yes
Radová Ludmila 0162 F 1989 CZE 25-29 B&H Triatlon České Budějovice --- 99419 Yes
Kuzma Jiří 024 M 1975 CZE 40-44 --- --- 99446 Yes
Kuzmová Tereza 0467 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Třebíč --- 99450 Yes
Ginzel Petr 018 M 1972 CZE 45-49 CykloVAPE --- 99504 Yes
Kudrna David 043 M 1977 CZE 40-44 SK Slavoj Čáslav, z.s. --- 99784 Yes
Zeman Zbyněk 030 M 1954 CZE 60-64 Krušnoman TT Litvínov --- 99829 Yes
Feda Roman 071 M 1964 CZE 50-54 --- --- 100324 Yes
Plhoň Patrik 074 M 1980 CZE 35-39 Elite Sport Boskovice --- 100357 Yes
Flíčková Alice 0158 F 1970 CZE 45-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 100379 Yes
Lácha Pavel 031 M 1969 CZE 45-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 100390 Yes
Mužík Josef 056 M 1981 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 100394 Yes
Beránková Libuše 0154 F 1973 CZE 40-44 GLASSMAN TT --- 100404 Yes
Krejčí Filip 034 M 1994 CZE 18-24 Ekonom Praha Outdoor (EPO) --- 100534 Yes
Sedláček Roman 041 M 1964 CZE 50-54 ACTIVITY LANŠKROUN --- 100543 Yes
Kadidlo Jiří 035 M 1972 CZE 45-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 100575 Yes
Vrátná Alena 0160 F 1965 CZE 50-54 Krušnoman TT Litvínov --- 100655 Yes
Sedláček Ondřej 048 M 1982 CZE 35-39 TriSK ČB --- 100662 Yes
Mikula Miroslav 07 M 1968 CZE 45-49 IRON STARS BEROUN --- 100665 No
Cibulková Markéta 0165 F 1983 CZE 30-34 IRON STARS BEROUN --- 100670 Yes
Cindr Martin 081 M 1983 CZE 30-34 AMULET ROHOZEC TEAM --- 100674 Yes
Kindl Robin 0470 M 2005 CZE 12-13 IRON STARS BEROUN --- 100706 No
Mikoláš Miroslav 049 M 1995 CZE 18-24 TriSK ČB --- 100709 Yes
Cibulka Stanislav 05 M 1981 CZE 35-39 IRON STARS BEROUN --- 100748 Yes
Goj Tomáš 045 M 1997 CZE 18-24 TT LOKO Beroun --- 100763 No
Vesecká Nicol 0976 F 2004 CZE 12-13 Tri club Příbram --- 100773 No
Kotopulu Helena 0151 F 1980 CZE 35-39 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 100786 Yes
Vesecký Jiří 059 M 1973 CZE 40-44 Pankration gym z.s. --- 100822 Yes
Ottenschläger Oto 078 M 1995 CZE 18-24 Krušnoman TT Litvínov --- 100894 Yes
Procházka Zdeněk 068 M 1967 CZE 50-54 ACES TEAM K. VARY --- 100896 Yes
Černý Michal 033 M 1978 CZE 35-39 --- --- 100923 Yes
Chytilová Kateřina 0406 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 100928 No
Mach František 042 M 1986 CZE 30-34 Individuální --- 100935 Yes
Machová Jana 0155 F 1988 CZE 25-29 Individuální --- 100936 Yes
Špičák Roman 09 M 1993 CZE 18-24 Moolbike.cz --- 100958 No
Řimnáč Jakub 0473 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 100959 No
Dedek Aleš 020 M 1975 CZE 40-44 AD team --- 100974 Yes
David Pavel 067 M 1972 CZE 45-49 Lokomotiva Nymburk --- 100980 Yes
Süsserová Lucie 0159 F 1976 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 100982 Yes
Vimmerová Nikola 0471 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 101021 No
Kudrna Zbyněk 046 M 1980 CZE 35-39 Enduraining --- 101034 No
Holeček Petr 025 M 1961 CZE 55-59 Elab --- 101035 Yes
Soukup Petr 01 M 1987 CZE 30-34 TJ Nová Paka --- 101036 Yes
Hostička Jan 069 M 1979 CZE 35-39 --- --- 101042 No
Kouba Michal 082 M 1973 CZE 40-44 Elab --- 101095 Yes
Kollár Jan 036 M 1991 CZE 25-29 Racing Olešná --- 101363 Yes
Schoval František 047 M 1988 CZE 25-29 Elab --- 101365 Yes
Kesl Jiří 029 M 1995 CZE 18-24 USK Akademik Cheb --- 101366 No
