NO+BL Duatlon Žamberk

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Abrahám Luděk 1146 M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26303 No
Adamec Petr M 1975 CZE 20-39 CC Choceň --- 26242 Yes
Ahmádu - Suka Nikolas 1150 M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26319 No
Avramov Valentýn 121 M 1972 CZE 40-49 UW Rugby Pardubice --- 26435 No
Balatka Jaroslav 94 M 1954 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 26332 Yes
Balla Zikmund 103 M 1954 CZE 50-59 Dynamo Pardubice --- 26367 No
Barnetová Denisa 70 F 1973 CZE 40-49 KUS Jablonné --- 23474 Yes
Barvínek Daniel 1074 M 2006 CZE 7 Žamberk --- 26482 No
Beránek Jiří 37 M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 25939 No
Bergman Jakub M 2002 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26301 No
Bis Dalibor M 1975 CZE 20-39 Bullman team --- 26375 No
Bis Viktor M 2005 CZE 8 Bombarďáci --- 26376 No
Bisová Nikola F 2004 CZE 9 Bombarďáci --- 26377 No
Borek Viktor M 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26351 No
Bouřa Marek 53 M 1971 CZE 40-49 --- --- 26286 No
Brix Adam 1139 M 2004 CZE 9 KB OEZ LETOHRAD --- 26357 No
Bryscejn Ondřej 1121 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26345 No
Brzobohatý Václav 1040 M 1998 CZE 14-15 - --- 26446 No
Březnová Radka 1034 F 1999 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 26455 No
Budina Zdeněk M 1976 CZE 20-39 --- --- 26240 Yes
Budina Zdeněk 35 M 1976 CZE 20-39 --- --- 26418 No
Burian Matěj 1021 M 2000 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 26260 No
Burian Vojtěch 1098 M 2003 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 26464 No
Capoušek Adam 1041 M 1999 CZE 14-15 --- --- 26460 No
Cvik Vojtěch 1086 M 2003 CZE 10-11 Žamberk --- 26470 No
Cviková Veronika 1087 F 2006 CZE 7 Žamberk --- 26497 No
Čada Michal 97 M 1968 CZE 40-49 --- --- 26341 Yes
Čejka Pavel 54 M 1971 CZE 40-49 Proteco Pardubice --- 26267 Yes
Čejka Jan 1018 M 2001 CZE 12-13 SK OMT Pardubice --- 26279 No
Čejková Tereza 1116 F 2004 CZE 9 SK OMT Pardubice --- 26280 No
Černý Aleš 66 M 1964 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 25015 Yes
David Václav 41 M 1974 CZE 20-39 --- --- 25883 No
Davidová Michaela 1084 F 2002 CZE 10-11 Smiřice --- 26478 No
Davijová Veronika 1085 F 2004 CZE 9 Smiřice --- 26486 No
Debnar Martin 2 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 26416 No
Derková Martina F 2001 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26297 No
Dian David 93 M 1970 CZE 40-49 --- --- 26334 Yes
Dlabka Ludvík M 1960 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 22881 Yes
Doleček Roman 32 M 1979 CZE 20-39 --- --- 26247 No
Dolejška Luboš M 1987 CZE 20-39 QS.ISO.RK --- 25541 No
Dvořáček Adam 122 M 1996 CZE 16-17 SCS MIRVA SVITAVY --- 26436 No
Dvořáček Vojtěch 1042 M 1998 CZE 14-15 Svitavy --- 26451 No
Dvořák Martin M 2003 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26346 No
Dvořák Martin 1122 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26476 No
Fáber Viliam M 1962 CZE 50-59 --- --- 25890 Yes
Fáber Robert M 1991 CZE 20-39 --- --- 26387 No
Fáber Viliam 74 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 26425 No
Fáberová Zuzana 23 F 1996 CZE 16-17 --- --- 25896 Yes
Fajfr František 16 M 1972 CZE 40-49 SK OMT Pardubice --- 25066 Yes
Faltusová Kateřina F 1999 CZE 14-15 KB OEZ Letohrad --- 26313 No
Fikejs Vladimír 81 M 1957 CZE 50-59 3D Fitness Race Team --- 24902 Yes
Fojt Robert 133 M 1976 CZE 20-39 LABE TRI CLUB --- 26443 No
Gdula Lukáš 107 M 1991 CZE 20-39 HVĚZDA SKP PARDUBICE --- 26384 Yes
Gdula Tomáš 104 M 1997 CZE 16-17 HVĚZDA SKP PARDUBICE --- 26385 Yes
