Račice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team AMČR Prof. team Var. s. Paid
Andršová Veronika 61 F 1982 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21540 No
ANTOŠ Jakub 8 M 1994 CZE 18-19 Ski klub Jablonec --- 21804 No
Antošová Barbora 180 F 2000 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 20963 No
Bajerová Žaneta 127 F 1997 CZE 16-17 TITAN TRILIFE NE --- 21161 No
Bareš Michal 73 M 1959 CZE 50-59 HISPORT Team NE --- 21594 No
Bartošová Sabina 187 F 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha NE --- 21623 No
Beber Martin 110 M 1996 CZE 16-17 PSK Klatovy NE --- 21392 No
Bedrníková Karolína 163 F 2003 CZE 10-11 SK Slavia Praha NE --- 21561 No
Bělinová Natálie 181 F 2000 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 20964 No
Borčin Vladimír 113 M 1996 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 21342 No
Brejšková Eliška 192 F 2000 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21060 No
Břenda Martin 35 M 1988 CZE 20-39 HISPORT Team ANO --- 21542 No
Březnová Radka 143 F 1999 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 21798 No
Burdová Anežka F 2001 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 21343 No
Burian Vojtěch 153 M 2003 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 2953 No
Burian Matěj 155 M 2000 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 2954 No
Burian Ladislav 6 M 1971 CZE 40-49 SK Slavia Praha NE --- 21472 No
Cívela Petr 42 M 1992 CZE 20-39 TITAN TRILIFE ANO --- 20712 No
Cogan Mikuláš 160 M 2000 CZE 8 --- --- 21794 No
Černý Vladimír 85 M 1981 CZE 20-39 Holecbekele --- 18367 No
Červenka Lukáš M 1995 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 21296 No
Čížek Jan M 1996 CZE 16-17 --- --- 19909 No
Čulík Tomáš 14 M 1995 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 21297 No
Danel Alexander 48 M 1966 CZE 40-49 LÉKAŘSKÝ TK PRAHA --- 21808 No
Debnar Martin 38 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21086 No
Dokulil Jan 123 M 1997 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 21079 No
Dvořák Ladislav 45 M 1982 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21087 No
Fencl Jiří 158 M 1999 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 21347 No
Fialová Klára 170 F 1999 CZE 14-15 SBR TT Ústí nad Labem --- 21552 No
Friček Jan 50 M 1980 CZE 20-39 Zelené město Pha 9 NE --- 21068 Yes
Gerych David 82 M 1977 CZE 20-39 --- NE --- 21429 Yes
Gerychová Michaela 83 F 1982 CZE 20-39 --- NE --- 21427 Yes
Glaser Václav 33 M 1970 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí NE --- 21593 No
Grabmüller Ivo 27 M 1962 CZE 50-59 B&H Triatlon České Budějovice NE --- 20456 No
Hampejs Jiří 68 M 1959 CZE 50-59 SK DNF --- 21809 No
Hašková Eva 47 F 1973 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 21298 No
Hlásný František M 1964 CZE 40-49 --- NE --- 21165 No
Hlaváčová Barbora 29 F 1992 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) ANO --- 21527 No
Hofman Adam M 1995 CZE 18-19 TITAN TRILIFE NE --- 21162 No
Hochmanová Berta 185 F 2003 CZE 10-11 SK OMT Pardubice NE --- 21580 No
Horák Vilém 194 M 2001 CZE 12-13 Diana Sport --- 2956 No
Horák Vojtěch 193 M 2003 CZE 10-11 Diana Sport --- 2957 No
Hotař Pavel 7 M 1990 CZE 20-39 JPK AXIS --- 18513 No
Houra Tomáš 126 M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha NE --- 21500 No
Hradecký Jan M 1983 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 21299 No
Hrdlička Jakub 167 M 2002 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 21348 No
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 21349 No
Hrdličková Anna F 2001 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 21350 No
