Triatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Švarc Petr 399 M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 88070 Yes
Orner Zdeněk 355 M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 88095 No
DUBA LUCAS M 2002 CZE 14-15 --- --- 88146 No
Dubová Johana F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 88147 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 88148 No
Hájek Tomáš 220 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 88183 Yes
Tejkal Šimon 389 M 1988 CZE 20-39 Triatlon Netolická --- 88293 Yes
Tomeš Filip M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 88502 No
Tučková Tereza 39 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 88616 No
Kopecký Libor 401 M 1985 CZE 20-39 Karlos Gym --- 88649 No
Kafka Jan M 1994 CZE 20-39 --- --- 88690 No
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 88729 No
Melzer Rudolf M 1974 CZE 40-49 --- --- 89168 No
Nikodém Michal 405 M 1976 CZE 40-49 TJ Sokol Karlín --- 89301 Yes
Košťálová Kristýna 231 F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 89595 Yes
Němec Matyáš 133 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89599 No
Řimnáč Jakub 96 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 89608 No
Šimonová Anežka 60 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89610 No
Adam Petr M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89849 No
Adamová Tereza F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89850 No
Duba Tomáš M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89851 No
Duchková Tereza 90 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89852 No
Fencl Jiří 261 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 89854 No
Fencl Marek 340 M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89855 No
Ficová Anna F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89856 No
Gončaruk Ilja M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89857 No
Gončaruk Kyrill M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89858 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89859 No
Chalupa Rostislav M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89860 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89861 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89862 No
Kamenický Viktor M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89863 No
Kolář Matěj M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89864 No
Kopáčková Veronika F 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89865 No
Kučerová Beáta 80 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89866 No
Linduška František 301 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89867 No
Poulek Ondřej 114 M 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89868 No
Střihavka Jindřich 207 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 89869 Yes
Tischlerová Linda F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89871 No
Tischlerová Lucie 4 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89872 No
Trutna Jan 257 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 89873 No
Urban František M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89874 No
Valda Antonín M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89875 No
Valda Josef M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89876 No
Velík Kryštof M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89877 No
Velík Martin M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89878 No
Vlček Ondřej M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89879 No
Vlček Petr M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89880 No
Zemanová Kateřina 341 F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89881 No
Duba Lucas 6 M 2006 CZE 10-11 TriSki Horni Pocernice --- 89958 No
Hála Luboš M 1964 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 90020 No
Svobodová Dominika F 1998 CZE 18-19 --- --- 90065 No
Sieglová Klára 146 F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 90089 No
Havlík David M 1973 CZE 40-49 HavlStein --- 90143 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 90146 No
Strunz Martin 120 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 90155 No
Miklišová Lucie 56 F 2002 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 90196 Yes
Tuček Petr M 1980 CZE 20-39 AC Tučňák --- 90227 No
Václavík Filip 306 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 90248 No