Denoual Stephane 080 M 1978 CZE 35-39 EKOL TEAM --- 101378 No
Tajč Jan 087 M 1968 CZE 45-49 Tama Královice --- 101384 Yes
Wainer Jan 02 M 1976 CZE 40-44 OMT --- 101387 Yes
Reindl Michal 0267 M 1955 CZE 60-64 Krušnoman TT Litvínov --- 101392 Yes
Farda Petr 050 M 1973 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 101394 Yes
Tomeš Filip 051 M 1982 CZE 35-39 Individuální --- 101395 Yes
Dvořák Martin 028 M 1974 CZE 40-44 Etriatlon Team --- 101396 Yes
Karlík Petr 075 M 1982 CZE 35-39 TriSki klub Márovky - Blansko --- 101404 No
Jíra Jaroslav 027 M 1971 CZE 45-49 TT Cyklorenova Cvikov --- 101411 Yes
Kolář Martin 023 M 1980 CZE 35-39 --- --- 101412 Yes
Barášek Aleš 0273 M 1975 CZE 40-44 Triklub Příbram --- 101414 Yes
Forejt Marcel 015 M 1976 CZE 40-44 Brdonoš --- 101417 Yes
Dudák Zdeněk 032 M 1981 CZE 35-39 --- --- 101418 No
Dudová Veronika 0161 M 1980 CZE 35-39 --- --- 101419 Yes
Andrš Martin 060 M 1988 CZE 25-29 TRI SKI Horní Počernice --- 101422 Yes
Franěk Jan 0257 M 1998 CZE 18-24 TRI KLUB Příbram --- 101423 No
Dýrová Macháčková Šárka 0166 F 1983 CZE 30-34 Racers / Mapei Merida Kaňkovský --- 101427 Yes
Hladík Oldřich 0468 M 2002 CZE 14-15 HAVEN TEAM --- 101430 Yes
Tomčo Dušan 010 M 1976 CZE 40-44 IRON STARS BEROUN --- 101439 No
Dedková Blanka 0254 F 1977 CZE 40-44 AD team --- 101443 Yes
Hradecký Jan 04 M 1983 CZE 30-34 TT Příbram, z. s. --- 101444 No
Hudečková Lucie 0435 F 2008 CZE 9 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 101445 No
Procházka Milan 061 M 1966 CZE 50-54 TJ Spartak Třebíč --- 101463 Yes
Atanasov Christian 0436 M 2008 CZE 9 Oyamas Team --- 101475 No
Tučková Tereza 0460 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 101478 No
Kočíb Pavel 072 M 1975 CZE 40-44 Krušnoman TT Litvínov --- 101479 Yes
Foukal Libor 039 M 1977 CZE 40-44 Individuální --- 101483 No
Černý Martin 427 M 2009 CZE 8 SK Spartak Přìbram --- 101484 No
Pazdera Lukáš 06 M 1986 CZE 30-34 TT Příbram, z. s. --- 101485 Yes
Pudil Jaroslav 038 M 1961 CZE 55-59 M2 Sport Bečvář Strakonice --- 101486 No
Kostlán Robert 0466 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 101498 Yes
Štěpán Daniel 0964 M 2005 CZE 12-13 BSK Racing --- 101502 No
Korous David 0448 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101503 No
Korousová Nikola 0449 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 101504 No
Boháčová Tereza 0443 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 101505 No
Černohorský Tomáš 070 M 1997 CZE 18-24 TT Příbram, z. s. --- 101506 No
Koutná Barbora 0441 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 101507 No
Koutný Roman 0442 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 101508 No
Krůtová Eliška 0437 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 101509 No
Němečková Eliška 0401 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 101510 No
Parez Jan 0922 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 101511 No
Parezová Anna 422 F 2009 CZE 8 TT Příbram, z. s. --- 101512 No
Hurych Roman 040 M 1971 CZE 45-49 --- --- 101527 Yes
Minařík Petr 013 M 1976 CZE 40-44 HISPORT Team --- 101528 No
Balcarová Julie 0454 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 101529 No
Piknerová Zuzana 0461 F 2003 CZE 14-15 Sokol Petřín --- 101534 No
Ekl Tomas 012 M 1983 CZE 30-34 IRON STARS BEROUN --- 101536 No