Glaser Václav 18 M 1970 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 26372 Yes
Grabmüller Ivo 126 M 1962 CZE 50-59 B&H Triatlon České Budějovice --- 26437 No
Grabmüllerová Šárka 10 F 1969 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 26391 No
Gregor Martin 87 M 1994 CZE 18-19 Chotěboř --- 26254 No
Grossmannová Tereza 1148 F 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26307 No
Grossmannová Klára 1140 F 2004 CZE 9 KB OEZ LETOHRAD --- 26361 No
Hájek Miroslav M 1965 CZE 40-49 SK P.Bezruč --- 25128 Yes
Hájek Miroslav M 1965 CZE 40-49 SK P.Bezruč --- 26424 No
Hanuš Petr 102 M 1964 CZE 40-49 Chládek a Tintěra Pardubice --- 26366 Yes
Hauf Jan 1033 M 1999 CZE 14-15 Stalak - Devoss RK --- 26449 No
Hauf Matěj 1099 M 2005 CZE 8 Stalak - Devoss RK --- 26484 No
Heger Zbyněk 57 M 1966 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 26250 Yes
Hermann Maťěj M 2000 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26316 No
Hermann Jakub 1130 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26362 No
Hodek Roman 76 M 1960 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 25560 Yes
Hofman Oldřich 79 M 1963 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 23551 Yes
Hochmanová Berta 1118 F 2003 CZE 10-11 SK OMT Pardubice --- 26278 No
Honek Josef 1037 M 1998 CZE 14-15 SK - Nové město na Moravě --- 26453 No
Horák Vojtěch 1112 M 2003 CZE 10-11 Diana Sport --- 25881 Yes
Horák Vilém 1024 M 2001 CZE 12-13 Diana Sport --- 25882 Yes
Hotař Jiří 56 M 1973 CZE 40-49 --- --- 26261 Yes
Houra Tomáš M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 26390 No
Hovorka Tomáš M 1976 CZE 20-39 --- --- 25603 Yes
Hronová Markéta 40 F 1990 CZE 20-39 UHK --- 25926 Yes
Hynek Lukáš 1143 M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26296 No
Jadrný Tomáš M 2004 CZE 9 RENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí --- 24149 Yes
Ježek Ondřej 39 M 1985 CZE 20-39 TJ Sokol Ústí nad Orlicí --- 25928 Yes
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 40-49 SK SRCH --- 24473 Yes
Jirásko Josef M 2001 CZE 12-13 SK SRCH --- 24474 Yes
Jirásko Dušan 68 M 1973 CZE 40-49 SK SRCH --- 24476 Yes
Jirásko Josef 1026 M 2001 CZE 12-13 SK SRCH --- 26458 No
Jirků Petr 21 M 1997 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 26320 Yes
Jiroušková Jana F 1979 CZE 20-39 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 26322 No
Josef Jakub 17 M 1994 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 26330 Yes
Kačenová Natálie F 2000 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26298 No
Kačenová Natálie 1007 F 2000 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26457 No
Kadidlo Jiří 55 M 1972 CZE 40-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 26262 Yes
Kalous Martin 115 M 1995 CZE 18-19 SK Nové Město na Moravě --- 26429 No
Kánská Lucie F 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26344 No
Kánská Lucie 1132 F 2004 CZE 9 KB OEZ LETOHRAD --- 26474 No
Kánský Petr M 2000 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26311 No
Kánský Petr 1002 M 2000 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26454 No
Kareisová Ludmila 1104 F 2002 CZE 10-11 Diana Sport --- 26379 No
Kareisová Jana 1092 F 2006 CZE 7 Diana Sport --- 26471 No
Karlík Mikuláš 1011 M 1999 CZE 14-15 KB OEZ LETOHRAD --- 26318 No
Kavka Jiří M 1959 CZE 50-59 KB OEZ LETOHRAD --- 25616 No
Kersinbaumová Adéla 1089 F 2002 CZE 10-11 Žamberk --- 26485 No
Kloda Petr M 1992 CZE 20-39 Novatop Lapierre --- 26371 No
Kmoníčková Pavla 1017 F 2000 CZE 12-13 SK OMT Pardubice --- 26281 No