Kozlová Kateřina 267 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 90269 No
Chytilová Kateřina 10 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 90275 No
Chytilová Adéla F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 90276 No
Rumlová Alena 215 F 2000 CZE 16-17 Triguns --- 90318 No
Bílý Zdeněk 411 M 1976 CZE 40-49 KOA Squad --- 90324 Yes
Ovsjannikov Martin 321 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 90352 No
Vítová Linda 315 F 1993 CZE 20-39 HISPORT Team --- 90394 No
Turický Ladislav 406 M 1981 CZE 20-39 Pteam --- 90505 Yes
Mužíček Pavel 407 M 1984 CZE 20-39 TTT --- 90520 No
Steklý Libor 74 M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 90535 No
Kahuda Jiří 235 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 90554 No
Balcarová Julie 123 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 90556 No
Táborská Lenka 263 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 90559 No
Zelená Eliška 268 F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 90564 Yes
Zeman Zbyněk 361 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 90567 Yes
Urban Filip M 1998 CZE 18-19 SKJ Žatec --- 90571 Yes
Urban Miroslav 358 M 1969 CZE 40-49 SKJ Žatec --- 90573 Yes
Blechová Lucie 110 F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 90593 Yes
Michálek Filip 218 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 90598 No
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 90641 No
Podlahová Aneta F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 90642 No
Souček Filip 333 M 1984 CZE 20-39 --- --- 90647 No
Penner Tadeáš 45 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 90659 Yes
Bílek Matěj 202 M 2001 CZE 16-17 Elab --- 90721 No
Bláha Jiří M 1976 CZE 40-49 Elab --- 90722 No
Blatný Jáchym 125 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90723 No
Hanáček Jáchym 17 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90724 No
Hanáček Pavel M 2006 CZE 10-11 Elab --- 90725 No
Hanáčková Johana 16 F 2008 CZE 9 Elab --- 90726 No
Hartman Šimon 118 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90727 No
Hartmanová Barbora 148 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 90728 No
Hartmanová Kateřina 109 F 2008 CZE 9 Elab --- 90729 No
Hrašová Berenika 87 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 90730 No
Hrašová Tea 86 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 90731 No
Shon Mathias 1 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 90732 No
Pátek Miroslav 342 M 1976 CZE 40-49 TJ Lokomotiva Krnov --- 90733 Yes
Landsmannová Eliška 122 F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 90736 No
Urbanová Michaela 19 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 90739 No
Turek Lukáš 335 M 1996 CZE 20-39 Individuální --- 90747 Yes
Procházka Zdeněk 388 M 1967 CZE 50-59 ACES TEAM K. VARY --- 90767 No
Vondra Tomáš 416 M 1992 CZE 20-39 Loko Trutnov --- 90776 Yes
Pičmanová Zuzana 265 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 90786 Yes
Švecová Lenka 216 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 90788 Yes
Hrušková Alžběta 232 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90807 Yes
Hrušková Anežka 277 F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 90808 Yes
Procházka Matěj 15 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 90830 No
Baštová Bára 76 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 90837 No
Šišková Barbora 205 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 90849 Yes
Heidrich Jakub 227 M 2001 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 90851 No
Heidrichová Anna 262 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 90852 No
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 90858 No
Teplý Ondřej 387 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 90859 Yes
Kučerová Lucie 212 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90868 Yes
Teplá Jana 386 F 1979 CZE 20-39 --- --- 90871 Yes
Powada Jakub 303 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 90893 Yes
Foukal Libor 356 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 90894 No
Bartovský Tomáš 44 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 90896 Yes
Čermák Jan 221 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90897 Yes
Flanderka Aleš 112 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90898 Yes
Ihnačinec Jakub 269 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 90899 Yes
