Aquatlon České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 185 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:40 87773 No
Adamová Tereza 186 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:10 87774 No
Bajer Vojtěch 181 M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 01:58 87277 No
Balcarová Julie 1 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 03:15 87716 Yes
Bednář Michal 217 M 2002 CZE 14-15 Elab --- 03:15 87764 No
Bedrníková Karolína 2 F 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:30 87745 Yes
Bělinová Natálie 223 F 2000 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 05:00 87831 No
Bělinová Rozálie 222 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 02:26 87885 No
Berka Martin 191 M 1987 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- --- 88020 No
Bicanová Barbora 830 F 2002 CZE 14-15 TJ KIN ČB --- 02:25 87998 No
Bílek Matěj 188 M 2001 CZE 16-17 Elab --- 06:42 87765 No
Bílek Marek 348 M 1976 CZE 40-49 Koh-i-noor České Budějovice --- 04:40 87897 No
Blatná Berta 219 F 2009 CZE 8 Elab --- 01:50 87747 No
Blatný Jáchym 218 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:57 87746 No
Boháčová Tereza 3 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:25 87849 Yes
Burian Vojtěch 4 M 2003 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:55 87804 Yes
Burian Matěj 5 M 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 04:40 87805 Yes
Cába Jakub 6 M 2003 CZE 14-15 TriSK CB --- 02:30 87894 Yes
Cába Vilém 7 M 2007 CZE 10-11 TriSK CB --- 01:40 87895 Yes
Caha Adam 8 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:40 87827 Yes
Cahová Kateřina 9 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:45 87828 Yes
Capl Kryštof 10 M 2005 CZE 12-13 TriSK CB --- 02:35 87892 Yes
Cihlář Vojtěch 211 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:28 87795 No
Cihlář Prokop 212 M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:22 87796 No
Cihlář Zdislav 213 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:34 87797 No
Cihlář Jakub 214 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:22 87799 No
Cihlář Jan 215 M 1970 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- 07:58 87800 No
Ciprušová Tereza 199 F 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:15 87793 No
Čapková Tereza 11 F 1987 CZE 20-39 TRI KLUB Příbram --- 05:19 87901 Yes
Černohorský Tomáš 12 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:05 87850 Yes
Červenková Denisa 225 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:30 87417 No
Červenková Kateřina 226 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:30 87418 No
Čulík Tomáš 189 M 1995 CZE 20-39 --- --- 06:20 87983 No
Dobiáš Jan M 1999 CZE 18-19 TJ KIN ČB --- 04:49 88002 No
Dolejš Marek 300 M 2004 CZE 12-13 FS Praha --- 02:55 87846 No
Dolejš Albert 232 M 2009 CZE 8 Vodni Stavby Praha --- 02:45 87848 No
Dolejšová Sára 304 F 2007 CZE 10-11 Vodni Stavby Praha --- 01:29 87847 No
Dostálová Zuzana 13 F 2005 CZE 12-13 TriSK CB --- 02:40 87891 Yes
Dřízhalová Klára 14 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:10 87812 Yes
Dvořáková Kateřina 187 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:30 87419 No
Dvořáková Kristýna 196 F 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:44 87904 No
Eliášová Barbora Eva 15 F 1999 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 05:55 87806 Yes
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:44 87775 No
Fencl Marek 328 M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 04:50 87776 No
Fiala Aleš 16 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:25 87836 Yes
Ficová Anna 17 F 2006 CZE 10-11 --- --- 01:54 87809 Yes
Fišer Kryštof M 2001 CZE 16-17 SBR TT Ústí nad Labem --- 05:00 87320 No
Fišerová Markéta F 2005 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:34 87321 No
Franěk Jan 18 M 1998 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 05:25 87684 Yes
Franěk Tomáš 19 M 2008 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 01:50 87686 Yes
Fraňková Natálie 20 F 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 03:25 87685 Yes
Frkalová Michaela 336 F 2005 CZE 12-13 LBS-sport team --- 03:30 87968 No
Gabriela Trnková 832 F 2004 CZE 12-13 TJ KIN ČB --- 02:28 87999 No
Gončaruk Kyrill 221 M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:22 87777 No
Gončaruk Ilja 220 M 2009 CZE 8 TCV J.Hradec --- 01:58 87808 No
Gregora Jan 21 M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 06:25 87918 Yes
GREPL Stanislav 364 M 1968 CZE 40-49 SKI CLUB Brandýs n.L. --- --- 88029 No
Greplová Anna 360 F 2006 CZE 10-11 SKI CLUB Brandýs n.L. --- --- 88010 No
Gribbin Daniel 230 M 2003 CZE 14-15 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice --- 02:50 87440 No
Gröschl Vojtěch 194 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:36 87612 No
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 --- --- 01:52 87810 No
Hadrava Kryštof M 2007 CZE 10-11 Elab --- 02:01 87766 No
Hadravová Viktorie F 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:48 87767 No
Hájek Tomáš 22 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 04:58 87241 Yes
Hanáček Pavel 23 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:45 87699 Yes