Hron Jan 30 M 1981 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 21806 No
Jaruskova Jana 34 F 1981 CZE 20-39 Riyadh Triathletes NE --- 21518 Yes
Jirků Petr 106 M 1997 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 21351 No
Jiroušková Jana F 1979 CZE 20-39 SK ORBEA CZECH MASTERS NE --- 21138 No
Kabrhel Tomáš 39 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21088 No
Kalivoda Tomáš 178 M 1998 CZE 14-15 PSK Klatovy NE --- 21224 No
Kalivoda Lukáš 179 M 2003 CZE 10-11 Ski Raple Šumava NE --- 21241 No
Kalus Jiří 40 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21426 No
Karná Anna 15 F 1995 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 21080 No
Kášková Niki 5 F 1995 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 21300 No
Kava Ondřej 196 M 2001 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 21553 No
Keňa David 128 M 1996 CZE 16-17 TITAN TRILIFE NE --- 21163 No
Kmoníčková Petra 183 F 1998 CZE 14-15 SK OMT Pardubice NE --- 21509 No
Kmoníčková Pavla 184 F 2000 CZE 12-13 SK OMT Pardubice NE --- 21510 No
Kocian Jan 63 M 1988 CZE 20-39 --- ANO --- 21499 Yes
Kočař Lukáš 43 M 1992 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21089 No
Kočovský Miroslav 59 M 1961 CZE 50-59 SK Slavia Praha NE --- 21033 No
Kohoutková Šárka 71 F 1966 CZE 40-49 Etriatlon Team NE --- 21549 No
Kolářová Hana 46 F 1988 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 21301 No
Kolářová Pavlína 151 F 2000 CZE 12-13 --- NE --- 21504 No
Kopečný Dominik M 1998 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 21353 No
Kotěšovcová Anna 101 F 1996 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 21546 No
Kotěšovcová Pavla 152 F 2000 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 21547 No
Krajíček Martin 76 M 1982 CZE 20-39 Sokol Veltez NE --- 21583 No
Krátký Štěpán 11 M 1995 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ NE --- 21464 No
Krejča Zdeněk 197 M 1999 CZE 14-15 SBR TT Ústí nad Labem --- 21801 No
Kříž Matěj 186 M 2003 CZE 10-11 SK OMT Pardubice NE --- 21511 No
Kučera Vítězslav 64 M 1993 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21091 No
Kučera Petr 36 M 1990 CZE 20-39 --- ANO --- 21603 No
Kuncl Šimon M 1995 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 21302 No
Kunclová Tereza 156 F 1998 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 21303 No
Kyral Václav M 1979 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21340 No
Langhammer Jakub 44 M 1992 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov ANO --- 21045 No
Langhammer Tomáš 31 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21046 No
Látová Lenka F 1992 CZE 20-39 VSK FTVS Praha --- 19894 Yes
Lebeda Václav 28 M 1994 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) NE --- 21554 No
Lemberka Jakub 32 M 1990 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 21304 No
Lotocká Lenka 191 F 1998 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21048 No
Ludvík Adam 162 M 2002 CZE 10-11 SK Slavia Praha NE --- 21324 No
Macek David 154 M 2002 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 21793 No
Macková Barbora 103 F 1997 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 21305 No
Macháčková Petra 104 F 1997 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21058 No
Machek Daniel 52 M 1959 CZE 50-59 --- NE --- 21614 Yes
Maiwaelder Lukáš 37 M 1991 CZE 20-39 GALANT BRNO --- 21092 No
Majer Jan 21 M 1994 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň NE --- 20703 No
Maloušková Klára 142 F 1998 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 21800 No
Mareš Daniel 81 M 1975 CZE 20-39 --- NE --- 21152 No
