Velká cena E.ON

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 91994 No
Adam Roman 37 M 1980 CZE 20-39 --- --- 94246 No
Adamová Tereza F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 91995 No
Altman Petr 58 M 1979 CZE 20-39 TriSK ČB --- 93967 No
Auf Jakub 014 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 95520 No
Avisar Adi 26 M 2001 ISR 16-17 ASA Ruppin Emek-Hefer --- 95188 No
Bajer Vojtěch 0143 M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 93766 No
Bajerová Žaneta 109 F 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 95444 No
Balcarová Julie 096 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 93518 No
Bartovský Tomáš 05 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 94417 No
Barvínková Adéla 074 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 95539 No
Bedrníková Karolína 085 F 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 93635 No
Bělinová Rozálie 059 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 96734 No
Benčová Renáta 125 F 1977 CZE 40-49 --- --- 96744 No
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 92407 No
Bengio Noga 27 F 2001 ISR 16-17 ASA Ruppin Emek-Hefer --- 95187 No
Beránková Libuše 128 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 95534 No
BICSAK Flora 112 F 1997 HUN 20-39 --- --- 96739 No
Blechová Lucie 095 F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 93504 No
Boháčová Tereza 082 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 94455 No
Bowles David M 1971 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 91996 No
Brantlová Jana 100 F 1995 CZE 20-39 Velosport Domažlice T.A. PLZEŇ 95961 No
Brož Martin 039 M 2006 CZE 10-11 LAP --- 94209 No
Caha Jan 013 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 95918 No
Cihlář Vojtěch 037 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 95183 No
Čelůstka Jan 1 M 1982 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 95016 No
Černý Milan 81 M 1981 CZE 20-39 BF Racing Club --- 95791 No
Červenka Lukáš 30 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 92920 No
Červenková Denisa 093 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92921 No
Červenková Kateřina 092 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92922 No
Čížek Jan 65 M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 93042 No
Dlabaja Roman 9 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 94840 No
Dohnal Jakub 0162 M 2007 CZE 10-11 E-ON TÁBOR --- 96730 No
Duba Tomáš M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 91997 No
Duba Lucas M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 92370 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 92372 No
Dubová Johana F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 92371 No
Duchková Tereza 087 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 91998 No
Dušek Karel 14 M 1996 CZE 20-39 X-team BaNo --- 94039 No
Dvorak Martin M 1983 CZE 20-39 --- --- 95040 No
Dvořák Šimon M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 95430 No
Dvořák Martin M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 95431 No
Dvořák Jan 030 M 2004 CZE 12-13 X-team BaNo --- 95887 No
Dvořáková Kateřina 0178 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 92923 No
Eliáš Jan 6 M 1976 CZE 40-49 není --- 95143 No
Eliáš David 011 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 95491 No
Eliášová Barbora Eva 106 F 1999 CZE 18-19 TRIklub Příbram --- 95934 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 94971 No
falach amit 28 M 1999 ISR 18-19 ASA Ruppin Emek-Hefer --- 95186 No
Fanturová Lenka 124 F 1978 CZE 20-39 VSK FTVS Praha --- 95956 No
Fencl Jiří 56 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 91999 No
Fencl Marek 57 M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 92000 No
Fiala Michal 7 M 1978 CZE 20-39 není --- 95068 No
Ficová Anna 0140 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92001 No
Flanderka Aleš 03 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 94257 No
Foukal Libor 61 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 95056 No
Franěk Tomáš 0171 M 2008 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 95455 No
Fraňková Natálie 094 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 95456 No
Fuchs Dóra 113 F 1997 HUN 20-39 Uniqa Team Újbuda SE., Budapest --- 96737 No
FUCHS Reka 111 F 2000 HUN 16-17 --- --- 96741 No
Gajdoš Rastislav 25 M 1997 SVK 20-39 Prestigio Realiz Team --- 95487 No
Gajdošová Romana 107 F 1994 SVK 20-39 EKOL TEAM --- 95013 No
Golofeeva Yuliya 118 F 1996 RUS 20-39 Russian Triathlon --- 95544 No
Gončaruk Ilja M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 92002 No