Hanáček Jáchym 24 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 04:00 87700 Yes
Hanáčková Johana 25 F 2008 CZE 9 Elab --- 01:45 87698 Yes
Hanyk Michal 26 M 2002 CZE 14-15 AC Turnov --- 02:30 87635 Yes
Hartman Šimon M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:00 87768 No
Hartmanová Barbora 203 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 02:24 87769 No
Hartmanová Kateřina 204 F 2008 CZE 9 Elab --- 01:31 87770 No
Hauser Elisabeth 183 F 2007 CZE 10-11 --- --- --- 88009 No
Havelková Veronika 27 F 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 06:15 87882 Yes
Havlena Jan 28 M 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 05:15 87708 Yes
Herčík Jaroslav 29 M 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:35 87834 Yes
Herčík Jan 30 M 2009 CZE 8 SK Slavia Praha --- 02:01 87835 Yes
Horňova Adriana 31 F 2000 CZE 16-17 --- --- 05:38 87930 Yes
Hraše Zbyněk 227 M 1974 CZE 40-49 Elab --- 04:55 87886 No
Hrašová Berenika 32 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:24 87690 Yes
Hrašová Tea 33 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:49 87696 Yes
Hrdlička Jakub 356 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 02:20 87823 No
Hrušková Alžběta 34 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 04:53 87652 Yes
Hudečková Lucie 224 F 2008 CZE 9 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 02:20 87927 No
Chalupa Rostislav 200 M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:37 87778 No
Charvátová Tereza 35 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:30 87667 Yes
Chlaňová Karolìna 207 F 2008 CZE 9 FS --- 01:42 87982 No
Chmátal David 340 M 2005 CZE 12-13 LBS Sport Team --- 03:20 87936 No
Chmátalová Adéla 344 F 2004 CZE 12-13 LBS Sport Team --- 03:00 87935 No
Chytilová Kateřina 184 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 01:55 87995 No
Jahodová Eliška 312 F 2008 CZE 9 PKJH --- 01:25 87450 No
Jasenský Lukáš 205 M 1992 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 87584 No
Jeníček Jan 36 M 1999 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 05:59 87902 Yes
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:05 87779 No
Jiroušková Jana 228 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 05:10 87947 No
Jurica Josef 37 M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 04:29 87748 Yes
Kahuda Jiří 352 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:25 87705 No
Kališ Přemysl 38 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:20 87231 Yes
Kalus Jiří 39 M 1993 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 04:29 87683 Yes
Kamenická Karolína 192 F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:40 87780 No
Kamenický Viktor 193 M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:00 87781 No
Karešová Simona 40 F 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:25 87881 Yes
Kesl Jiří M 1995 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 05:50 87876 No
Kmoníčková Pavla 41 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:10 87749 Yes
Kobližek Mikuláš 201 M 2006 CZE 10-11 SBR TT Ústí nad Labem --- 01:20 87576 No
Koblížek Šimon 202 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:12 87577 No
Kolář Matěj 368 M 2008 CZE 9 --- --- 02:50 87811 No
Kolomazník Jan 42 M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:55 87884 Yes
Kopáčková Veronika 308 F 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 87791 No
Korous David 320 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:43 87420 No
Korous Martin 316 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:10 87421 No
Korousová Nikola 324 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:25 87542 No
Korytarová Eliška F 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:10 87706 No
Kostlán Robert 190 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:36 87422 No
Kostlánová Barbora F 2000 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 06:46 87423 No
Košťálová Kristýna 43 F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:25 87181 Yes
Kotěšovcová Anna 44 F 1996 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 87802 Yes
Kotěšovcová Pavla 45 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 05:10 87803 Yes
Kounovská Veronika 46 F 1999 CZE 18-19 Cykloteam Ostrov --- 09:00 87485 Yes
Koutná Barbora 47 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:55 87851 Yes
Koutný Roman 48 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:00 87852 Yes
Kovář Jan 195 M 2008 CZE 9 Diana Sport --- 01:45 87844 No
Kozlová Kateřina 49 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:15 87945 Yes
Kozojed Martin 197 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:38 87424 No
Kozojed Ondřej 198 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:25 87425 No
Krásová Kateřina 229 F 2003 CZE 14-15 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 02:24 87707 No
Krejčová Petra 50 F 1979 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:45 87896 Yes
Krenek Phillip 332 M 2002 CZE 14-15 LBS-sport team --- 03:00 87969 No
Krůtová Eliška 210 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- --- 88012 No
Kříž Tomáš 231 M 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 04:40 87801 No