Lišková Barbora 213 F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90901 Yes
Nejdlová Valérie 214 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90902 Yes
Novák Josef 67 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90903 Yes
Reindl Michal 344 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 90904 Yes
Reindlová Michaela 266 F 1998 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 90905 Yes
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90906 Yes
Vodrážka Borek 222 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90908 Yes
Koudelka David 278 M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 90917 Yes
Štěpka Tadeáš 119 M 2004 CZE 12-13 Elab --- 90927 No
Havelková Veronika 270 F 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 90930 Yes
Mrňávek Martin 121 M 2003 CZE 14-15 PK HK --- 90934 No
Hraše Zbyněk 323 M 1974 CZE 40-49 Elab --- 90945 Yes
Kirsch Radomír 331 M 1975 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 90947 Yes
Jeřábková Vanda 239 F 2000 CZE 16-17 --- --- 90954 No
Harvey Kevin M 1967 CZE 50-59 Individuální --- 90974 No
Kadlec Lukáš 357 M 1995 CZE 20-39 BASECAMP Plzeň --- 90984 Yes
Szabó Norbert 381 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 91008 Yes
Křížková Pavla 421 F 1979 CZE 20-39 --- --- 91015 Yes
Štibingrová Anna 75 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 91029 No
Provazník Jan M 1979 CZE 20-39 Bohutín --- 91061 No
Kušová Anna 11 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 91072 Yes
Mojžiš Radovan 420 M 1978 CZE 20-39 PCK --- 91102 Yes
Slanina Filip M 2001 CZE 16-17 Profi Sport Cheb --- 91145 No
Zdražilová Zoe 77 F 2002 CZE 14-15 Triatlon klub Ostrava --- 91148 No
Slaninová Radka F 1976 CZE 40-49 Usk Akademik Cheb --- 91158 No
Moudrý Petr 201 M 2001 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91162 Yes
Brantlová Jana 313 F 1995 CZE 20-39 Velosport Domažlice T.A. PLZEŇ 91167 No
Kotěšovcová Pavla 228 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91170 Yes
Pokorná Pavlína 233 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 91175 Yes
Hebrová Sára 234 F 2001 CZE 16-17 PKHK --- 91176 Yes
Stočes Vojtěch 107 M 2009 CZE 8 Triatlon Team Příbram --- 91180 No
Leszkow David 223 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91181 Yes
Semerád Martin 251 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 91200 Yes
Marešová Magdaléna 98 F 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 91209 No
Kotopulu Helena 316 F 1980 CZE 20-39 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 91210 Yes
Bajer Vojtěch 2 M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 91215 No
Obermannová Lucie 264 F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 91219 Yes
LOCHSCHMIDT Fabian 151 M 2003 CZE 14-15 TJ Plamen Chodov --- 91224 Yes
Šmídová Adéla 30 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 91228 Yes
Barvínková Adéla F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 91229 No
Günther Jan 139 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 91230 Yes
Hurdálková Marie F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 91231 No
Kábrt Aleš 66 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 91232 Yes
Kábrt Lukáš 237 M 2000 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 91233 Yes
Káňová Kateřina 78 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 91234 No
Kirsch Radomír 82 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 91235 Yes
Kirschová Nicol 81 F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 91236 Yes
Ondráčková Barbora 138 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 91237 Yes
Papež Michal 238 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 91238 Yes
Vachová Adéla 65 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 91239 No
Šmíd Jakub 31 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 91241 No
Kosinková Michaela F 2000 CZE 16-17 --- --- 91242 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 10-11 --- --- 91244 No
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 91246 No
Půstová Šárka 52 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 91248 Yes
Ciprušová Tereza F 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 91249 No
Charvátová Tereza F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 91255 Yes
Pozlerová Edita 99 F 2007 CZE 10-11 EDPoTeam L.Bohdaneč --- 91261 No
Hašlar Matyáš 53 M 2004 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 91268 No