Gončaruk Kyrill M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92003 No
Gröschl Vojtěch 0172 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92004 No
Gröschl Václav 0173 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92657 No
Hájek Tomáš 36 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 92599 No
Hamata Lukáš 053 M 2005 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 95593 No
Hanáček Jáchym 019 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 93319 No
Hanáček Pavel M 2006 CZE 10-11 Elab --- 93320 No
Hanáčková Johana 0166 F 2008 CZE 9 Elab --- 93321 No
Hartman Šimon M 2005 CZE 12-13 Elab --- 93959 No
Hartmanová Tereza 070 F 2009 CZE 8 Elab --- 93956 No
Hartmanová Kateřina 071 F 2008 CZE 9 Elab --- 93957 No
Hartmanová Barbora 069 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 93958 No
Harvey Kevin 16 M 1967 GBR 50-59 Individuální --- 95091 No
Hauser Elisabeth F 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92658 No
Havlena Jan 49 M 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 95847 No
Hellmich Jonáš 01 M 2005 CZE 12-13 Dukla Liberec --- 95465 No
Hladík Oldřich 032 M 2002 CZE 14-15 PK Česká Lípa --- 95924 No
Holešovská Monika 121 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 95181 No
Homola Jakub M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92924 No
Horňova Adriana 120 F 2000 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 95561 No
Hotový Karel 0179 M 2008 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- 93282 No
Hrašová Berenika 062 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 95893 No
Hrašová Tea 0139 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 95894 No
Hrdlička Hynek 018 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 93484 No
Hrdlička Jakub 017 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 93485 No
Hrdlička Milan 20 M 1974 CZE 40-49 FAKEER EXTREM SPORT --- 95867 No
Hroch Martin 31 M 1994 CZE 20-39 Kanoistika Sedlčany --- 95032 No
Hrušková Anežka F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 95172 No
Hyláková Dana 127 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 95851 No
Chalupa Rostislav M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92005 No
Charvát Matyáš 028 M 2005 CZE 12-13 --- --- 95594 No
Charvátová Tereza 081 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 94146 No
Chmátal David 034 M 2005 CZE 12-13 LBS Sport Team --- 95210 No
Chmátalová Adéla 076 F 2004 CZE 12-13 LBS Sport Team --- 95209 No
Chmelařová Johana F 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92659 No
Chytilová Kateřina 0154 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 93621 No
Chytilová Adéla 080 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 96733 No
Ignačáková Dana 123 F 1993 SVK 20-39 prestigiorealizteam --- 95153 No
Ihn Ondřej 19 M 2000 CZE 16-17 --- --- 95480 No
Jahodová Eliška 0144 F 2008 CZE 9 PKJH --- 94410 No
jan kovář 0174 M 2008 CZE 9 Diana sport/ Kontakt bB --- 95466 No
Jaroschová Natálie F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92660 No
Jasenský Lukáš 8 M 1992 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 96738 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 92006 No
Jiroušková Jana 103 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 93824 No
Jiřík Adam 04 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 95571 No
JIŘÍKOVÁ Jana 99 F 1998 CZE 18-19 LK UK --- 96743 No
Juránek Lukáš 048 M 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 95642 No
Juránková Heidi 064 F 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 95770 No
Kábrt Lukáš M 2000 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 95481 No
Kábrt Aleš 036 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 95484 No
Kalina Bohumil M 1976 CZE 40-49 SK Kardašova Řečice --- 95926 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92007 No
Kamenický Viktor M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92008 No
KAVÁCSHEGYI Bence Zoltán 35 M 1995 HUN 20-39 --- --- 96736 No
Kazda Tomáš 015 M 2002 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 95965 No
Kinter Filip 0163 M 2008 CZE 9 --- --- 96731 No
Kirsch Radomír 035 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 95540 No
Kirschová Nicol 0145 F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 95541 No
Klimovič Jiří 10 M 1956 CZE 60+ Sportcomplex Břeclav --- 95166 No
Knedla Dennis 47 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 95211 No
Kočíb Pavel 73 M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 95599 No
Kolář Matěj 0148 M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92009 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92661 No