Kučera Robert 209 M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 01:25 87871 No
Kučerová Lucie 52 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 05:10 87653 Yes
Kučerová Eliška 208 F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 02:45 87872 No
Kučerová Beáta 51 F 2006 CZE 10-11 TriSK CB --- 01:41 87890 Yes
Kuchařová Karolína 182 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- --- 88017 No
Kušová Anna 53 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 02:40 87709 Yes
Láska Rudolf 54 M 1975 CZE 40-49 --- --- 09:00 87899 Yes
Leszkow David 55 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:00 87513 Yes
Leszkowová Ivana 56 F 2006 CZE 10-11 Šumavský triatlon --- 01:35 87586 Yes
Linduška František 110 M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 04:20 87946 No
Lukeš Matěj 138 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 02:20 87966 No
Macek David M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:30 87426 No
Mach Miroslav M 2006 CZE 10-11 ŠUTRI Prachatice --- 01:45 87704 No
Macháček Michal 109 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:41 87427 No
Maixnerová Eliška 206 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- --- 88015 No
Marek Matěj 102 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:08 87877 No
Máša Matěj 124 M 2004 CZE 12-13 --- --- 02:16 87934 No
Mezerová Dana 216 F 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- --- 88030 No
Mičková Kateřina 149 F 2004 CZE 12-13 --- --- 02:35 87582 No
Michálek Filip 131 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:29 87572 No
Michálek Šimon 132 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:26 87573 No
Mikoláš Miroslav 57 M 1995 CZE 20-39 TriSK ČB --- 07:00 87959 Yes
Mikoláš Jan 58 M 1961 CZE 50-59 TriSK ČB --- 07:50 87973 Yes
Morongová Kristýna 95 F 2006 CZE 10-11 Sokol ČB --- 01:30 87953 No
Němec Matyáš 59 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:35 87717 Yes
Němečková Eliška 60 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:53 87853 Yes
Neumanová Adéla F 2004 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:53 87322 No
Nová Veronika 145 F 2007 CZE 10-11 Dubné --- --- 88011 No
NOVÁ Daniela 146 F 1970 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- --- 88028 No
Novák Lukáš M 1996 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:18 87406 No
Novák František 120 M 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 06:05 87887 No
Nový Lukáš 143 M 1976 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 05:15 87752 No
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 04:58 87701 No
Parez Jan 129 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- --- 88018 No
Parezová Anna 128 F 2009 CZE 8 TT Příbram, z. s. --- --- 88013 No
Pech Roman 154 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 06:45 87970 No
Pekárek Lukáš 114 M 1997 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- 05:45 87830 No
Penner Tadeáš 61 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 03:10 87623 Yes
Petiška Ondřej M 1997 CZE 20-39 SK RN HK --- 05:45 87589 No
Petr Tomáš 142 M 1970 CZE 40-49 OMT --- 05:30 87954 No
Pígl Jonáš 833 M 2004 CZE 12-13 TJ KIN ČB --- 02:17 88000 No
Plic Ondřej 98 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 01:45 87759 No
Plic Lukáš 99 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:30 87760 No
Pluhař David 90 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:19 87308 No
Pokorná Pavlína 100 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 05:10 87403 No
Poláčková Pavlína 62 F 1996 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 05:00 87697 Yes
Pospíšil Matyáš 130 M 2000 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ --- 88019 No
Poulek Ondřej M 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:46 87782 No
Pozler Tomáš 133 M 1976 CZE 40-49 BKP --- --- 88021 No
Pozlerová Edita 134 F 2007 CZE 10-11 EDPoTEAM --- 01:40 87948 No
Procházková Patricie 139 F 2002 CZE 14-15 LBS-sport team --- 04:33 87967 No
Půstová Šárka 63 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:28 87644 Yes
Radová Ludmila 64 F 1989 CZE 20-39 B&H Triatlon --- 08:00 87184 Yes
Rozmahelová Monika 91 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 03:00 87922 No
Rozsíval Erik 119 M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 87727 No
Rumlová Alena F 2000 CZE 16-17 Triguns --- 04:55 87826 No
Růžičková Anna 65 F 2004 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 03:24 87880 Yes
Řimnáč Jakub 93 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:10 87336 No
Samec Pavel M 1976 CZE 40-49 TT Tálín --- 06:30 87557 No
Semerád Martin 94 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:41 87965 No
Skalička Jan 106 M 2000 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 06:55 87951 No
Skočilová Nicol 97 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:57 87428 No
Slanina Jindřich M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 02:08 87783 No
Sobotík Vojtěch 141 M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- --- 88023 No
Soumarová Adéla F 2001 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:37 87703 No
Spáčil Filip 66 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:30 87306 Yes
