Race list


Collapse all Expand all iCalendar Add race
AUGUST (29 races)
3.8. (pá) VALACHY MAN Nový Hrozenkov TRT Results Feedback Gallery
4.8. (so) Dtrias Fabrika Xterra, Short, Kids Doubice, Kyjov, České Švýcarsko TRT 0,5-16-5 Results Feedback Gallery
4.8. (so) HOSTĚRADSKÝ TRIATLON 2018 Hostěrádky-Rešov (okr. Vyškov) TT Results Feedback Gallery
4.8. (so) Houmrův triatlon Jiříkov TT Results Feedback Gallery
4.8. (so) SLOVAKMAN 226 - ČP Pieštany TT 3,8-180-42,19 Results (189) Feedback Gallery
10.8. (pá) Epic 3 Challenge - Časovka Soběšovice TT 0,4-15-4 Results Feedback Gallery
11.8. (so) CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova - ČP Sokolov TT 0,7-20-5 Results (202) Feedback Gallery
11.8. (so) CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova-OPEN Sokolov TT Results (55) Feedback Gallery
11.8. (so) CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova-štafeta Sokolov TT 0,7-20-5 Results Feedback Gallery
11.8. (so) Dětský albrechtický aquatlon Albrechtice AQT Results (4) Feedback Gallery
11.8. (so) Epic 3 Challenge - Albrechtický Triatlon - Mistrovství Moravskoslezského kraje Albrechtice TT 0,75-22-6 Results Feedback Gallery
11.8. (so) Jihlavský triatlon Jihlava TT 0,65-20-5,5 Results Feedback Gallery
11.8. (so) Pilsenman - terénní kvadriatlon Plzeň KT Results Feedback Gallery
11.8. (so) Pilsenman - terénní triatlon Plzeň TRT Results Feedback Gallery
12.8. (ne) Epic 3 Challenge - Finále Albrechtice TT 1-30-9 Results Feedback Gallery
12.8. (ne) Mimoňský triatlon Mimoň TRT Results Feedback Gallery
12.8. (ne) Pteam Xtriatlon Pávov, Jihlava TRT Results Feedback Gallery
18.8. (so) "Malý železný muž" - triatlon Šťáhlavice Štáhlavice TT Proposition Application Starting list (2)
18.8. (so) KRUŠNOMAN Extreme Punk Triathlon Sportareál Klíny (okr. Most) TT 4-180-44 Proposition Application Starting list (19)
18.8. (so) TRIATLON FOJTKA Fojtka TRT Proposition Application Starting list (40)
19.8. (ne) Loštický dětský triatlon 2018 Loštice TT 0,2-7,2-2 Proposition Application Starting list (19)
19.8. (ne) Triatlon Řeka Krucemburk Krucemburk TT 0,6-22,5-4,7 Proposition Application Starting list (27)
25.8. (so) K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Kelč TT Proposition Application Starting list (0)
25.8. (so) LV - Pardubický triatlon Pardubice TT Proposition Application Starting list (0)
25.8. (so) Pilman Triatlon - ČP Žďár nad Sázavou TT 1,9-90-21,09 Proposition Application Starting list (216)
25.8. (so) Pilman Triatlon-štafeta Žďár nad Sázavou TT 1,9-90-21 Proposition Application Starting list (2)
25.8. (so) Triatlon Roupov - žáci Roupov TRT Proposition Application Starting list (3)
25.8. (so) Víkend s triatlonem - Zliv Zliv u Č.Budějovic TT Proposition Application Starting list (3)
26.8. (ne) Větřkovický triatlon Větřkovice TRT 600-20-4 Proposition Application Starting list (0)
SEPTEMBER (26 races)
1.9. (so) 1.Českolipský Quadratlon Dubice, Česká Lípa TRT 0,75-20-5 Proposition Application Starting list (3)
1.9. (so) 29. Glassman Triathlon 2018 Jezero Barbora Oldřichov (Teplice) TT 0,7-32-6,4 Proposition Application Starting list (0)
1.9. (so) CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018 - ČP Karlovy Vary TT Proposition Application Starting list (139)
1.9. (so) CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018-štafeta Karlovy Vary TT 0,7-20-5 Proposition Application Starting list (1)
1.9. (so) Dolnolhotský triatlon Dolní Lhota u Luhačovic TRT Proposition Application Starting list (3)
1.9. (so) Olympijský Hulmen Hulín TT Proposition Application Starting list (0)
1.9. (so) Šindel Cup 2018 Šindelová TRT Proposition Application Starting list (1)
2.9. (ne) Olomoucký duatlon mládeže 2018 Olomouc - Černovír DT Proposition Application Starting list (0)
2.9. (ne) Triatlon Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou TRT 0,5-20-5 Proposition Application Starting list (112)
2.9. (ne) Triatlon Hrádek nad Nisou - Štafeta/Staffeln/Sztafety/Relay Hrádek nad Nisou TRT 0,5-20-5 Proposition Application Starting list (0)
2.9. (ne) Triatlon Pardubice 2018 Pardubice TT 0,6-27-7 Proposition Application Starting list (116)
2.9. (ne) Triatlon Pardubice 2018-štafeta Pardubice TT 0,6-26-6,8 Proposition Application Starting list (3)
8.9. (so) Chalupářský trojpohodář Zvůle u Kunžaku TT 0,5-23-5,2 Proposition Application Starting list (1)
8.9. (so) Mácháčský Pohodář Máchovo jezero TRT 0,5-15-5 Proposition Application Starting list (229)
8.9. (so) Mistrovství kraje jednotlivců v aquatlonu Tábor plavecký bazén AQT Proposition Application Starting list (0)
8.9. (so) Skleněný muž 2018-ZÁVOD JE ZRUŠEN Ostrava TT Proposition Application Starting list (0)
9.9. (ne) Čáslavský duatlon - 25. ročník Čáslav DT Proposition Application Starting list (12)
9.9. (ne) DOKSYRACE 2018 DOKSY Máchovo Jezero TT 1,9-90-21 Proposition Application Starting list (174)
9.9. (ne) DOKSYRACE 2018-štafeta DOKSY Máchovo Jezero TT 1,9-90-21 Proposition Application Starting list (2)
9.9. (ne) Mácháčský Pohodář-ŠTAFETY Máchovo jezero TRT Proposition Application Starting list (0)
15.9. (so) Klasik Duatlon - ČP, MČR žactva Příbram DT 5-60-15 Proposition Application Starting list (26)
16.9. (ne) Duatlon Kamenná - KP Kamenná DT Proposition Application Starting list (2)
16.9. (ne) LV - Army duatlon Milovice Milovice DT Proposition Application Starting list (0)
22.9. (so) 28. Žamberský duatlon - MČR, kategorií dorostu, juniorů a dospělých Žamberk DT 5-20-3 Proposition Application Starting list (23)
22.9. (so) 28. Žamberský duatlon-štafeta Žamberk DT 5-20-3 Proposition Application Starting list (2)
23.9. (ne) Šlapanický triatlon - 4. kolo Šlapanice TT 0,4-20-5 Proposition Application Starting list (12)
NOVEMBER (0 races)
DECEMBER (0 races)
>