MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Kovář Jan 88 M 2008 CZE 9 Diana Sport Team --- 01:45 88717 No
Cihlář Vít 20 M 2008 CZE 9 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:32 89128 Yes
Hartmanová Kateřina 223 F 2008 CZE 9 Elab --- 01:28 89275 Yes
Bajer Vojtěch 15 M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 01:48 89285 Yes
Kamenický Viktor 188 M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 89327 Yes
Žák Filip 51 M 2008 CZE 9 ATK Šlapanice --- 02:45 89394 No
Petrák Tobiáš 290 M 2008 CZE 9 --- --- --- 89578 No
Kolář Matěj 57 M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- --- 89579 No
Tučková Tereza 11 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:23 87207 Yes
Sedláček Max M 2006 CZE 10-11 Bohemians --- 01:20 87213 No
Procházka Matěj 54 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:30 87755 No
Gröschl Vojtěch 101 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:34 87925 Yes
Kraus Filip 141 M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 01:33 88075 Yes
Koutná Barbora 93 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:55 88116 No
Krůtová Eliška 83 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:50 88118 No
Němečková Eliška 84 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:50 88120 No
Duba Lucas 62 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 88140 No
Greplová Anna 269 F 2006 CZE 10-11 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 01:56 88257 No
Chválová Adéla 36 F 2006 CZE 10-11 PK Písek --- 01:35 88442 No
Marek Lukáš 1 M 2007 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 01:30 88501 No
Lednická Helena 267 F 2006 CZE 10-11 Plavecký oddíl Frýdek-Místek --- 01:19 88565 No
Karafiátová Anna 41 F 2006 CZE 10-11 PK Písek --- 01:30 88586 No
Zelenková Sára 37 F 2006 CZE 10-11 PK Písek --- 01:30 88587 No
Kolářová Natálie 39 F 2006 CZE 10-11 PK Písek --- 01:20 88588 No
Gröschl Václav 102 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:56 88603 Yes
Dřízhalová Klára 160 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:00 88789 Yes
Cihlář Prokop 17 M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:20 88801 Yes
Dvořáková Kateřina 26 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:23 88881 Yes
Korousová Nikola 204 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:21 88884 Yes
Kozojed Ondřej 179 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:22 88887 Yes
Grecmanová Emma 60 F 2006 CZE 10-11 Sportovní klub ASC --- 03:35 88933 Yes
Ryashko Stepan 96 M 2006 RUS 10-11 Sportovní klub ASC --- 03:00 88944 No
Míková Barbora 149 F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:24 88948 Yes
Adam Petr 158 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:33 88972 Yes
Hurdálková Marie F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:00 89041 No
Kirschová Nicol 207 F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:20 89045 Yes
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:10 89049 Yes
Pozler Edita 253 F 2007 CZE 10-11 EDPoTEAM --- 01:27 89056 No
Štolba Tomáš 98 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:20 89188 No
Růžička Vojtěch 251 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:23 89190 No
Šimečková Kateřina F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 89193 Yes
Kotišová Karolína F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:45 89194 No
Trinerová Nella F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 01:50 89219 No
Hanáček Pavel 171 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:35 89273 Yes
Shon Mathias 168 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:35 89276 Yes
Kadlec Šimon 73 M 2006 CZE 10-11 Sportovní klub ASC --- 01:25 89305 Yes
Kobližek Mikuláš 183 M 2006 CZE 10-11 SBR TT Ústí nad Labem --- 01:19 89311 Yes
Kamenická Karolína 187 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:37 89328 Yes
Hrašová Tea 173 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:38 89342 Yes
Huml Matěj 153 M 2006 CZE 10-11 Spartak Hořovice --- 01:18 89366 Yes
Plic Lukáš 79 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 89395 No
Baštová Bára 136 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:39 89406 Yes
Štibingrová Anna 138 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:41 89434 Yes
Ryšávka Jáchym 285 M 2007 CZE 10-11 --- --- --- 89580 No
Kučera Robert 288 M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- --- 89581 No
Prokopová Eliška 230 F 2005 CZE 12-13 ASC Praha --- 03:30 87206 Yes
Flanderka Aleš 30 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 03:25 87488 Yes
Rež Adam 139 M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 03:20 87492 Yes
Salvet Martin 23 M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 03:24 87493 Yes
Teplá Magdaléna 146 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:50 87665 Yes
Boháčová Tereza 81 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 88113 No
Parez Jan 80 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 04:00 88121 No
Šolc Matěj 89 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:10 88124 No