Kopáčková Veronika 097 F 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 92010 No
Koreň Matúš Jakub 09 M 2002 SVK 14-15 3NT Triatlon Team Bratislava --- 95784 No
Korous David 098 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92925 No
Korous Martin 33 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 92926 No
Korousová Nikola 0177 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 92927 No
Kostlán Robert 010 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 92928 No
Kotěšovcová Pavla 116 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 95453 No
Kotěšovcová Anna 115 F 1996 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 95454 No
Kotišová Karolína 0158 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 93442 No
Koutná Barbora F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 94456 No
Koutný Roman M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 94457 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 92011 No
Kozojed Martin 099 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92929 No
Kozojed Ondřej 0180 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 92930 No
Kracíková Adéla 073 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 94259 No
Krátký Štěpán 64 M 1995 CZE 20-39 SK Kola Víšek z.s. --- 95479 No
Krůtová Eliška 0156 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 94458 No
Kříž Matěj 031 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 95215 No
Kuba Filip 0169 M 2006 CZE 10-11 --- --- 94427 No
Kubalčík Marek M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 95575 No
Kubínek František 48 M 1988 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 96735 No
Kubrová Ida F 1982 CZE 20-39 --- --- 95797 No
Kučera Robert M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 95591 No
Kučera Štěpán 11 M 1999 CZE 18-19 BKP --- 96740 No
Kučerová Beáta 0147 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92662 No
Kučerová Eliška 060 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 95592 No
Kumšta Pavel 39 M 1991 CZE 20-39 Sportability z.s. --- 94343 No
Kušová Anna 075 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 95015 No
Linduška František 34 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 92663 No
Lisý Tomáš 40 M 1979 CZE 20-39 Sportability z.s. --- 94481 No
Lukeš Matěj 050 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 95921 No
Lysáková Leona 126 F 2001 CZE 16-17 --- --- 95213 No
Macek David 026 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 92931 No
Macháček Michal 025 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 92932 No
Macháček Tomáš 4 M 2000 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 92933 No
Macháček Marek M 1997 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 92934 No
Marek Jakub 044 M 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 93799 No
Marek Lukáš 0141 M 2007 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 93800 No
Marek Samuel 046 M 2002 CZE 14-15 --- --- 95524 No
Marek Matěj 052 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 95853 No
Marek Jakub 051 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 95854 No
Matějovič Filip 038 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 95794 No
Matula Michal 17 M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 95503 No
Mičková Kateřina 088 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92935 No
Michálek Šimon 033 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 93020 No
Miklišová Lucie 066 F 2002 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 95204 No
Mikoláš Jan 43 M 1961 CZE 50-59 TriSK ČB --- 95772 No
Mikoláš Miroslav M 1995 CZE 20-39 TriSK ČB --- 95937 No
Míková Barbora 0146 F 2007 CZE 10-11 Loko Beroun --- 92183 No
Minařík Petr 62 M 1976 CZE 40-49 HISPORT Team --- 95063 No
Mužíček Josef 59 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 94972 No
Myšička David 18 M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 94990 No
Nejdlová Valérie 129 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 94378 No
Němec Matyáš 022 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 92012 No
Němečková Eliška 0157 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 94459 No
Nevyhoštěný Vladimír 66 M 1995 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 95105 No
Novák František 46 M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 94359 No
Nováková Alžběta 068 F 2004 CZE 12-13 Elab --- 94831 No
Novotna Marketa F 1990 CZE 20-39 TJ Rittig Perlovka --- 95488 No
Nýdrle Filip 042 M 2005 CZE 12-13 Triatlon Jičín --- 93938 No