Kmoníčková Petra 1019 F 1998 CZE 14-15 SK OMT Pardubice --- 26282 No
Kňáva Martin 134 M 1970 CZE 40-49 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 26444 No
Koblížek Miroslav 36 M 1992 CZE 20-39 --- --- 26227 Yes
Kolaříková Alžběta 28 F 1990 CZE 20-39 AVENGERS --- 26259 Yes
Költö Matěj 1128 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26359 No
Kosek Lukáš M 2003 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26355 No
Kosek Lukáš 1125 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26475 No
Kovačičová Kateřina 116 F 1996 CZE 16-17 SK Nové Město na Moravě --- 26430 No
Král Petr M 1966 CZE 40-49 CK Grupeto Lanškroun --- 26386 Yes
Krejčí Jaromír 15 M 1966 CZE 40-49 SKI Klub Pastviny --- 26324 Yes
Krejsová Anežka 1127 F 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26358 No
KRISTEJN Lukáš 5 M 1989 CZE 20-39 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT --- 24953 Yes
Krsek Miroslav M 1949 CZE 60+ Individuální --- 26243 Yes
Krsek Jaroslav 84 M 1951 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 26272 No
Krutílek Marek 109 M 1965 CZE 40-49 TT Pardubice --- 26378 Yes
Kříž Matěj 1119 M 2003 CZE 10-11 SK OMT Pardubice --- 26283 No
Kubíčková Nikita F 2002 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26299 No
Kubíčková Nikita 1144 F 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26467 No
Kudrna David 114 M 1977 CZE 20-39 TJ Slavoj Čáslav --- 26428 No
KUDRNA Ladislav 1101 M 2002 CZE 10-11 Červené Pečky --- 26473 No
KUDRNA Ondřej 1100 M 2005 CZE 8 Červené Pečky --- 26496 No
Kulhavý Jan 91 M 1996 CZE 16-17 --- --- 26328 Yes
Kulhavý Miroslav 111 M 1967 CZE 40-49 Tessuti prestige team Žamberk --- 26388 Yes
Kunášek Karel 113 M 1948 CZE 60+ TJ Slavoj Čáslav --- 26427 No
Kunt Stanislav M 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26350 No
Lána Jan M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26292 No
Lána Jan 1141 M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26465 No
Lauterbach Patrik 64 M 1972 CZE 40-49 --- --- 25719 Yes
Lauterbach David 1028 M 1998 CZE 14-15 OB Zam --- 26336 No
Lečbychová Karolína F 1991 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 26271 No
Lerchová Kateřina 1129 F 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26360 No
Liška Pavel 72 M 1963 CZE 50-59 Fort SMC Usti nad Orlici --- 26266 Yes
Macháček Vojtěch 1010 M 1999 CZE 14-15 KB OEZ LETOHRAD --- 26302 No
Maixnerová Eliška 1115 F 2004 CZE 9 SK OMT Pardubice --- 26277 No
Majer Jan 86 M 1994 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 26256 No
Málek Michal M 1984 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 26287 Yes
Málek Michal 24 M 1984 CZE 20-39 AC Čáslav --- 26417 No
Málek Michael 1082 M 2007 CZE 0-6 KB OEZ LETOHRAD --- 26492 No
Marek Jakub 1107 M 2003 CZE 10-11 KONRAD TOOLS TEAM --- 25933 No
Marek Lukáš M 2002 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26294 No
Mařík Jiří M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 26291 Yes
Mařík Jiří 52 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 26422 No
Mikula Miroslav 58 M 1968 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 25967 Yes
Mikulová Karolína 1004 F 2001 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26308 No
Mikyska Michal 26 M 1974 CZE 20-39 TJ Čenkovice --- 26268 Yes
Mikyska Jakub 1110 M 2004 CZE 9 TJ Čenkovice --- 26269 No
MIKYSKA Tomáš 1005 M 2000 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26304 No
Mikysková Svatava 1120 F 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26343 No
Minařík Petr 4 M 1976 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 26270 No