Mičková Kateřina 289 F 2004 CZE 12-13 SK AXIOM OrBiTt Žďár --- 02:35 88321 No
Michálek Šimon 261 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:26 88353 No
Dušková Nicol F 2004 CZE 12-13 --- --- 03:45 88377 No
Šimonová Anežka 53 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:06 88463 No
Holubová Karolína 44 F 2005 CZE 12-13 PK Písek --- 03:00 88585 No
Weber Adam 131 M 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:00 88604 Yes
Plotěný Lukáš M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:12 88777 Yes
Rozsíval Erik 43 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:25 88780 No
Červená Veronika 56 F 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 02:59 88850 Yes
Dandová Anna 58 F 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 02:58 88851 Yes
Červenková Denisa 128 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:25 88879 Yes
Červenková Kateřina 199 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:25 88880 Yes
Korous David 155 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:35 88882 Yes
Kozojed Martin 180 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:35 88886 Yes
Skočilová Nicol F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 03:00 88889 Yes
Stuchlíková Natálie 154 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:58 88892 Yes
Svobodník Nikola 191 M 2005 CZE 12-13 ATK Slapanice --- 03:25 88901 Yes
Kušová Anna 123 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 02:47 88911 Yes
Hanyk Roman 167 M 2004 CZE 12-13 AC Turnov --- 03:45 88927 Yes
Daenhardtová Kristýna 71 F 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:58 88932 No
Grecmanová Linda 59 F 2004 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:30 88934 Yes
Háněl Matyáš 67 M 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:05 88935 Yes
Kmeťová Eva 63 F 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:30 88937 Yes
Růža Tomáš 124 M 2005 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:25 88959 Yes
Adamová Tereza F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:52 88975 No
Bína Marek 12 M 2004 CZE 12-13 --- --- 04:00 89034 Yes
Kábrt Aleš 206 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:20 89042 Yes
Hrdlička Hynek 277 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:30 89061 No
Klápa Matyáš 68 M 2005 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:05 89151 Yes
Jan Jakub 69 M 2004 CZE 12-13 Sportovní klub ASC --- 03:00 89152 Yes
Svobodová Agáta 94 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:50 89195 No
Chmátalová Adéla 48 F 2004 CZE 12-13 Lbs sport team --- 02:50 89246 No
Chmátal David 50 M 2005 CZE 12-13 Lbs sport team --- 03:25 89247 No
Blatný Jáchym 169 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:44 89272 Yes
Štěpka Tadeáš 172 M 2004 CZE 12-13 Elab --- 02:36 89277 Yes
Kuchařová Karolína 103 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:50 89278 Yes
Valda Josef 156 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:20 89281 Yes
Heth Filip 293 M 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 04:20 89294 No
Hanáček Jáchym 170 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:47 89304 Yes
Hrašová Berenika 174 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:03 89340 Yes
Ptáčková Anna 112 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:38 89361 Yes
Březina Vojtěch 109 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:29 89362 Yes
Maixnerová Eliška 111 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:39 89363 Yes
Žirovnický Jan 195 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 03:02 89415 Yes
Dvořáková Kristýna 254 F 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:43 89429 No
Kašpar Lukáš 208 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:40 89447 Yes
Skořepa Adam 212 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:25 89448 Yes
Kučerová Eliška 284 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- --- 89582 No
Ryšávková Emma 286 F 2005 CZE 12-13 --- --- --- 89583 No
Řimnáč Jakub 165 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:00 87248 Yes
Stašková Sára 263 F 2003 CZE 14-15 KMP Kladno --- 02:35 87270 No
Duchková Tereza 7 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 87319 No
Miklišová Lucie 196 F 2002 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:22 87363 Yes
Bartovský Tomáš 31 M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:15 87486 Yes
Marek Jakub 159 M 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:12 87662 Yes
Balcarová Julie 175 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 02:45 88062 Yes
Landsmannová Eliška 3 F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:38 88088 No
Koutný Roman 92 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:18 88117 No
Sýkorová Štěpánka 87 F 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:30 88123 No
Vlasák Karel 77 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:19 88125 No
Vyskočil Roman 270 M 2003 CZE 14-15 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 02:59 88256 No