Nýdrle Matyáš 043 M 2003 CZE 14-15 Triatlon Jičín --- 93939 No
Obermannová Lucie 101 F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 95087 No
Odehnal Jan 07 M 2004 CZE 12-13 CK RAJBAS - OUTDOOR TRAVEL --- 95218 No
Odehnal Jakub 0170 M 2006 CZE 10-11 CK RAJBAS - OUTDOOR TRAVEL --- 95219 No
Olšar Ondřej 68 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 94235 No
Ondrášková Adriana 122 F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 92013 No
Opočenský Vojtěch M 1990 CZE 20-39 TJ Rittig Perlovka --- 95490 No
Ottenschläger Oto 51 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 95045 No
Palider Jan 55 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 91904 No
Papež Michal M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 95542 No
Parez Jan M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 94460 No
Parezová Anna F 2009 CZE 8 TT Příbram, z. s. --- 94461 No
Pavlů Petr 41 M 1978 CZE 20-39 Homolští chrti --- 95896 No
Pěček Tomáš 42 M 1979 CZE 20-39 --- --- 96742 No
Pech Roman 67 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 95792 No
Pejsar Martin 70 M 1981 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 93760 No
Pejsar Jaroslav 69 M 1984 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 95760 No
Penner Tadeáš 029 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 93634 No
Petráček Milan 0167 M 2009 CZE 8 P.J.P.T. junior team --- 93961 No
Petráčková Anna 0168 F 2008 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 93960 No
Petratur Radim 45 M 1977 CZE 40-49 --- --- 94438 No
Piknerová Zuzana 079 F 2003 CZE 14-15 Sokol Petřín --- 95913 No
Plic Lukáš 0151 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 95765 No
Plic Ondřej 0150 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 95766 No
Ploc Jaroslav 24 M 1984 CZE 20-39 SK Kola Víšek z.s. --- 95916 No
Pluhař David 016 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 95177 No
Pokorná Pavlína 117 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 95889 No
Poláčková Pavlína 119 F 1996 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 95180 No
Poulek Ondřej 023 M 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 92014 No
Powada Jakub 52 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 95584 No
Procházková Nikola 091 F 2002 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 95802 No
Ptáčková Anna 077 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 95216 No
Pudil Jaroslav 71 M 1961 CZE 50-59 M2 Sport Bečvář Strakonice --- 94920 No
Půstová Šárka 083 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 95521 No
Radová Daniela 072 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 95501 No
Reindl Michal 15 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 94861 No
Rež Adam 06 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 94265 No
Rež Zdeněk 21 M 1972 CZE 40-49 SPONA Teplice --- 95649 No
Rozsíval Erik 049 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 95602 No
Rožánková Tereza F 1978 CZE 20-39 --- --- 94454 No
Rudolf Tomáš 23 M 1972 CZE 40-49 ENERGY TEAM --- 95486 No
Růžička Vojtěch M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 95904 No
Růžičková Anna F 2004 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 95489 No
Ryšavá Anna 0155 F 2008 CZE 9 Elite sport Boskovice --- 95644 No
Řimnáč Jakub 047 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 92439 No
Salvet Martin 02 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 95910 No
Schoval František 54 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 95136 No
Sieglová Klára 065 F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 95640 No
Skočilová Nicol 089 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92936 No
Skuhrová Tereza 105 F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 95137 No
Slanina Jindřich M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92664 No
Sosonkin Ilya M 1979 RUS 20-39 --- --- 93513 No
Steklý Libor M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 92665 No
Stepniak Kacper M 1994 POL 20-39 Elemental Tri-team / UKS Tri team Rumia --- 94737 No
Stloukal Richard 045 M 2002 CZE 14-15 ACT leraK --- 95508 No
Stočes Vojtěch M 2009 CZE 8 --- --- 95933 No
Strejc Michal M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 92937 No
Stříhavková Petra F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 95897 No
Stuchl Jindřich 2 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 93965 No
Stuchlík Jiří 12 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 92938 No
Stuchlíková Natálie 0100 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92939 No