Marková Johana 166 F 1996 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 21356 No
Martínek Jan 54 M 1963 CZE 50-59 TK Vyšehrad Praha --- 21807 No
MARTÍNEK Viktor 189 M 1999 CZE 14-15 SC Praha --- 21799 No
Matějíček Roman M 2004 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 21357 No
Matula Martin M 1971 CZE 40-49 HISPORT Team NE --- 21178 No
Mejzlík Petr 84 M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 19363 No
Mika Tomáš 79 M 1987 CZE 20-39 Etriatlon Team NE --- 21422 Yes
Mikoláš Jan M 1961 CZE 50-59 TriSK ČB NE --- 20955 No
Mitáš Radovan M 1977 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 18603 Yes
Mitrenga Adam 117 M 1997 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 21081 No
Moudrý Petr 173 M 2001 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 21616 No
Mrnka Martin 105 M 1996 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov NE --- 20986 No
Nejedlý Jakub 172 M 1999 CZE 14-15 SK Slavia Praha NE --- 21466 No
Nekoranec Matěj 124 M 1997 CZE 16-17 TRILIFE NE --- 21448 No
Novák Lukáš 115 M 1996 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 19905 No
Novák Petr 13 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC NE --- 20696 No
Nováková Eva 22 F 1977 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21479 No
Novotný Václav M 1982 CZE 20-39 TT Cyklorenova Cvikov NE --- 21173 No
Nýdrle Filip 177 M 2005 CZE 8 Sokol Nová Paka NE --- 21001 No
Nýdrle Matyáš 176 M 2003 CZE 10-11 Sokol Nová Paka NE --- 21004 No
Obermannová Lucie 164 F 1998 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 21082 No
Olšan Martin 74 M 1987 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21577 No
Ondrášková Adriana 200 F 2000 CZE 12-13 TriSK ČB NE --- 21595 No
Oppelt Michal 53 M 1983 CZE 20-39 Spona Teplice NE --- 21440 No
Ospalý Filip 1 M 1976 CZE 20-39 GALANT BRNO NE --- 21535 No
Paták Pavel 4 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň NE --- 21425 No
Pavlík Josef 77 M 1972 CZE 40-49 SK DNF NE --- 21508 No
Pechar Matyáš 25 M 1995 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ NE --- 21551 No
Pelešková Gabriela 107 F 1996 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21061 No
Pešek Vladimír 75 M 1970 CZE 40-49 --- --- 21811 No
Peterka Marek 80 M 1970 CZE 40-49 Individuální NE --- 21328 No
Petr Ondřej 119 M 1997 CZE 16-17 TT Cyklorenova Cvikov --- 21802 No
Pičmanová Vendula 148 F 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha NE --- 21618 No
Plojhar Tomáš 198 M 1998 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team NE --- 20536 Yes
Podlahová Aneta 12 F 1994 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 21358 No
Poláčková Pavlína 116 F 1996 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 21083 No
Polan Lukáš 65 M 1988 CZE 20-39 TRILIFE NE --- 18802 Yes
Polívka Petr 69 M 1960 CZE 50-59 --- NE --- 21111 No
Pospíšil Matyáš 146 M 2000 CZE 12-13 PK JH --- 21814 No
Pospíšilová Josefína Magdalena 145 F 2005 CZE 8 PK JH --- 21797 No
Powada Jakub 20 M 1993 CZE 20-39 JulboWay ANO --- 21290 No
Procházka Tomáš M 1989 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov ANO --- 20900 No
Prokop Evžen 24 M 1968 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 21812 No
Prokop Tomáš 122 M 1996 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 20966 No
Prokopová Daniela 23 F 1994 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 20967 No
Reindlová Michaela 190 F 1998 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov NE --- 21445 No
Rozporka Martin 168 M 1998 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 21359 No
Rudolfová Jitka 41 F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM ANO --- 21611 No