Kracíková Adéla 34 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 02:19 88319 No
Tlamka Filip 140 M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:11 88465 Yes
Vimmerová Nikola 9 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:13 88611 No
Marciánová Hana 143 F 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:14 88698 Yes
Penner Tadeáš 116 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 03:05 88712 Yes
Pajtl Matěj 255 M 2002 CZE 14-15 LSKF-M --- 02:20 88713 No
Krupica Tomáš 189 M 2003 CZE 14-15 ATK Šlapaníce --- 02:50 88769 Yes
Cihlář Vojtěch 14 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:22 88799 Yes
Stupková Barbora 177 F 2002 CZE 14-15 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 02:30 88834 Yes
Kostlán Robert 178 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:30 88885 Yes
Macháček Michal 119 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:33 88888 Yes
Strejc Michal 117 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:28 88890 Yes
Hanyk Michal 166 M 2002 CZE 14-15 AC Turnov --- 02:30 88926 Yes
Solár Vojtěch 74 M 2003 CZE 14-15 Sportovní klub ASC --- 03:15 88931 Yes
Půstová Šárka 201 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:26 88953 Yes
Růža Daniel 190 M 2002 CZE 14-15 ATK Šlapanice --- 03:26 88961 Yes
Bělinová Rozálie 256 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 02:26 89022 No
Barvínková Adéla 213 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:30 89039 Yes
Günther Jan 218 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:50 89040 Yes
Kirsch Radomír 209 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 89044 Yes
Ondráčková Barbora 215 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 89046 Yes
Pražák Tobiáš 211 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 89048 Yes
Hrdlička Jakub 276 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 02:17 89062 No
Urbanova Michaela 100 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:26 89103 No
Trnková Tereza 65 F 2003 CZE 14-15 Sportovní klub ASC --- 03:15 89153 Yes
Štolba Jakub 99 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:30 89189 No
Růžička Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:50 89192 No
Kopáčková Veronika 186 F 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:20 89200 Yes
Dubová Johana 66 F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 03:30 89209 No
Štěrbová Michaela 130 F 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:23 89211 Yes
Hartmanová Barbora 222 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 02:21 89274 Yes
Charvátová Tereza 217 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:55 89290 Yes
Burian Vojtěch M 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:48 89299 Yes
Juránek Lukáš 33 M 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 02:17 89320 No
Juránková Heidi 32 F 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 02:22 89321 No
Pluhař David 104 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:17 89332 Yes
Spáčil Filip 258 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:45 89368 No
Lukeš Matěj M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 02:19 89370 No
Krenek Phillip 85 M 2002 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:41 89373 No
Stehlíková Klára 216 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 03:10 89405 Yes
Marek Jakub 274 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:05 89435 No
Marek Matěj 273 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:08 89436 No
Rozmahelová Monika 260 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:40 89449 No
Tischlerová Lucie 76 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:45 89494 No
Košťálová Kristýna 134 F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:27 87182 Yes
Čermák Jan 42 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 05:04 87487 Yes
Lišková Barbora 29 F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 05:42 87490 Yes
Nejdlová Valérie 45 F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 06:40 87491 Yes
Vodrážka Borek 151 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 06:25 87495 Yes
Michálek Filip 262 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:29 88351 No
Matula Michal 24 M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 04:40 88422 Yes
Boháčová Nikola F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 07:00 88496 No
Pokorná Pavlína 184 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 05:04 88530 Yes
Střihavka Jindřich 120 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 04:56 88743 Yes
Kotěšovcová Pavla 185 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 05:35 88756 Yes
Žák Jakub 27 M 2001 CZE 16-17 --- --- 04:57 88776 Yes
Cihlář Jan 22 M 2001 CZE 16-17 TT LOKO Beroun --- 05:00 88805 Yes
Švecová Lenka 115 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 05:20 88856 Yes
Kučerová Lucie 144 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 05:10 88859 Yes
Stuchlík Jiří 181 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:34 88891 Yes
