Triatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Bělinová Natálie 219 F 2000 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 91395 No
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 88729 No
Bílek Matěj 202 M 2001 CZE 16-17 Elab --- 90721 No
Budkova Anna 229 F 2000 CZE 16-17 --- --- 91805 No
Ciprušová Tereza F 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 91249 No
Čermák Jan 221 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90897 Yes
Ficenecová Zuzana 226 F 2001 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 91589 Yes
Grebik Radim 211 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 91326 No
Hájek Tomáš 220 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 88183 Yes
Hebrová Sára 234 F 2001 CZE 16-17 PKHK --- 91176 Yes
Heidrich Jakub 227 M 2001 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 90851 No
Horňova Adriana F 2000 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 91554 Yes
Hrdličková Anna 206 F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 91350 Yes
Hrušková Alžběta 232 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90807 Yes
Ihn Ondřej 203 M 2000 CZE 16-17 --- --- 91900 No
Jeřábková Vanda 239 F 2000 CZE 16-17 --- --- 90954 No
Kábrt Lukáš 237 M 2000 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 91233 Yes
Kahuda Jiří 235 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 90554 No
Kmoníčková Pavla 209 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 91691 Yes
Korytarová Eliška 225 F 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91993 No
Kosinková Michaela F 2000 CZE 16-17 --- --- 91242 No
Košťálová Kristýna 231 F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 89595 Yes
Kotěšovcová Pavla 228 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91170 Yes
Kříž Tomáš 224 M 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 91629 No
Kučerová Lucie 212 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90868 Yes
Leszkow David 223 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91181 Yes
Lišková Barbora 213 F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90901 Yes
Macháček Tomáš 204 M 2000 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 91771 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 91526 No
Michálek Filip 218 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 90598 No
Minář Patrik 236 M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 91711 No
Moudrý Petr 201 M 2001 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91162 Yes
Nejdlová Valérie 214 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90902 Yes
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 90641 No
Papež Michal 238 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 91238 Yes
Pokorná Pavlína 233 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 91175 Yes
Polcar Jonas M 2000 CZE 16-17 --- --- 92189 No
Rumlová Alena 215 F 2000 CZE 16-17 Triguns --- 90318 No
Skalička Jan 208 M 2000 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 91591 Yes
Slanina Filip M 2001 CZE 16-17 Profi Sport Cheb --- 91145 No
Střihavka Jindřich 207 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 89869 Yes
Stuchlík Jiří 217 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 91361 Yes
Svobodová Tereza F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 91692 No
Symerská Pavlína 210 F 2000 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 91456 No
Šimůnek Rostislav 230 M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- 91505 Yes
Šišková Barbora 205 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 90849 Yes
Švecová Lenka 216 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 90788 Yes
Vodrážka Borek 222 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90908 Yes

48 registered racers
>