Knejzlík Tomáš 0469 M 2005 CZE 12-13 --- --- 101538 No
Dočkal Lukáš 0450 M 2008 CZE 9 --- --- 101541 Yes
Žirovnický Jan 0465 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101545 No
Kozojed Martin 0409 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101548 No
Kozojed Ondřej 0408 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 101549 No
Saidl Filip 085 M 1973 CZE 40-44 TJ Packa Praha --- 101551 No
Soukupová Barbora 0156 F 1984 CZE 30-34 PinkPower.cz --- 101552 Yes
Zemanová Andrea 0163 F 1983 CZE 30-34 Individuální --- 101562 Yes
Gerych David 084 M 1977 CZE 40-44 CK KUPKOLO DKnL --- 101564 Yes
Gerychová Michaela 0169 F 1982 CZE 35-39 CK KUPKOLO DKnL --- 101565 Yes
Mikula Štěpán 0447 M 2008 CZE 9 IRON STARS BEROUN --- 101566 No
Mikulová Renata 0261 F 1971 CZE 45-49 IRON STARS BEROUN --- 101567 No
Michálek Antonín 424 M 2009 CZE 8 TRI KLUB Příbram --- 101646 No
Šmíd Jakub 0407 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 101647 Yes
Candrová Jana 0152 F 1975 CZE 40-44 B&H Triatlon České Budějovice --- 101652 No
Candrová Michaela 0457 F 2007 CZE 10-11 B&H Triatlon České Budějovice --- 101653 No
CANDRA Tomáš 0458 M 2004 CZE 12-13 B&H Triatlon České Budějovice --- 101654 No
Dřízhalová Klára 0453 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 101656 No
Polak Radek 022 M 1979 CZE 35-39 AD team --- 101667 No
Stuchlík Jiří 0262 M 2001 CZE E.ON Triathlon Team --- 101671 No
Blechová Lucie 0474 F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 101681 Yes
Matějovič Filip 0472 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 101688 No
Matějovič Martin 0260 M 1969 CZE 45-49 Triatlon Plzeň --- 101689 No
Zadák Karel 014 M 1978 CZE 35-39 Individuální TRIEXPERT 101692 No
Šolc Matěj 0462 M 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 101693 No
Křeček Tomáš 044 M 1972 CZE 45-49 IRON STARS BEROUN --- 101694 No
Štolba Tomáš 0417 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 101737 No
Štolba Marek 418 M 2009 CZE 8 --- --- 101738 No
Franěk Tomáš 0425 M 2008 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 101743 No
Fraňková Natálie 0426 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 101744 No
Švarc Petr 0148 M 1966 CZE 50-54 TRI KLUB Příbram --- 101753 Yes
Švarc Michal 0413 M 2007 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 101754 Yes
ŠPÍNA Martin 0251 M 1974 CZE 40-44 GHOST RACE TEAM --- 101763 No
Šoula Václav 410 M 2009 CZE 8 Mladá Vožice --- 101764 No
BERAN Pavel 402 M 2009 CZE 8 --- --- 101765 No
MACHOVÁ Monika 423 F 2009 CZE 8 --- --- 101766 No
Stočes Vojtěch 421 M 2009 CZE 8 --- --- 101767 No
Valuchová Julie 430 F 2009 CZE 8 --- --- 101768 No
ATANASOV Alexandr 439 M 2014 CZE --- --- 101769 No
Kotiš Martin 411 M 2009 CZE 8 --- --- 101770 No
DUCHOSLAV Jakub 405 M 2011 CZE --- --- 101771 No
DUCHOSLAV Mattias 404 M 2009 CZE 8 --- --- 101772 No
ČADKOVÁ Eliška 429 F 2009 CZE 8 SK Sporting Příbram --- 101773 No
Švejnohová Eva 428 F 2008 CZE 9 --- --- 101774 No
Duníková Adéla 403 F 2008 CZE 9 --- --- 101775 No
Valuchová Veronika 0431 F 2008 CZE 9 --- --- 101776 No
ŽALUD Michal 0445 M 2008 CZE 9 --- --- 101777 No
Procházka Matěj 0440 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 101778 No
Pozlerová Edita 0463 F 2007 CZE 10-11 Sokol Pardubice --- 101779 No