Průšová Markéta 61 F 2001 CZE 16-17 Sportovní klub ASC --- 06:59 88936 Yes
Bělinová Natálie 265 F 2000 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 04:55 89021 No
Kábrt Lukáš 257 M 2000 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:20 89043 No
Papež Michal 210 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 89047 Yes
Hrdličková Anna 275 F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:45 89063 No
Hrušková Alžběta 227 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 04:50 89093 Yes
Leszkow David 16 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:00 89099 Yes
Šišková Barbora 192 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:00 89105 Yes
Grebik Radim 55 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:40 89130 No
Havlena Jan 231 M 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 05:17 89176 Yes
Šterbová Adéla 132 F 2000 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:50 89210 Yes
Pospíšil Matyáš 5 M 2000 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:15 89289 No
Burian Matěj M 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 04:35 89298 Yes
Kříž Tomáš 49 M 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 04:35 89307 No
Kmoníčková Pavla 110 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:18 89358 Yes
Svobodová Tereza 113 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:34 89359 Yes
Beneš Matěj 70 M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 06:21 89372 No
Šimůnek Rostislav M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- 04:29 89422 Yes
Šolcová Tereza 90 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 03:05 89463 No
Ihnačinec Jakub 21 M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 05:14 87489 Yes
Kounovská Veronika 233 F 1999 CZE 18-19 Cykloteam Ostrov --- 09:00 88055 Yes
Urban Filip 4 M 1998 CZE 18-19 SKJ Žatec --- 04:30 88278 No
Reindlová Michaela 35 F 1998 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 05:40 88335 Yes
Obermannová Lucie 194 F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 04:53 88428 Yes
Major Laszlo 107 M 1999 HUN 18-19 TRIKV --- 04:35 88439 Yes
Zelená Eliška 105 F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 04:40 88489 Yes
Havelková Veronika 135 F 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 06:05 88701 Yes
Vosejpka Jan 142 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 05:00 88893 Yes
Srch Jiří 40 M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:00 88984 Yes
Semerád Martin 6 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:50 89028 No
Heidrichová Anna 264 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:20 89066 No
Táborská Lenka 266 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:10 89068 No
Myšička David 162 M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:00 89090 Yes
Hrušková Anežka 228 F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 04:45 89096 Yes
Pičmanová Zuzana 163 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:13 89199 Yes
Švrček Tom 176 M 1999 CZE 18-19 SPS --- 05:00 89204 Yes
Plojhar Tomáš 46 M 1998 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:45 89214 No
Koudelka David 161 M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 08:00 89226 Yes
Lesová Eva 234 F 1998 CZE 18-19 Jeden na jednoho --- 07:20 89297 Yes
Březnová Radka 47 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:10 89300 No
Koblížek Šimon 182 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:12 89310 Yes
Kozlová Kateřina 150 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:22 89330 Yes
Novák František 52 M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 06:00 89354 No
Jurica Josef 108 M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 04:30 89357 Yes
Madliaková Lenka F 1978 CZE 20-39 --- --- 08:00 87254 Yes
Teplý Ondřej 148 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 05:20 87674 Yes
Kadlečík Pavel 214 M 1988 CZE 20-39 Sokol I. Smíchov --- 07:30 88071 Yes
Černý Vladimír M 1981 SVK 20-39 HolecBekele --- 06:10 88073 Yes
Černohorský Tomáš 86 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:10 88114 No
Zanozina Ekaterina 127 F 1985 RUS 20-39 Individuální --- 06:30 88312 Yes
Novák Lukáš 91 M 1996 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:20 88332 No
Lednická Jitka 268 F 1979 CZE 20-39 --- --- 08:46 88564 No
Novotná Martina F 1988 CZE 20-39 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM --- 07:30 88637 Yes
Kotěšovcová Anna F 1996 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:40 88753 Yes
Stříhavková Petra 121 F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 88771 Yes
Teplá Jana 147 F 1979 CZE 20-39 --- --- 06:40 88862 Yes
Červenka Lukáš 118 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 04:40 88878 Yes
Schoval František 129 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 05:10 88909 Yes
Svoboda Tomáš 145 M 1985 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:28 89029 Yes
Matulová Martina F 1995 CZE 20-39 --- --- 08:30 89091 No
