CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017- žactvo

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Auf Jakub 084 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 99358 No
Balcarová Julie 0161 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 98449 No
Bartovský Tomáš 0165 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 98620 Yes
Bauerová Aneta 029 F 2007 CZE 10-11 X-team BaNo K. Vary --- 99591 No
Bedrníková Karolína 0160 F 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 99598 No
Boháčová Tereza 094 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 98642 No
Bönischová Adéla 07 F 2007 CZE 10-11 Triatlet KV --- 100331 Yes
Cihlář Vojtěch 0163 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 99420 Yes
Cihlář Prokop 034 M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 99421 Yes
Cihlář Jakub 0173 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 99422 Yes
Coufalová Tereza 014 F 2008 CZE 9 TJ Spartak Třebíč --- 95061 No
Červenka Stanislav 0176 M 2002 CZE 14-15 --- --- 98664 Yes
Červenková Denisa 0112 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 98688 No
Červenková Kateřina 0113 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 98689 No
Duchková Tereza 0159 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 95806 No
Dvořáková Kateřina 01 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 100314 No
Eliáš David 0104 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 98299 No
Flanderka Aleš 0102 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 98621 Yes
Franěk Jan M 1998 CZE TRI KLUB Příbram --- 99760 No
Franěk Tomáš 024 M 2008 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 99759 No
Hamata Lukáš 099 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 98896 No
Hartmanová Barbora 0158 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 97462 No
Heidrichová Anna F 1999 CZE TJ BIŽU JBC --- 100287 No
Hellmich Jonáš 0108 M 2005 CZE 12-13 Dukla Liberec --- 99687 No
Hladík Oldřich 0180 M 2002 CZE 14-15 HAVEN TEAM --- 100292 Yes
Hrdlička Hynek 0110 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 96795 Yes
Hrdlička Jakub 0170 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 96796 Yes
Charvát Matyáš 082 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 100539 No
Charvátová Tereza 0148 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 98600 Yes
Chmátalová Adéla 096 F 2004 CZE 12-13 --- --- 100569 No
Chytilová Kateřina 017 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 97877 Yes
Chytilová Adéla 086 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 99319 Yes
JUNGMANNOVÁ Kateřina 025 F 2008 CZE 9 TJ Slavia Karlovy Vary --- 98235 Yes
Juránek Lukáš 0168 M 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 99622 No
Juránková Heidi 0169 F 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 99623 No
Kalivoda Lukáš 0164 M 2003 CZE 14-15 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 100352 No
Kaslová Kristýna 0153 F 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 100410 No
Ketman Florian 033 M 2006 CZE 10-11 Loko RAkovník --- 99374 Yes
Kostlán Robert 0141 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 99657 No
Koutná Barbora 030 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 98643 No
Koutný Roman 0156 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 98644 No
Kovář Jan 09 M 2008 CZE 9 Diana/Kontakt bB --- 98426 Yes
Kozojed Martin 081 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 99658 No
Kozojed Ondřej 03 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 99659 No
Krůtová Eliška 022 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 98645 No
Kuba Filip 06 M 2006 CZE 10-11 --- --- 98173 No
Kučera Robert 023 M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 100355 No
Kučerová Eliška 085 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 100353 No
Kuchařová Karolína 087 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 98656 Yes
Kušová Anna 092 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 99332 Yes
Lavičková Stella 032 F 2008 CZE 9 --- --- 100799 No
LOCHSCHMIDT Fabian 0171 M 2003 CZE 14-15 TJ Plamen Chodov --- 94198 Yes
Lukeš Matěj 0179 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 100708 No
Macháček Michal 0142 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 99660 No
Maixnerová Eliška 091 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 100412 Yes
Marek Jakub 0144 M 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 93803 Yes
Marek Lukáš 02 M 2007 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 93804 Yes
Marek Jakub 0175 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 99596 Yes
Marek Matěj 0174 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 99597 Yes
Marešová Magdaléna 019 F 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 98438 Yes
Matějovič Filip 0166 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 99423 No
Michálek Šimon 098 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 95113 No
Mittner Jakub 021 M 2006 CZE 10-11 AŠMB plavání --- 98634 Yes
Němec Matyáš 0154 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 95819 No
Němečková Eliška 015 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 98646 No
Nosek Martin 089 M 2004 CZE 12-13 --- --- 98654 Yes
Novák Josef 0100 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 98623 Yes
Nýdrle Filip 093 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Jičín --- 95566 Yes
Nýdrle Matyáš 0155 M 2003 CZE 14-15 Triatlon Jičín --- 95567 Yes
Plic Ondřej 012 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 98609 No
Plic Lukáš 011 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 98610 No
Potužníková Magdaléna 010 F 2008 CZE 9 Triatlet K.Vary --- 98494 No
Ptáčková Anna 090 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 100411 Yes
Půstová Šárka 0162 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 97355 Yes
Rejzek Jiří 026 M 2007 CZE 10-11 AC FALCON Rokycany --- 99716 Yes
Rež Adam 0103 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 98624 Yes
Rozsíval Erik 0109 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 100369 No
Ryšavá Anna 05 F 2008 CZE 9 Elite sport Boskovice --- 98383 No
Ryšavá Emílie 083 F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 98384 No
Řehula Šimon 0172 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 100801 No
Řimnáč Jakub 0147 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 93535 Yes
Salvet Martin 0101 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 98625 Yes
Seifertová Natálie 028 F 2006 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 93528 No
Skořepa Adam 0111 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 100598 No
Stádník Jakub 0150 M 2003 CZE 14-15 Triatlon Liberec --- 100395 Yes
STÁDNÍK Filip 016 M 2009 CZE 8 Triatlon Liberec --- 100398 Yes
Strejc Michal 0143 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 99662 No
Stuchlíková Natálie 0114 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 99663 No
Svobodová Agáta 0106 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 94501 No
Šmíd Jakub 018 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 98686 Yes
Šmídová Adéla 0151 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 98687 Yes
Šolc Matěj 0105 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 100617 No
Šťastná Lucie 020 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 99342 No
Štěrbová Michaela 0177 F 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 100300 Yes
Tischlerová Linda 08 F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 95823 No
Tischlerová Lucie 0149 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 95824 No
Tlamka Filip 0145 M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 96810 Yes
Trinerová Nella 04 F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 100327 No
Trojan Adam 097 M 2004 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 99715 No
Tučková Tereza 031 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 93559 No
Urbanová Michaela 0167 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 99395 No
Vesecká Nicol 95 F 2004 CZE 12-13 Tri club Příbram --- 100771 No
Vesecká Nicol 095 F 2004 CZE 12-13 Tri club Příbram --- 100823 No
Vimmerová Nikola 0152 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 97380 Yes
Vinklárková Marie 0107 F 2004 CZE 12-13 MG Bike team --- 100800 No
Vlasák Karel 0157 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 98649 No
Weber Adam 088 M 2004 CZE 12-13 TAP Plzeň --- 100720 Yes
Zadražil Filip M 1998 CZE TJ BIŽU JBC --- 99345 No
Zdražilová Zoe 0146 F 2002 CZE 14-15 Triatlon klub Ostrava --- 98507 No
ZEMAN Michal 027 M 2008 CZE 9 triatlet KV --- 100652 No
Žirovnický Jan 0115 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 98605 Yes

111 registered racers
>