Šťastná Lucie 0415 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 101780 No
Mach Miroslav 0434 M 2006 CZE 10-11 ŠUTRI Prachatice --- 101781 No
Tabulka Štěpán 0455 M 2007 CZE 10-11 --- --- 101782 No
Kučerová Beáta 0456 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 101783 No
Adam Petr 0432 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 101784 No
Růžička Vojtěch 0419 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 101785 No
Kotišová Karolína 0412 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 101786 No
HAVELKA Vojtěch 0433 M 2007 CZE 10-11 Střelci --- 101787 No
Šubr Ota 0438 M 2007 CZE 10-11 SKP Nymburk --- 101788 No
ZDĚNOVCOVÁ Aneta 0414 F 2007 CZE 10-11 --- --- 101789 No
DVOŘÁK Filip 0452 M 2006 CZE 10-11 --- --- 101790 No
DRAGOUNOVÁ Eliška 0464 F 2006 CZE 10-11 --- --- 101791 No
Stuchlíková Natálie 0459 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101792 No
Chmátalová Adéla 0446 F 2004 CZE 12-13 --- --- 101793 No
Chrastinová Emilie 416 F 2004 CZE 12-13 --- --- 101794 No
Macháček Michal 0451 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 101795 No
Kopecký Vít 0420 M 2003 CZE 14-15 --- --- 101796 No
Souček Filip 0259 M 1984 CZE 30-34 --- --- 101797 No
KULKA Michal 0258 M 1982 CZE 35-39 Ultima K Lap Team Praha --- 101798 No
MEJZR Dušan 0256 M 1974 CZE 40-44 Vevrky --- 101799 No
SKALIČKA Jiří 0252 M 1974 CZE 40-44 --- --- 101800 No
Korous Martin 0255 M 1974 CZE 40-44 E.ON Triathlon Team --- 101801 No
Vacek Vojtěch 0253 M 1995 CZE 18-24 E.ON Triathlon Team --- 101802 No
PŘIKRYLOVÁ Dana 0475 F 2002 CZE 14-15 --- --- 101803 No
Vlasák Karel 0444 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 101805 No
PŘÍHODA Jaroslav 0277 M 1966 CZE 50-54 --- --- 101806 No
Janovská Kateřina 0276 F 1981 CZE 35-39 NeVrSport Team --- 101807 No
Sedláček Miroslav 0272 M 1999 CZE 18-24 --- --- 101808 No
Jeníček Jan 0271 M 1999 CZE 18-24 TRI KLUB Příbram --- 101809 No
Tobek František 0270 M 1985 CZE 30-34 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 101810 No
VOSMEK Lukáš 0269 M 1983 CZE 30-34 Vyběhej se, Halex --- 101811 No
VĚTROVSKÝ Aleš 0268 M 1982 CZE 35-39 internetPB --- 101812 No
Pozler Tomáš 0265 M 1976 CZE 40-44 BKP --- 101813 No
Skuhrová Tereza 0266 F 1994 CZE 18-24 TRI SKI Horní Počernice --- 101814 No
ČEKANOVÁ Romana 0278 F 1969 CZE 45-49 --- --- 101815 No
Zlatuška Petr 066 M 1975 CZE 40-44 --- --- 101816 No
Dubec Jan 062 M 1984 CZE 30-34 CK Vinohradské šlapky --- 101817 No
KAŠÁK Luboš 073 M 1968 CZE 45-49 --- --- 101818 No
ŠINÁGLOVÁ Lenka 0168 F 1978 CZE 35-39 BBk --- 101819 No
Kindl Robert 083 M 1972 CZE 45-49 IRON STARS BEROUN --- 101820 No
Berka Martin 088 M 1987 CZE 30-34 Lawi Sport Team z.s. --- 101821 No
Molva František 089 M 1994 CZE 18-24 SKI Team Vysočina --- 101822 No
263 263 ??? ??? CZE --- --- 101823 No
274 274 ??? ??? CZE --- --- 101824 No
Skřeček Aleš 021 M 1974 CZE 40-44 AD team --- 101825 No
Schwalbe Ulrike 0263 F 1978 GER 35-39 ATS Kulmbach --- 101826 No
Fojtková Jitka 0274 F 1987 CZE 30-34 Moolbike.cz --- 101827 No
Švejnohová Eva 0428 F 2008 CZE 9 --- --- 101828 No
Duníková Adéla 0403 F 2008 CZE 9 --- --- 101829 No
Chrastinová Emilie 0416 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 101830 No
Šoula Václav 410 M 2009 CZE 8 Mladá Vožice --- 101831 No

221 registered racers
>