Václavík Filip 72 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 89129 No
Skuhrová Tereza 200 F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 89160 Yes
Sommer Vojtěch 205 M 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:40 89286 Yes
Samec Adam 235 M 1990 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 07:00 89295 Yes
Dušek Karel 106 M 1996 CZE 20-39 X-team BaNo --- 04:30 89312 Yes
Powada Jakub 197 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 04:10 89333 Yes
Čapková Tereza 224 F 1987 CZE 20-39 Tri Club Příbram --- 05:14 89346 Yes
Jiroušková Jana 291 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 05:00 89352 No
Beneš Jonáš M 1993 CZE 20-39 Individuální --- 07:00 89364 No
Walter Jan 203 M 1992 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 89407 Yes
Jakubíček Jan M 1982 CZE 20-39 Kerberos --- 04:50 89408 No
Antalík Igor 219 M 1988 SVK 20-39 --- --- 08:00 89412 Yes
Wohl Pavel 259 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 04:40 89418 No
Šimůnková Simona 10 F 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 04:59 89423 Yes
Zahradník Štěpán 281 M 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:00 89424 Yes
Linduška František 97 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 04:25 89492 No
Zemanová Kateřina 95 F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:40 89495 No
Kárníková Kateřina 295 F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes Mitas --- --- 89584 No
Bajerová Žaneta 220 F 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- --- 89586 No
FORMÁNKOVÁ Anna 282 F 1996 CZE 20-39 --- --- --- 89587 No
ADAMOVÁ Žaneta 8 F 1980 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec. z.s. --- --- 89588 No
Prokop Jan 229 M 1970 CZE 40-49 no name --- 06:00 87205 Yes
Sedláček Radim M 1974 CZE 40-49 --- --- 08:00 87377 No
Stuchl Jindřich 232 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 87985 Yes
GREPL Stanislav M 1968 CZE 40-49 Ski club Brandys n.L --- 10:33 88255 No
Ryashko Boris 125 M 1974 RUS 40-49 Individuální --- 07:30 88315 Yes
Langhammer Tomáš 19 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 07:00 88336 Yes
Dušková Zorka 252 F 1973 CZE 40-49 --- --- 09:56 88356 No
Vrobel Lukáš 198 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 04:58 88761 Yes
Korous Martin 202 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:11 88883 Yes
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 AK Kuřim --- 06:00 89165 No
Duba Jaroslav 64 M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 06:45 89177 No
Landsmannová Šárka 2 F 1975 CZE 40-49 TriSK ČB --- 05:10 89212 No
Hraše Zbyněk 38 M 1974 CZE 40-49 Elab --- 04:50 89230 No
Danda Tomáš 225 M 1975 CZE 40-49 Sportovní klub ASC --- 10:35 89279 Yes
Foukal Libor 137 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 06:35 89324 Yes
VALDOVÁ Marie 25 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 89496 No
Rež Zdeněk 294 M 1972 CZE 40-49 --- --- --- 89585 No
VANÍKOVÁ Bohunka 283 F 1973 CZE 40-49 --- --- --- 89589 No
UHŘÍČEK Petr 287 M 1972 CZE 40-49 --- --- --- 89590 No
Šiml Jan M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 06:00 88444 No
Polakis Tony M 1966 GRC 50-59 --- --- 07:00 88445 No
Fiala Aleš 122 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:25 88475 Yes
Weber Martin 133 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:23 88605 Yes
Macháček Pavel 126 M 1967 CZE 50-59 --- --- 08:00 88770 Yes
Cihlář Zdislav 18 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:33 88807 Yes
Holeček Petr 114 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:15 88811 Yes
Hála Luboš 226 M 1964 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 07:20 88869 Yes
Benešová Václava F 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 06:57 89360 No
Lukeš Tomáš 272 M 1967 CZE 50-59 LBS sport team LBS sport 05:54 89374 No
Kališ Přemysl 152 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:40 88286 Yes
Reindl Michal 13 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 08:25 88306 Yes
Janak Karel 193 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 07:00 88614 Yes
Hynek Karel M 1957 CZE 60+ --- --- 08:00 88708 No
Mužíček Josef 280 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 06:06 89019 No
Součková Zuzana 164 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:30 89081 Yes
Procházková Irena 271 F 1957 CZE 60+ TJ Háje --- 08:00 89319 No
Parezová Anna 78 F 2009 CZE 8 TT Příbram, z. s. --- 02:10 88122 No
Dolejš Albert 278 M 2009 CZE 8 Vodní Stavby Praha --- 02:20 89088 No
Renza Kristián 28 M 2009 CZE 8 SK Slavia Praha --- 02:10 89222 Yes
Valda Antonín 157 M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:10 89282 Yes
Heth Šimon 292 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 89296 No
Hartmanová Tereza 279 F 2009 CZE 8 Elab --- 02:14 89313 No
Patáková Tereza 221 F 2009 CZE 8 --- --- 02:00 89343 Yes
Plic Ondřej 82 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 01:45 89396 No
Tischlerová Linda 75 F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 01:55 89493 No

310 registered racers
>