Moravčík Zdeněk M 1962 CZE 50-59 SK ORBEA CZECH MASTERS --- 26389 No
Moravec Martin 19 M 1984 CZE 20-39 Vencl tým Ústí nad Orlicí --- 25961 Yes
Moravec Jiří 22 M 1996 CZE 16-17 --- --- 26257 Yes
Moravec Ondřej 6 M 1984 CZE 20-39 SKP Jablonec --- 26265 Yes
Moravec Jan M 2002 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26306 No
Moravec Jan 1147 M 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26479 No
Morávek Ivan M 1965 CZE 40-49 --- --- 25957 Yes
Morávek Ivan 60 M 1965 CZE 40-49 Žamberk --- 26423 No
NEPUSTIL Matěj 135 M 1990 CZE 20-39 Merida biking team --- 26445 No
Noah Daniel 43 M 1984 CZE 20-39 Praha --- 25777 No
Novák Jakub 101 M 1983 CZE 20-39 --- --- 26373 Yes
novotný matěj 1027 M 1998 CZE 14-15 --- --- 26459 No
Novotný Luděk M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 26335 Yes
Novotný Přemysl M 1959 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 26374 Yes
Novotný Luděk 50 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 26421 No
Novotný Přemysl 112 M 1959 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 26426 No
Nový Tomáš 1083 M 2006 CZE 7 --- --- 26498 No
ondruš martin 62 M 1969 CZE 40-49 --- --- 25810 Yes
Ondrušová Kateřina 1149 F 2002 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26317 No
Orlich Petr 71 M 1961 CZE 50-59 Fort SMC Usti nad Orlici --- 26285 Yes
Ottenschläger Oto 85 M 1995 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 26273 Yes
PACHEL Jakub 1096 M 2002 CZE 10-11 --- --- 26480 No
PACHELOVÁ Anna 1039 F 2000 CZE 12-13 Žamberk --- 26463 No
Pajer Ondřej 38 M 1989 CZE 20-39 žádný --- 25931 No
Paleček Ondřej 1032 M 2001 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26456 No
Palguta Roman 31 M 1977 CZE 20-39 Cyklo Tony --- 26248 Yes
Pallavicini Daniel 88 M 1994 CZE 18-19 --- --- 26238 No
Papáček Odnřej M 1999 CZE 14-15 --- --- 26312 No
Petr Lukáš M 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26348 No
Pokař Jan 118 M 1997 CZE 16-17 SK Nové Město na Moravě --- 26432 No
Pospíšil Petr 92 M 1975 CZE 20-39 Bike freaks Holice --- 26337 Yes
Procházka Lukáš 128 M 1996 CZE 16-17 FFT --- 26439 No
Pudil Jaroslav 78 M 1961 CZE 50-59 M2 SPORT --- 24960 Yes
Půstová Šárka 1113 F 2002 CZE 10-11 SK OMT Pardubice --- 26325 No
Raus Evžen 119 M 1997 CZE 16-17 SK Nové Město na Moravě --- 26433 No
Rejda Jan 59 M 1970 CZE 40-49 SK OMT Pardubice --- 25959 No
Roleček Michal M 2003 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26353 No
Roleček Milan 99 M 1976 CZE 20-39 Pěčín --- 26370 Yes
Roleček Michal 1123 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26487 No
Rouča Karel 83 M 1951 CZE 60+ TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 25732 Yes
Rybka Lukáš 1133 M 2004 CZE 9 KB OEZ LETOHRAD --- 26347 No
Řehák Tomáš M 1979 CZE 20-39 Lukostřelba Jablonné --- 24047 Yes
Řehák Tomáš 48 M 1979 CZE 20-39 Lukostřelba Jablonné --- 26420 No
Samek Pavel 77 M 1958 CZE 50-59 SMC FORT --- 25197 Yes
Sedláček Roman 67 M 1964 CZE 40-49 ACTIVITY LANŠKROUN --- 24724 Yes
Seifert Vojtěch 117 M 1996 CZE 16-17 SK Nové Město na Moravě --- 26431 No
Semirád Jan 1126 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26356 No
Skuhrová Tereza 89 F 1994 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ --- 25884 Yes
Sládek František 29 M 1983 CZE 20-39 CC Choceň --- 26252 Yes
Slavík Vojtěch 1022 M 2000 CZE 12-13 AC Choceň --- 25895 No
Smrčková Natálie F 2001 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26300 No
Smrčková Natálie 1006 F 2001 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26452 No
Sommer Vojtěch 132 M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 26442 No