Srch Jiří 67 M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:58 87702 Yes
Stloukal Richard 104 M 2002 CZE 14-15 ACT leraK --- 02:50 87919 No
Strejc Michal 96 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:30 87429 No
Strnad David 68 M 1991 CZE 20-39 TriSK ČB --- 06:00 87350 Yes
Strnad Pavel 144 M 1969 CZE 40-49 TriSK ČB --- --- 88026 No
Strnadová Kateřina F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes Mitas --- 05:40 87666 No
Střihavka Jindřich 92 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 04:58 87695 No
Stříhavková Petra 69 F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 87692 Yes
Stuchl Jindřich 70 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 87148 Yes
Stuchlík Jiří 121 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:23 87430 No
Stuchlík Jiří 123 M 1975 CZE 40-49 --- --- --- 88024 No
Stuchlíková Natálie 122 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:57 87431 No
Svobodová Agáta 140 F 2005 CZE 12-13 --- --- 02:48 87719 No
Svobodová Tereza 71 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:29 87750 Yes
Sýkorová Štěpánka 72 F 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:25 87854 Yes
Šimonová Anežka 115 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:15 87637 No
Šimůnek Rostislav 73 M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- 04:30 87763 Yes
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:01 87537 No
Šmíd Jakub 126 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:49 87940 No
Šmídová Adéla 127 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:25 87941 No
Šolc Matěj 74 M 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 02:56 87855 Yes
Šoula Václav 101 M 2009 CZE 8 Mladá Vožice --- --- 88014 No
Štěpánová Lenka 75 F 1993 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 05:19 87675 Yes
Štěpka Tadeáš 112 M 2004 CZE 12-13 Elab --- 02:54 87813 No
Štibingrová Anna 76 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:50 87714 Yes
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:43 87923 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:30 87924 No
ŠTRYNCL Martin 147 M 1989 CZE 20-39 --- --- --- 88022 No
Táborská Lenka 116 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:17 87976 No
Teplá Magdaléna 77 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:50 87661 Yes
Tesárek Jakub 834 M 1999 CZE 18-19 TJ KIN ČB --- 04:50 88003 No
Tischlerová Linda 136 F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:13 87784 No
Tischlerová Lucie 135 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:07 87785 No
Tlamka Filip 78 M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:15 87638 Yes
Tomková Kateřina F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:37 87960 No
Tourková Julie 153 F 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 02:06 87786 No
TOURKOVÁ Jarmila 150 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec z.s. --- --- 88027 No
Tréšková Běla F 1996 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 05:10 87736 No
Trutna Jan 137 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 04:40 87790 No
Tučková Tereza 79 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:23 87132 Yes
Uhlíř Radek 80 M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 06:15 87626 Yes
Urbanová Michaela 89 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:37 87729 No
Václavík Filip 105 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:18 87715 No
Valda Antonín M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:13 87787 No
Valda Josef 152 M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:30 87807 No
Valdová Marie 151 F 1977 CZE 40-49 --- --- --- 88025 No
Velík Martin 108 M 2005 CZE 12-13 --- --- 02:20 87977 No
Velík Kryštof 107 M 2008 CZE 9 --- --- 02:15 87978 No
Vevrka Václav M 2003 CZE 14-15 TRIJA --- 02:35 87551 No
Vimmerová Nikola 81 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:25 87645 Yes
Vlasák Karel 82 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:22 87856 Yes
Vlček Ondřej M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:07 87788 No
Vlček Petr 113 M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:48 87789 No
Vosejpka Jan 111 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 05:00 87432 No
Vyskočil Roman 148 M 2003 CZE 14-15 SKI CLUB Brandýs n.L. --- --- 88016 No
Walter Jan 83 M 1992 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 87937 Yes
Weber Adam 118 M 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:10 87996 No
Weber Martin 117 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 06:10 87997 No
Wohl Pavel 125 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 04:45 87939 No
Zábojníková Klára 84 F 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE TCV PRO 05:00 87878 Yes
Zahradník Štěpán 85 M 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:00 87510 Yes
Zikmund Ondřej 86 M 2004 CZE 12-13 B&H Triatlon České Budějovice --- 03:20 87720 Yes
Zikmund Milan 87 M 1966 CZE 50-59 B&H Triatlon České Budějovice --- 06:20 87721 Yes
Zikmund Tomáš 88 M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 04:15 87857 Yes
Žirovnický Jan 103 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:56 87433 No

260 registered racers
>