Hašlar Přemysl 319 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 91269 Yes
Hašlar Přemysl 55 M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 91270 No
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team --- 91271 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 91274 Yes
Holý Jakub 338 M 1978 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 91297 No
Stloukal Richard 32 M 2002 CZE 14-15 ACT leraK --- 91299 Yes
Velíšek Petr 271 M 1999 CZE 18-19 LAP --- 91302 No
Zahradníková Lenka F 1994 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 91306 No
Mach Miroslav 37 M 2006 CZE 10-11 ŠUTRI Prachatice --- 91308 No
Kubalčík Marek 351 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 91309 Yes
Schoval František 309 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 91313 Yes
Nevyhoštěný Vladimír 374 M 1995 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 91319 Yes
Grebik Radim 211 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 91326 No
Stuchl Jindřich 320 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 91329 No
Čížek Jan 339 M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 91331 Yes
Pilc Adam 14 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 91341 Yes
Vimmerová Nikola 25 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 91342 No
Hrdlička Hynek 117 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 91348 Yes
Hrdlička Jakub 116 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 91349 No
Hrdličková Anna 206 F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 91350 Yes
Červenková Denisa 42 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91351 Yes
Červenková Kateřina 43 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91352 Yes
Dvořáková Kateřina 28 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 91353 Yes
Korous David 103 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91354 Yes
Korous Martin 325 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 91355 Yes
Korousová Nikola 102 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 91356 Yes
Kozojed Martin 34 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91357 Yes
Kozojed Ondřej 35 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 91358 Yes
Macháček Michal 24 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 91359 Yes
Strejc Michal 7 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 91360 Yes
Stuchlík Jiří 217 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 91361 Yes
Stuchlíková Natálie 136 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91362 Yes
Vosejpka Jan 259 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 91363 Yes
Žirovnický Jan 21 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 91364 Yes
Srch Jiří 272 M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91365 Yes
Bedrníková Karolína 54 F 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 91369 Yes
Rožánková Tereza 400 F 1978 CZE 20-39 --- --- 91388 Yes
Dvořák Jan 88 M 2004 CZE 12-13 X-team BaNo --- 91389 No
Tužová Barbora 84 F 2002 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 91390 Yes
Tuž Jiří 85 M 2004 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 91392 No
Tejchman Jakub M 1988 CZE 20-39 --- --- 91394 No
Bělinová Natálie 219 F 2000 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 91395 No
Šimeček Michal 368 M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 91396 Yes
Bajerová Žaneta 322 F 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 91397 Yes
Wohl Pavel 412 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 91398 No
Novák František 258 M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 91399 No
Jandasek Josef 415 M 1975 CZE 40-49 TJ Sokol Zeravice --- 91416 Yes
Všetička Jaroslav 129 M 2002 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 91423 Yes
Šimonek Jiří 390 M 1983 CZE 20-39 CFD Support --- 91426 Yes
Janak Karel 332 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 91436 Yes
Minařík Petr 324 M 1976 CZE 40-49 HISPORT Team --- 91442 Yes
Myšička David 274 M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 91444 Yes
Peškař Petr 398 M 1973 CZE 40-49 Brdonoš --- 91448 Yes
Poláčková Pavlína 312 F 1996 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 91449 Yes
Ottenschläger Oto 308 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 91454 Yes
Symerská Pavlína 210 F 2000 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 91456 No