Sotona Jan 1016 M 2001 CZE 12-13 SK OMT Pardubice --- 26284 No
Starý Michal 1035 M 1998 CZE 14-15 SK IUMNM --- 26448 No
Stoček Bruno 1029 M 2001 CZE 12-13 Bike 2000 --- 26339 Yes
Stočková Nikol 42 F 1997 CZE 16-17 Bike 2000 --- 26338 Yes
Strnad Adam 1015 M 2000 CZE 12-13 3D Fitness RT --- 26293 No
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 12-13 AC Choceň --- 25894 No
Suchodol Josef 51 M 1967 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 26321 Yes
Suchodol Vít M 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26349 No
Suchodol Vít 1135 M 2004 CZE 9 KB OEZ LETOHRAD --- 26468 No
Suchodol Štěpán 1079 M 2006 CZE 7 KB OEZ LETOHRAD --- 26489 No
SUCHODOL Mikuláš 1031 M 1998 CZE 14-15 SK Žamberk --- 26461 No
Suchý Michal 131 M 1994 CZE 18-19 AC Ml. Boleslav --- 26441 No
Svoboda Tomáš 3 M 1985 CZE 20-39 TRILIFE --- 25892 No
Svoboda Ondřej 1105 M 2003 CZE 10-11 --- --- 26369 No
Svobodová Barbora F 2004 CZE 9 --- --- 25923 Yes
Svobodová Tereza 1030 F 2000 CZE 12-13 Grifmont --- 26368 No
Svořáková Petra 1095 F 2005 CZE 8 --- --- 26483 No
Šebek Jindřich 73 M 1956 CZE 50-59 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 25905 Yes
Šilarová Michaela F 2001 CZE 12-13 KB OEZ Letohrad --- 26295 No
Šilarová Michaela 1009 F 2001 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26462 No
Šilarová Veronika 1081 F 2006 CZE 7 KB OEZ LETOHRAD --- 26495 No
Široký Václav 1038 M 2000 CZE 12-13 --- --- 26450 No
Štancl Daniel M 1995 CZE 18-19 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT --- 26329 No
Štěpán Pavel M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 24701 Yes
Štěpán Pavel M 1977 CZE 20-39 SK OMT Pardubice --- 26419 No
Štěpánský Jan 96 M 1994 CZE 18-19 --- --- 26326 Yes
Štěpánský Adam 1097 M 2003 CZE 10-11 TTTrutnov --- 26469 No
Štrof Michal 63 M 1973 CZE 40-49 Tenis Úpice --- 25754 Yes
Štumpf Eduard 90 M 1980 CZE 20-39 3D Fitness --- 22633 Yes
Šulc Petr 129 M 1993 CZE 20-39 Individuální --- 26440 No
Švarc Přemysl 1 M 1985 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 26415 No
Teplá Karolína F 2004 CZE 9 SK OMT Pardubice --- 26276 No
Teplý Jan M 2003 CZE 10-11 SK OMT Pardubice --- 26275 No
TICHÝ František 61 M 1966 CZE 40-49 Catus bike team Světlá --- 25954 Yes
Truhlář Luboš 7 M 1987 CZE 20-39 TRI SPORT TEAM --- 25845 Yes
Trutna Jan 1036 M 1999 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 26447 No
Tvrzník Tomáš M 1979 CZE 20-39 HISPORT Team --- 25654 No
Tylšová Daniela 9 F 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 26340 No
Urban Matyáš 1003 M 2000 CZE 12-13 KB OEZ LETOHRAD --- 26309 No
Valenta Karel M 2003 CZE 10-11 KB OEZ Letohrad --- 26354 No
VEČEŘ Petr M 1999 CZE 14-15 KB OEZ LETOHRAD --- 26310 No
Vencl Jiří 98 M 1974 CZE 20-39 --- --- 26365 Yes
Vencl Jiří 1077 M 2005 CZE 8 KB OEZ LETOHRAD --- 26493 No
Veselý Jaroslav 1093 M 2003 CZE 10-11 Žamberk --- 26466 No
Veselý Ondřej 1094 M 2005 CZE 8 Žamberk --- 26481 No
Vítová Jitka F 1987 CZE 20-39 --- --- 23233 No
Vondráček Jakub 1131 M 2003 CZE 10-11 KB OEZ LETOHRAD --- 26363 No
Všetička Jaroslav 1106 M 2002 CZE 10-11 Diana Sport --- 26364 Yes
Vyskočil Filip 1020 M 1998 CZE 14-15 SK OMT Pardubice --- 26274 No
Wiedermann Ondřej 30 M 1988 CZE 20-39 --- --- 26249 Yes
ZÁŘECKÝ Jan 1078 M 2003 CZE 10-11 KANCI ŽAMBERK --- 26472 No
Zdražilová Zoe 1025 F 2002 CZE 12-13 Triatlon Team Opava z. s. --- 25875 No
Zídka Aleš M 1990 CZE 20-39 --- --- 26264 No
Zpěvák Martin 33 M 1988 CZE 20-39 curve´s team --- 26244 Yes
Zucha Aron M 2004 CZE 9 KB OEZ Letohrad --- 26352 No
Živný Marek 127 M 1991 CZE 20-39 --- --- 26438 No

261 registered racers
>