Svobodová Dominika 130 F 1998 CZE 18-19 --- --- 94220 No
Svobodová Agáta 084 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 94500 No
ŠČUDLA OndŘej 0165 M 2008 CZE 9 Plavání Boskovice --- 95911 No
Šimáková Adéla 0111 F 2008 CZE 9 E.on TT --- 95110 No
Šimeček Michal 53 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 95007 No
Šimečková Kateřina F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 93445 No
Šimonová Anežka 086 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 92017 No
Šimůnková Simona 108 F 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 95517 No
Šmíd Jaroslav 63 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 95064 No
Šmíd Jakub 0153 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 95518 No
Šmídová Adéla 078 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 95519 No
Šolc Matěj 012 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 95646 No
Šorm Daniel 5 M 1985 CZE 20-39 žádný --- 93741 No
Šťastná Lucie 0159 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 95608 No
Šťastný Pavel M 2009 CZE 8 TJ Sokol Senohraby --- 95609 No
Šťastný Martin 0175 M 2006 CZE 10-11 HC Tábor --- 95627 No
Šťastný Jan 0176 M 2008 CZE 9 HC Tábor --- 95628 No
Štěpán Vladimír 38 M 1971 CZE 40-49 --- --- 94273 No
Štěpánová Lenka 110 F 1993 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 94841 No
Štěpka Tadeáš 040 M 2004 CZE 12-13 Elab --- 93539 No
Štibingrová Anna 0152 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 94311 No
Štolba Jakub 024 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 93490 No
Štolba Tomáš 0160 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 93491 No
Štolba Marek 0161 M 2009 CZE 8 --- --- 93492 No
Švecová Lenka 104 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 95179 No
Švingr Pavel 3 M 1953 CZE 60+ Správa sport. zaříz. města Loun --- 95458 No
Táborská Lenka 102 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 95212 No
Taslka Nitzan 29 F 2001 ISR 16-17 ASA Ruppin Emek-Hefer --- 95189 No
Teplá Magdaléna 061 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 95049 No
Tischlerová Linda 0164 F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 92018 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 92019 No
Tlamka Filip 020 M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 95220 No
Tomek Matyáš M 2005 CZE 12-13 SK Louňovice --- 95786 No
Tomková Kateřina F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 95785 No
Topinková Barbora F 1979 CZE 20-39 CzechTriGirls --- 95146 No
Tourková Julie F 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92020 No
Trojan Adam 041 M 2004 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 95898 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 92021 No
Ulbricht Adam 08 M 2002 SVK 14-15 Aqupark Triatlon Turčianske Teplice --- 93302 No
Urban František M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92666 No
Urbanová Michaela 090 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 94469 No
Vacek Vojtěch 13 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 92940 No
Václavík Karel M 1979 CZE 20-39 --- --- 92393 No
Václavík Filip 22 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 95957 No
Valda Antonín 0149 M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 92022 No
Valda Josef M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 92023 No
Velík Kryštof M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 92024 No
Velík Martin M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 92025 No
Vimmerová Nikola 063 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 93827 No
Vlasák Karel 027 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 94462 No
Vlček Ondřej M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 92026 No
Vlček Petr M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 92027 No
Volár Jan 82 M 1992 CZE 20-39 OMT ORGSU 95492 No
Vosejpka Jan 72 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 92941 No
Vyhnalová Kateřina F 1998 CZE 18-19 --- --- 95943 No
Wohl Pavel 44 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 93943 No
Zadražil Filip 60 M 1998 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 93435 No
ZADRAŽIL Jan 0142 M 2007 CZE 10-11 E-ON TÁBOR --- 96732 No
Zdražilová Zoe 067 F 2002 CZE 14-15 Triatlon klub Ostrava --- 95464 No
Zeman Zbyněk 50 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 92971 No
Zemanová Kateřina 114 F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 92028 No
Zikmund Tomáš 32 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 95761 No
Žirovnický Jan 021 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 92942 No

312 registered racers
>