Kubínek František 302 M 1988 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 91457 Yes
Mužíček Josef 348 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 91458 No
Hartmanová Tereza 108 F 2009 CZE 8 Elab --- 91464 No
Pekárek Milan 376 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 91476 Yes
Vargová Pavlína 253 F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 91489 No
Šimůnek Rostislav 230 M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- 91505 Yes
Šimůnková Simona 350 F 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 91506 Yes
Zahradník Štěpán 370 M 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 91507 Yes
Boháčová Tereza 51 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 91509 No
Černohorský Tomáš 346 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 91510 No
Hradecký Jan 345 M 1983 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 91511 No
Koutná Barbora 46 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 91512 No
Krůtová Eliška 27 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 91513 No
Němečková Eliška 3 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 91514 No
Šolc Matěj 50 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 91515 No
Vlasák Karel 5 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 91516 No
Zikmund Tomáš 260 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 91517 No
Beran Petr 419 M 1971 CZE 40-49 Usti nad Orlici --- 91519 Yes
Štolba Tomáš 92 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 91522 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 91523 No
Matula Michal M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 91526 No
Kolomazník Jan 254 M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 91533 No
Kalus Jiří 305 M 1993 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 91534 Yes
JUNGMANNOVÁ Kateřina 8 F 2008 CZE 9 TJ Slavia Karlovy Vary --- 91542 No
Dlabaja Roman 349 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 91549 Yes
Plojhar Tomáš 275 M 1998 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 91551 No
Minaříková Karolína 91 F 2009 CZE 8 TT Rokycany --- 91553 No
Horňova Adriana F 2000 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 91554 Yes
Veselý Petr 365 M 1990 CZE 20-39 GLASSMAN TT --- 91557 Yes
Šimečková Kateřina 94 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 91561 No
Kotišová Karolína 95 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 91562 No
Růžička Vojtěch 93 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 91564 No
Krátký Štěpán 307 M 1995 CZE 20-39 SK Kola Víšek z.s. --- 91569 Yes
Ovsjannikov Daniel 58 M 2007 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 91572 No
Stupková Barbora 9 F 2002 CZE 14-15 --- --- 91588 Yes
Ficenecová Zuzana 226 F 2001 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 91589 Yes
Eliáš David 57 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 91590 Yes
Skalička Jan 208 M 2000 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 91591 Yes
Plic Lukáš 26 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 91596 No
Smetanová Aneta 100 F 2005 CZE 12-13 TJ Loko Beroun --- 91621 No
Smetana Michal 101 M 2003 CZE 14-15 AFK Loděnice --- 91622 No
Bittner Miroslav 359 M 1973 CZE 40-49 CK Vinohradské šlapky --- 91627 Yes
Kříž Tomáš 224 M 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 91629 No
Martínek Jan 377 M 1963 CZE 50-59 TK Vyšehrad Praha --- 91630 Yes
Tréšková Běla 363 F 1996 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 91636 No
Bláhová Magdalena F 2002 CZE 14-15 Elab --- 91640 No
Bláhová Terezie F 2002 CZE 14-15 Elab --- 91641 No
Janoušek Kryštof 150 M 2002 CZE 14-15 Elab --- 91642 No
Michálek Šimon 127 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 91643 No
Jelínek Petr 382 M 1977 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 91647 No
Berka Jan 347 M 1989 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 91659 Yes
Eliášová Barbora Eva 256 F 1999 CZE 18-19 Triklub Příbram --- 91661 No
Švec Jakub 395 M 1990 CZE 20-39 --- --- 91662 Yes
Vít Jakub 379 M 1990 CZE 20-39 cykloservispetr.cz --- 91668 No
Březnová Radka 273 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 91669 No
Petiška Ondřej 364 M 1997 CZE 20-39 SK RN HK --- 91681 No
Chotěborský Jan M 1981 CZE 20-39 TTT --- 91682 No
Uhlíř Radek 384 M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 91690 Yes