Rybáček Miroslav 60 M 1987 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21409 Yes
Řepa Jan 86 M 1967 CZE 40-49 SK DNF NE --- 21524 No
Semerád Martin 199 M 1999 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC NE --- 20537 No
Schubert Petr 17 M 1994 CZE 18-19 HISPORT Team NE --- 20959 No
Schwarz Roman M 2000 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 21360 No
Skuhrová Tereza 18 F 1994 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ NE --- 20476 No
Slavotínková Zuzana 66 F 1986 CZE 20-39 --- --- 21813 No
Sommer Vojtěch 125 M 1996 CZE 16-17 SK Slavia Praha NE --- 21411 No
Spálenský Robert 26 M 1994 CZE 18-19 OT SK SPORTPRESTIŽ NE --- 21622 No
Stašková Sára F 2003 CZE 10-11 --- NE --- 21468 No
Stolarčíková Julie Sandra 49 F 1980 CZE 20-39 USK Akademik Cheb NE --- 21475 No
Straka Pavel 120 M 1997 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 21306 No
Suchomel Marcel M 1974 CZE 20-39 Bike Gallery NE --- 21613 No
Svoboda Tomáš 58 M 1985 CZE 20-39 TRILIFE NE --- 20856 No
Šimůnek Rostislav 150 M 2000 CZE 12-13 TriSK ČB NE --- 21154 No
Šimůnková Simona 102 F 1997 CZE 16-17 TriSK ČB NE --- 21155 No
Šram Kryštof 112 M 1997 CZE 16-17 --- NE --- 21548 No
Štibingr Matěj 108 M 1997 CZE 16-17 SK Slavia Praha NE --- 20928 No
Švingr Pavel 57 M 1953 CZE 60+ TEAM LOUNY NE --- 20887 No
Táborská Lenka 147 F 1999 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 20968 No
Tischlerová Lucie 159 F 2003 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 21361 No
Trutna Jan 144 M 1999 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč NE --- 20514 No
Třebická Diana 157 F 1998 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 21307 No
Vabroušek Petr 2 M 1973 CZE 40-49 TRILIFE NE --- 20111 No
Vácha Ondřej 67 M 1983 CZE 20-39 Sokol Veltěž --- 21810 No
Vachulková Petra 51 F 1993 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 21309 No
Vaverka Pavel 118 M 1996 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 21084 No
Veselý Petr 56 M 1990 CZE 20-39 GLASSMAN TT ANO --- 19699 No
Veselý Miroslav 55 M 1963 CZE 50-59 GLASSMAN TT NE --- 21330 No
Větrovský Jan 114 M 1996 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 21803 No
Vítů Martin M 1995 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 21308 No
Vlčková Veronika 109 F 1996 CZE 16-17 PSK Klatovy NE --- 21223 No
Vojtěchová Josefína 171 F 2001 CZE 12-13 SK Slavia Praha NE --- 21555 No
Volejník Michal 70 M 1988 CZE 20-39 HISPORT Team NE --- 21250 No
Voves Jakub M 1996 CZE 16-17 --- NE --- 20646 No
Vrobel Lukáš 19 M 1977 CZE 20-39 JulboWay NE --- 21531 No
Všetička Jaroslav 195 M 2002 CZE 10-11 Diana Sport --- 2952 No
Vyskočil Filip 182 M 1998 CZE 14-15 SK OMT Pardubice NE --- 21512 No
Wainer Jan 72 M 1976 CZE 20-39 SK OMT Pardubice NE --- 21047 No
Zadražil Filip 149 M 1998 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 20970 No
Zadražil Lukáš 121 M 1997 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 21805 No
Zahradníková Lenka F 1994 CZE 18-19 SK Slavia Praha NE --- 21006 No
Zbuzeková Kristina 16 F 1957 SVK 50-59 Jump-x Aš NE --- 21216 No
Zdražilová Simona 111 F 1996 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 21085 No
Zelenák Dušan M 1950 CZE 60+ GLASSMAN TT NE --- 21590 No
Zelenková Lucie 3 F 1974 CZE 20-39 LBS sport team NE --- 21442 No
Zeman Zbyněk 62 M 1954 CZE 50-59 Litvínov NE --- 21142 No
Zemanová Kateřina 165 F 1994 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 21363 No
Zíka Jan 78 M 1979 CZE 20-39 Zdar Bar IM Team NE --- 21410 Yes
Železo Bohumil 169 M 2003 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 21364 No

193 registered racers
>