Kmoníčková Pavla 209 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 91691 Yes
Svobodová Tereza F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 91692 No
Kolářová Hana 314 F 1988 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 91694 Yes
Liška Jan M 1983 CZE 20-39 TTT --- 91695 No
Pluhař David 18 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 91701 Yes
Potužníková Magdaléna F 2008 CZE 9 Triatlet K.Vary --- 91705 No
Cihlář Vojtěch 131 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 91707 Yes
Cihlář Jakub 132 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 91708 Yes
Kalivoda Lukáš 111 M 2003 CZE 14-15 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 91710 Yes
Minář Patrik 236 M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 91711 No
Štěrbová Michaela 142 F 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 91713 Yes
Bulava František 353 M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 91719 Yes
Rozsíval Erik 115 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 91767 No
Červenka Lukáš 304 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 91770 Yes
Macháček Tomáš 204 M 2000 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 91771 Yes
Mráz Marek 413 M 1992 CZE 20-39 Plzeň --- 91775 No
Hengerič Jan 385 M 1974 CZE 40-49 Elab --- 91782 Yes
Ryšávková Emma F 2005 CZE 12-13 Elite Sport Max Training --- 91785 No
Ryšávka Jáchym M 2007 CZE 10-11 Elite Sport Max Training --- 91786 No
Tourková Julie F 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 91794 No
Petráčková Anna 13 F 2008 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 91795 No
Petráček Milan 12 M 2009 CZE 8 P.J.P.T. junior team --- 91796 No
Seifertová Natálie F 2006 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 91798 No
Ryšava Emílie F 2008 CZE 9 Elite sport Boskovice --- 91803 No
Ryšavá Anna F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 91804 No
Budkova Anna 229 F 2000 CZE 16-17 --- --- 91805 No
Knobloch Florian 130 M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 91821 No
Langhammer Tomáš 318 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 91824 Yes
Hyláková Dana 360 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 91825 Yes
Vokurková Adéla 69 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 91829 No
Vokurková Zuzana 68 F 2009 CZE 8 VOKOLOPOLE --- 91830 No
Matějovič Filip 144 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 91831 Yes
Matějovič Martin 336 M 1969 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 91832 Yes
Kučera Robert 128 M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 91847 No
Kučerová Eliška 113 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 91848 No
Walter Jan 393 M 1992 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 91849 No
Koutný Roman 47 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 91856 No
Parez Jan 49 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 91857 No
Parezová Anna 48 F 2009 CZE 8 TT Příbram, z. s. --- 91858 No
Beránková Libuše 343 F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 91860 Yes
Franěk Jan 252 M 1998 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 91862 Yes
Holeček Petr M 1961 CZE 50-59 Elab --- 91864 No
Hellmich Jonáš 73 M 2005 CZE 12-13 Dukla Liberec --- 91866 No
Kašpar Lukáš 64 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 91875 Yes
Nicol Vesecká 149 F 2004 CZE 12-13 Tri klub Příbram --- 91877 No
Chrastinová Emilie 70 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 91878 Yes
Fraňková Natálie 41 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 91879 Yes
Franěk Tomáš 40 M 2008 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 91880 Yes
Schenk Liesbeth 329 F 1997 CZE 20-39 Tri team Freiberg --- 91881 No
Goothej Richard 328 M 1994 CZE 20-39 Tri team Freiberg --- 91882 No
Landa Jan 371 M 1976 CZE 40-49 Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing --- 91892 Yes
Flak David 369 M 1979 CZE 20-39 Kellys Bike Ranch Team --- 91895 Yes
Fic Martin 403 M 1974 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 91896 Yes
Ficová Radka 404 F 1973 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod "B" --- 91897 Yes
Ihn Ondřej 203 M 2000 CZE 16-17 KPS Opava --- 91900 No
Marcol Lukáš 408 M 1990 CZE 20-39 TTT --- 91901 Yes
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 91903 No
Vesecká Renáta 337 F 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 91907 Yes
Hudečková Nela 79 F 2002 CZE 14-15 Slezan Opava --- 91912 No
Vrátná Alena F 1965 CZE 50-59 Krušnoman TT Litvínov --- 91930 Yes
Jiroušková Jana 311 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 91944 No
Mitáš Robert M 2007 CZE 10-11 Bikeclinic Junior Team --- 91960 No
Lukeš Matěj 147 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 91975 Yes
Henrich Petr 418 M 1987 CZE 20-39 Pilsenman Club --- 91976 Yes
Krenek Phillip 145 M 2002 CZE 14-15 LBS sport team --- 91977 No
Silvey Alexandra 106 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 91978 Yes
Chmátal David 105 M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 91979 No
Chmátalová Adéla 104 F 2004 CZE 12-13 LBS sport team --- 91980 No
Racek Tomáš 414 M 1981 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 91981 No
Matek Samuel 33 M 2002 CZE 14-15 ACT leraK --- 91982 No
Kubrová Ida 383 F 1982 CZE 20-39 --- --- 91985 Yes
Pánek Šimon 63 M 2004 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 91988 No
Pánková Emma 62 F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 91989 No
Bauerová Aneta 72 F 2007 CZE 10-11 X-team BaNo --- 91990 No
Bauer Matyáš 71 M 2004 CZE 12-13 X-team BaNo --- 91991 Yes
Korytarová Eliška 225 F 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91993 No
Kočíb Pavel 392 M 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 92042 Yes
Piknerová Zuzana 140 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 92047 Yes
Valuchová Julie 38 F 2009 CZE 8 ZŠ bratří Venclíků --- 92138 No
Valuchová Veronika 36 F 2008 CZE 9 ZŠ Bratří Venclíků --- 92144 No
Kala Jiří 378 M 1987 CZE 20-39 CK Příbram Fany Gastro --- 92145 Yes
Hradil Pavel 255 M 1998 CZE 18-19 Valachiarun --- 92152 No
Šlégr Jiří M 1954 CZE 60+ SK AUTOREST --- 92153 No
Juránek Lukáš 134 M 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 92161 No
Juránková Heidi 135 F 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 92163 No
Brož Martin 20 M 2006 CZE 10-11 LAP --- 92176 No
Punčochářová Dita 410 F 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 92185 Yes
Polcar Jonas M 2000 CZE 16-17 --- --- 92189 No
Petrásek Pavel 394 M 1990 CZE 20-39 Etriatlon Team Salming 92209 No
Mičková Kateřina 124 F 2004 CZE 12-13 SK AXIOM OrBiTt Žďár --- 92260 No
Stuchlík Jiří 362 M 1975 CZE 40-49 Votice --- 92261 No
Řehula Šimon 89 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 92277 No
Rubesova Martina 397 F 1988 CZE 20-39 --- --- 92289 No
Marek Daniel 334 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 92291 Yes
Marek Jakub 143 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 92292 Yes
Marek Matěj 141 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 92293 Yes
Švrček Tom 276 M 1999 CZE 18-19 LAP --- 92298 No
Hrabík Hynek 352 M 1991 CZE 20-39 --- --- 92300 No
Vacek Vojtěch 326 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 92377 Yes
Martinka Jiří 409 M 1969 CZE 40-49 TTT --- 92381 No
Kesl Jiří 373 M 1995 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 92383 Yes
Filipovslky Radek M 1973 CZE 40-49 --- --- 92385 No
Kubín Matyáš 97 M 2003 CZE 14-15 Triatlon Jičín --- 92388 No
Michálek Antonín 83 M 2009 CZE 8 TRI KLUB Příbram --- 92408 No
PROKOP Matěj 61 M 2009 CZE 8 --- --- 92409 No
Tabulka Štěpán 29 M 2007 CZE 10-11 --- --- 92410 No
Švarc Michal 23 M 2007 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 92411 No
BÍLKOVÁ Barbora 59 F 2007 CZE 10-11 Elab team, z.s. --- 92412 No
HRABÁK Šimon 126 M 2006 CZE 10-11 --- --- 92413 No
Radová Daniela 137 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 92414 No
Švarc Petr 22 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 92415 No
Martínek Tomáš 391 M 1982 CZE 20-39 EasyGoRun --- 92416 No
Gerych David 380 M 1977 CZE 40-49 CK KUPKOLO DKnL --- 92417 No
Obr Tomáš 402 M 1977 CZE 40-49 Praha --- 92418 No
Michálek Martin 366 M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 92419 No
OTÁHAL Radim 417 M 1983 CZE 20-39 --- --- 92420 No
Kolesár Richard 372 M 1981 CZE 20-39 Spartak Žebrák Muay Thai --- 92421 No
VĚTROVSKÝ Aleš 422 M 1982 CZE 20-39 internetPB --- 92423 No
schifferling thomas 354 M 1978 FRA 20-39 --- --- 92422 No
Oertel Cornelius 327 M 1984 GER 20-39 Tri Team Freiberg --- 90195 No
Hahn Philippe 330 M 1991 GER 20-39 Tri team Freiberg --- 91883 No
Jurčo Michal 375 M 1995 SVK 20-39 --- --- 91296 No
Gajdošová Romana 396 F 1994 SVK 20-39 EKOL TEAM --- 91381 Yes
Ovsjannikov Michal 367 M 1966 USA 50-59 --- --- 90240 No

416 registered racers
>